Фідерні "палки"

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

У малого флагмановський пікер (композит) тестом до 80гр. і довжиною 2.7м.Кілька разів пробував ловити ним на горині.Дуже сподобалось.Відчуття від виважування просто супер.Годівниця на 40гр. закидається без будь-яких проблем в любу точку,та й на горині немає таких відстаней,щоб не можна було докинути пікером.Кілька раз доводилось рибалити в корчах,де палкою більше 3-х метрів просто неможливо закинути,а риба трималась саме там , от тоді пікерок відпрацював на всі 1000%.Один тільки мінус - важкувато виважувати біля зарослого берега.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення stal1n »

Хочу поділитись радістю: на новий рік Дід Мороз приніс під ялинку англійця - фідер PRESTON DUTCH MASTER 14′ 2″ (130grm) кастинг до 130 гр, довжина 420 см.
Зображення
На нього я поставлено катушечку Shimano Ultegra 5500 XTB

Хотів би почитати поради від знавців, який шнурок і леска для цього комплекту найбільш підходять?
Хочеться розкрити весь потенціал палочки і жбурляти на метрів 100 :)
дякую.

P.S. огляд катушки зробив тут
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Вітаю Віктор з переходом на новий рівень :) .Тож тобі вже підказував на сусідньому форумі Сергій/duffy 333/-Если ты собираешься действительно далеко бросать, то про монофил забудь - только тонкий шнур (не более 10лб) и шок-лидер из лески. В Рівному можна придбати наприклад - Sunline Super PE-різні кольори, різнофунтові, нормальна ціна.Такими користуюсь 3 сезони.По-моєму ZVod теж про них писав.Бери 10Lb і вперед.Потім "похвалишся" в звітах.Ще раз вітаю з придбанням ДМ.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Посоветуйте бюджетное (200-500 грн) удилище для Горыни. Фидером никогда не ловил, но в будущем сезоне хочу попробовать. :)
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення SHELBY »

В минулому сезоні придбав та випробував Trabuco ANTRAX PRO FEEDER МН 3.6 м. до 80 гр.коштує приблизно 400-500 грн.
Палочка супер, хочу ще таку ж тільки грамів до 120-150 і довжиною 3.9 м. для більших кормух, іноді потрібно.А взагалі за 200-500 грн. є декілька варіантів, я три сезони відловив двома Бретфішами(стікляшками по 130 грн.) один до 90 гр. інший до 110 гр. довжиною 3.9м
тоже нормуль, продав, людина також ними звдоволена, такі ж подарував Батьку.
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення AndreyK »

SHELBY писав:В минулому сезоні придбав та випробував Trabuco ANTRAX PRO FEEDER МН 3.6 м. до 80 гр.коштує приблизно 400-500 грн.
Хотелось бы что-то более доступное в наших магазинах, а то Trabucсo у нас, судя по всему - редкость...
я три сезони відловив двома Бретфішами(стікляшками по 130 грн.)
Нет, стекляху не хочу.

Я так вижу, что все любители фидера впали в зимнюю спячку и на форуме не появляются. :-)
Кто часто ловит на Горыни - посоветуйте хотя бы длину и тест оптимальные.
Я так понял, длинне 3,6 брать смысла нет. А вот насколько оправданы более короткие палки?
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Трабуку брав в Сапсані, вони там періодично бувають і я думаю можна замовити.
Так як фідером ловлю 90% на Горині, то як на мене 3.6 м. оптимально, хоча чув що люди користуються і коротшишми палками, але то вже буде пікер.
На рахунок тесту, як на мою думку, достатньо грамів до 110-120, хоча мені Трабуки до 80 гр. вистачає .
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення ZVod »

Ловлю в основному на Горині... Сказати, що 3.6 це натдо багато - не завжди вірно ... В мене переважно ходовий фідер - це трабуко сігнум хт бомб 3.2 .... універсальний але часом не хватає..... Тому якщо є берегова рослинність то використовую другий сігнум 3.6. Взагалі хочу сказати що відношення ціна якість у трабуко оптимальне ... а якщо брати до уваги вищу лінійку то це елегентні тонкі речі, які вмагають відповідного розуміння та брежного розумного використання. Що до тестів то зауважу що реального показника 80 г. по бланку цілком достатньо..... Сам ловлю годівницями до 40 г. ..... в основному 25 ..... 35 г. .... на тонкому шнурі ввсе супер
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Юра »

Хочу від себе добавити, що комфортна довжина палки ще й залежить від місць на Горині, які найчастіше використовуються. Особливість річки - заросші лозою і деревами, часто обривисті береги. З собою беру 2-ві палки - 3,6 та 3,3.

Найчастіше ловлю 3,3 , бо в точках лову із-за дерев з більшим важко закидати - не можна плавно замахнутися із-за спини і приходиться робити короткий спінінговий заброс, який може привести до поломки вершинки із-за запутування жилки об верхні кільця. Тому 3,3м у мене сама ходова. Але якщо дозволяє берег, то перевагу віддаю 3,6, бо на нього легше виводити рибу і всяке там зілля під берегом легше обвести.
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Kostya »

Юра писав:Хочу від себе добавити, що комфортна довжина палки ще й залежить від місць на Горині, які найчастіше використовуються. Особливість річки - заросші лозою і деревами, часто обривисті береги. З собою беру 2-ві палки - 3,6 та 3,3.

Найчастіше ловлю 3,3 , бо в точках лову із-за дерев з більшим важко закидати - не можна плавно замахнутися із-за спини і приходиться робити короткий спінінговий заброс, який може привести до поломки вершинки із-за запутування жилки об верхні кільця. Тому 3,3м у мене сама ходова. Але якщо дозволяє берег, то перевагу віддаю 3,6, бо на нього легше виводити рибу і всяке там зілля під берегом легше обвести.
Абсолютно согласен, все зависит от места ловли. Оптимально для меня 3.3м.(если речь идет о р-не Меткова). Использую лайтовый мульти фидер 2,7-3.3м. и вершинку 2 ун.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення AndreyK »

А что скажете по поводу вершинок? Какие оптимальнее для наших условия - стекло или карбон?
А то читаю и непонятно. Одни пишут, что для течения лучше карбон, другие пишут, что на небольших весах (2-3 oz) лучше стекло...

Пользовался ли кто фидерами Si4? http://ukostra.com.ua/category_2354.html
Вроде, цена небольшая, и отзыв на Киевском форуме есть нормальный.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення roony »

AndreyK писав:А что скажете по поводу вершинок? Какие оптимальнее для наших условия - стекло или карбон?
А то читаю и непонятно. Одни пишут, что для течения лучше карбон, другие пишут, что на небольших весах (2-3 oz) лучше стекло...
Да возьмите и сами разберитесь))) из своего опыта: карбон - жесткий кончик, хорош при подсечке на дальняке и вываживании сильной рыбы; стекло - сопля, но чувствительная, во время заброса, даже при легком перегрузе (или специфической технике заброса :ti_pa: ), гуляет в стороны и это влияет на точность. А кормушки всегда лучше оптимально легкого веса, течение или стояк. Графитовые кончики использую: на фидере при ловле на метод, и на пикере на реке.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Взагалі я б рекомендував використовувати кінчики ті які йдуть у комплекті з фідером і не вигадувати.
На скілки я звертав увагу, то сам фідер може бути карбоновим, а сама вершинка з більш м"якого матеріалу, так як вона повинна відображати клювання і частково, разом з основним бланком гасити ривки риби.
Чим жорсткіше вудлище, тим точніше буде летіти оснастка, хоча я звертав увагу що фідерні вудлища англіців( родоначальників цього способу риболовлі) напівпараболіки, або параболіки, це дає змогу виважувати крупні трофеї на тонких оснастках., в свою чергу чим тоньша оснастка тим далі і точніше її можна закинути.
Ну якось так :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення stal1n »

AndreyK писав:Посоветуйте бюджетное (200-500 грн) удилище для Горыни. Фидером никогда не ловил, но в будущем сезоне хочу попробовать. :)
я рекомендую для всіх новачків Mikado Golden Lion, довжина для горині 330 в самий раз
коли освоїш цю палку(на це піде приблизно один сезон) то можливо й купиш вже щось особливіше якраз для себе. А поки не сильно заморачуйся і головне не трать багато грошей, бо може взагалі це діло не сподобається.
Якщо ж скло-пластикового ти взагалі не хочеш, то можу порадити Elite Alliance IMPERIAL. Але зваж, що карбоновін вудки відразу в іншому ціновому діапазоні.
AndreyK писав:А что скажете по поводу вершинок? Какие оптимальнее для наших условия - стекло или карбон?
А то читаю и непонятно. Одни пишут, что для течения лучше карбон, другие пишут, что на небольших весах (2-3 oz) лучше стекло...
як вже написав roony карбонові вершинки більш жорсткіше. Логічно, що для течії вони кращі. Кидати ними можна далі і трохи точніше :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Уважаемые коллеги, помогите с выбором. Года три назад было две палки от Микадо, длиной 3.6 и 3.6(4.2), но фидерную ловлю забросил, снасти продал. Сейчас опять хочу вернуться к фидерной ловле. :)
Условия ловли - Горынь, Стырь, Случ.
Бюджет +- 1000грн.
Длина 3.3-3.6м( 4.2)
И по катушкам подкиньте информации, лучше по специализированным. Бюджет 500-1000грн. размер 2500-3000. Спс.
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість