Это не кто-то. Это мы.

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

І в черговий раз:
" А таких як Ви називають просто - ТРОЛІ. Повідомлення не несуть жодної користі тільки розпалює на форумі протиріччя."
і не набридає ж???
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Delife »

може не ми тролі, чи тролі не ми?
а користь тут очевидна, принаймні один користувач дізнався про наявність правил :hi_hi_hi:
ТАк ми розуміємо, зараз не будуть рахувати к-сть гачків на ваших снастях - є більше зло, сеточники, електрики тощо, але рано чи пізно дотримання правил буде контролюватись не лише інспектором (до кожного не приставиш), але і іншими рибалками. І починати потрібно з себе.
П.С. А так звичайно, менше втрат я наношу природі сіткою, ніж мій сусід електрик :ps_ih:
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

kamennieshipy100 писав:Подібні правила пишуть для ідіотів не спроможних приймати самостійні рішення :-)
У деяких країнах Європи у правилах рибальства передбачено проводити дезінфекцію гачків та мушок при ловлі лососевих. Ловлять їх за принципом "піймав - відпусти". І ніхто не вважає що їх писали для ідіотів не спроможних приймати самостійні рішення. Просто це говорить про високий рівень екологічної свідомості громадян.
Нажаль, в нашій країні ставлення громадян до будь-яких првил, норм, законів і т.д. на рівні первісно-общинного ладу, тому покращення ситуації не буде.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

У деяких країнах Африки їдять людей і не миються по 5 років, а ви не знали??? Про який рівень свідомості ви пишете??? Це в країні де серед білого дня за 300 м. від "штаб квартири" риб інспекції представники цієї ж інспекції на пару з іншими браками ПІД ЧАС НЕРЕСТУ затягують 100-метрові сіті і спокійно собі на бережку п'ють, бо знають що на них немає управи, це в країні де серед білого дня в ЦЕНТРІ міста стоїть 20 чоловік і відкрито деруть рибу драчами, це в країні де рибу б'ють током і підривають на зимувальних ямах, це ви про цю країну????? А ви "дрочите" людину за те що вона ловить на 3 вудки :-) :-) :-) :-)
Ви стадо овець яке йде у той хлів у який його заганяють. Чому не висловлюєте претензії до спінінгістів що ловлять на воблери??? на кожному з них по 2-а і більше трійника, а якщо розглядати їх окремо то це вже 6 гачків??? Не задумувались??? Ти ihtiolog1, ти Delife і ти Kostya - писаки і "блюстітєлі" закону що кожен з Вас робить для отого порядку??? Якщо громада захоче, можу раз в тиждень виставляти фото розбитої мною мордяки браконьєра. А ви писати на форумах про те який поганий той чолов'яга що рибалить на 3 вудки. Смішно з Вас, сумно за майбутнє моїх дітей, і шкода України бо люди тут добрі, дурні але добрі...
......
Дякую всім мудрим людям, які розуміють про що я пишу!

Добавлено: Админы не спят. Маты удалены.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення os1 »

.
Востаннє редагувалось 20 квітня 2015, 11:26 користувачем os1, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

kamennieshipy100 писав:У деяких країнах Африки їдять людей і не миються по 5 років, а ви не знали??? Про який рівень свідомості ви пишете??? Це в країні де серед білого дня за 300 м. від "штаб квартири" риб інспекції представники цієї ж інспекції на пару з іншими браками ПІД ЧАС НЕРЕСТУ затягують 100-метрові сіті і спокійно собі на бережку п'ють, бо знають що на них немає управи, це в країні де серед білого дня в ЦЕНТРІ міста стоїть 20 чоловік і відкрито деруть рибу драчами, це в країні де рибу б'ють током і підривають на зимувальних ямах, це ви про цю країну?????
Особисто я нікого ні вчому звинувачувати не хотів і не буду. Просто для досягнення мети, в нашому випадку збільшення кількості риби у наших водоймах, необхідно кожному почати з себе. Якщо більшість буде вимогливо ставитись до себе, то ситуація зміниться кардинально. Адже коли в суспільстві 95 % громадян вважають що беззаконня це норма і з цим нічого не поробиш то це не суспільство а стадо.
Що стосується відомих Вам фактів неправомірних дій з боку працівників рибоохорони, то звертайтесь до прокуратури та інших правоохоронних органів.
Якщо це не ефективно, то зараз оголошено конкурс на заміщення вакантних посад в органах рибоохорони по всій країні, вигравайте конкурс, займайте посаду і вперед боротись з браконьєрами з окладом в 1094 грн. і без будь-якого матеріального забезпечення.

p.s. До речі Кенія (Африканська країна) - світова столиця рибальства (любительського). І правила рибальства там виписані окремим законом.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Що і вимагалося довести -... - не мішки ворочати!:))) :ya_hoo_oo:

Добавлено: Админы не спят. Маты удалены.Еще одно замечание и будет бан на 10 дней.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Горыныч »

kamennieshipy100, а скажите если вас оштрафуют за нарушение ПДД, вы тоже будете показывать на других пальцами. И будете призывать всех нарушать - т.к. кого то не наказывают?
А есть еще убийцы, насильники (утрирую) и что выходит красть можно, ведь есть более тяжёлые преступления которые кому то сходят с рук?

Казаки отрубали руку тому кто ставил сети во время нереста! (это для тех кто говорит - сеточка фигня, её испокон века ставили, вот ЭЛЕКТРОЛОВ - это Даааааа!!!) И не плавали на лодках в нерест и детей своих учили, что сбережёшь - летом вдвойне возьмёшь.
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Шановані мої! Я нікого не закликаю порушувати умисно якісь встановлені правила чи закони і сам це роблю вкрай рідко (рибалю тільки на одну вудку з одним гачком цілий рік, правда був за мною грішок рибалив в зоні нерестилища з човна, про що зараз шкодую). Я просто за здоровий глузд, а Ви "насильники, маньяки"... Я про то, що якось не розумно під час такого безпределу говорити про вимушену рибалку на 1 вудку, це як лікувати срачку під час чуми, не доцільно, не розумно, не вчасно....
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення trans »

kamennieshipy100 писав:.... якось не розумно під час такого безпределу говорити про вимушену рибалку на 1 вудку,.... не доцільно, не розумно, не вчасно....
Я вважаю що саме говорити, дати добру пораду, можливо і ознайомити з невідомими положеннями Правил любительського риболовства це і розумно і потрібно і вчасно, причому якраз на форумі.
А ось критикувати, можливо навіть принижувати, нормального порядного риболова, який не робить грубих порушень, пише звіти і прагне нормального спілкування і обговорення улюбленої справи - риболовлі, дійсно не варто.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Замяли?! Давайте не нарушать правила и на рыбалке и в интернете. :a_g_a:
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

Pank писав: ...я думав сом але виявилось що марена (вусач). Брат побіг до рибака який сидів не далеко і взяв в його підсак. а я тим часом підвів її до берега, і ось вона вже на березі)))
Надіюсь, після фотосесії ти її випустив? Риба занесена в Червону книгу. Ловити її заборонено.
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Pank »

Не випустив! Випускаю маренок до пів кілограма, а більших забираю! Марени в річці Горинь досить багато і ми часто виходимо чисто на маренячу рибалку :)
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Pank писав:Не випустив! Випускаю маренок до пів кілограма, а більших забираю! Марени в річці Горинь досить багато і ми часто виходимо чисто на маренячу рибалку :)
В настоящее время и марена днепровская, и марена крымская — необычайно редкие виды рыбного населения наших водоемов, они занесены в Красную книгу Украины (1994). Охраняется усач и в соседних странах — занесен в Красные книги Российской Федерации и Беларуси.

- Ви кажете, що в Горині її багато, з чим ві порівнюєте? і більше того Ви відкрито заявляєте про те, що ходите на чисто маренячу риболовлю - Ви о так просто порушуєте закон, не дивлячись на те, що даний вид риби занесений до Червоної книги України і не тільки.

Размножение. В реках Украины самцы усача становятся половозрелыми при достижении длины тела 14-16 см (возраст — три года), самки — при достижении длины 19-21 см и возраста 4 года.
Начало нереста приурочено к прогреву воды в реках до +10-12°C, массовый нерест усача наблюдается при +15-17°C. Для марены нерестовым периодом считают временной промежуток с мая по июнь. Нерест усача порционный, вторую-третью порцию икры самки могут откладывать в июне, а при неблагоприятных условиях нерест затягивается до августа.

- На фото якщо я не помиляюся видно що риба з ікрою?!
Так от, виходячи з усього, що вище вказано - можна прийти до висновку, що Ваші дії можна розцінювати в якійсь мірі як браконьєрські - грубе порушення законів про охорону тварин і природи. Я особисто до Вас нічого немаю, але всеж таки - потрібно дуже зважати на закони і їх виконання.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Pank писав:Не випустив! Випускаю маренок до пів кілограма, а більших забираю! Марени в річці Горинь досить багато і ми часто виходимо чисто на маренячу рибалку :)
Уж чем, а таким хвалиться на форуме точно не стоит.
ihtiolog1 писав:
То можна ловити марену чи ні ?
Марена - Barbus barbus занесена до Червоної книги України
У відповідності до п.4.10 Правил любительського та спортивного рибальства - лов риб занесених до Червоної книги України заборонено.

У разі вилову 1 екз. даного виду, наслідком чого стане його загибель слід сплатити 102 грн. 00 коп. за завдану шкоду рибним запасам України.
Та штраф у розмірі 34 - 510 грн. відповідно до ст. 85 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (накладають орг. рибоохорони) або штраф у розмірі 340 - 850 грн. відповідно до ст. 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення (накладають орг. екоінспекції).
А учитывая, что с конца прошлого года подняли штрафы в среднем в 10 раз, то теперь за маренку штраф уже не 102, а 1020 грн. Ещё хочется половить? Не слишком дорого будет?

Что касается того, что марены днепровской в Горыни относительно много - то да. Пока ещё в Горыни, Стыре, Случе и Южном Буге относительно много марены. Только вот это остались последние реки во всей Украине, где она ещё есть. Хотя раньше в том же Днепре это была одна из основных промысловых рыб.
Мало того, что браконьеры всех мастей её уничтожают, так ещё и такие рыболовы им помогают... :-( Тем более весной, икряную рыбу можно было бы и отпустить.
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей