ГРИБОлов

Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення KYM »

Саша@Наташа писав:
aleksey_gregul писав:Это очень интересно, а для некоторых и полезно!
Очень часто в наших лесах встречал неказистую "поганку" Зображення
Ничего об ней не зная, хотел уже было сфотографировать и спросить на форуме, что же это такое.
Даний гриб є повністю їстивним, притому, що люди його куштують навіть сирим. Українських назв декілька: веселка, соромітник (за схожість на чоловічий орган), а непроросші яйця (які також збирають у їстивних та лікувальних цілях) називали відьмове яйце. Білоруська назва найбільш підходяща: смьердьюха звичайна.
Входить до групи грибів за допомогою яких лікують масу хвороб, а також онко захворювання. Окрім поїдання їх сирими (за деякою інформацією онко хворі люди куштуючи ці гриби сирими відчувають себе супер, яснішає розум, покращується пам"ять і т.д. у період споживання невживання ліків може бути необов"язковим) можна також смажити, прикладувати до ран і хворих місць. Окрім того з самого гриба та його яєць роблять настоянки в основному на горілці, рідко на вині (інформацію про рецепти настоянок викладено маса у мережі інтернет). Дуже мало інформації про сушіння ніжок і шляпок гриба, але мені розповідали люди які займаються збиранням цих грибів, що ніжки та шляпки можна просушити та перетерти на порошок. Даний порошок допомагає при опіках різної категорії, можна застосовувати як компреси для лікування ревматичних, судинних, шкіряних хвороб та ран різної категорії. Притому за розповідями значної частини людей при різних видах лікування хвороб та травм ефект приголомшливий.
P.S. Рекомендації по збиранню. Гриб має цпецифічний запах, багато хто його непереносить, нагадує сморід чогось тухло-солодкого. Коли ви відчули цей запах (за рекомендаціями грибників) ніколи нетреба казати "смердить", чи ще щось у такому роді. Треба казати "пахне", таким чином ви намоляєте гриба щоб він від вас несховався, бо він ніби невсім показується. Можна цей народний фолькльор сприймати по-різному. Але більш реальний метод, після того як ви відчули специфічний запах, а він відрізняється від усіх інших, визначаєте звідки дує вітер і йдете по шлейфу запаху.
Шановні користувачі, буду вдячний, якщо хтось продасть штучки 4 веселочки!
Якщо будете зрізати в лісі даний гриб, бажано залишити трохи корінця в землі, щоб ще виріс, а то ходять слухи, що народ витягує його з корінням із землі і він вже менше плодиться.

Якщо хтось може організувати на моє прохання 4 веселки - плз відпишіться в ПМ, завчасно вдячний!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Рома »

KYM писав:...Якщо хтось може організувати на моє прохання 4 веселки - плз відпишіться в ПМ, завчасно вдячний!
Враховуючи погодні умови, знайти цей гриб зараз буде дуже важко, якщо взагалі можливо? :du_ma_et:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

KYM писав: Якщо хтось може організувати на моє прохання 4 веселки - плз відпишіться в ПМ, завчасно вдячний!
На продовольчому базарі регулярно продає яйця веселки одна і та ж особа. Торгує в 2-х місцях:
1. Якщо іти від "Пересопниці" до пожарки, не доходячи 10-20м до перехрестя по лівій стороні (тобто трохи не доходячи до риболовного кіоску на розі)
2. Часом бачив біля круглого павільйону там, де зазвичай продають гриби, ягоди.
П.С. Для готування лікарських засобів якраз і підходить яйце веселки. Сам "вистріливший" гриб навряд чи підійде, запах очі виїдає :)
Настоянку в цьому році собі зробив, буду пробувати збивати тиск. Пишуть допомагає, заодно і профілактика всього іншого :)
Пробував і сирі за одним езотичним рецептом: порізані яйця веселки з сметаною... Можна їсти тільки якщо вірити чудодійні властивості гриба :)
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення KYM »

Дякую!
Все ж таки моє прохання залишається в силі.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Niko »

Шановний KYM ви на правильному шляху, це унікальний гриб (використовую в їжу у різному вигляді, в тому числі плодове тіло) навіть кращий за чудодійною силою за Шиітаке (китайський гриб). Потрібно тільки правильно готувати настоянку. Для цього годиться горілка менше 40 градусів та гриби у яйці (щоправда гриб не миють, а витирають вологою ганчіркою). Настоюють 40 днів у землі. Дозу теж потрібно відчути (індивідуально), тому, що можливе погіршення самопочуття.
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення bogdan »

Ось таке повідомлення було на РІВНЕНСЬКІЙ БАРАХОЛЦІ:
Migdal » 30 липня 2011, 19:02
Продам лікувальний гриб веселка
тел. 0672589369
Аватар користувача
Динисюк
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 29 березня 2012, 17:54
Звідки: р-н 12 школа
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Динисюк »

Стареньке фото але воно мені дуже подобається. фотографував телефоном як не дивно)))

http://radikal.ru/F/s56.radikal.ru/i151 ... 7.jpg.html

Зображення
Востаннє редагувалось 06 квітня 2012, 13:18 користувачем Динисюк, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Динисюк
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 29 березня 2012, 17:54
Звідки: р-н 12 школа
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Динисюк »

народ є вже гриби. був 2 дня підряд 1та2 червня по пів відерця красноголовців та бабок... 1 білий навіть був....
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Рома »

Підтверджую дану інформацію. Знайомий також знайшов декілька красноголовців.
Зображення Romanmix2002
lank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 10 квітня 2012, 22:23
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення lank »

і я знайшов трошки!(сорі фото з труби)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 17 липня 2012, 19:34 користувачем lank, всього редагувалось 1 раз.
lank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 10 квітня 2012, 22:23
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення lank »

невлізло) :hi_hi_hi:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

По-дорозі додому:
Зображення
після дощику повилазили, коли йшов на рибаку не було, а з рибалки вже Є!!! ::yaz-yk:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні, вперше в цьому році, пробігся по своїх грибних "грядках". В ліс увійшов біля 6-ї ранку і практично відразу ж знайшов білого. :), але прийшлося його викинути, так як був червивий. Ну, думаю, буде як на риболовлі. Якщо ловиш з першого забросу, потім нічого не клює :-) Виявляється для грибів цю прикмету також можна застосовувати :du_ma_et: . У найближчу годину я безцільно гуляв по лісі у пошуках грибів. Зазначу, що таких як я, в лісі вистачало...Чайс йшов, сонечко піднімалося а грибів не має.
Зображення
Через деякий час, знайшов два невеличкі польські. Ретельно дослідивши цю ділянку лісу і більше нічого не знайшовши, рушив далі. Так як грибів в полі зору не було, їх збирання більш нагадувало прогулянку.
Подивився на "царство бобрів" (на фото№2 їх хатинка)
ЗображенняЗображення
нарвав горішків
Зображення
Обійшовши чималу територію, вирішив повертатися назад. На одній із ділянок мого маршруту, щось заставило мене повернути ліворуч. До цього я там ніколи не збирав грибів. Відійшовши метрів 20 від наміченого маршруту побачив першого польського. Далі другий, третій... На невеликій ділянці лісу, що була перерита дикими кабанами, то тут, то там виднілися шляпки грибів. Небагато, але трошки грибів я тут "підлатався".
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Грибне місце:
ЗображенняЗображенняЗображення
На виході з лісу зустрівся ще з одним білим
Зображення
Ну і трофей дня :hi_hi_hi: .
Зображення
Висновок. Гриби, у крайньому разі, у тій частині лісі де був я, ростуть дуже погано і у локальних місцях. Почекаємо ще трохи, а потім знову на пошуки...
Але ж звідкіля стільки грибів на базарі? :nez-nayu: :du_ma_et:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення proteus »

вот блин :ny_tik: а я сегодня в тот район еду за грибами ... :ny_tik: впринципе посмотрев что на базаре не одного польского понял что так и будет .. плюс еще фотоотчет это ...

пс. на гугле глянул что горынь рядом ... вижу что надо взять наверное спиннинг так как с грибами может получиться оп :-(
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення proteus »

Немного запоздалый отчет .. но раньше не мог до компа добраться .. жалко что может некоторых не успею предупредить .. короче говоря .. лес польских + белых грибов за костополем .. каждый год там снимаем польские (ну кроме прошлого конечно). сегодня в составе 6 человек двинулись на старые проверенные точки .. За три часа похода по лесу, с неоднократным перемещением на машине из места в другое .. на 6-ых человек (!) 4 польских гриба. и то все сняты с одного места. Зображення
Собрались на такой себе брифинг и решили переместиться на полигон ... съехав с городище-ровно-староконстантинов проехали по дороге метров с 500 .. далее начал бить поддон как двига так и автомата .. решил что хватит мучать машину .. Как только вышли с дороги уже чуть ли не на обочине начали попадаться так званые "бабки" ... буквально за 3 минуты срезал с десяток .. Далее начали попадаться симпатичные молоденькие красноголовцы .. Ну думаю тут оторвемся .. но не тут то было .. как резко они появились так быстро и закончились ... вскоре ходьба по часу за одним грибом надоела .. решено было возвращаться .. в итоге набрал порядка 1/4 своей корзины .. так и другие понабирали .. (фото приложу в понедельник .. с инетом туго).
в принципе на таком "безгрибовье" вроде как и результат не плохой ... понравились места полигонные .. но пресинг там конечно Зображення машин было очень много .. реально думаю завтра там уже нечего что делать .. Вообще сейчас в лес ИМХО можно не идти ...

к Роме ... грибы то на базаре есть ... вчера специально на базаре был .. да грибов много но все (!) маслюки Ни у кого я не увидел хотя б одного польского .. и только у одной старушки было ведерко белых .. Так что решил что дождусь пока на базаре масово появятся польские .. и опять повторю вылазку в лес ...

ПС. после леса всех подбил поехать обедать в ремель на берег реки :-) ведь взял спиннинг .. Но на речке тоже глухо .. Лишь в поляриках увидел как где то килошный голавлина заинтересовался моим уже стремящимся к берегу юмовским твистерком .. Но приблизившись к нему на полметра понял что не по его вкусу развернулся и ушел ... :)
Відповісти

Повернутись до “Гриболов”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість