Ставки

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Єгор
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 23 січня 2011, 16:53
Телефон: 066-3007458
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення Єгор »

Закончилась очередная трудовая неделя и снова возникла острая необходимость вырваться на природу… на лед. Проанализировав все сообщения на форуме за неделю пришли с другом к выводу: надо посетить Ставки, тем более, что друг проживает практически рядом со ставом, а мы еще в этом году там не были.
Погода совсем не желала нас радовать. Температура – 0, ветер и мокрый снег. На водоем попали в районе 7.45. Вид незамерзшей канавы и достаточного большого участка чистой воды в ставу поначалу насторожил. Но пройдя по дамбе заметили сидящих на льду двух рыбаков.
Перебравшись по льду до острова попытались сначала половить там, но клева не видели. Переместились к дамбе, там начались поклевки небольшого окунька. Друг ловил на чертика, а я к чертику еще подсаживал бокоплава, который остался после рыбалки в Млынове. К 9.00 появилась еще одна группа рыбаков, которая разместилась также у дамбы метрах в 30 от нас. Они тоже нащупали несколько лунок и с азартом принялись ловить окунька и пескаря. Ловили в проводку на мотыля. Вскоре возле каждого выросла кучка из мелкого окуня, а у нас мотыля не было, зато на чертика клевал окунь покрупнее - но редко. До обеда наши соседи попрощались с нами и отдали остатки мотыля.
Чуть не забыл. В первый их перекус у одного из рыбаков потянуло удильник в лунку, остановить его успели, но поднять не смогли. Рыба оборвала леску и ушла … :ny_tik:
В районе 14.00 выглянуло солнце и у дамбы совсем прекратился клев даже мелочи поэтому решили снова попытать удачу вблизи острова. Вернулись на утренние лунки и тут же были пойманы окуни размером с ладошку. Я рыбачил на мормышку с подсадкой мотыля, а друг на чертика. Клевало не плохо, но сильно мешал ветер, приходилось ставить ящик почти в плотную к лунке дабы прикрыть кивок от ветра. Выпавший утром снег пропитался водой, выходившей из лунок, и после обеда превратился в ледяную корку. Уходили со става последними в 16.00 - клев не прекращался. Лед в районе лова был толщиной 10-15 см., мороз крепчал… :bra_vo:
Результатами остались довольны – у каждого больше полутора десятка зачетных окуней и куча мелочи, а главное в очередной раз вырвались на природу. К сожалению фотоаппарата с собой не было.
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

В районі дамби лід 10-15см не міг бути, аж ніяк!!!!!!!!!
:a_g_a:
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Добрий вечір.В понеділок був з кумом на риболовлі :-) Прибули на водойму біля 8 години, мороз такий що капець, дубарь капетальний, але ж погодка то яка, сонечко, вітру майже нема, ледь ледь повівав, а саме головне що справжнього рибака ніщо не зупинить, ні дощ, ні сніг, ні мороззз. Почали ловлю на руслі, але щось риба там не була активна взагалі, я вже аж злякався що не побачу кльову, і почав я бурити, ще й бур блін погано бурив, не знаю що таке, пробував і на мілі і на глубині і на ямках, болттттт, кум тим часом все ж таки лишився на руслі, і щось по троху тягав, і пішов я під острів, пробував прямо в березі, то з самого початку нічого, потім з люнки по пару штук мав, потім найшов дві лунки які були робочі, я міняв їх час відчасу, і кайфував, приходить до мене кум, каже що кльов такий собі, треба що робити і дістає 0,5 ;;-))) почалося, але ж мороз то 11градусів, сонечко, нам стало веселіше, і ми почали знову шукати удачю, кум вернувся на русло, а я лишися під самим островом, потім і він приєднався, ми разом ловивли, він пробивав мої лунки, лід так швидко замерзав на лунках що капець, якщо по кругу не пробиваєш палочкою то треба потім булом знову свердлити :a_g_a:
В загалом задоволення отримали, рибки наловили, так як мені на пари треба було їхати то о 1-30 пішли зі ставка))) :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
Дякую :-ok-:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Всім доброго дня.Вчора 25.02.2011 з Ромчиком були на ставку.Прибули як завжди біля 8 години ранку.Снігу було стільки, що іти було трохи важко з усією амуніцією.Відразу я вирішив почати біля острова, бо щось попередній раз на руслі в мене не клювало :-) Почали бурити, а лід то конкретно товстий, рукою дістати не могли.Розклавшися, подіставали свої снасті і з Богом, почали ловити.Рибка показала себе відразу, але спочатку я знайшов бровочку, такий хороший перехід, якщо чесно то я знав де він, просто пробував трішки на мілені.Зробивши три лунки біля себе я почав їх обловлювати, з відповідним інтервалом, я давав як завжди відпочивати лункам.І знову це щастя....... ми почали отримувати задоволення :ya_hoo_oo: Рома ловив біля мене, метів з 3 поряд.Через пару годин ми вирішили піти в тил острова зі сторони відкритої води, пробуривши декілька лунок, ми зробили висновок, що там болт, хоча Рома зловив 4штучки, і знову ми перепили свої старі лінки,а так як вони добряче відпочили то це було чудово, хоча Рома пішов на кут острова зі сторони плит, і там найшов свою лунку :co_ol: З годом я пішов пробивати течію тобто русло, зробив три лунки, в 20см, одна від одної, і спостерігав за глубиною та активністю риби, та побачив, що кльов спочатку був на середній, а потім на крайній з права тобто глибшій, ліва крайня повністю мовчала.Бачивши що колега теж тягає, я нестав його кликати.Вийшло сонечко і було так кайфово, що капець, перестав іти дрібний сніг, все стало ще краще)))Тоді нам закортіло піти на відкриту воду, де просто опускали мормишку поряд з течією, то Роман витягнув 5 красивих окунів, на щьо сказав вже додому не їдемо, азарт та адреналін пішом по венах :ya_hoo_oo: , але цих 5 штук це було все :ny_tik: але він отримав ще масу кайфу.Час минав і ще подумали вернутися на плити, де згодом ми майже нічого не впіймали.Але задоволення отримали мореееее :a_g_a:
Ось така була п'ятниця, чудовий день, гарний відпочинок, та хороший уловчик, всі задоволені всі раді :dan_ser: В улові 81штука
Дякую :)
Будь ласка фото
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Доброго вечора.Був сьогодні з друзями на ставку.Половили трішки, попадалися крупніші екземпляри,погада сприяла ловлі на всі 100.Морозу майже не було, але лунки прихоплювала корочка.Сьогоді був експром, ходив по всьому ставку і навіть сидів там де лід 4см, але рибка там така сама як і кругом.Близько 11 години прийшов сторож, і всіх попередив що ловля вже заборонена, так вирішили власникі, невідомо чому :cry_ing:
Так що Шановні рибалки майте на увазі, щоб не попали у халепу :sh_ok:
Дякую :)
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Этому есть объяснение,поскольку будет оттепель,а хозяева не хотят терять карповое поголовье!
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Ми так і думали, а особливо карася, якого там також дуже багато і вага якого досягає 1кг і більше :)
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення Voka »

Вчора вперше рибалив в Ставках. На водоймі в 11-30, так як довго вагався чи їхати, смущали замерзші калюжи. Ловив на мормишку. Розвідка показала наявність великої кількості окуня. Ловився переважно розміром з палець, тільки 2 попало грам по 100. З пів сотні, як не більше відпустив. Цікаво, чи це закономірність на даній водоймі, чи я так попав? Активна була тільки мілюзга.
Omut
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 27 березня 2011, 21:58
Телефон: 0676754043
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення Omut »

... так и есть, на мормышку, прошлой зимой, аналогичная ситуация. хотя на блесну - зачетные от 300 гр
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Був на даній водоймі 04.03.2012 року з 8 по 15 год.. Нічого не змінилост вартість 10 грн. в улові тільки окунь правда досить дрібний, але кльов вражав. Плотность риби дуже висока за цей час мною було зловлено 95 штук. правда тільки один з них був достойного розміру близько 300г. Сторожа казали, що потрібно його виловлювати дріботу, а то дуже багато розвелось тому рибу ми все ж забрали. Забдволень від постійних покльовок море. В пошуках більшої риби ходив по всьому ставу, але безрезультатно. В кожній з лунок були покльвки тільки дрібноти. Вибачте фото неробив.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодняшний день провёл с SergeyOn на этом водоёме. Были с утра и часов до 16, натаскали за это время по килограмму с копейками (уж не знаю сколько там штук) пиписочных окуньков размером с палец и ещё с полкило скормили здоровенной местной собаке... :-)

Клёв действительно как из пулемёта - и на мотыль, и на голую мормышку. Впрочем, рыба в основном держится ближе к берегам - на глубине размер микро-окуней тот же, но поклёвки значительно реже. Ничего более-менее пристойного нам так и не попалось, но у местных мужиков на чёртик было несколько экземпляров грамм до 200-300.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Скільки коштує риболовля?
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення AndreyK »

ANDROID писав:Скільки коштує риболовля?
См выше:
pushustuy писав:Нічого не змінилось вартість 10 грн.
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Знову вирішив відвідати дану водойму 10.03.12 заради задоволення від кльову. правда виїхав близько 15 год. та був там до 17 год. як завжди піпісочний окунець не давав про себе забути результат шт.30 та був зловлений один піскарь.
Та по секрету скажу, що наші спортсмени розбивали став на сектори, оскільки, як я зрозумів, там будуть проходити змагання. Планував виїхати і сьогодні, заодно на змагання подивитись, але в дощ бажання зникло. Спортсменам ні хвоста ні луски. :ti_pa:
Аватар користувача
Mixa
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 10 квітня 2012, 22:09
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення Mixa »

В неділю вирішив порибалити в Ставках біля відомого комплексу "Швейцарія". :prapor:
Зображення
На водойму приїхав після розмов знайомих по роботі, які рибалили на тижні і в улові в них був лише малий окунь, але без робити не сиділи. В той день в мене рибалка проходила по аналогічному сценарію, як під копірку, так і в інших рибалок - пару десятків дрібного окуня. :dribble:
Зображення
Риболовля на безмотилку в колег по цеху була майже без результатів - клювало лише на мотиля. Блище до 14-ї години кльов майже зупинився і рибаки один за одним почали їхати додому. До речі, збір по 20грн, але можна домовитись і по 10грн.
Зображення
Всім бажаю вдалих та незабутніх виїздів на зимову риболовлю. :co_ol:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей