оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Roman26
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 19 листопада 2010, 22:18
Телефон: +380975495736
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Roman26 »

а хто його знає не був думаю де на днях !
може хто бажає скласти компанію !
Аватар користувача
Roman26
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 19 листопада 2010, 22:18
Телефон: +380975495736
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Roman26 »

Всіх з Новим 2012 Роком !
Сьогодні піля обіду , прийшла ідея поїхати на Басів Кут .А саме в новий двір , взявши з собою компаньйона : Брагіна Романа . Вирушили , і в 14:30 приблизно були на місці , почали ловити в основном 1 - дюйм пробував навіть два , результатом нажаль не була зловлена риба але на 2-х дюймовий "Маннс Масло " було пару покльовок кислоту окунь чомусь ігнорував вага грузиків була від 2- 6 грам , активність риби по воді була під вечір але якихось покльвок неспостерігалося ! Закіншивши ловлю в 16 30 відправилися додому .
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення platon »

В Новому Дворі вже можна покидати спінінг
покльовок не було та й рибалив 20хв :)
ось така інфа
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Також заскакував сьогодні, ще пару днів і ВПЕРЕД :ya_hoo_oo:
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Atom
Ледар
Ледар
Повідомлень: 32
З нами з: 02 червня 2011, 10:51
Телефон: 0970635457
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Atom »

Доборого дня ПАНОВЕ!!!!
Сьогодні завітав на озеро (провів розвідку). В районі Нового двора, льоду вже немає.З слів місцевого рибака кльову також немає))).Хоча вчора ловився невеликий окунь.Ось така інформація.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Если время - деньги, то самые богатые люди - рыболовы.
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення николай »

щука на нересті... :roll:
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Погода не дала шансу всидіти сьогодні вдома і тому було вирішено вранці, перед роботою, вискочити трохи покидати спінінга в район Н.Двору.Рибалити почав збоку залізниці, почав з 2г. і твістерка поступово змінюючи точки і приманки, можливо не мій день, може не було риби там де я намагався її впіймати, а можливо і те, що і з берега і з води атакували ловці раків.Попри те що кльову я так і не побачив все ж дещо впіймав
Зображення
В цю, вибачте за вислів, хрень, яка була не відстані 3-5м від берега запутались два линочки, довжиною приблизно см. 20-25(зважувати не було часу), які потрапили туди зовсім недавно і благополучно попливли підростати.Дане знаряддя було пошматоване на дрібненькі шматочки і викинуте в хащі. Після цього, з поганими думками про власників деної хрені, а мріями про те що можливо колись за бракон"єрство наступатиме кримінальна відповідальність перемістився до мосту біля понтону.
Зробивши декілька закидів, побачив на тому місці звідки приїхав якийсь рух
Зображення
Певно це власники приїхали за своїм майном, але так як вони спізнились то забрались геть.
Риби я так і не впіймав і час було їхати на роботу.
Зображення
Зображення
P.S..Порадувала природа і погода, а занепокоїло те, що і рибінспекція у нас Є, і штрафи підняли, браки як були так і залишились, ДУЖЕ ПРИКРО !!!
P.P.S..СЕЗОН 2012 ВІДКРИВ. ВСІМ НХНЛ. :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення proteus »

и тут .. "сезон открыли" .. не ну капец .. уже вообще обнаглели в черте города уже браконьерничают среди белого дня ... что за мрази?!
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Voka »

а що твориться на річці біля дит.залізниці...-так це взагалі центр міста!!!!!!!
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Да это всё печально... и с каждым годом рыбы всё меньше.. браков всё больше и они всё наглее.. когда я был маленький.. я с дедом ловил чуть ли не в каждом пруду.. теперь хрен.. как подумаеш аж настроение пропадает(
Аватар користувача
Atom
Ледар
Ледар
Повідомлень: 32
З нами з: 02 червня 2011, 10:51
Телефон: 0970635457
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Atom »

Доброго вечора ПАНОВЕ !!!
Сьогодні ввечері 13.04.12 після роботи вирішив заскочити на годинку на оз. Басів - кут.
Прибув десь о 18.00 на озеро ( біля моста в Новому дворі), склав снасть і до діла. На третьому закиді ніби зацеп але через мить відчуваю посмикування і тут чарівний звук фрикціона( покльовку відразу не відчув бо ловив перший раз лєскою до цього лише шнуром ) , думаю нарешті перший окунець( рибина вела себе вяло), потроху підтягую і тут біля берега довга пузяка з’являється і відразу стрімкий ривок до дна катушка СПІВАЄ, обережно підтягуючи в голові одна думка аби не перегризла лєску ( Sunline 0.165 mm 100% флюрокарбон без поводка) на моє щастя ні засік за губу . Ось ця мить ЩУЧКА на березі :dan_ser: .Приманку використовував 2х грамовий джиг, Keitech Swing Impact 2'', колір якщо не помиляюсь 101 Green Pumkin PP, недавно придбаний в САПСАНІ по рекомендації Свірика Миколи ( за що Дуже ВДЯЧНИЙ ). Перший трофей заважив майже 1 кг, довжина 47 см. Тіло щуки переважно в хвостовій частині в червоних плямах мабуть від п’явок. Ось таким чином вдалось відкрити лік хвостам впіймани в цьому році.

P.S. З надією в майбутньому улов буде не гіршим, зважаючи на перший трофейчик 2012. :ya_hoo_oo:

ФОТО 1

ФОТО 2

ФОТО 3
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 14 квітня 2012, 02:14 користувачем Atom, всього редагувалось 2 разів.
Если время - деньги, то самые богатые люди - рыболовы.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Atom писав:Приманку використовував 2х грамовий джиг, Keitech Swing Impact 2'', колір якщо не помиляюсь 101 Green Pumkin PP, недавно придбаний в САПСАНІ по рекомендації Свірика Миколи ( за що Дуже ВДЯЧНИЙ ).
KEITECH RULES!!! :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
Ця резина завжди приносить результати, ще дуже популярним кольором є - Sahara i Watermelon. Особисто я ставлю 2" коли треба перевірити чи є риба в точці, а якщо я її виявляю, то переходжу на 3". Особисто я цією резиною вже користуюся 2 роки - і завжди відходив від "0", а асортимент її - просто вражає - як формами, типами приманок так і кольорами.
Вітаю, гарний звіт.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Atom
Ледар
Ледар
Повідомлень: 32
З нами з: 02 червня 2011, 10:51
Телефон: 0970635457
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Atom »

Viktorovi4 писав:
Atom писав:Приманку використовував 2х грамовий джиг, Keitech Swing Impact 2'', колір якщо не помиляюсь 101 Green Pumkin PP, недавно придбаний в САПСАНІ по рекомендації Свірика Миколи ( за що Дуже ВДЯЧНИЙ ).
KEITECH RULES!!! :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:

Вітаю, гарний звіт.
Дякую дуже приємно поділитися!!!! :)
В планах хочу також розширювати асортимен сєдобки.
Если время - деньги, то самые богатые люди - рыболовы.
Аватар користувача
Atom
Ледар
Ледар
Повідомлень: 32
З нами з: 02 червня 2011, 10:51
Телефон: 0970635457
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Atom »

ДОБРОГО ДНЯ КОЛЛЕГИ!!!
Сьогодні вранці відвіда озеро.Півтори години полоскав резіну жодного натяку на присутність риби.Проводки робив різноманітні. 0 :ny_tik: .
Ось вже 8*00 пора на роботу думаю ще парочку закидів і все.Вирішив спробувати рівномірне волочіння по дну, 2га проводка і ось довгоочікувания резельтат (точніше втіха ОКУНЕЦЬ).

Знову закидаю в те саме місце 2-3 оберти катушкою і відчуваю приємний опір(подумав окунь нармальний), погравшись підтягую невеличка щучка :ya_hoo_oo:


Ловив у Новому дворі лівіше від мосту, риба впіймана на 3г джиг + Keitech Swing Impact 2'' колір COLA
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Если время - деньги, то самые богатые люди - рыболовы.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Должен был ехать в другое место, но всё сорвалось.
Решил с детьми на Басов Кут с бомбардой и мухами.
Ветер сдул нас на противоположный берег. Там под ивой было пару поклёвок, но лучше клевало ближе к дамбе. Клевало... да и только - ни одну не поймал . Было пару сходов, а под конец поклёвывало на каждой проводке (когда поставил комариков - видать мелкая уклейка), но надо было домой кормить детей и ложить спать...
Зображення
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей