Гідропарк

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Гідропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Був 09.05.12. вийшов дес в 6:20 в 7:00 вже закинувся кльов нульовий :-( до 14:00 побачив всього 3 покльовки і то невзрачних , що даже підсікать небуло, що. Ловив на два фідери на опариша : червоний , білий, добавляв анісовий пінопласт на крючок зразу обдовбувала верховодка, прикормка своя з добалянням сухого трактанта ТРАПЕР. бачив чотирьох рибаків теж саме 0 :sh_ok: напевно ще не віднерестиллась та і погода різко помінялась. Заброси були і на островок і на перехід з осровка і біля берега, але три покльовкі всі були на островку :-) . Зображення Зображення ЗображенняЗображення
Напевно ще неділька дві і піде карась того року вже клював вовсю
Зображення Зображення
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Ели рыбу с гидропарка? не воняет?
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Норм, :a_g_a: нічого такого незамічав скількі вже там ловив.
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення RIPsys »

а что за островок если не секрет? под водой что то? я там ещё не пробовал фидером.. задумался .. насколько продуктиваня рыбалка в теперешнюю пору года операясь на ваш опыт ловли на Гидропарке? большую часть рыбы все равно отпускаю.. ищу более-мение приемлимое место отдыха так сказать душевного с удочкой)
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Юра »

Щодо екології тамтешньої рибки, то, на мою думку, краще в їжу її не вживати. Якось зимою пробив лід під берегом, така воніща піднялась, пешня ще довго воняла. Вонь каналізації, не фекальної, а як від мильних стоків (хто розбирав сифони в умивальниках для прочистки, той зрозуміє).
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

а что за островок если не секрет? под водой что то?

Да під водой, там глибина 1м ; 1,5 перепади в деякіх місцях тверді столи. Він розпочинається метрів пять від фонтана і невеличкою дугою йде до мосту на базар диког не доходячи до нього 50 метрів а може і більше шириною десь метрів 5 і більше, насип з камня а зараз і ракушняка на ньому повно, нераз шнур обрізало, ось таке цікаве місце.
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Надо будет половить там попробовать..
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення westrvua »

Я теж був 9.05, зустрів близько 6-ої Серж-ядовитий :))) впізнав його по фото з форума :))) З період з 6 ранку до 12 дня були дві покльовки, на фідер, але не реалізовані, пробував на опариша, червя, кукурудзу, горох, мастирку, пінопласт, прикормку робив сам, на осонові ФД універсал з додаванням меленого насіння зернят жарених, сухарів, висівки та кукурудзи вареної. Мав розмову з двома рибалками, які часто рибалять на цій водоймі, вони мені відкрили багато цікавого, як для цієї водойми (я тут вперше рибалив). Мали розмову і про більш перспективні місця, а ніж було у мене, і способи принади і наживки для місцевої риби :))) Будемо з нетерпінням чекати на початок гарного кльову :)))
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення ehnaton »

про "цікаве" і "місця" - пліз в студію і в деталях ;)
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення пітон »

Про острівець! При будівництві гідропарку згідно початкового плану на середині водойми мав бути острів на якому розмістилась би кавярня. Коли озеро вже на чорнову розкопали щось в планах змінилось і острів за допомоги екскаватора розміщеного на понтонах прибрали, ось так і залишилась мілина .
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Був з пятниці на суботу перед цим приготовив місце як і завжди кожного року, виставив поплавкі по орієнтирах квадратом на вихід на бережок засипав піском потім два дні кормив пшонка + фішдрім універсал + горох цілий + два ковпачка туди Dreammix Big Fish. Виставив дві різінкі для себе та брата і розпочався дощ до фідерів нодойшов. Перша покльовка відбулась в 3:00 ну і далі розпочалось: попадались подлещикі по грам 500 - 400 -300- плотва 200 карась різний від ладошечного до 500 грамового, більшість покльовок на мастмрку рідкі на опариш. Кльов продовжувавсь до 18:00 потім плотва. Нажаль фідер так і нерозмотав бо стало цікаво на резину і кльов був на пять. Було зловлено 6 кг можна було і більше але навіщо хватає.Фото нема бо телефон пішов купатись і непопередив мене і захворів ;;-))) але через день я його вилікував :co_ol: Пшоно на гідроні харашо приваблює підлящика і ляща провірено і цого разу доказано на всі 100%. Коли кльов стихав мастирку вмочав в Dreammix Big Fish кльов зразу активувався подобається їм цей запах .
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Був з суботи на неділю, один фідер і одна поплавчанка яка була змотана ще в суботу до 11:00. улов заважив на 9 кг самий більший карась заважив 1кг 250грам.В компаньйонів як написав shalun_99 в темі, ПОПЛАВОК ‹ Вісті з водойм (поплавок) їх було двоє, другий прийшо трішкі пізніше. В одного 2,500 а в другого 3600. Заброс на 23 метри, бо рахував обороти катушкою на випадок обрива . Стартовий закорм десь кормушок 8. Спочатку наживка перловка, потім бутерброд опариш+перловка+опариш, постійна зміна запахів на наживку кожні 2, 3 години, тому , що кльов переставав і риба хотіла щось нове, в самому кінці рибалкі, вже ловив на такий мікс як: червяк, опариш і запах .......... :nez-nayu: цей мікс получився самим бадьорим, покльовкі були на нього без неякого подригування, зразу загіб вершинкі всеодношо карп клював. Побажання від shaluna_99 збулося, дякую :bra_vo: десь через години 3 як він поїхав, відбулась зміна наживкі і запаха на інший, і зразу мощна покльовка, запрацював фракцион і обрив поводка :noo: , так, що побажання було втілено в реальність. Про два дня виїздів shaluna_99 гудів весь гідропарк, що я тількі нечув, рибаки були ще неготові до такого явленія Христа народу :ololo:. Багато хто підходив до мене з рибаків та піднімав цю тему і приходилось їм обяснять, що це таке і щим його їдять, перша тема яка піднімалась РОДПОД , це була і катюша і якась установка ну і багато ще......., друге це закорм Людям сподобався рострел з спомба ПОЛІШУКА якій там плавав на лодці з крушками і кричав "Эта моя корова и я ейо дою" :wall: в мужика крепко вилика самооценка і це багато хто знає тому і сподобалось багатьом. Особливо компанії на куполі зі спутніками бо він плавав по них :men: і йому було глубоко ..... на них :za_da_va_la: казали треба і собі таку угрожающу зброю купить :metal:.
Ізвіняйте фоток неробив в слідуючий раз ісправлюсь.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення stal1n »

улов заважив на 9 кг самий більший карась заважив 1кг 250грам
Ну як можна було таке не сфотографувати? :facepalm:
І це улов на нашому годропарку! Зображення
Повірити не можу :(
Я фоткаю всяку плотву з йоржами, а кілограмового карася з гідропарка ніхто не сфоткав. І це в епоху айфонів, андроїдів і іншої дзеркальної фототехніки.
Коротше, вам не зарах.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення _magic »

Серж-ядовитий писав:Про два дня виїздів shaluna_99 гудів весь гідропарк, що я тількі нечув, рибаки були ще неготові до такого явленія Христа народу :ololo:. Багато хто підходив до мене з рибаків та піднімав цю тему і приходилось їм обяснять, що це таке і щим його їдять, перша тема яка піднімалась РОДПОД , це була і катюша і якась установка ну і багато ще......., друге це закорм Людям сподобався рострел з спомба ПОЛІШУКА якій там плавав на лодці з крушками і кричав "Эта моя корова и я ейо дою" :wall: в мужика крепко вилика самооценка і це багато хто знає тому і сподобалось багатьом. Особливо компанії на куполі зі спутніками бо він плавав по них :men: і йому було глубоко ..... на них :za_da_va_la: казали треба і собі таку угрожающу зброю купить :metal:.
Ізвіняйте фоток неробив в слідуючий раз ісправлюсь.
чуть не упал под стол... особенно интересно про ЯВЛЄНИЄ ШАЛУНА НАРОДУ... :ya_hoo_oo:
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Да шо явленіє то явленіє, ще місяць розговорів на гідріку забеспечено :strange:
Ну а за фотки ісправлюсь :facepalm: попробую даже відео :comp:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей