Фідерна прикормка

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення anzud »

Динисюк писав:anzud, анука просвіти цінову політику.... хоча б в яку там ціну сухарі?? Може дійсно краще там купити і не морочити собі 5ту точку опори з сушкой хліба....
Не морочити, ціна була 5 - 5.50. Сьогодні заходив у Фреш, що на північному, ціна 4.99 за кілограм :)
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення anzud »

Динисюк писав:оце хрестом позначене?? познач краще будь-ласка
Готово. Так.
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Юра »

Ще кращі сухарі у Фоззі. Але трішки дорожчі - десь до 8 грн/кг.

В Фреші вони абсолютно без запаху, просто сухарі. А от в Фоззі, таке враження, що їх роблять із здоби чи ванільних випічок.
Аватар користувача
Динисюк
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 29 березня 2012, 17:54
Звідки: р-н 12 школа
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Динисюк »

ммм у Фоззі кажете..... ну лади якось навідаюсь...

дякую за інфу....
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення anzud »

Доречі, придумав як зручно зберігати корм. Фасую в 5 -6 літрові пляшки від води. Вкинув пляшку в багажник і поїхав, нічого не порветься, на рибалку з запасом :co_ol:
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
Аватар користувача
Динисюк
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 29 березня 2012, 17:54
Звідки: р-н 12 школа
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Динисюк »

в кого ще які фірмові рецепти прикормки??? особливо на такий сезон...
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

До інформації- після Паски, що не продали супер-гіпермаркети/у вигляді "пасочок"/, буде продаватися у вигляді сухарів/ мелених/що краще,чи кусочками /які потрібно молоти/.Рекомендую десь в 17-20-х числах квітня завітати в супермаркети.Може цього року і Ні.Треба пробувати- але однозначно,що це справжні " бісквіти", які так любить риба.
Аватар користувача
Динисюк
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 29 березня 2012, 17:54
Звідки: р-н 12 школа
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Динисюк »

цікава інфа) тра буде пробить тєму
Аватар користувача
Динисюк
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 29 березня 2012, 17:54
Звідки: р-н 12 школа
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Динисюк »

інформація про те де і за скільки купити інгридієнти на прикорму ...кому не цікаво не читайте.... написав для таких як я розвєдчіків, що в цій темі сильно не роздупльон

............
купляв сьогодні (07,04,12) складові в прикормку... так от у Фоззі сухарі по 2 грн-300гр.... насіння соняшника- Ринок Сагайдачний , зліва де олія по 9 грн/кг... манка,геркулес,кукурузна крупа не обговорюється не заморочувався купив на базарі(манка не помнб по чём, геркулес різний брав (житній і звичайний)в середньому 10/грн кг... кукурузна крупа 4,5грн/кг.... екста(жовтіша ) по 5-5,5). (по поводу кукурудзяної крупи. хто з села може купить відро кукурузи за 20 грн і перебить її на цій фігні що товч роблять..... сорі за термінологію , я не розбираюсь)....
..
ще в прикормку товчі кини(думаю дід дасть)

щодо коноплі ціла біда.. "у Феді" жменя коноплі 7 грн... фірмова вже змелена як на мене вже не то.... для мене по крайній мірі....
думаю купить її(коноплю) на гуртовні біля 12 школи..(десь хтось відписувався)... заодно льону....

..

ах да про ломане печиво..... незнаю що сталось але ходив пару днів назад воно було.. а заре пройшовся кажуть уже такі ж рибакі розібрали)) змилуйтесь дайте купить)) всього 1,5 кг вспів ухватить..по ціні 5 грн/кг.. зторгувався...
..

................
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

"думаю купить її(коноплю) на гуртовні біля 12 школи.." - там немає насіння коноплі, льон - є, ну принаймі був.
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення anzud »

Динисюк писав:інформація про те де і за скільки купити інгридієнти на прикорму ...кому не цікаво не читайте.... написав для таких як я розвєдчіків, що в цій темі сильно не роздупльон

............
купляв сьогодні (07,04,12) складові в прикормку... так от у Фоззі сухарі по 2 грн-300гр.... насіння соняшника- Ринок Сагайдачний , зліва де олія по 9 грн/кг... манка,геркулес,кукурузна крупа не обговорюється не заморочувався купив на базарі(манка не помнб по чём, геркулес різний брав (житній і звичайний)в середньому 10/грн кг... кукурузна крупа 4,5грн/кг.... екста(жовтіша ) по 5-5,5). (по поводу кукурудзяної крупи. хто з села може купить відро кукурузи за 20 грн і перебить її на цій фігні що товч роблять..... сорі за термінологію , я не розбираюсь)....
..
ще в прикормку товчі кини(думаю дід дасть)

щодо коноплі ціла біда.. "у Феді" жменя коноплі 7 грн... фірмова вже змелена як на мене вже не то.... для мене по крайній мірі....
думаю купить її(коноплю) на гуртовні біля 12 школи..(десь хтось відписувався)... заодно льону....

..

ах да про ломане печиво..... незнаю що сталось але ходив пару днів назад воно було.. а заре пройшовся кажуть уже такі ж рибакі розібрали)) змилуйтесь дайте купить)) всього 1,5 кг вспів ухватить..по ціні 5 грн/кг.. зторгувався...
..

................
По якому рецепту це все робилося?
ps. Народ, підкажіть пліз де можна по прийнятній ціні купити насіння коноплі. Можна в ПП.
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
Аватар користувача
Динисюк
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 29 березня 2012, 17:54
Звідки: р-н 12 школа
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Динисюк »

За основу брав рецепт 'Stal1n-a'.... тільки трохи підладнав під смаки риби в водоймах де ловлю....

П.С. рибачу практично тільки в Корецькому р-н.
Аватар користувача
Динисюк
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 29 березня 2012, 17:54
Звідки: р-н 12 школа
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Динисюк »

anzud писав:
Динисюк писав:інформація про те де і за скільки купити інгридієнти на прикорму ...кому не цікаво не читайте.... написав для таких як я розвєдчіків, що в цій темі сильно не роздупльон

............
купляв сьогодні (07,04,12) складові в прикормку... так от у Фоззі сухарі по 2 грн-300гр.... насіння соняшника- Ринок Сагайдачний , зліва де олія по 9 грн/кг... манка,геркулес,кукурузна крупа не обговорюється не заморочувався купив на базарі(манка не помнб по чём, геркулес різний брав (житній і звичайний)в середньому 10/грн кг... кукурузна крупа 4,5грн/кг.... екста(жовтіша ) по 5-5,5). (по поводу кукурудзяної крупи. хто з села може купить відро кукурузи за 20 грн і перебить її на цій фігні що товч роблять..... сорі за термінологію , я не розбираюсь)....
..
ще в прикормку товчі кини(думаю дід дасть)

щодо коноплі ціла біда.. "у Феді" жменя коноплі 7 грн... фірмова вже змелена як на мене вже не то.... для мене по крайній мірі....
думаю купить її(коноплю) на гуртовні біля 12 школи..(десь хтось відписувався)... заодно льону....

..

ах да про ломане печиво..... незнаю що сталось але ходив пару днів назад воно було.. а заре пройшовся кажуть уже такі ж рибакі розібрали)) змилуйтесь дайте купить)) всього 1,5 кг вспів ухватить..по ціні 5 грн/кг.. зторгувався...
..

................
По якому рецепту це все робилося?
ps. Народ, підкажіть пліз де можна по прийнятній ціні купити насіння коноплі. Можна в ПП.
Щодо коноплі. по суботах в Корці базар, спробую знайти там насіння коноплі, бабульки з сіл мають мати таке добро... відпишусь після Великодня.... а зараз потрачусь і куплю в сапсані чи "у Феді"
Аватар користувача
Динисюк
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 29 березня 2012, 17:54
Звідки: р-н 12 школа
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Динисюк »

зробив прикормку по рецепту який виклав Stal1n тільки в 2 рази менше.. так на пару рибалок щоб потестувати... запах приємний, тестував у воді , розбадається як задумано не швидко і не помалу, якраз норма ... розрахована на збирання рибки з великих відстаней, по крайній пірі в мене вийшла... і муть і запах але і затримає рибку думаю... кукур крупа грубо мелена і в муку і вівсянка також....


поки по всіх характеристиках мені подобається. те що шукав...

про результати її використання напишу після свят.

собівартість близько 8-10грн-кг(в мене так бо деякі інгридієнти були)....
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

прикормка Traper

Непрочитане повідомлення stal1n »

пропоную почати обговорювати конкретні прикормки, щоб знайти в них сенс і найкращі методи застосування в наших рідних краях
Почну з себе :)
Я в цьому сезоні доволі успішно рибалив з використанням їхньої прикормки Lin-Karas
Зображення

Дійсно, попадались і карасі і линки. Ловив не в акваріумах, а на річці Стир, де злапати линка є дуже непростою справою, що вимагає кількаденного прикормлювання і приготування місця..
Прикормка цікава тим, що у ній є якісь шматочки зелених водоростей, схожих на ряску і дуже оригінальний запах. Прикормка гарно замішується і зробити з неї пластилін мабуть взагалі неможливо

Також користувався їхніми атрактантами, в таких от банках:
Зображення
використовував на річці Big Fish і на ставках Karas-Lin
На перший завжди йшла плотва, ну а ефективність линь-карася суб'єктивно оцінити важко, але карасі ловились завжди :)
Згадав один приклад.. На ставку в Шпанові я завжди прикормлював макухою і кльов м'яко кажучи був не дуже, але одного разу прикормив трапперівською прикормкою Lin-Karas з застосуванням однойменнного атрактанту. Відразу клюнуло два дибелі карасі :)

Було б дуже корисно почитати відгуки про дану прикормку і від інших рибаків
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей