Регистрация плав средств

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
Slaider
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 13 жовтня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення Slaider »

Я підстава що Протеус ще той парєнь... :-) :-) :-) :-)
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Slaider писав:Всім попереднім постам присвячується: хлопці, з грудня місяця 2011 року дихайте вільно - посилайте будь-якого інспектора, який вас зупинив на воді на..р, тому що в них це вже агонія!!!!!!!!! Я Вам правду кажу, їх сук..и розігнали нах....р, і вони в агонії відібрати і урвати бабок бажають на місці!!! А про суд то мовчать, а про конфіскацію - ТО ЦЕ РОЗВОД ПОВНИЙ!!!!! Слава Україні!!!! Пи.Си. може в статусі хоч звання модери піднімуть, а то .... корупціонери... салагу зразу дали... :))))
Не вводите людей в заблуждение, мне самому нравится анархия, когда это мне выгодно. :-) Первое- разгоняют не для того чтобы нам, простым рыбакам, жизнь облегчить, а для того чтобы создать новую структуру и соответственно новый налог, можете в этом не сомневаться. Может на сегодняшний день новая процедура регистрации не определена - это да, не спорю. Второе - не забывайте про правила Любительского и спортивного рыболовства, которые пока никто не отменял, где черным по белому написано , что запрещается лов с незарегистрированных плавсредств, кроме весельных, другое дело что штрафы, накладываемые рыбинспекцией, не такие суровые... :ga-ze-ta;
Аватар користувача
Slaider
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 13 жовтня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення Slaider »

Я з Вашим поглядом цілком погоджуюсь, я такий самий простий рибак-кріпак в цій Україні як і більшість нас користувачів на цьому форумі. Я просто хочу сказати, що грім не загорами. Ця влада ввела знову колишні податки на холостяцтво - де в світі нічого подібного немає, а тому не варто НАДОВГО розслаблятись, а готуватиСЬ ДО ПЕВНИХ ЗМІН - І ТО НЕ В НАШУ КОРИСТЬ. Думаю, що на новий сезон введуть знову якийсь податок, або ще пак - замутять нову процедуру реєстрації, яка і так була складна і влітала власникам лодок у копійку.... Тому будемо чекати..
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення proteus »

Slaider писав:і чого б я реготав, законодавство краще вивчайте.... або принаймі хоч цікавтесь, а то обсасують тему лодка, регістрація, а по законодавству ні в зуб ногою.... Які регістрації, і т.д. і. т.п. якщо немає такої вже структури, а дехто поведеться- подзвонить по номерку в Луцьк - а парні і порішають питання ( але невідомо як) ... Тоді я реготав би... :-) :-) :-) :-)
называется читали читали поумничали да не дочитали ... Главный государственный регистратор флота Украины действительно не так давно ликвидирован, но Вы про Главную Инспекцию Украины по безопасности на морском и речном транспорте что то слышали? Положение ее читали? Так вот довожу к Вашему сведению что пунктом 36 положения про вышеупомянутую инспекцию предусмотрено
36) реєструє судна в Державному судновому реєстрі України з видачею свідоцтва про право плавання під Державним Прапором України (судновий патент) та реєструє судна в Судновій книзі України з видачею суднового білета і видає свідоцтва про виключення з Державного суднового реєстру України та Суднової книги України (крім риболовних суден) у порядку, визначеному законодавством;
так же
25) веде журнал обліку суден (крім риболовних суден), зареєстрованих у державному судновому реєстрі України й Судновій книзі України;
Териториальных органов данной инспекции пока нет .. Так что можно напрямую кидать документы на регистрацию в Киев! Ну и Постанову Кабинета Министров "Про затвердження Порядку ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України від 26 вересня 1997 р. N 1069" никто не отменял ...

Но мне спорить с Вами тяжело, так как по законодавству я "ні в зуб ногою" :) в отличие от Вас :-)
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Главный регистратор( бывший) и инспекция сидели в одном здании в Луцке, только в разных кабинетах, там уже в июне были непонятки с оформлением . Лодку раньше регистрировали одни(регистратор), а права выдавали другие( инспекция). :a_g_a: Перезвоните в Луцк, я думаю там прояснят ситуацию. А то в последних постах все больше и больше флуда... :-)
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 лютого 2012 р. № 157
ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997 р. № 1069 та від 8 червня 1998 р. № 814
1. У постанові Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997 р. № 1069:
1) у пункті 2 постанови слова “Міністерство транспорту та зв’язку” замінити словами “Міністерство інфраструктури”;
2) у Порядку ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України, затвердженому зазначеною постановою:
у пункті 4: абзац перший викласти у такій редакції:
“4. Загальне керівництво та контроль за проведенням державної реєстрації суден (крім риболовних) здійснює Мінінфраструктури.”;
абзац другий виключити;
у пунктах 22 і 40 слова “Головного державного реєстратора флоту” замінити словами “Голови Укрморрічінспекції”;
у тексті Порядку слово “Інспекція” у всіх відмінках замінити словом “Укрморрічінспекція” у відповідному відмінку.
2. У постанові Кабінету Міністрів України від 8 червня 1998 р. № 814:
1) у постанові:
у пункті 4 слова “Міністерство транспорту, Державний комітет з фізичної культури і спорту, Державний комітет рибного господарства” замінити словами “Міністерство інфраструктури, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, Державне агентство рибного господарства”;
пункт 5 виключити;
2) у Положенні про Регістр судноплавства України, затвердженому зазначеною постановою:
абзац п’ятий пункту 7 викласти у такій редакції:
“Військові судна та судна Держрибагентства (самохідні - з головними двигунами потужністю менш як 55 кВт, несамохідні - валовою місткістю менш як 80 регістрових тонн, спортивні судна, а також судна та плавзасоби з найбільшою довжиною корпусу до 2,5 метра, крім водних мотоциклів; водні атракціони; дошки для серфінгу, зокрема з вітрилом або приводом; антикварні та історичні судна та їх копії, позначені як такі виробником; каное, байдарки, гондоли і водні велосипеди) технічному нагляду Регістру не підлягають.”;
у тексті Положення слово “Мінтрансзв’язку” замінити словом “Мінінфраструктури”.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Vob Ler писав:... а також судна та плавзасоби з найбільшою довжиною корпусу до 2,5 метра... технічному нагляду Регістру не підлягають.”;
у тексті Положення слово “Мінтрансзв’язку” замінити словом “Мінінфраструктури”.
Что и требовалось доказать, название поменяли, а все остальное осталось также. :hi_hi_hi: Больше 2.5м - регистрация, а это 90% всех рыбацких лодок...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення KYM »

Если брать лодку 2,40м и движок менее 55 квт, надо регить?
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення proteus »

KYM писав:Если брать лодку 2,40м и движок менее 55 квт, надо регить?
любая лодка независимо от длины и грузоподъемности при эксплуатации с подвесным мотором (даже электро) обязана пройти регистрацию!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення KYM »

А жаль... :-(
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення proteus »

KYM писав:А жаль... :-(
ага ... :-( там еще к сожалению много приколов ... ТО непонятно ..говорят 1 раз год вторые платят один раз в два, сам мотор тоже должен быть зареган и вписан в судовой билет ... платится денюжка за него в зависимости от кВт ... полный комплект барахла (аптечки, жилеты ...) с собой возить надо, на который еще сзаду дополнительно одну лодку буксировать надо ... даже как то хотели в законе про налоге на роскошь прировнять "моторные лодки" к роскоши ...
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення Vik »

ЗАЗДРИМО росіянам :cry_ing:

Проект Федерального закона "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Российской Федерации в части определения понятия маломерного судна", - обсудили депутаты Государственной Думы на заседании комитета по транспорту. Как сообщили Псковскому агентству информации в пресс-службе ПРО Партии "Единая Россия", в мероприятии принял участие депутат Государственной Думы от псковского региона Александр Васильев.

Документ предполагает изменения в части государственной регистрации маломерных судов и, по мнению парламентария, этот законопроект "реально сможет облегчить жизнь рыбакам всей страны, и нашей области".

"В соответствии с нашими предложениями не подлежат государственной регистрации маломерные суда массой до 200 кг включительно и мощностью двигателя до 10 л.с. включительно,- подчеркнул Александр Васильев. – К таким судам относится большинство лодок, используемых рыбаками нашего региона. В случае принятия предложенных поправок, им не придется добираться до районного центра, чтобы зарегистрировать судно, нести дополнительные расходы. Этот законопроект будет рассматриваться на заседании Государственной Думы 21 марта".

http://www.rg.ru/2012/04/27/malomerka-dok.html
Вступает в силу:25 мая 2012 г. Россиянам осталось ждать недолго, а нам?
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення Bizba »

А нам - я думаю ждать придёццо вечно.
Насколько я понял - они убрали только регистрацию. А что насчет прав (удостоверения судноводителя)? Так как немного смешно, что имея мотовесло (2,5-5 л.с.) они тоже нужны :) Особенно для внутренних вод.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Bizba писав:А нам - я думаю ждать придёццо вечно.
Насколько я понял - они убрали только регистрацию. А что насчет прав (удостоверения судноводителя)? Так как немного смешно, что имея мотовесло (2,5-5 л.с.) они тоже нужны :) Особенно для внутренних вод.
Миша - регистрацию лодки все равно нужно проходить и получить номера на лодку + права конечно тоже нужны.

У меня вот какой вопрос - при регистрации плав средства + мотор - важна ли прописка, т.е. место проживания ?
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Регистрация плав средств

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Знову гризе мисля , Щоб зареєструвати свою самопальну дерев,яну лодку довжиною 2,40м ,вага якої 35кг. Користуюсь поки електромотором . Надіюсь созрею і на бензо незагорами. Так ,що без реєстрації нікак. Хто порадить куди почергово звертатись . До Давидчука чи дзвонить в Луцьк до Ярослава. Читав в попередніх сторінках ,що самокльоп людина зареєструвала без великих зусиль. А які справи з цією кухнею на сьогодняшній день? Хотілося б почути конкретніпоради по суті без ліричних відступів. Буду дуже вдячний.
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей