Гідропарк

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Сьогодні, в неділю вирушив на Гідропарк із своїми улюбленою вудкою і коханою дівчиною :co_ol:
Рибалка відбувалась з 13:30 до 16:0; Наживка - мотиль та пінопласт, красноперу треба було знайти, але знайшовши сумувати вона не давала, заважав сильний вітер і настирні перехожі :nez-nayu: Клювання було на опусканні або горизонтальній проводці; у інших рибаків - або верховодка, або О. Петрович :hi_hi_hi:
Фото нижче:
Зображення
Перша піймана рибка,
Зображення
Ця взяла на репейнік,
Зображення
Найбільша рибина, на вскідку грам 250!
Зображення
Фото всього улову.
П.С.: Обірвав багато мормишок, бо рибалив у корчах. Бачив всплеск крупняка (певно карп).
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Сьогоднішня рибалка на Гідропарку порадувала і здивувала.
Час: з 17:20 до 18:25;
Місце: те ж що й в неділю;
Мормишка: замінив улюблену мурашку на подібну за вагою уралочку - тим самим зменшив кількість сходів в двічі;
Наживка: до пінопласту додавав мотиля, але після 10-ї червонопірки розміром із мізинець задумався, порився в сумці і знайшов одного наполовину перетворившогося в кокон опариша...

і тут понеслась, покльовка на кожній проводці і краснопера значно крупніша:
Зображення
Рибалку прийшлося завершити після того як чергова піймана рибина відкусила залишки єдиного опариша. Післяцього були марні спроби впіймати хоч щось на мотиля. Висновок: потрібно брати із собою максимум можливих різновидів насадок, особливо при нестійкій погоді!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Невеликий фото-звіт за вчора:
гідропарк прибирають:
Зображення
Парочка вечірніх краєвидів:
Зображення
Зображення
Зображення
Улов:
Зображення
п.с. коли йшов додому бачив КУМа з Voblerом але не зразу зрозумів що то були вони, так би підійшов:)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Випадково став свідком сьогоднішнього дійства, що відбувалось прямо біля мостика-переходу на ринок Дикого. Йду з ринку у напрямку речового через цей місток та бачу на ньому стоїть чоловік з 7 і усі в азарті допомагають спіймати рибу рибалці який стояв із вудкою внизу. :hi_hi_hi: я зтого дива став і собі подивитись що ж там таке. Дивлюсь, а там стоїть зграя карася, причому не просто стоїть, а активно рухаєтьсяметрів 4-5м. від берега, трохи далі зверху стояла краснопера. Шкода, що не було із собою фотіка. При мені цей рибалка, із підказками усіх наблюдаючих, і вже й моїми в тому числі ;;-))) (промовчати було тяжко) витягнув карасика, а в пакеті вже було до десятка риб. Через відсутність часу я швиденько пішов, залишивши це шоу.
А в цей час багато рибалок ніпрощо не здогадуючись ловили на мормишку на виході в Устю. Цікаво скільки людей там може бути завтра!? :du_ma_et: :)
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення AndreyK »

fishhanter писав:Дивлюсь, а там стоїть зграя карася, причому не просто стоїть, а активно рухаєтьсяметрів 4-5м. від берега, трохи далі зверху стояла краснопера.
Карась на Гидропарке уже несколько дней активно клюёт - позавчера я ловил поплавочкой, ориентировался на верховодку, но вместо неё часто попадался карась, реже - краснопёрка, всё это поверху или вполводы. Мормышечникам на протоке в Устью тоже иногда попадались карасики - но с дна почему-то брать не хотели.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Щоб не створювати нову тему пишу сюди. Сьогодні на "Яйці" за годинку до заходу сонця проклюнулись зачотні (більший важить грам 700 :sh_ok: ) карасі:
Зображення
+ мав один сход подібного і один обрив - ХЗ :du_ma_et: Матова чорна уралка з мотилем. Всім удачі!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Voka »

Вчорашня рибалка...в улові 9 карасів (більший 400гр.) 6 окунців, решта краснопір.Плотва чомусь не ловилась.3кг.за рибалку.Активніше клювало за сонячної погоди, потім періодично перебивав дощ,вітер.Ловив на безмотилку, пробував і з підсадкою мотиля із кусочком силікона+пінопласт,різниці особливо не помітив. Сподобалась рибалка особливо ловлею краснонірки(вперше таких розмірів і в такій кількості).
Зображення
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення westrvua »

kamennieshipy100 писав:Щоб не створювати нову тему пишу сюди. Сьогодні на "Яйці" за годинку до заходу сонця проклюнулись зачотні (більший важить грам 700 :sh_ok: ) карасі:
Зображення
+ мав один сход подібного і один обрив - ХЗ :du_ma_et: Матова чорна уралка з мотилем. Всім удачі!

а на "яйці" це де саме?
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

хм... ну це другий гідропарк, я не знаю як пояснити може хто пояснить замість мене???
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
fenixter
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 30 липня 2010, 12:01
Телефон: 380985358113
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення fenixter »

kamennieshipy100 писав:хм... ну це другий гідропарк, я не знаю як пояснити може хто пояснить замість мене???
Ось так - http://g.co/maps/uuyxk ?
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення trans »

kamennieshipy100 писав:хм... ну це другий гідропарк....
А окунь там ловиться?
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Був там один раз, мені не попадав, тому нічого сказати не можу, в тому році періодично проскакувавли невеличкі грам до 200 макс.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

{Останні кілька днів ловлю на Гідропарку карпів, тільки тс-с, звіти й фото сьогодні ввечері}
Ну от почну писати оті самі звіти...
Все почалося зі слів мами: "Хочу карпа". Ну що тут зробиш слово мами -закон! Беру в руки свою ЛМ і шурую туди де точно є оті самі "карпи" - на Гідропарк. Звичайно все серйозно, наварив гороху, напарив макухи, перев'язав замість жилки нитку 0.18 і мормишку із вражаючим гачком. Прийшов, закормив, надів горошину і став вичікувати його. Він не прийшов!:( і через годину і через 2, потім мені набридло і я пішов додому. Але ми ж українці, ми не здаємось просто так.
Вранці у вівторок йдучи на робу зайшов на 10 хв. на гідрик, подивився, подумав,вичислив одну точку де на відстані метрів 8 від берега з інтервалом у 2 хв. було 2 всплєскі. На роботі скачав Сабанєєва: "ЖиЛПР" ще раз перечитав про карпа... вичитав один секретний інгредієнт прикормки... Того ж таки вечора пішов його добувати. Добув. Закормив...
Середа. Ранок. Надворі сіріє, я вже на березі. Снасть тонка і елегантна як для карпа, гачок№3-4, жилка 0.12, на гачку 1 горошина, глуха оснастка. За 15 хвилин перша покльовка - обрив, ще через 20 друга - обрив. Міняю жилку на 0.16 - не клює - напевно бачить, бо мулить дуже інтенсивно, ще пів години очікування - і ось вона - нагнуло. Боротьба, екстаз, адреналін (в голові 2 думки: "аби побачити що то клюнуло" і "я спізнююсь на роботу"), 5 хвилин боротьби і ось воно:
Зображення

Щойно прийшов з роботи, він ще живий плаває у ванні:

Зображення
Поки що найбільша риба піймана на гідрику 4.400
далі буде...
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення KYM »

2 kamennieshipy100
Голова в тебе - те що доктор прописав! Приємно і почитати, і позамислитися, що рибу треба не просто ловити, а і обманювати, входити в її положення, мислити як вона. :bra_vo:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Дякую! :smu:sche_nie:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей