Борьба с браконьерством.

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Vik »

на минулому тижні "доблесні" рибохоронці склали протокол на знайомого підвоха, начебто за перевищення допустимої норми вилову (3кг), в прилові було три рибини, остання виявилась вагою більше 3кг, а попередні він не міг відпустити, так як вони були застреленими :)
отож, невідомо чи вони не почнуть трясти нещасного рибалку який впіймав рибину більше 3кг, :-(
одним словом, взялись вони вже й за простих рибалок, а ті ганд...и що ставили сітки, так їх і ставлять, бо плотять відкат,
виїхати на виклик рибінспекція не може бо немає грошей на бензин, а от виїхати і провести рейд серед Чесних рибалок кошти знаходяться, в що робити в даній ситуації???
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення proteus »

Vik писав:на минулому тижні "доблесні" рибохоронці склали протокол на знайомого підвоха, начебто за перевищення допустимої норми вилову (3кг), в прилові було три рибини, остання виявилась вагою більше 3кг, а попередні він не міг відпустити, так як вони були застреленими :)
отож, невідомо чи вони не почнуть трясти нещасного рибалку який впіймав рибину більше 3кг, :-(
одним словом, взялись вони вже й за простих рибалок, а ті ганд...и що ставили сітки, так їх і ставлять, бо плотять відкат,
виїхати на виклик рибінспекція не може бо немає грошей на бензин, а от виїхати і провести рейд серед Чесних рибалок кошти знаходяться, в що робити в даній ситуації???
ну так если есть норма вылова, то чего тогда подвох :pa_la_ch: имея на поясе уже некоторое количество килограмм пальнул по 3х килограммовой рыбе? Это ж подводная рыбалка ... там видишь что "ловишь"!
Аватар користувача
blaugrana
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 24 листопада 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення blaugrana »

Напишу про випадок, який стався зі мною декілька років назад в Одеській області біля оз.Сасик. Відпочивав я там на морі, взяв з собою вудку і половлював з нудьги карасиків з долоню в лимані як і десятки інших відпочиваючих. В основному відпускав, один раз тільки забрав десяток на зажарку. Ніяких табличок з забороною вилову риби не було. Одного прекрасного ранку з'явились два чувачка в камуфляжах з ксивами рибінспекції, розігнали рибалок, позабирали вудки, а на мене склали протокол, так як свою трабуківську болонку віддавати не хотілось. Того ж дня бачив трьох мужиків, які діставали з моря сітки. Їх рибінспектори чомусь не помітили. Підписав я тоді на протоколі тільки своє пояснення ситуації. Приблизно через 8 місяців прийшло судове рішення, в якому мені потрібно було сплатити штраф 700 грн. Виявилось, що був суд, на який мене запросити забули. Я подав скаргу, ситуація заглохла і штраф я так і не сплатив, але не факт, що колись він не випливе. Ось такі справи).
NazarKO

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Шановні колеги!!!В зв"язку з зміною роботи та роду занять змушений був продати автомобіль і немаю зовсім часу не то щоб лишній раз виїхати на огляд водойм про які говорив раніше а й на саму риболовлю взагалі немаю часу :cry_ing: :cry_ing: :cry_ing: .Велике прохання приглянути за річечкою Горинь в районі сіл Хотинь та Рубче.І нарешті покінчити :pi_rat: з браком про якого говорив раніше(якщо в когось раптом є така можливість).Сам я йому ради недам(хіба що фізично).Нажаль деякий час буду відсутній на форумі в зв"язку з виїздом за кордон.Буду вдячний всім за будь яку допомогу у вирішенні цих питань.Ім"я брака можна спитати у Victorovi4а або Горинича їм я його озвучив.(нехочу щоб було відомо широкому загалу по тій причині що поряд з ним живуть мої батьки хто його знає що в нього може бути на умі)
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення proteus »

Народ .. может мы как то один раз организуемся и напряжем рыбинспекцию совместно провести рейд например в хренах или млынове по выявлению и уничтожению браконьерских сеток, и привлечения к ответственности браконьера если такогого словим? Людей вроде как у нас много .. думаю достаточно с лодками есть ... Мож ТВ подключим какое то .. как бы повествовать на другие районы ...

ПС. А то вот сегодня сижу думаю куда б это съездить нормально с джерками, возможно трофей какой то словить, так как снасть предположительно на крупную щуку .. так и толком нормально не смог придумать ..смотришь отчеты .. даже уже полеские водоемы за пару сотен км ..и там уже люди пишут что хреново ловится .. на местах где раньше брали трофеи до 10 кг, сейчас за пару дней с ночевкой люди ловят шнурков в пару сот грамм :(
punkoff34
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 06 лютого 2012, 22:59
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення punkoff34 »

Незнаю чи сюди пишу, на форумі новачок, якщо не сюди звиняйте :nez-nayu:
Сьогодні побував на озері Басів кут, щука помалу іде на нерест, під вечір камиш тріщав.
Побачив декілька людей з далеку подумав що це рибаки, пройшовши далі побачив їхні "спінінги". Палка з двох частин на кінці якої "тризуб".
На запитання "є щука?" почув коротку відповідь "є" і погляд типу "вали ато..."
В "рибаків" йшла мова про те, що вони збираються іти на це місце (сторона пляжу аж вкінці озера там де маленький островок) завтра в годин 10-11.
Може це для когось і не браконєрство, але як на мене заслуговує покарання.
Можливо комусь буде корисна інформація.
Nikolas
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 63
З нами з: 04 липня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Nikolas »

Теж таку інформацію отримав від знайомого,який зателефонував вертаючись з озера,що бачив браків в районі дачної(нерестилище) з остями.А інші запускають дорожки.І це все під носом нашої рибінспекції :sh_ok:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення KYM »

Зачем рЫбынспекцыи заниматься браками в 200-х метрах от админздания если можно поехать за 96 км и там написать протокол на чесного рыбака, который денег не "даст"...:
Bizba писав:Открыли с Патиком лодочный сезон в Хренниках. ...
...что испортило настроение на целый день - встреча с доблестными борцами за сохранение и приумножение ихтиофауны - "рыбинспекцией".
Патик появится в сети, все распишет в деталях и действующих лицах. Думаю, чтиво будет захватывающим :)
Очень коротко: был выписан протокол на 170 грн. за отсутствие документов на лодку :) Но самое интересное в этой истории - что лодка была взята на прокат на лодочной базе УТМР :)
Так что готовьтесь...
Не учи рыбу плавать!
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Pank »

На річці Горинь в районі с.Воскодави на дамбі ловлять павуками протягом цілого року крім зими. 2-3 павучатника майже кожен ранок та вечір. Зарез непогано піднімають щуку(якраз нерест). А протягом всього літа МАРЕНИ, СУДАКИ, ЛЯЩІ(((((
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Delife »

Pank писав:На річці Горинь в районі с.Воскодави на дамбі ловлять павуками протягом цілого року крім зими. 2-3 павучатника майже кожен ранок та вечір. Зарез непогано піднімають щуку(якраз нерест). А протягом всього літа МАРЕНИ, СУДАКИ, ЛЯЩІ(((((
Заяву з таким же текстом і конкретними датами напиши в рибоохорону, і попроси повідомити про вжиті заходи.
Я думаю таким чином до них звертатися тепер постійно, а то на усні заяви не реагують. Мене збісило коли найшов окуневий котел на Горині, а, сцукі, бракі по тому місці протягнули невода і мене відганяли бо заважав.
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Та краще на заборі десь в людному місці написати буде більше користі. імха
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Delife »

Rostislavovich писав:Та краще на заборі десь в людному місці написати буде більше користі. імха
имха то имха. Маю досвід написання скарг на дії певних держ служб, там як правильно писати - бігають, що аж фуфайка завертається.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Delife писав:
Pank писав:Заяву з таким же текстом і конкретними датами напиши в рибоохорону, і попроси повідомити про вжиті заходи.
Ребята о чем вы рассуждаете? Какая рыбинспекция? Она давно уже на "хозрасчете". Какой нормальный мужик пойдет на зарплату чуть больше 1000грн? Туда идут чтобы подлататься. Рыбку с конфискованных сетей реализовать, собрать дань с млиновских браконьеров, которые цедят верховья Иквы, свою сеточку поставить, на оз. Сосно уловы браков переполовинить итд. Жить то за что-то надо, машину заправлять...А для отчетности на любителя протокол составить... В Воскодавах года два или три назад позвонил в рыбинспекцию по поводу паучистов. Начали стонать что заправки нет. Я пообещал, что если приедут, поставлю бензин. Три часа прождал, так и не приехали. Правда при подъезде к городу перезвонили и сказали что кого-то поймали, кто-то убежал, и было бы неплохо заехать и дать на бензин. Я дал. Но через пару дней я снова был там и местных завсегдателей спросил по поводу рыбинспекции - никто никого не видел. :sh_ok: По моему на нашем ресурсе выкладывали видео про Черниговскую рыбоохрану, вы думаете у нас ситуация лучше? Может там есть нормальные люди, но, наверное, их там очень мало и на ситуацию они повлиять не могут. Пока рыбоохрану нормально не будут финансировать, платить нормальную зарплату, дрюкать их по службе - порядка не будет, а будет бардак, который мы сейчас наблюдаем! :ad_min_v_duhe:
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення proteus »

Samuraj писав:
Delife писав:
Pank писав:Заяву з таким же текстом і конкретними датами напиши в рибоохорону, і попроси повідомити про вжиті заходи.
Ребята о чем вы рассуждаете? Какая рыбинспекция? Она давно уже на "хозрасчете". Какой нормальный мужик пойдет на зарплату чуть больше 1000грн? Туда идут чтобы подлататься. Рыбку с конфискованных сетей реализовать, собрать дань с млиновских браконьеров, которые цедят верховья Иквы, свою сеточку поставить, на оз. Сосно уловы браков переполовинить итд. Жить то за что-то надо, машину заправлять...А для отчетности на любителя протокол составить... В Воскодавах года два или три назад позвонил в рыбинспекцию по поводу паучистов. Начали стонать что заправки нет. Я пообещал, что если приедут, поставлю бензин. Три часа прождал, так и не приехали. Правда при подъезде к городу перезвонили и сказали что кого-то поймали, кто-то убежал, и было бы неплохо заехать и дать на бензин. Я дал. Но через пару дней я снова был там и местных завсегдателей спросил по поводу рыбинспекции - никто никого не видел. :sh_ok: По моему на нашем ресурсе выкладывали видео про Черниговскую рыбоохрану, вы думаете у нас ситуация лучше? Может там есть нормальные люди, но, наверное, их там очень мало и на ситуацию они повлиять не могут. Пока рыбоохрану нормально не будут финансировать, платить нормальную зарплату, дрюкать их по службе - порядка не будет, а будет бардак, который мы сейчас наблюдаем! :ad_min_v_duhe:
ну про "нормальных мужиков" я б на Вашем месте не говорил ...Сам работаю в органах гос службы, нормальные мужики там тоже работают .. одно дело когда да, вокруг куча рабочих мест, платят от 5к, а ты все равно сидишь и куйню получаешь .. а другое ...откройте газету .. посмотрите предложения по работах, зайдите в службу занятости там еще посмотрите предложения ... это страна не нормальная .. а не мужики ... Так что Ваша точка зрения что если человек получает чуть больше 1000 грн - не мужик неправильно, и вообще воспринимается как оскорбление! Я так понимаю раз Вы так говорите значит вы довольно состоятельный мужчина ...
Со всем другим согласен, в плане рыбинспекции .. Судя по количеству факто браконьерства, то там, то там регулярно слышишь что то взорвали, где то током пресанули .. Нет у нас рыбинспекции .. И хорошая зарплата им тоже не поможет ... контроля просто нет .. вот и вся проблема ...
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Samuraj »

proteus писав:... Так что Ваша точка зрения что если человек получает чуть больше 1000 грн - не мужик неправильно, и вообще воспринимается как оскорбление...
Не надо сильно оскорбляться и перекручивать! Или вы работаете в рыбоохране?
Ваше место работы и тем более зарплата здесь совсем не к месту и мало кого интересует. Для этого есть соответствующая тема - кто и где работает. Читайте внимательно пост- если вам не понятно, объясню - когда я писал про нормальных и зарплату в 1000грн, имел ввиду что невозможно при нынешних ценах на эти деньги кормить себя, семью, платить комуналку, одеваться и обуваться. Вот и приходится им переступать закон, чтобы выживать. Тогда ответьте на вопрос как оценить морально-волевые человека который сознательно идет на все это? Или двойные стандарты это правильно?
Один мудрый человек сказал - если ты сегодня будешь делать то что и вчера, то ты завтра будешь иметь то что и сегодня.
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей