Велика Любаша Костопільського р-ну

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Закриття, дубль№2

Непрочитане повідомлення Рома »

Закриття, дубль№2.
В неділю знову вирушив з напарником сюди, захвативши з собою на всяк випадок і спінінг. Проте на підході до водосховища стало зрозуміло, що рибалити ще можна сміло з льоду. На льоду в одному місці вже зібралась кучка із, приблизно, десяти рибалок. Як виявилось потім, лід місцями був ще дуже товстим (бур не завадив би), хоча в місці лову він становив біля 10 см і пробивався п’ятьма ударами пешні.
Зображення
Відійшовши від основної маси рибалок на метрів триста почали риболовлю. Риба відізвалась на перших же проводках. Попадались в перемішку окунь із плотвою.
ЗображенняЗображення
Насмикавши трохи риби вирішив спробувати відкрити спінінговий сезон, спустившись нижче дамби.
ЗображенняЗображення
Спінінгом покидав, трохи прогулявся і не заробивши жодної покльовки рушив назад. Когорта риболовів і надалі продовжувала ловити на тому ж місці, тому ми рушили їх обрубувати :hi_hi_hi: .
Зображення
Наблизившись, зустріли місцевого знайомого. Як виявилось, напередодні, особливо у четвер та п’ятницю, всі дуже добре повідловлювались карасем. Особисто знайомий зловив в один день 8 в інший 6 кг карасів :sh_ok: . Сьогодні ж справи йшли не так вдало. В уловах було по 1-3 карасі і то не в усіх, хоча риба була залікова (200-500грм). В подальшому на моїх очах двоє рибалок впіймали по одному карасю і у одного був обрив. У мене ж до кінця риболовлі продовжували покльовувати окунь із плотвою. Підсумок на фото.
ЗображенняЗображення

ПС. Думаю, що це вже точно закриття :du_ma_et: .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора, вдруге у цьому році, побував на даній водоймі. Перший раз ціленаправлено йшов щоб наловити живців. Відловився тоді досить непогано. Знайшов "свою" ополонку і тягав з неї окунців з плотвою. Причому, часто плотва попадалась далеко не живцевого розміру (до 200 гр) і доставляла багато задоволення при її виважуванні. Також зазначу, що практично вся плотва була без видимих ознак хвороби - чорних крапок..... Цього ж дня метою був окунь. Напередодні поступила інформація, що один рибалка непогано відловився полосатими. Тому було вирішено ловити виключно на блешні. Навіть мотиля не купував, щоб не було спокуси перейти ловити ним :mi_ga_et: . Отож, біля восьмої години ранку ми вже буримо лід і шукаємо місяця скопичення окуня. На черговій ополонці у колеги відбувся зхід чогось залікового. Розсвердлилися у цьому місці і невдовзі почали покльовувати невеликі окунці. Відмічу, що риба саме клювала, а не багрилася, так як гачок блешні завжди був у неї в роті (не рахуючи одного чи двох випадків). Покльовки траплялися як і товщі води так і з самого дна. І хоч вони були не частими, але сумувати не приходилось. Також було багато зходів. Приблизно біля одинадцятої години, коли почав йти сніг, клювання порідшали, а з 12-ї до 13-ї години окунь взагалі перестав цікавитися блешнями.... В підсумку більше двадцяти невеликих рибин.
Зображення
ПС. Фото маю тільки такого плану :ni_zia: .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Хтось мріє, або вже відкрив літній сезон, а я вирішив закрити зимовий :mi_ga_et:. Враховуючи те,що наступного льоду прийдеться чекати достатньо довго, було вирішено, мабуть востаннє в цьому сезоні, походити по твердій воді.... Отож вчора випала нагода трохи порибалити, а чудові погодні умови і помічені два пролітаючі лебеді, не залишили ніяких сумнівів - треба скористуватися даною нагодою. На воді був у період 12.00-16.00 год. В ідеалі хотілося впіймати окуня, але разом з тим, прийнятною було будь що, що зацікавиться мотилем. Довго на одному місці не затримувався, робив як правило 3, максимум 5 проводок. Першою на льоду опинилася симпатична плотва. Потім достаньо довго прийшлося шукати рибу. Проте вона була знайдена і на одному "пятачку" вдалося трохи відвести душу в основному на плотві. Також проскочили два невеличкі окунці. Крім цього, було досить багато покльовок, скоріш за все плотви, яку ніяк не вдавалося підсікти. В підсумку невеликий улов і чудово проведений день :-ok-: .
ПС. Лід ще достатньо міцний.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Дубль №2.
Сьогодні риболовля аж ніяк не була запланована. Проте біля обіду зателефонував швагро і повідомив, що прокльовує карась. Всякими правдами і неправдами я все-таки попав на водойму, але карася, якого до цього часу з льоду не ловив, так і не впіймав, хоча було декілька типових карасиних покльовок. Пару пліток для заспокоювання душі в залік не включаю. Найкращий кльов карася спостерігався в районі 11-12.00 год. При мені ще двоє рибалок впіймали декілька залікових карасів, у мене ж ОП. Шкода, що завтра не зможу попасти на лід. :ny_tik:
ПС. На фото улов швагра.
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Рома писав:Дубль №2.
Сьогодні риболовля аж ніяк не була запланована. Проте біля обіду зателефонував швагро і повідомив, що прокльовує карась. Всякими правдами і неправдами я все-таки попав на водойму, але карася, якого до цього часу з льоду не ловив, так і не впіймав, хоча було декілька типових карасиних покльовок. Пару пліток для заспокоювання душі в залік не включаю. Найкращий кльов карася спостерігався в районі 11-12.00 год. При мені ще двоє рибалок впіймали декілька залікових карасів, у мене ж ОП. Шкода, що завтра не зможу попасти на лід. :ny_tik:
ПС. На фото улов швагра.
Нічого, прийде весна, тепло - і обов"язково зловиш карася :)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Viktorovi4 писав:...Нічого, прийде весна, тепло - і обов"язково зловиш карася :)
Якраз за це я не хвилююсь. З льоду хотілося впіймати :mi_ga_et:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Питання, що робити 01.01.2013 року, не виникало. Звичайно - рибалити :ti_pa: . Далеко їхати нікуди не хотілося, тай під "носом" можна риби наловити, аби тільки час був. Ще з двома товаришами близько 8,00 вже були на водоймі. Ловили виключно блешнями. Окунь був дуже прошеним і трудовим, але дякуючи Діду Морозу все ж таки рибу побачили. Розшевелити її вдалося тільки після обіду. Кожен впіймав по декілька штук. І хоча впіймали не багато, проте радував розмір окунів. В ході освоювання зимового блесніння, за декілька останніх рибалок зробив для себе наступні висновки, які можливо для когось і не нові :smu:sche_nie: :
1. якщо окунь малоактивний, як це було сьогодні, наявність кивка на зимовій вудці дуже допомагає. За його допомогою можна побачити найменші клювання риби;
2. дуже корисно робити достатньо довгі паузи у грі приманки - до 10 секунд. Деякі клювання відбувалися приблизно на 5-7 секундах;
3. варто обловлювати не лише придонну область, а й підімати приманку вище. Хоч це було не часто, але деякі екземпляри у мене клювали на відстані 1 метра від дна.
4. гра приманкою повинна бути різноманітна. Від чиркання та легенького постукування по дну, до взмахів різної амплітуди.
Всіх з Новим Роком. :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні пошуки окуня були продовжені, але на жаль без мене. Двоє колег проловили більшу половину дня. Ловили виключно блешнями, як власного виробництва (з підвісним трійничком) так і купованими. Риба клювала дуже кволо, та й розмір не радував. Найбільші піки кльовань відбувалися у період 9-10 та 14-15 годин. Зловлено по десятку окунців і один екземпляр, якого вже сміливо можна назвати окунем.
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Після доволі тривалої «риболовної» відпустки :cry_ing: нарешті вдалося трохи порибалити. На вулиці календарна весна, але лід ще достатньо міцний і дає можливість скористатися нагодою половити з нього. В суботу вийшов не стільки на риболовлю, скільки на прогулянку. Проте риба, хоч і не часто, прокльовувала даруючи море позитиву :ya_hoo_oo: , тай розмір був непоганий. Клювання окуня, здебільшого, були жадібні і його атаки іноді чітко віддавалися в руку. Ловля відбувалася в коряжнику, тому біль дорогі блешні (саморобні також) не ставили. Працювали звичайні покупні за 2-3 грн. Практично всі клювання – в рот.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
В неділю підготувався вже більш змістовно і з колегами вийшли на лід. Щоб довго не розписувати, скажу, що за весь час нашої ловлі не бачили ні однієї покльовки окуня. Іншого пояснення, як зміна погоди (практично весь час падав сніг), я не находив. Бурили багато ополонок, міняли місця, приманки – ОП. Набурилися досхочу, а враховуючи товщину льоду, який сягав до 50 см, фізично потренувалися також. В мене була лише одна не зрозуміла, але реалізована покльовка. В підсумку, мій перший карась на блешню, вагою 1,17 кг, опинився на льоду... Можна сміливо стверджувти, що вихідні пройшли вдало, чого і всім бажаю.
:co_ol: ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Зачётный карасище! :bra_vo:
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Всім привіт. На минулих вихідних сталося те, чого з нетерпінням чекають всі любителі зимової риболовлів, і я в тому числі, – вода стала твердою і дала змогу більш-менш комфортно ловити. Щоправда напередодні було багато сумнівів відносно міцності льоду. І чим ближче до вихідних, то ці сумніви ставали все більшими. Морозу практично не було, в повітрі висіла або мряка, або дощ – все це аж ніяк не сприяло відкриттю зимового сезону. Окремі рибалки відкрили сезон ще на початку минулого тижня, і тому їхнє прагнення попасти на лід не було таким великим як у мене.
Врешті решт, після обіду в суботу я вирішив вискочити в розвідку щоб перевірити міцність льоду. Після підходу до водойми побачив, що лід є, проте вихід на нього був дуже поганим. Рибалок в межах моєї видимості не було ніяких, так само як і прорубаних раніше ополонок. Знайшовши вихід на лід і перевіривши його на міцність пешнею, рушив вздовж берега. Як показала подальша рибалка, товщина льоду, в залежності від району ловлі становила 5-7 см, чого цілком вистачало для моєї ваги тіла. Щоправда були і ділянки, на яких виднілася вода – до них я не наближався. Отже, пройшовши декілька метрів пробив декілька ополонок і почав з ловлі на мотиля. Після деяких пристосувань і згадувань того як необхідно грати кивком, заробив перше клювання, яке не реалізував. Протягом наступних 10-ти хв. зловив невеликих окунця і плотвичку. Далі вирішив ловити блешнею, так як часу на риболовлю багато не було. Перемістившись в друге місце, почав грати блешнею. Після першого ж підбросу блешні відбувся потужний удар і перший окунь красень опинився на льоду.
ЗображенняЗображення
Ну, думаю, що якщо так дані піде, то відкриття сезону пройде на славу. Але надалі риба рота закрила. В її пошуках, набив багато ополонок, проте ще декілька окунців впіймав в самому кінці риболовлі, повернувшись до тієї ополонки з якої починав. В цілому, результат мене влаштовував, міцність льоду перевірив.
ЗображенняЗображення
В неділю я, сповнений оптимізму, з самого ранку вже був на водоймі. Забігаючи наперед, скажу, що погода в той день, на мій погляд, була не «окунева». Спочатку пролітав мокрий сніг, потім була мряка. На старих місцях окуня не було і доволі багато часу пішло на його пошуки. В кінці-кінців в одній із ополонок він себе проявив, і до кінці риболовлі я досліджував цю зону. Хоча клювання риби були чіткими, їх кількість була не дуже великою. Складалося враження, що потрібно було попасти окуню під рота, щоб він взяв. Проте розмір риби був більш ніж прийнятний. Давно я не ловив таких екземплярів взимку. І хоча на вудці стояла 0,16 волосінь, вона «дзвеніла» у моїх пальцях і інколи я думав що не витягну горбатого. Було два потужних сходи, де я думаю окуні були не меншими, ніж ті, які на фото. Крім них, було ще два сходи теж залікових матросів.
Підсумовуючи вищесказане, можу з впевненістю казати, що відкриття сезону відбулося, свою порцію адреналіну отримав, чого і всім бажаю :fishing: .
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПС. Вага найбільшого окуня - 460 гр, двох інших - по 410 грам кожний.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Який не який, але сезон ловлі з льоду триває. Хоча дивлячись на прогноз погоди на перед, мабуть прийдеться знову розчохлювати спінінга. Але як би там не було, в суботу пару годин було приділено пошуку окуня. І хоч риба була знайдена, клювала вона досить кволо. В підсумку декілька непоганих окунців, один із яких заважив 480 грам. Також ще було декілька нереалізованих клювань + два удари "по зубах". Мормишечники половлювали плотвичку з невеличкими окунцями.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Коротко.
В неділю побував тут. Спочатку пішов у верхню частину водосховища, де напередодні покльовував карась. Хотілося і собі спробувати спіймати цю рибу. Натомість клювала плотва. Сусіди впіймали по одному невеличкому карасику. Перейшовши на блешню, я впіймав одного окунця і ще одного обірвав. Ловити в цій діляцні було не дуже комфортно (вітер з дощем), тому вирішив переміститись в свої окуневі місця в сторону дамби, там трохи було затишніше. Проте окуня я більш так і не впіймав. Скрізь клювала всюдисуща плотва. Ближче до обіду ловити було взагалі добре: вийшло сонце, припинився дощ, вітер був не сильний. Проте риба не оцінила цих погодніх факторів і після обіду клювала дуже мляво. В підсумку трохи плотви, один окунець і гарно проведений день.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Запізнілий звіт.
На позаминулих вихідних думав, що зимовий сезон вже закрив. Проте стан льоду у неділю (02.03.14) ще дозволяв на нього виходити. Тому було прийнято рішення поставити крапку у зимовій ловлі паралельно із святкуванням свого дня народження. Відповідно сам процес протікав не так як зазвичай, хоча я був налаштований половити риби. Ловив виключно мормишкою з підсадкою мотиля (волосінь 0,08), а двоє колег блешнями. Відразу зазначу, що мормишка перемогла з великим відривом. Риба в той день була дуже кволою і всі покльовки були дуже обережними. Першим на льоду опинився окунець.
ЗображенняЗображення
Після достатньо довгого затишшя, все таки знайшов зону в якій більш-менш прокльовувала рибка – окунці вперемішку з плотвою.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
В одній із ополонок у мене була гарна «клювака», яка, після перетягування, закінчилась сходом гарного екземпляра. Думаю, що це був окунь. Колеги поблизу мене зловили на блешні два окуні. Це вся риба яка була ними зловлена за цей день. Станом на 11-ту годину активність і без того в’ялого окуня зовсім упала, хоча плотва іноді клювала. Зважаючи на це, пошуки «кльового» місця продовжились на березі :mi_ga_et: . Зазначу ще, що було виставлено 5 самострілів на хробака. Було зловлено 2-3 плотви, один окунь і 1 карась (не попали в фотооб"єктив).
Ночував у селі і в понеділок вирішив трохи провітрити зранку голову. Часу було не дуже багато, тому почав обловлювати вчорашні ополонки де попадались окуні. Не зважаючи на чудову сонячну і безвітряну погоду за більш ніж годину ловлі мені вдалося зловити лише одного окунця і дві плотви.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Тому вирішив кардинально змінити місце лову. Змістився метрів на 400 вверх по течії водосховища і почав обловлювати зроблені ополонки.
ЗображенняЗображення
Час піджимав, тому на лунці довго не затримувався. Робив максимум 3, а найчастіше 2 проводки і рухався далі. Як я вже казав, ловити було дуже комфортно. Вітер був відсутній, світило сонце, було тепло, от тільки риба ніяк себе не проявляла. Проте, все таки, коли я вже думав рухатись на попереднє місце, в одній із ополонок клюнув окунець. Збільшивши кількість ополонок в цій зоні, я впіймав ще декількох матросів. Причому одну із ополонок прийшлося розширювати, так як грою мормишки зацікавився «напівгорбач», який зятягнув майже 350 грам.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
З ним прийшлось трохи повозитись, але врешті-решт, риба була доставлена на лід. Після цього, я відразу перейшов на блешню і буквально на третій проводці послідувала потужна покльовка в результаті якої біля першого трофея опинився трошки менший його побратим (320 гр).
ЗображенняЗображення
Як мені цього не хотілося, але необхідно було вже бігти на маршрутку. Три останні контрольні проводки мормишкою принесли ще одного матроса, який і став закриттям зимового сезону.
ЗображенняЗображення
Отже сезон закрив чудово, настав час готувати літні снасті…. А на дворі весна :ya_hoo_oo: !!!
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Перший лід у мене асоціюється тільки з ОКУНЕМ (так само як і останній, передостанній і другий після першого :-) ). Проте сьогодні, незважаючи на всі мої зусилля, я не побачив ні одного полосатого, хоча набив достатньо ополонок, пробував і мотиля і блешню. Попадалася тільки плотва. Трохи розчарований, але сезон твердої води 2014-2015 року відкрив.
ЗображенняЗображення
ПС. Товщина льоду по водоймі різна і становить в межах 3-6 см.
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей