Это не кто-то. Это мы.

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення trans »

Хотів би почути Ваші думки про цю статтю. (ссилку взяв з Волинського форуму)

http://www.mushki.ru/sh/Stat/etomi.html
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Это ни кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Гарна стаття, гарно написана. Але, на мою думку рибалками , честними рибалками виловлюється двухсота а може й пятисота частина рибних запасів. Шоста зустріч спінінгістів Рівненської та Волинської областей смт Млинів р.Іква. Понад 50 участників і в улові два десятка окунчиків ну і Ваня впіймав щуку яку і випустив . Того же дня на місці фестивалю попірнав чоловічок з балонами як потім виявилось в садку у якого було приблизно 9кг риби. Такі приклади можна наводити довго і багато. Вудкою чи спінінгом рибу ніколи не виловиш!
Востаннє редагувалось 04 квітня 2012, 22:50 користувачем Rostislavovich, всього редагувалось 1 раз.
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Это ни кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Pank »

Стаття цікава! Але спінінгами та удочками рибу ніяк не виловиш, як би не старався. На популяцію риби чесні рибалки ніяк не впливають (ну хібащо різні змагання, де в залік йде тисячі мелочі, та й це не так страшно в порівнянні з тим що є насправді).
Саме страшне це коли браконьєри звязані з рибохороною (що трапляється нерідко), або самі рибохоронці ловлять електроудочкою та ставлять сітки. Крім таких є ще унікали які глушать рибу бомбами на зимувальних ямах (коли йдеш осінню на річку Горинь зі спінінгом за трофейною щукою, а по течії пливе повно мертвої риби, а підходиш до ями де обратна течія а там води не видно від трупів риб :sh_ok: .
Ще одним страшним явищем є спуск води осінню на річці Горинь (саме в Гощанськом районі, просто я тут проживаю і спостегігаю це вже 6 років). Коли опускають шлюзи на дамбі в селі Воскодави річка стає канавою зі швидкою течією, чорною водою, Через різкий спад води майже на два метри. Через що пересихають різні затоки, канави, що були приєднані до річки, в яких гине МІЛЬЯРДИ риб, бо майже вся риба в цих канавах нереститься весною. Особливо перший рік коли почали спускати воду, це було страшно (коли місцеві повиловлювали всю більшу рибу в калюжах і казалось що там вже нічого нема) а через пару днів прийшов я і побачив сотні мертвих щучат по сантиметрів 15-20 :sh_ok: . Зміг врятувати лише 48 штук в одній з калюжок яка ще не висохла. А крім щучок тисячі окунців, плотвочок, карасиків, линочків. А це лише одна канава яка біля самого села Мнишин, а таких канав є сотні. Так само є озеро біля річки яке весною заливається і там нереститься риба, а через спуск води воно промерзає до дна і весною дуже страшна картина((( І вони спускають воду уже 6 років. І з кожним роком кльов стає все гіршим і гіршим і риби менше і менше. Цієї осені в канаві в калюжках зловив всього 42 щучки які випустив в бабинський ставок))) І ще коли спускають воду рибі нема де ховатись від течії, річка стає дуже мілкою, залишаються тільки ямки на яких рибу глушать СУКИ. Риба в безпеці тільки на ямах під семом. + до всього екологія :cry_ing:
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення SPIN »

На сайті Кузьміна знайов його погляд на підводних винищувачів риби:
http://kkuzmin.ru/forum/messages/forum8 ... essage2240
А еще я почти в каждый приезд у вас ластоногих вижу. Это похлеще для серьезной рыбы, чем весь спиннинговый прессинг, в разы.
Насчет водолазов. Это абсолютное зло. Но вроде подвижки намечаются в законодательстве. Хватит это терпеть!
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

SPIN писав:На сайті Кузьміна знайов його погляд на підводних винищувачів риби:
http://kkuzmin.ru/forum/messages/forum8 ... essage2240
А еще я почти в каждый приезд у вас ластоногих вижу. Это похлеще для серьезной рыбы, чем весь спиннинговый прессинг, в разы.
Насчет водолазов. Это абсолютное зло. Но вроде подвижки намечаются в законодательстве. Хватит это терпеть!
Ойййй, не треба я гадаю знову ворошити цю тему....
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Kostya »

... Закидаю вудки, ловлю на 3 вудилища, оснастка без кормушки, груз 30 гр, та 2 повідка. ...
Порушуете Правила риболовлі, то хоч не пишіть про це!
bondar0809
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 20 жовтня 2010, 11:58
Телефон: 0970487753
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення bondar0809 »

Kostya писав: Порушуете Правила риболовлі, то хоч не пишіть про це!
Порушують правила риболовлі ті хто безпощадно бомблять рибу на зимувальних ямах, ті хто бють рибу електроловом на Горині, ті, хто заплітають своїми сітками весь водоем, а ще наші шановні рибінспектори, які нічого небачать і не чують і при тому получають за це заробітну плату. А моя риболовля шкоди природі не приносить, завжди маленька риба випускаеться на волю.
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Delife »

bondar0809, питання не в тому хто бомбить - про справжніх браків, але визнай що ти порушуєш ці правила.
Можливо ти просто не знав, то ми тобі і нагадуємо, інформуємо. :men:
Взагалі вдумчиве прочитання цих правил виявляє певні моменти, наприклад, хто скаже скільки максимум гачків можу бути у 1 рибака на річці? ;)
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Подібні правила пишуть для ідіотів не спроможних приймати самостійні рішення :-) Вдумайтесь (тільки головою) яка різниця рибалить людина на одну, дві чи десять вудок??? Тут справа тільки в особистій зручності. А на нерест риб це НІЯК не впливає. Не йдіть на поводу у якихось норм, написаних людьми що зовсім нічого не тямлять у риболовлі і яких НІХТО і НІКОЛИ не буде дотримуватись. А таких як Ви називають просто - ТРОЛІ. Повідомлення не несуть жодної користі тільки розпалює на форумі протиріччя.
Дописувачу з попереднього посту bondar0809 висловлюю подяку за написаний звіт, сподіваюсь в майбутньому Ваші звіти доповнюватимуться ще й фото.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Горыныч »

kamennieshipy100 писав:Повідомлення не несуть жодної користі тільки розпалює на форумі протиріччя.
Сообщения призывают придерживаться ЗАКОНА, и не пропагандировать беззаконие!
В который раз говорю, я не ханжа и не раз сам нарушал установленные правила и нормы, но не место в инете (самом доступном для любых "дописувачів та читачів" месте) пропагандировать ли..., хвастаться ли..., по недомыслию ли... описывать незаконные действия и получать благодарности и не выслушивать замечаний!
Стыдно.
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
bondar0809
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 20 жовтня 2010, 11:58
Телефон: 0970487753
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення bondar0809 »

Якщо політика сайта забороняє описувати тонкощі риболовлі то не буду. Так, я порушив встановлені норми законодавства, проте шкоди природи не наніс, і це мене особисто радуе. Проте попрошу більше увагу звернути зновуж таки на браконерство яке присутне на річці, і боротися саме з ним. Міій сусід по дачі, старенькимй дідусь, який все життя ловив рибу на річці, коли розказуе про кількість і розміри риби які були там раніше просто стає непособі. І тоді, років 40-20 назад рибаки ловили повірте мені не на 1 гачок, і маленьки сіточкми ставилися, проте небуло цих "недорозвинутих" людей, що мають назву браконьери, які бомблять рибу, або бьють електроловом. Треба визнавати порушення, так, але дивитися треба в корінб проблеми, боротися з справжнім злом на наших річках, а не з вітряними мельницями!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

bondar0809 писав:Якщо політика сайта забороняє описувати тонкощі риболовлі то не буду. Так, я порушив встановлені норми законодавства, проте шкоди природи не наніс,
На ЛЮБОМ уважающем себя рыболовном ресурсе не приветствуется явное упоминание нарушений правил в отчётах. Да, понятно, все мы люди и не всегда соблюдаем установленные нашим законодательством правила рыболовства - бывает, ловим больше разрешённой нормы 3кг, ловим на зимовальных ямах или в нерестовый запрет с лодки, забираем рыбу меньше установленных минимальных размеров и тд - но вовсе не обязательно эти факты подчёркивать в отчёте.
А что касается борьбы с браконьерством - то языком почесать все горазды, а что-то реальное сделать - берётся один из сотни. Да и возможностей что-то сделать даже у тех, кто хочет - очень мало... И если смотреть в целом на экономическую ситуацию в нашей стране - то, судя по всему, браконьерство у нас прекратится только когда это станет уже не выгодно - когда рыбы совсем не останется. И до этого уже не долго осталось.
bondar0809
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 20 жовтня 2010, 11:58
Телефон: 0970487753
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення bondar0809 »

Шановні риболови, то давайте щось думати, нас досить багато і потрібно якось більш обеднуватися і щось вирішувати. Треба щось робити, а то справді риби скоро не буде! Кожен з нас чимось займаеться десь працює, треба обєднувати зусилля і щось робити, бо під лежачий камінь вода не тече(
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення roony »

Горыныч писав:
kamennieshipy100 писав:Повідомлення не несуть жодної користі тільки розпалює на форумі протиріччя.
Сообщения призывают придерживаться ЗАКОНА, и не пропагандировать беззаконие!
В который раз говорю, я не ханжа и не раз сам нарушал установленные правила и нормы, но не место в инете (самом доступном для любых "дописувачів та читачів" месте) пропагандировать ли..., хвастаться ли..., по недомыслию ли... описывать незаконные действия и получать благодарности и не выслушивать замечаний!
Стыдно.
для kamennieshipy100 - Протиріччя ніхто не розпалює, хлопці кажуть - такий є закон! А те що кількість гачків(якщо вони не на драчі) на нерест риби вплинути не зможе, то є така думка. І я її підтримую.
для Горыныч - я, наприклад, дорогу часто перехожу там де не передбачено ПДР, але сина вчу як треба це робити за усіма правилами. Тому Вас підтримую, що не про всі рибацьки грішки маємо на форумах росказувати. Хоч, сподіваюся, у нас (відвідувачів цього славного форума) їх не багато.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Delife »

kamennieshipy100 писав:Подібні правила пишуть для ідіотів не спроможних приймати самостійні рішення :-)
в кримінальному судочинстві така фраза стала б крилатою, аби не була останньою ;)
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість