Бочаниця

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення ZVod »

Був в понеділок. Народу було на острові обмаль тому у мене був широкий вибір пірсу - я зупинився на 17-му. Взагалі риба активна в прибереговій смузі, тому більш ркзультативний в мене був пікер н-а робочій відстані 10-15 м. Другий фідер я поставив на 50 м. та трохи закормив точку. Взагалі по рибі та кількості якісних клювань зовсім не густо - лише 2 півкілошних коропця (зранку до 9 годин) та 2 на ладонь - відпустив. І все - це за цілий день - ну невраховуючи два десятка плоток. Жодного карася. Краще до смаку з моїхх насадок була густа медова манка, але вона менш тривка. Опариш сильно і не внятно теребить плотва, ще один фідер стояв на метод на горошок - безрезультатно. Чесно кажучи я розраховував на дещо більше, дуже шкода що карась не активний - мабуть ще після нересту.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення os1 »

fenixter писав:ціна з пірса 60 грн, ми так і платили. З берега мабуть 50.
Я на платниках ніколи не ловив, вірніше ловив, але не платив, тому дуже вибачаюсь, але хочу уточнити: 60 грн за пірс чи за людину? І за який період?
fenixter
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 30 липня 2010, 12:01
Телефон: 380985358113
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення fenixter »

os1 писав:Я на платниках ніколи не ловив, вірніше ловив, але не платив, тому дуже вибачаюсь, але хочу уточнити: 60 грн за пірс чи за людину? І за який період?
За одну людину. На рахунок часу точно не скажу, бо завжди приїжджали ввечері, і їхали в обід, але здається, що це за добу. Просто на іншому платнику, де я був, було правило, що неважливо коли ти приїхав, але в 12 годин мусиш звільнити місце. Прям як в готелі :)
Я думаю, що краще всього вам розкажуть за цім телефоном: (097)882-82-22
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення westrvua »

ZVod писав:Був в понеділок. Народу було на острові обмаль тому у мене був широкий вибір пірсу - я зупинився на 17-му. Взагалі риба активна в прибереговій смузі, тому більш ркзультативний в мене був пікер н-а робочій відстані 10-15 м. Другий фідер я поставив на 50 м. та трохи закормив точку. Взагалі по рибі та кількості якісних клювань зовсім не густо - лише 2 півкілошних коропця (зранку до 9 годин) та 2 на ладонь - відпустив. І все - це за цілий день - ну невраховуючи два десятка плоток. Жодного карася. Краще до смаку з моїхх насадок була густа медова манка, але вона менш тривка. Опариш сильно і не внятно теребить плотва, ще один фідер стояв на метод на горошок - безрезультатно. Чесно кажучи я розраховував на дещо більше, дуже шкода що карась не активний - мабуть ще після нересту.

а як ти робиш медову манку? і чому вона менш тривка?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »


У мене жодної покльовки карася за вечір ніч і ранок, мабуть вже всі читали цей звіт, але все ж
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення ZVod »

westrvua писав:
а як ти робиш медову манку? і чому вона менш тривка?
Якщо чесно то мені просто потрібно було вимити банку з під меду.... ну на дні ще трохи лишалось. От я і зробив такий собі узвар на заміс корму -- до речі використовував карамельний фішдрім фідер... і на цьому сиропі по місцю замішав манку - до досить густої тягучої консинстенції. Манка як наживка на дні живе не довго ну в плані того що сильно об`їдається рибою. Якщо гарний кльов то кілька пустих покльовок івсе потрібно перезакидувати на відміну від опариша, який жорсткіший і на його об`їдки також клює. Це враховуємо при лові крупної риби, якій потрібно більше часу щоб підійти до наживки.

Пс. Можна зробити мікс - трошки довше жало гачка - на самому цев`ї манка а на жалі пару опаришів за хвіст. Дуже ефективна штука ..... кожен може спробувати....
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Kostya »

Зверніть увагу на гачки Gamakatsu LS-3323F Spiral. Коли сподіваюсь зловити велику рибу на манку (з опаришом, або без), використовую тільки їх, навіть фідером на течії.
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення westrvua »

ZVod писав:
westrvua писав:
а як ти робиш медову манку? і чому вона менш тривка?
Якщо чесно то мені просто потрібно було вимити банку з під меду.... ну на дні ще трохи лишалось. От я і зробив такий собі узвар на заміс корму -- до речі використовував карамельний фішдрім фідер... і на цьому сиропі по місцю замішав манку - до досить густої тягучої консинстенції. Манка як наживка на дні живе не довго ну в плані того що сильно об`їдається рибою. Якщо гарний кльов то кілька пустих покльовок івсе потрібно перезакидувати на відміну від опариша, який жорсткіший і на його об`їдки також клює. Це враховуємо при лові крупної риби, якій потрібно більше часу щоб підійти до наживки.

Пс. Можна зробити мікс - трошки довше жало гачка - на самому цев`ї манка а на жалі пару опаришів за хвіст. Дуже ефективна штука ..... кожен може спробувати....

згоден ... можна навіть просто зробити насиччений сироп, просто змішавши воду і мед, і цим розчином залити манку! я особисто манку роблю заздалегідь))) з ночі перед виїздом на рибалку. манку у стакані заливав водою по олівцю втиснутому у середину, з додаванням або ванілі, абож просто олійки трішки, але це вже зранку, коли остаточно вимішую усе у стакані. Консистенція виходить якраз! Навіть часом при тривалому триманні у воді і при іннтенсивному кльові манка залишалася на гачкові. Використовую для насаджування манки на гачка звичайний медичний шприц середніх розмірів. і руки чисті завжди і швидко усе робиться. За опариша на гачку з манкою, дякую, якось спробую обов`язково!
fenixter
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 30 липня 2010, 12:01
Телефон: 380985358113
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення fenixter »

Так як передавали погіршання погоди, то вирішив зїздити ще раз в Бочаницю.
Був там з вечера пятниці (11.05) по обід суботи (12.05).
Приїхав, розклався, закінувся, і - тишина)
Якраз коли прийшов Ваня обілечувати, дядько напроти (з берега) дістав карпа. На наступний день я питав скільки заважив, то він не признався, сказав, що більше 5 кг. Минулого тижня він на цьому ж місці дістав два карпа більше ніж по 5 кг, скільки менших - я не питав. Хоча інші карпятники казали, що у них справи геть паршиво. :(
За вечір я зловив десь біля десятка плотви. На опариш клювала геть маленька, то ловив на кукурудзу. Якісь рибацюга сказав, що у нього клює гарна плотва на пшеницю. Наступного разу треба буде спробувати.
Посидів десь до першої, зрозумів, що діла не буде, то дістав вудку з води, і залишив фідери. Трохи переживав, що вночі щось клюне на фідера і затяне в очерет, але дарма, бо коли проснувся о пятій, то побачів, що навіть наживку нічо необ’їло.
Ну і уже десь біля 7-ої Нептун (чі хто там керує рибою з богів) зжалився наді мною, і я зловив один за одним 4 гарних карасі. Клюнули на поплавчанку біля очерета на кукурудзу. Судячи з цієї і минулої поїздки звіти пора писати в форумі "ПОПЛАВОК" :) Але я все одно для мене пріорітет - фідери. Хоча я так і не зрозумів, що могло б бути - на одному з фідерів постійно щось обїдало кукурудзу, хоча покльовок я не бачів :(
Також вранці дістав два маленьких карпики, якіх без жалю втопив назад :)
Посидів до 10-ї, побачів одну покльовку за дві години, і вирішив їхати додому.
В результаті десь 1,5 десятка плотви і 4 карасі.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Панорамка:

Зображення
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Спасибо большое за отчет. Теперь отложу поездку на следующие выходные.. может что то изменится.. интересует пару вопросов, видели ли вы нерест карпа или караса? была ли мертвая рыба под берегом и какой номер пирса на котором вы были.. очень красивое местечко.. раньше почему то не замечал.. для поплавка хорошое место
fenixter
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 30 липня 2010, 12:01
Телефон: 380985358113
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення fenixter »

RIPsys писав:Спасибо большое за отчет. Теперь отложу поездку на следующие выходные.. может что то изменится.. интересует пару вопросов, видели ли вы нерест карпа или караса?
Ні, нересту небачів, і карась був уже без ікри. Да і взагалі була тишина - я привик, що зранку карп і карась тусуються в очереті і постійно плямкають, а це було глухо :)
RIPsys писав:была ли мертвая рыба под берегом
Бачив тільки невеличку дохлу рибинку, типу верховодки, під пірсом.
RIPsys писав:и какой номер пирса на котором вы были..
25-ий
RIPsys писав:очень красивое местечко.. раньше почему то не замечал.. для поплавка хорошое место
Ага, якраз зручно кідати під очерет. Правда тільки справа, бо зліва його мало.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення ehnaton »

може глупе питання задам, але що то за плями на карасях ?
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
fenixter
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 30 липня 2010, 12:01
Телефон: 380985358113
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення fenixter »

ehnaton писав:може глупе питання задам, але що то за плями на карасях ?
Більше всього, шо це від дороги з ними таке сталося, бо лежали майже на дні рюказака.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Рома »

Знайомий був з суботи на неділю. Результат - жодної рибини. :du_ma_et:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Возможно кто то подскажет такую информацию?
1. Какие маршрутки едут из Бочаници на Ровно и во сколько?
2. Какие маршрутки едут из ровно в Бочаницу и во сколько, есть 2 маршрута в 9 с копейками и в 12 с копейками.. это из точки а в точку б.. интересует вечерний рейс который возможно едит проездом через Бочаницу.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей