с.Моквин, Березнівського р-ну

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Всім привіт. Вчора рибалив на ставку поблизу с.Моквин, Березнівського р-ну. Мета риболовлі - карась. Відразу відмічу, що риболовля дуже сподобалась :co_ol: і всі рибалки були з непоганими уловами карасів. Більш детальний звіт завтра.
ЗображенняЗображенняЗображення
proteus писав:Ребята подскажите еще водоемы какие то где можно половить карасика с ладошку и чуть крупнее (такой типа как в варковичах, гильче) что б как говорится "из пулемета" ... Ловля именно на маховую тонкую снасть под берегом ...
Водойма підходить під твої вимоги :mi_ga_et: , але трохи далеченько від Рівного.
Зображення Romanmix2002
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Ждем отчета! Просьба рассказать,как лучше туда доехать,на что ловить,какое дно,(это для фидера) и сколько стоит рыбалка.Заранее благодарен.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Рома писав:...Більш детальний звіт завтра...
Обіцяний звіт.
З суботи на неділю я нарешті вирвався вперше в цьому році на повноцінну риболовлю. :ya_hoo_oo: Колега запропонував їхати сюди, так як йому постійно надходила інформація про достатньо успішні виїзди від інших рибалок. Вирішили їхати в суботу ввечері, щоб забронювати місця на неділю. Біля 20-ї години були на водоймі. Відразу зазначу, що на автомобільному транспорті до водойми дозволяють заїжджати тільки для розвантаження рибацького скарбу, якщо його у вас багато. Хоча якщо ви їдете з ночівлею, то авто дозволять залишати на ніч, але з ранку ви повинні виїхати звідти. Зрозуміло, що є і «особливі рибалки» яким дозволено щоб авто постійно було біля них.
Сама водойма доволі велика (їх там декілька) і досить сильно заросла різною флорою – очерет, лілії та багато інших водоростей, що дуже сильно ускладнюють риболовлю, особливо донними снастями. Багато і чистої вид комишів води, але це зовсім не означає, що на дні відсутнє зілля, або скошений взимку очерет. Вартість риболовлі – 70 грн. Із риби тут присутні карась, короп, плотва, червонопірка, щука, окунь, ротань….
ЗображенняЗображення
Отже, сплативши гроші, ми почали шукати місце, що зробити виявилось не просто. Рибалок було дуже багато. Також було багато і тих хто як і ми планували залишатися на ніч. Врешті-решт ми знайшли місця і почали «отаборяться». Народ то тут, то там витягував гарних карасів, чим вселяв у нас оптимізм подальшої риболовлі… До настання сутінок, ми також впіймали по декілька залікових карасів. Відмічу, що карась тут дуже гарний на вигляд – широке тіло і темний окрас.
Зображення
Поблизу нас один і той самий рибалка, тричі намагався вивести залікових коропів (на око 3-5 кг) і тричі риба виходила переможцем з цього поєдинку, дякуючи насамперед комишам.
Протягом ночі карась хоч і покльовував, але не дуже часто. А от з годин 5-ти ранку вже почався доволі активний кльов риби. Типова карасина покльовка і чималий опір риби при її виведенні, доставляли чимало задоволення. :ya_hoo_oo: Кльов то трошки зтихав, то знову відновлювався, але без діла сидіти не приходилося протягом всього дня. Здалося, що в дощик риба була активніша. В якості наживки використовували, з перемінним успіхом, мастику, перловку, манку. Хробаком карась не цікавився. Приманкою користувалися хто якою: саморобна, ФД карась, підсипали перловку, макуху тощо клювало у всіх. Єдине, що ускладнювало риболовлю це боковий вітер. Поплавки починало зносити вбік і вони постійно чіплялися за підводні водорості. Часто це закінчувалося обривом повідка або всієї оснастки. Я ловив виключно на болонки, колега закидав супутники. Порівнюючи ці два види ловлі, відзначу, що на поплавчанки там можна наловити набагато більше риби і вдасться зберегти більше нервів від постійних зачепів. Товариш обірвав, за його словами, 7 супутників. До кінця дня ми не досиділи, бо сонечко почало добряче припікати, риби було вже вдосталь та і оскомину вже збили.
Підсумовуючи вищесказане, скажу що водойма мені дуже сподобалась і буде цікавою всім любителям мирної риби. :co_ol: Якщо на вашій меті не стоїть впіймати коропа, то візьміть з собою дві поплавчанки і насолоджуйтесь процесом. Як я зазначав вище, тут є декілька ставів, розділених між собою валом, по якому і їздять транспортом. Так от, якщо перейти на іншу сторону даного валу (дороги), а це аж 5-7 метрів, то ви отримаєте значно більшу кількість клювань карася, але розмір його зменшиться, хоча влітають і нормальні карасики. Крім цього, на цій частині водоймі один рибалка при мені впіймав на хруща білого амура вагою приблизно 1,5 кг. :ti_pa:
Не можу також не відмітити і те, що за словами зустрічних спінінгістів, тут можна дуже добре відловитися щукою, а також багатенько і хороших екземплярів окуня. Те що щуки тут вистачає говорить той факт, що одну із них колега впіймав на мастирку (300 гр), а одна заскочила у відро в яке він набирав воду. В уловах спінінгістів було декілька невеличких щучок. Так що дана водойма буде цікавою і для любителів хижої риби. Нюанс тільки в тому, що джигом тут дно не простукаєш, а потрібно ловити в товщі і у верхніх шарах води. У мене був при собі спінінг, але карась добре клював, тому відклав це до наступного разу.
Що ще сказати - обов"язково ще туди навідаюсь. :mi_ga_et:
ЗображенняЗображенняЗображення
ПС. На фото частина улову.
rabinovich писав:...как лучше туда доехать...
Зручніше за все до водойми їхати через м.Березно. Дорога добра протягом всієї ділянки.
Якщо є ще якісь запитання - відповім.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення proteus »

Рома дааа ... караси на вид добротные ... Сумарный вес не мерял?
Жалко конечно что далековато ехать!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

proteus писав:Рома ....Сумарный вес не мерял?...
Ні, на жаль, не міряв. На око десь біля 8 кг... :smu:sche_nie:
Зображення Romanmix2002
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Дякую Рома за гарний звіт ! Гарний улов-поздоровляю ! Єдине,що не подобається,що не можна біля себе тримати машину. Чи далеко від місця риболовлі,стоянка машини ? Турбує це питання,тому що вже в поважному віці і з хворими ногами. Ще маю питання до тебе_який діам.лески ти використовував як основну і на поводок ? Дякую за відповідь !
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

rabinovich писав:....Єдине,що не подобається,що не можна біля себе тримати машину. Чи далеко від місця риболовлі,стоянка машини ? Турбує це питання,тому що вже в поважному віці і з хворими ногами......
Із будь-яких правил є винятки. Тут в тому числі. Звечора ми заїхали автомобілем на всю ніч, а вранці автомобіль змушені були вигнати за межі території водойми. В кінці риболовлі колега знову заїхав автомобілем, щоб забрати наше спорядження. Були присутні автомобілі, але небагато, які стояли біля водойми весь час ловлі їх господарів. Думаю, що господарі водойми увійдуть у ваше положення і дозволять залишити авто біля себе. Єдине, відразу їм треба сказати, що поставите його так, щоб воно не заважало інших учасникам руху, так як ширина проїзду там обмежена. Відстань від місця стоянки до місця ловлі від 350 до 1 км (в залежності від того де будете ловити).
rabinovich писав:......який діам.лески ти використовував як основну і на поводок ? Дякую за відповідь !
Основна 0,16, повідок 0,12. Але після постійних обривів ловив взагалі без повідка, що дозволяло в деяких випадках зберегти оснастку. Кількість покльовок зменшилась, але не суттєво. :mi_ga_et:

Прошу в подальшому при наявності запитань задавати їх у приватних повідомленнях.
Зображення Romanmix2002
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Дякую Рома за докладну відповідь!Планую порибалити там посеред тижня,(перевага пенсіонера),може буде менше рибалок.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

rabinovich писав:Дякую Рома за докладну відповідь!Планую порибалити там посеред тижня,(перевага пенсіонера),може буде менше рибалок.
З Вас звіт :mi_ga_et:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення stal1n »

і я там був, мед пиво пив, по бороді текло а в рот не попадало

Зображення

Зображення

Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

stal1n писав:і я там був, мед пиво пив, по бороді текло а в рот не попадало...
І я там також був, мед пиво пив, по бороді текло і навіть в рот трохи попало :-)
stal1n, судячи з твоїх фото, я ловив практично на тому місці, ди і ти.
Коротко.
Ловили у неділю з 4-ї ранку до 15.00 год. Карась клював протягом всього часу з перемінним успіхом. У мене краще риба брала, як це не дивно, в обідню пору, коли було досить спекотно, у швагра краще ловилося вранці. З самого ранку ловив виключно на мастирку, ближче до обіду переключився на перловку. Ловив виключно поплавочними снастями: одна болонка + одна махова вудка. В підсумку результат значно кращий ніж у колеги, який основний акцент зробив на донних снастях. Ловив без поводків, основна 0,16 мм. Не сказав би, що це суттєво вплинуло на результат риболовлі, але не відірвав не одного гачка. Основна маса риби в районі 200 грам. Наскільки я помітив, то тільки в одного рибалки був в активі короп вагою біля 1 кг.
ЗображенняЗображенняЗображення
Азарт по карасю вже трохи збив, буду переключатися на хижака. :mi_ga_et:
Колега, трохим покидав спінінгом, улов на фото.
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення stal1n »

Рома писав:
stal1n, судячи з твоїх фото, я ловив практично на тому місці, ди і ти.
Йх йолки палки, оце я там вам і місце закормлене підготвував!
маю два запитання:
1. ви ловили в рову попід беререгом? тобто кидали оснастку поплавчанки не далі 8-10 метрів
2. на якій глибині ви ловили? ми змушені були ставити 80 сантиметрів, щоб не втрачати всі снасті :(
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

stal1n писав:... ви ловили в рову попід беререгом? тобто кидали оснастку поплавчанки не далі 8-10 метрів..:(
Так.
stal1n писав:... на якій глибині ви ловили? ми змушені були ставити 80 сантиметрів, щоб не втрачати всі снасті :(
Ловив з самого дна. Глтбина була в районі 1,5м. Карась при покльовці, як правило, викладував поплавок. Звичайно, що періодично чіпляв кропивку, але витягував всю оснастку разом з водоростями, а бувало що і з карасем. В ході лову знайшов під водою площу приблизно 70 см в діаментрі, вільну від зілля і намагався закидати саме туди. Волосінь 0,16 мм дозволяла, хоч і з деякими труднощами, витягувати водорості в разі зачіпляння за них.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Всім доброго дня.
Вчора був нетривалий час на цій водоймі. Їхало двоє знайомих ловити спінінгом і запропонували мені зіставити їм компанію. Я вирішив взяти дві вудки, хотілося смаженого карася....На водоймі були біля 12.00, а о другій вже їхали назад. Шкода, що так мало були, якраз у мене потроху почав прокльовувати карась :ny_tik: ... Але мене попереджали відразу, що довго не будемо (в залежності від кльову і настрою водія авто), тому хоч-нехоч прийшлося збирати речі. За цей час я впіймав чотири карасі (150-300 гр.) і декілька непоганих за своїм розміром червонопірок. У колег в активі одна залікова щука і один супровід приманки невеличкою щукою. Мабуть, треба було брати спінінга.
Зображення
ПС. За риболовлю заплатили 100 грн за трьох чоловік.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с.Моквин, Березнівського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Інформативно.
На днях телефонував до сторожа. З його слів восени водойма була зпущена. На весні планується запуск риби. На рахунок того, коли буде дозволена риболовля, і сам точно сказати не може.
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей