Корець(при в"їзді)

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
jarry
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 15 листопада 2010, 20:55
Телефон: 0974921795
Контактна інформація:

Корець(при в"їзді)

Непрочитане повідомлення jarry »

Ще з дитинства знав я цей ставок. Він так і називався: "Біля бойні". Навіть будучи 10-літніми шнурками, ми часто їздили роверцями туди на риболовлю (кінець 70-х - поч80-х). Навіть на нічну. Піймати коропа - ось була головна мета. Став був "нічийним". Коли рухнув "совок" - вмер і ставок. Зробили з нього сміттєзвалище. Богу дякувати, знайшовся господар - став почистив, зарибнив і зараз там вері і вері гуд. Аборигени не дуже часто заглядають сюди - бо це далеко (хі-хі, 3 км) за містом. А от новоградці - ті вже стежечку добрячу натоптали.
Ну, це все лірика. Тепер ТТХ (тактико-технічні характеристики). Ставок відносно правильної форми розміром десь 300 на 170 м. Орієнтований із заходу на схід (східний берег - дамба). Середня глибина 2м (0,5 - 3).Доступ до води практично всюди. Риба: карась (меншого за 150 г не ловив і не бачив), короп 0,5-4 кг, товстолоб, білий амур. Найінтенсивніше клює карась.
Ставок платний. Цікава система оплати: зранку до обіду - 30грн, з обіду до темноти - 30грн, а от зранку до темноти - 40 грн. Вночі ловити не дозволено.Переночувати на березі - будь-ласка, а от ловити - зась! Сторожі: Захарович (це по-батькові) і Калитка (це поганяло). Суперові дядьки. Відразу за душу з оплатою не трусять, дають половити. Якщо улов дуже малий, можуть взяти якусь символічну плату, або й зовсім не взяти. 100 грам їм не наливайте, по будете слухати їхні байки до ранку.
Останній мій улов (25-26 червня): 4,6 кг карася (сортового), товстолоб (2,1 кг), короп (1,5кг). Про сходи і обірвані снасті не кажу - назвете брехуном.
Аватар користувача
maxxx
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 16 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Корець(при в"їзді)

Непрочитане повідомлення maxxx »

Розкажи детальніше про сам ставок, як дої хати, чи можна машиною. :men:
Аватар користувача
jarry
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 15 листопада 2010, 20:55
Телефон: 0974921795
Контактна інформація:

Re: Корець(при в"їзді)

Непрочитане повідомлення jarry »

Доїхати елементарно просто. Якщо не лякає відстань у 57 км, то їдеш на Корець. Доїхавши до поста ДАІ перед Корцем (там не промахнешся), їхати далі НЕ по об"їзній, а в"їхати в САМ Корець. Їдучи в місто (а від в"їзду це десь 2 км),по правому боці, після знаку"Населений пункт "Корець"", побачиш метровими бетонними білими літерами виставлено К О Р Е Ц Ь. Зупиняєшся біля них, тамуєш хвилювання і повільно повертаєш голову ВЛІВО. І, о диво, бачиш невеличку вуличку, обсаджену деревами, яка перпендикулярно примикає до головної траси. ::yaz-yk: Впевнившись, що ніхто тебе не обганяє і немає зустрічного транспорту, перетинаєш дорогу і в"їжджаєш в ту вуличку. По ній їдеш ввесь час прямо(метрів 600) і виїжджаєш прямо до ставка. А про сам ставок я вже давав опорну інформацію.
Востаннє редагувалось 11 липня 2011, 23:28 користувачем jarry, всього редагувалось 1 раз.
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Корець(при в"їзді)

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Дуже вдячний за детальний опис доізду!Ще невелике прохання,відповісти на такі питання: 1-яке дно у ставка (чи сильно замулене,чи заросле),2-яку наживку краще використовувати на цьому ставку,3- чи вздовж ставка є дерева (чи є де сховатись від сонця).Дуже вдячний за відповідь.
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Корець(при в"їзді)

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Всіх рибалок з Святом ! Гарних рибалок,хороших друзів і міцного здоров"я !!!
Аватар користувача
jarry
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 15 листопада 2010, 20:55
Телефон: 0974921795
Контактна інформація:

Re: Корець(при в"їзді)

Непрочитане повідомлення jarry »

Для Rabinovicha:
1. Дно в ставка мулисте (чорний намул), але шар намулу невеликий. Поводок в 17 см не погружається в муляку. З огляду на це приваду у фідер слід робити таку, щоб при закиданні легко вибивалася об поверхню води. Варто встановити маркер відстані закиду, щоб намивати кормову пляму. Дуже допомагає. Із привад класно працює ФішДрім Універсал, карп-карась, карась. Додаю дещицю сухого молока, щоб утворилася "хмара".
2. Із наживок (станом на 9-10 липня) найкраще працював опариш (по 2 на гачок впоперек на 1/3 за товщий кінець. Жало виводимо. Гачок №№2,4). Тобто розрахунок на ЗАСМОКТУВАННЯ. Можна ще "бутерброд": шматочок черв"яка і 2 опариша. Втричі слабше працює черв"як. Але на нього йде карась 250-300г. Ще МАНКУ варто мати про запас. Замішана на сирій воді в консистенції середньої тугості і з крапелькою ДІПа (полуниця, тутті-фрутті) смакує карасю. А ще на неї маєш шанс піймати білого амура. Я не ловив, а от Захарович (сторож) в цей же день на 5,6 кг бабая підняв. Причому на махалку.
3.Про затінок. Є кілька місць під вербами. Але там дно корчувате. Точніше сказати - гіллякувате попри берег. Та інколи кльов там активніший. Я ж практикую брати із собою тент (3*3), маю спеціально пошитий. Якщо маєш парасолю, навіть пляжну - супер.
Ну, начебто про все сказав. Бай!
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Корець(при в"їзді)

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Дуже вдячний за детальну відповідь! Відстань не мала,тому так і розпитував (як кажуть,щоби бути у "всеоружіі").Успіхів тобі,вдалих рибалок і здоров*я !
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Корець(при в"їзді)

Непрочитане повідомлення stal1n »

Напишу звіт з рибалки, яка відбулась ще 17 липня 2011 року :)

Компаньйони: Ярослав Пограничний, Олексій Федоришин
Погода: день виявився дуже гарячим, небо безхмарним, вітру майже не було, тиск стабільний 980гПа
Час ловлі: з 05:00 до 11:30
Місце: північно-західна частина ставу, на невеликому обривчику.
Зловлено: 25 карасів, 1 маленький дзеркальний карпик.
Наживка: опариші(хоча пробували на все, але клювало лише на опариші).
Прикормка: власного виробництва з додаванням консервованої кукурудзи. В прикормку налив ароматизатор FishDream “Big Fish”
Снасті: фідер, метод, вудка, спутнік.
Зображення
Начитавшись інформації в Інтернеті я вирішив спробувати порибалити на новому для себе місці, на ставку поблизу міста Корець. Колега на роботі теж туди їздив у минулі вихідні, і сказав, що рибалка не погана.
Отже, підйом в 02:45, швиденько пакуємося і в дорогу. Дорога не близька, не менше години їзди. Їхали в суцільній темряві, як прибули на місце то почало вже сіріти. На КПП нас зустрів власник ставу Микола Захарович, сказав, що вчора клювало добре.
Оскільки ми тут вперше і місці зовсім не знали, то обрали для риболовлі місце повністю вільне від дерев та кущів. Там був лише мінус в тому, що до води потрібно було спускатись з метрового обривчика. Тому підсачувати рибу було проблематично.
Я швиденько замісив прикормки, розклав фідерочка і закинув з десяток кормушок в одну точку, в метрах 50 від берега. Також закормив місце зовсім під берегом для поплавчанки.
Першого карася(на вигляд грам 150-200) я не зміг взяти, бо полінився взяти підсак. І він зірвався при спробі підняти його на обривчик з води. Далі я брав карасів лише підсаком, а оцей перший виявився найбільшим карасем за всю рибалку.
Риба клювала дуже специфічно, я вже й відвик від таких ніжних покльовок. Кінчик майже ніколи не загинався сильно, лише потяжки по сантиметрів 10-15, а вірнякові покльовки було у переважній більшості в берег! Це було звичайно погано, бо я не завжди міг засікти рибку.
Я закинув всі свої снасті, поставивши всі можливі насадки. Клювало лише на опаришів, правда було декілька подьоргувань кукурудзи, але то навіть покльовкою важко назвати. Під берегом на вудку якась мілюзга(думаю, що це синька) постійно тягала хробака. Набагато пізніше(десь о десятій тридцять) я на цю вудку під берегом на кукурудзу впіймав маленького дзеркального карпика.
Олексій погано налаштував фрикціон на своєму фідері, при черговій покльовці ми всі перелякались, що він тягне щось пристойне. Я навіть відео зняв:

У людей по ставку(переважна більшість – місцеві жителі) взагалі кльов був дуже і дуже поганий. Один чоловік сказав, що тут клює часом набагато краще.
Приблизно о дев’ятій ранку у мене сталась покльовка на фідер(наживка три опариші): кінчик трішки потягнуло до води, сантиметрів на 2. Через три секунди ще на 3 сантиметри. І потім ще більше потягнуло, і знову зупинилось в такому положенні. Я такого раніше мабуть і не бачив ніколи, як завжди плавно зробив підсічку. О Боже! Яку ж важкість я відчув, здавалось, що на тому кінці шнура знаходиться якийсь запорожець . Я помаленьку почав його тягнути з води методом виважування: піднімав фідер прямо догори, а потім вибирав катушкою плетінку. Риба йшли до берега більш-менш спокійно. Всі рибалки в радіусі трьохсот метрів поприходили дивитись на це виважування . Вже під берегом стало видно, що це білий амур, вагою на око кілограм з шість, не менше. Мій тесть поліз до води його підсачувати. Але у нього це ніяк не виходило, хвилин 10 я води кругами того амура, а тесть ніяк не міг підставити вірно підсака. У підсумку Ярослав Антонович тронув сачком хвоста рибини і та зробила дуже різкий кульбід та розірвала мого повідка 0.14 . Чесно кажучи я не дуже розроївся, бо задоволення від виважування отримав просто неймовірно, ще таких великих риб ніколи не ловив. Наступного разу(якщо ще таке станеться) взагалі не буду затягувати фрикціона, нехай себе мучить і плаває скільки хоче. До речі, з самого ранку я глянув, що камасанів на 0.17 повідку вже не лишилось, тому й поставив 0.14, ех)).


Звичайно більше нічого такого крупного у нас так і не клюнуло, сонце стало пекти просто неймовірно і ми вже в 11:30 почали збиратись додому.

Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Корець(при в"їзді)

Непрочитане повідомлення Niko »

Дякую, цікаво, але трішки невчасно. :-)
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Корець(при в"їзді)

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Говорив з власником ставу, ціна на рибалку в цьому році залишається такою ж!!! З кльовом поки не вельми, але я думаю що карасика наловити можна... :men:
Аватар користувача
Віктор
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 20 лютого 2012, 13:30
Звідки: м.Ріне
Контактна інформація:

Re: Корець(при в"їзді)

Непрочитане повідомлення Віктор »

FishxHunter писав:Говорив з власником ставу, ціна на рибалку в цьому році залишається такою ж!!! З кльовом поки не вельми, але я думаю що карасика наловити можна... :men:
Такою ж, це якою?)
Був час, коли масу "фірмових" прикормок, ароматизаторів та іншої "лабуди" заміняло додавання олії в м"якуш хліба.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Корець(при в"їзді)

Непрочитане повідомлення stal1n »

Віктор писав: Такою ж, це якою?)
Не вже ще хтось тутешній не знає як користуватись нашою рибною мапою? ;)
Там же все є.
Оплата: зранку до обіду - 30грн, з обіду до темноти - 30грн, зранку до темноти - 40 грн. Вночі ловити не дозволено.
Контакт: 0965721672 Микола Захарович
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей