р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
bondar0809
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 20 жовтня 2010, 11:58
Телефон: 0970487753
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення bondar0809 »

Звіт про рибалку за минулі вихідні. Приїхавши на дачу в пятницю, зразу іду у розвідку на Горинь, досить людно , говорю з рибаками, по їх інформації клює невеликий підлящик та густера на червяка та поденку.
Субота, встаю в 5-30, і бистренько збираюся, в 5-50 вже на водойомі. Сідаю на пологому березі, де як для Горині досить мілко, глибина плавно збільшується в напрямку протилежного берега, де присутня яма. Закидаю вудки, ловлю на 3 вудилища, оснастка без кормушки, груз 30 гр, та 2 повідка. Підкормлюю горохом, пшеницею, запареною товчею. Пробую всі наявні наживки, а саме черв, опариш, горох, пшениця. В результаті робочою оказуеться тільки червячок. найкраще клювало недалеко від берега. На річці сиджу до 11 години, кльов рівномірний. В результаті біля пятнадцяти підлящиків та густерок. На протилежному березі сидів на ямі рибак, ловив тільки на горох та кукурудзу, в результаті повний нуль. Риба як видно не сидить на ямі, а розпливлася по всьому руслі. Рибалкою задоволений.
Неділя, вирішую знову порибалити, але вже після обіду. В 16 годині пройшовши 150 метрів від дачі я вже на річці, сідаю на нове для мене місце. Знову вибираю місце де глибина невеличка і плавно збільшується. Пробую ловити на червяка, опариша та кукурудзу. Знову працює тільки червяк. Рибалив до 8 години, в результаті 4 густерки, 1 підлящик та 2 бички. Густерки розмірок трошки більші ніж на лодонь. Підлящик розміров як вказівний палець, був відпущений моєю маленькою хрещеницею, як ми разом вирішили щоб виріс великим лящем, якого ми разом колись зловимо). Прекрасно провів час. погода чудова, тепло, сонечко, природа.
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення anzud »

Вчора, 25 квітня був виїзд на Горинь в районі с. Хотинь. Як я не намагався щось виловити закінчилось повним ОПом. Виловлений всього один бичок. :-( Були випадки ловлі і в набагато гіршу погоду, але результат був куди кращим. Обмірковую що робив не так. Таке враження ніби браки пресонули. :ne_vi_del:
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

anzud писав:Таке враження ніби браки пресонули. :ne_vi_del:
Думаю, браки ни при чём. В субботу у нас на компанию из трёх человек было по 2-3 поклёвки за целый день, да и сегодня пока я жереха выдуривал - на противоположном берегу недалеко мужик с фидером сидел, так у него до 11 часов всего одна плотвичка - хотя от Хотыня далековато... Видимо, то ли переменчивая погода, то ли ещё какие факторы виноваты, но мирная рыба в Горыни на протяжении этой недели клевать не хочет.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ZVod »

Були на азоті... зразу за шлюзом... вода висока ... кльов відсутній. З нашої команди в чотири чоловіка лише одна карасина клювака і то Сашик водив та під ногами упустив. Я ледь ледь вимучив 800 г. дрібноти - пару плоток та пару густер......
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Pank »

У неділя 29 квітня вийшов відпочити до річки Горинь в районі с.Воскодави неподалік шлюзів. Ловив спочатку на фідер. Зловив декілька плотвочок, густерок та головеника, ловив і відпускав))) :) . Вниз за течією, цілу ніч ловили сусіди. зловили два малих сомика які випустили та пару густерок на падьонку. Я взяв в них пару личинок падьонки, зробив спінінг-доку і закинув. Через хвилин 5 сильна покльовка, рибина пройшла проти течії метрів 30 плавно без сильних ривків, і підходила ближче до берега, я думав сом але виявилось що марена (вусач). Брат побіг до рибака який сидів не далеко і взяв в його підсак. а я тим часом підвів її до берега, і ось вона вже на березі)))
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Добрий день!
Випала можливість вирватись на Горинь з ночівлею. Рибачити вирішили у Воскодавах.
Виїзд робимо приблизно о 17-00. Дощ при виїзді з Рівного налякав, але як приїхали на місце все розпогодилось.
На шлюзі у Воскодавах Vik і Samuraj ганяли окуня на спінінг.
По скільки були там перший раз то Samuraj здав точку де місцеві ловлять :-ok-:
Розложились, закинули снасті, почались покльовки:
на опариш - верховодка :-)
на червяк - верховодка :)
на подьонку - верховодка :ne_ne_ne:
на кукурузу - верховодка :)-(: :zvez_ochki:
І так до темна навіть нічого толкового не бачили, 2 чи 3 нормальних густерки.
Після того як стемніло і до 1-30 зловили тільки густерку і підлящика десь по 300гр, + 2 соміка по 10см(випустили)
Поспали до 4-00, майже до 6-00 глухо, а тоді десь за 2 години на подьонку голавль 700гр, і десь 15 густер по грам 100, і знов проснулась верховодка :)-(: :zvez_ochki: :zvez_ochki: :zvez_ochki:
Сиділи до 11-00 то ще вдалось вимучити 3 чи 4 невеликих голавліка на кукурузу.
Зображення
Кум зловив ще гарного подуста і карася.
Зображення

Сезон рибалок з ночівлею ВІДКРИТО!!! :ta_n_cor:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Pank »

Доброго дня!!!
Рибалив з братом в неділю 6 травня на річці Горинь. Ловили на фідер (звичайними телескопічними спінами :) ) щено освоюєм фідерну ловлю))).
Вибрали місце, замішали прикормки і вперед. Тишина! через хвилин 20 брат витянув першу плотвочку, ще через 10 хв. в мене сильна покльовка і голавль (як показало дамашнє зважування) 800грам на березі :). просиділи ще пів години покльовок нема і вирішили поміняти місце, підійти ближче до греблі. Покльовка за покльовкой, ще кормушка не торкнулась дна, а вже довбе. Як виявилось верховодка :) Так було мабуть пів години, перекидання за перекиданням і ось сильна покльовка і голавлик грам 200 на березі(випустив), Закинув 5 хв і знов супер покльовка і знов такий само голавлик, але ковтнув гачок((( Закинув, відійшов пару метрів від спінінга і знов сильнюща покльовка, що спінінг аж перекинуло на підставці і відірвало поводок(0.16). Бистро перев'язую поводок, закидаю, 10 хв і знов сильна покльовка і голавлик 400 на березі :ya_hoo_oo: Через 10 хв знов сильна покльовка, підсічка, удар, витягаю і бачу розігнутий гачок :sh_ok: Ще 10хв знову сильна покльовка і голавлик на 1кг в подсаці :ya_hoo_oo: , якого малий побіг взяв в сусідніх фідерменів)))дякую їм!!! На цьому рибалка закінчилась бо закінчились опариші(((( :cry_ing:
DSC00529.JPG
DSC00527.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Всім привіт!
Виїжали в середу з Андрюхою нагоринь в район Шубкова.
Скажу зразу, маршруткою це не діло! :ne_ne_ne:
В 5-30 виїхали, пока доїхали, дойшли і розложились, то грубо говоря кльову застали десь півгодини, ну може трошки більше.
По наживкам: кукуруза в ігнорі, горох в ігнорі, на опариша зрідка мєлоч посмикувала, на подьонку трошки посмикувало зранку.
Я зловив невеликого подуста, одну плотву і 7 густерок. Брат 1-ну густерку. Андрюха побачив шо кльову нема то сильно і не впирався в фідер, зложив спінінг і пішов головня з обривів ганяти :pi_ra_t: Одного таки вдалось дістати :co_ol:
Це фото подуста:
Зображення

І був ше цікавий момент! Коли витягував фідера, замість кормушки стояв груз а на гачку подьонка. Під самим берегом відчув не сильний "ТЮК", зразу подумав шо груз десь ч-з зілля пробивався, як підтянув блище то побачив на гачку щучку десь на 400гр. Поводок був тоненький то я зробив легеньку контрольну підсічку і попробував витягнути. Але "легеньку" недопомогло, як тільки підняв на 40-50см над водою щучка відкрила пасть і без проблем впала у воду.
Отакий в нас получився виїзд!

P.S. Моя суб"єктивна думка що з ранковими рибалками на горині пора завязувати і якщо їхати то тільки з ночівлею!
Всім НХНЧ!!!
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Всім привіт!
І ще одна вилазка на горинь в р-н Рубче з Андрюхою, але вже з ночовкою.
В пятницю після роботи стартанули, на місці були десь в 20-00.
З кльовом було худо, горох і опариш мовчав. Все зловлено на морожену з прошлого року подьонку.
Кльов розпочався десь в 22-00 і продовжувався 40-50хв. Дальше цілу ніч глухо.
Зранку перша рибина проклюнулась десь в 4-00 ранку і знову кльов тривав приблизно годину, може трошки довше.
В улові вся густера приблизно 10-12шт (попалась одна приблизно 300гр то було повно ікри) ну і в Андрія підлящик приблизно 350гр.

Ніч була як в пеклі, рій голодних комарів ні на секунду не давав спокою, якби не спрей то ...... :obdol_bysh:
За цілу ніч ніоднієї покльовки соміка :ne_vi_del:
Ми все це списали на майбутню переміну погоди. :du_ma_et:

Були ще цікаві моменти на цій риболовлі :-) як доставали стульчика з горині :-) , як доганяли Метківську маршрутку ;;-)))
Одним словом віддихнули нормально :hi_hi_hi:

Всім НХНЧ!!!!
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Pank »

В неділю 21 рибалив з братом на р.Горинь, але вже в другому місці. Бо біля греблі всі місця де я любив ловити були заняті і біля греблі річка вже заростає травою(((
Добрались ми до місць де небули маже рік :) , пробирались через страшенні корчі, бо за цей час що нас небуло, все що ми розрубали - заросло знов(((
ЛОвили на фідер!!! Брат ловив метрів 300 від мене. Я всівся і почав закидати. Час від часу посмикувала якась тюлька. Через хвилин 40 прибігає брат і каже дай жилку і гачки. Відірвало вже два поводка :) . Я геть думав йти ловити до нього і в цей момент в мене сильнюща покльовка, шо спінінг геть підкинуло на підставці, легенька підсічка, дзищить фрикціон але не довго, до кліпси і бдзинь :sh_ok: , відірвало поводок((( думаю подошли :) а я лапух закліпсував!!! і знову без підсака :) Прив'язую поводок і через хвилин 10 така само покльовка, підсікаю і виважую голавлика на 1200 :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: Але фрикціон навіть не бджикнув))) думаю оце кабан був, що гачок відірвав :) І знову хвилин через 10 така покльовка, підсічка і фрикціон аж пищить, помаленьку підвів до берега і голавль на 1600 в руках :ya_hoo_oo: і більш покльовок голавлика не було. В малого була ще одна покльовка але безрезультатна.
На другом березі трошки нижче по течії високий глинистий обрив метрів 4, то мужик що кидав там воблером казав, що як прийшов, то там під берегом плавали здоровені головлі))) на слідуючий тиждень ми знову тиди. Фотки кину пізніше.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

А чим кормите, якщо не секрет. Видно, дуже голавлику вподобалась ваша вкуснятинка. :mi_ga_et:
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Pank »

Відповів в лічку)
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення anzud »

Вчора махнув на рибалку, на своє "голавлине " місце. З прикормки брав свою саморобну(кому цікаво є в відповідній темі) та салапінку. Все це здобрив DreaMix "Brasem"(дякую Юрі, реально працює :) ). Насадка - опариш(кукурузку дома завтикав). Вечірній кльов тривав з 19 до 21. Зловлено два невеликі головні + підлящик. Був один обрив повідка (жилка 0,12, гачок №14). Після цього вирішив не гратися в тонкі снасті. Ставив повідок 0,18 і 10-й гачок, пучок опаришів.
Ранок розпочався о 5-тій. Клювало з 5,30 до 7. Зловлено все інше :-) . Найбільший заважив на 1 кг.
Соррі за якість фото, був тільки мобільний.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

Вчора був на Горині в районі Азоту з фідером.

Погодка хоч і була досить тепла та сонячна, але вітер Пн-Сх. :-(

Вода впала (як сказали місцеві аборигени), що вкупі із вітром Пн-Сх напрямку не сулило нічого хорошого. Та ще й авральні збори на риболовлю звечора, поки приспав дітей, перебрав снасті, зготував прикорм, то вже й за північ.

Прикормку "провалив". Готував кашу а-ля "салапінка", але вирішив трохи змудрувати і в результаті вийшло жидке вариво, але вже на водоймі додавши до нього розвареного в пасту гороху отримав більш-менш прийнятну консистенцію. До речі, вся риба зловлена саме з використання цього варева. ;;-)))

На водоймі був після 6-ти ранку. Замішався 2-ма складами: сипучка: Фіш-дрім Плотва+Фішка Лещ+сухарі+трохи "варева"+Фіш-Дрім Брасем(арома 3-ри ковпачки); 2-й склад - це "варево" із перловки, пшона, кукурудзяної крупи, розварений в пюре горох, Фіш-дрім Лещ + бетаин, Фиш-дрим Брасем (3-ри ковпачки). Причому, поки не додав ароми, покльовок взагалі не було, а з аромою рибка пожвавішала.

Перший віїзд із новим фідером - Trabucco Syntium Pro Quiver 330 MH . Враження, звичайно, колосальні. Палочка легка і для тих кормушок (35-60 гр по свинцю) - саме воно. швидка, але не дубова. Дуже чутлива, верховодка бере як лящ ;;-))) .

Один фідер на сипучку, другий нижче з об"ємною кормушкою і кашею в надії на головня. Спочатку пробував на опариша. Але що зовсім не цікаво - так це просто мерва голодної верховодки, причому кругом, яка чіплялася на опариша в момент, причому, на бутер із кукурудзою також :sh_ok: . Тут її ніколи не було :du_ma_et: . Мусив повністю перейти на перловку та кукурудзу. На другий фідер почала зрідка попадатися непогана плотва. Там коряжка на дні (раніше обірвався кілька разів), і як попадеш недалеко, то є покльовка. Зранку на перловку не брало, а от вдень, схоже, почало, але я провтикав цей момент,борючись із безкльов"ям. Вже потім зрозумів, що 2-ва обірвані повідки були якраз заряджені перловкою діпованою кукурудзяним діпом. Так і ловив практично все на 2-й фідер, перший мовчав, не рахуючи обірваного повідка. Причому, ловилася лише плотва і то зрідка і то на кукурудзу. Ні тобі підлящика чи густери.

І надії на головня не виправдалися, хоча я його підтягнув до себе від батареї доночників, що сиділи нижче. Та сильно світився на березі та й ловив накоротку, може, тому нема в улові.

Судячи по іншим риболовам, які нічого не зловили, а лише перезаряджали батереї донок, кльову нема або й риби також. Та ж ситуація і вище шлюзу.

В результаті десяток плотви і один окунь на жарку. Певно, потрібно все-таки готувати свою сипучку, яка себе гарно зарекомендувала, і шукати нові місця.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей