Поппер

воблери, силікон, залізо, попери, спінер-бейти, паралон і т.д. і т.п.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Поппер

Непрочитане повідомлення vvi »

Цікавить думка поперистів, що в кого улюблене та особливе робоче, цікавить думка про джексонівські попери, прибалтійську рапалу, фензі та юзорі, трабукко та особливо плаваючі миші. При можливості фаворитні кольори.
Як на мене, в кожного попера є одна незручність - його кріплення.... трошки геморойно цепляти та знімати, особливо при наявності кільця. Дякую за висловлені думки.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

На Млиновських змаганнях народ досить непогано відловився на попери. Зняю що і на Рапалівський були покльовки - непогано відловилися. Думаю треба знати коли його примінити та стежити за поведінкою окуня. Попер особливо ефективний коли спостерігається бій окуня... Сам не сильно часто його використовую, отже досвід малий, щоб щось конкретне радити.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Batia
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 05 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Batia »

KYM писав:На Млиновських змаганнях народ досить непогано відловився на попери. Зняю що і на Рапалівський були покльовки - непогано відловилися. Думаю треба знати коли його примінити та стежити за поведінкою окуня. Попер особливо ефективний коли спостерігається бій окуня... Сам не сильно часто його використовую, отже досвід малий, щоб щось конкретне радити.
Доброго дня КУМе! Група рибаків ( 3 чоловіки) з Кіровограду має бажання приїхати в Млинів на рибалку, десь в кінці вересня на 2-3 дні. Якщо є можливість напишіть будь ласка умови проживання, можливіфсть аренди човнів та двигунів, загальна площа водойми. Якщо можна контактний телефон.
З повагою Юрій. тел 8 067 306 49 36
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Думаю эту тему лучше развивать в: ВІСТІ З ВОДОЙМ/ Млинів (р.Іква).
Плз, для порядка на форуме напишите ваше сообщение в данной теме и мы с удовольствием дадим ответ и рады будем помочь!

З повагою, Сергій!
8-093-323-81-17
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Поппер

Непрочитане повідомлення Рома »

vvi писав:Цікавить думка поперистів, що в кого улюблене та особливе робоче, цікавить думка про джексонівські попери, прибалтійську рапалу, фензі та юзорі, трабукко та особливо плаваючі миші. При можливості фаворитні кольори.
Як на мене, в кожного попера є одна незручність - його кріплення.... трошки геморойно цепляти та знімати, особливо при наявності кільця. Дякую за висловлені думки.
Ловити на попер почав минулого літа із-зі цікавості і нових відчуттів. І те і друге отримав зповна. Починав ловлю з китайських поперів за 5-10 грн :D . Вже першій же риболовлі, на перших закидах спінінгу (під час під час підбору проводки) моє серце починало стукати частіше, коли окуні атакували попера (опинився в потрібному місці у потрібний час). Проте виникла проблема з їх підсіканням, вирішення якої прийшло після декількох рибалок із набуттях певного досвіду. Пізніше я придбав СУПЕР ПОПЕР (іншими словами я його назвати не можу - він мій фаворит і на сьогоднішній день, враховуючи ціну і якість) - River2Sea Bubble Pop 45. Коштує 25-30 грн. Ним я відловив другу половину минулого літа і цей сезон. При невеликих зусиллях в нього дуже добра гра (через його конструкцію) і на мою думку для начинаючого попериста він підійде на раз. Останній раз я ловив ним минулої неділі - один окунь і одна щучка (500 гр). Проте мене більш цікавить наступне питання: за і проти використання повідка при ловлі попером. Можливо хтось щось підскаже.
PS. Це не реклама фірми River2Sea, просто мої особисті враження. Удачі :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Я би був проти металевого повідка, ставив би флюорокарбон або ж на основний шнур відразу. За весь час поки я ловив воблерами (це для порівняння), хижак ні разу не добирався до повідка. Можливо це збіг, а можливо приманка далі не іде в пащу дякуючи 2-м трійникам, отже я і не переймаюся якимись "конкретно міцними" повідками.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Поппер

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

vvi писав:Цікавить думка поперистів, що в кого улюблене та особливе робоче, цікавить думка про джексонівські попери, прибалтійську рапалу, фензі та юзорі, трабукко та особливо плаваючі миші. При можливості фаворитні кольори.
Як на мене, в кожного попера є одна незручність - його кріплення.... трошки геморойно цепляти та знімати, особливо при наявності кільця. Дякую за висловлені думки.
ОК, может я и далеко не профессиональный спиннингист, (многого не знаю-не понимаю. Кто б научил джигом пользоваться? ну не понимаю я силикон! )но что касается поппера могу кой чего посоветовать. Тут звучала фраза про Ривер ту Си 45: имеется такой...слабенький, окуневый... у него кольцо посредине пасти, что не дает ему возможности смачно чвакать! берем Ривер 65 (кольцо сверху) и тут начинается!!! Щука его обожает, окунь тоже. Буквально сегодня, в Полянах - 4 часа купания всего чего только не лень - полный ноль. Акуратненько достаю свою выручалочку - как все догадались ривер 65 (ядовитого цвета)... Щука 1,2 на второй проводке. Прошлые выходные - хотынь. щучка "до кило" + красивейший "выход" (аш памперс поменять захотелось). Вот только надо понимать, что простым бульканьем ничего не добьешься. Вариировать проводки надо в зависимости от
а) активности зверя
б) места ловли
в) наличия волны
где-то читал что поппером ловят до ледостава - это сомнительно ИМХО. май - октябрь время поппера.
Личное мнение - поппер это приманка, которая при грамотном использовании позволит привезти домой результат отличный от нуля.
С удовольствием отвечу на появившиеся вопросы.
З.Ы. Жерех на поппер - это реальность!
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

KYM писав:Я би був проти металевого повідка, ставив би флюорокарбон або ж на основний шнур відразу. За весь час поки я ловив воблерами (це для порівняння), хижак ні разу не добирався до повідка. Можливо це збіг, а можливо приманка далі не іде в пащу дякуючи 2-м трійникам, отже я і не переймаюся якимись "конкретно міцними" повідками.
Поводок обязателен! Вывод основан на двух обрезанных попперах! Поппер по моим наблюдениям всегда атакуется сбоку-спереди. При промахе поводок сохранит приманку.
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Поппер

Непрочитане повідомлення Рома »

ИхтиофилРыбопедович писав: ..... Тут звучала фраза про Ривер ту Си 45: имеется такой...слабенький, окуневый... у него кольцо посредине пасти, что не дает ему возможности смачно чвакать!...
Я тоже не большой профессионал в спиннинге, :( поэтому не был бы настолько категоричен в ответах. В тоже время, понимаю, что у каждого спиннингиста есть свои "уловистые" и "любимые" приманки, от которых они и отталкиваются, общаясь на форуме. Кроме этого не факт, что мы все, ловя этими навороченными приманками, в т.ч. и попперами, обловим мужика, ловящего одновременно с нами на определенном водоеме и практически на том же месте своими неказистыми снастями, в прямом смысле этого слова. Буквально на этих выходных я в этом убедился и не в первый раз.
С уважением. :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Рома такое случается даже слишком часто - увы.
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

pensioner писав:Рома такое случается даже слишком часто - увы.
ой, да ладно меня критиковать! Делюсь тем, что испробовал на себе. Здесь развивается тема поппера, так вот, так уж исторически сложилось, что большинство своих щук-окуней я поймал действительно на поппер. Имею в своем арсенале и юзури 3Д и рапаллу семерку и ривера 45-65 и китайцев безымянных... потому и заявляю о степени уловистости! По окуню - однозначно рапалла. по щуке ривер. и выводы основываю не на двух-трёх рыбалках, а на результатах двух сезонов. Конечно, крокодилы не ловятся, но хвост на 1-1,5 кило вполне можно зацепить!
возможно сорокпятка и дает превосходную игру на определенной палке, но ни на одном из моих удилищ (кстати ничего навороченного не имею: брат Сильвер баллет 5-25 и Брат 3-15) качественной игры не получается.
Я не претендую на истину, просто делюсь своим небольшим опытом...
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

ИхтиофилРыбопедович писав: ой, да ладно меня критиковать! .....
Я не претендую на истину, просто делюсь своим небольшим опытом...
Никто никого не критикует. Мы здесь для того (по крайней мере я), чтобы узнать что то новое о рыбалке и ее процессе путем дискусий. Кажное из высказываний не претедует на истину - это обмен опытом.
Извини, если в моих высказываниях ты увидел критику.
Ни хвоста ни чешуи. С уважением. :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

pensioner писав:Рома такое случается даже слишком часто - увы.
Может это и хорошо, что так происходит. Дает толчек к новым размышлениям и поиску новых идей для рыбалки.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Я не критикую , поппер - как по мне самая красивая (эстетическая) рыбалка .
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

pensioner писав:Я не критикую , поппер - как по мне самая красивая (эстетическая) рыбалка .
на волкер тоже очень красиво, попробуй не пожалееш. :D
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові приманки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей