ПАНТАЛІЯ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення Vetal »

Сьогодні відвідав дану водойму. Відразу по приїзду біля 6 години ранку, закинув махову під камиш на кукурудзу, не встиг розкласти всі вудки як поплавець пішов під воду. Підсікаю відчуваю щось хороше, нарешті зміг підняти з води, бачу короп на око до 1,5 кг. Підхват ще не розкладений, щойно я подумав про те що буду брати руками за зябра і риба сходить.... Розпач, але адреалін отримано, риба попливла підростати. Надалі гарних клювань не було... За час риболовлі піймав 4 густери, і два непогані карасі. У батька в активі 3 карасі і пара підлящиків, у нашого ще одного колеги щучка на живця вага залікова 1 кг. Карасі виловлені на пучок опариша на фідер, супутник цього дня результатів не приніс. Намокли до нитки. Хижак ганяє малька шалено. Рибаків на лодках було багато, про результати незнаю, лише сторож казав що вчора хлопці забагрили за хвоста товстолоба на 13 кг.
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Кто в курсе как там дела обстоят?? можно ли ловить и какие цены?
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення Vetal »

В минулому році був там в серпні 2011 року. Більше ноги моєї там не буде. На кукурудзу, на опариш і на мастирку плотва 50 - ти грамова. Оплата буле 40 грн. Жодного клювання нормальної риби за 2 доби. Хоч раніше риболовля там була гарна, але бачив як сіті затягували. Думаю нормальну рибу там добре "вичувпли" ((( Хоч може і помиляюсь.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення trans »

RIPsys писав:Кто в курсе как там дела обстоят?...
Якраз завтра там Дитячий чемпіонат по поплавку. Можна буде реально оцінити стан водойми.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Vetal писав:В минулому році був там в серпні 2011 року. Більше ноги моєї там не буде. На кукурудзу, на опариш і на мастирку плотва 50 - ти грамова. Оплата буле 40 грн. Жодного клювання нормальної риби за 2 доби. Хоч раніше риболовля там була гарна, але бачив як сіті затягували. Думаю нормальну рибу там добре "вичувпли" ((( Хоч може і помиляюсь.
Які сіті?,якщо бачили ТО ЧОГО ПРОМОВЧАЛИ ? Такого просто не може бути ! Куча людей каже що бачили як ставлять сіті-НО ніхто не дзвонить голові клубу ! Нахрена бред нести ! Риба є і постійно запускається нова-ловіть-старайтесь ! Сьогодні на змаганнях на глуху вудку ,на черв"я пацан впіймав коропця 1.5кг , в іншого рибачка порвав ще більший,то що діти крутіші рибаки ???!!!

10 червня відкриття сезону,а по цінах то тут - http://robinzon.ucoz.ua/news/novini_v_k ... 2-02-03-67
Ser.
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Ну бред не бред.. никто не смеет утверждать что это вранье.. к примеру.. в Бочанице.. в том году.. ездил раз 15 туда, 2 раза мы цеплялись за сетку.. 1 раз достали и сожгли, второй раз сказали сторожу, тот ответил что мол ихняя и стал морозится зачем и почему, ответ прост, в отсутствии хозяина они ловят рыбу сеткой и продают рыбакам. Это только про Бочаницу, а сколько таких примеров когда защитники ставка. местные так сказать, видят как достаеш сеть. бегут помогать типа мы сами и тд.. а в итоге это их сетка и есть:) примеров сотни. нельзя вот так просто говорить что человек врет, мне на куче ставков обещали надежность условия и тд.. а получалось на оборот..
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення serzdubno »

На той момент-потрібно було звернутись до охорони,хай би дав номер тел., голови клубу, на крайняк сфоткати чи фотіком чи мобілкою, залишити відгук негативний на нашому офіційному сайті - А не повідомляти про це через рік !!!
Я людину не звинувачую в обмані,а кажу що це бред!!!
Мені особисто кілька рибалок також казали що бачили як на ставку ставили сіті,але на питання чому нікого не повідомили-ні керівника клубу ні мене(мій номер вони знали) - не змогли дати відповідь, і на питання коли саме бачили цей негатив- також не змогли дати внятну відповідь !!!
Хлопці з клубу неодноразово виходили впотай вночі по дамбі з надією впіймати сіточників- зловили тільки драчунів з живодерами-ну і дали їм внятний урок.
Треба повідомляти саме в той момент ,а не хто зна коли і писати що я туди більш ні ногою. Я особисто 90% рибалки проводжу саме на цьому ставку,і приймаю участь майже у всіх запусках риби-і саме тому можу писати таку інформацію !!!
Ser.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення Vetal »

По перше був не сам на ставку тоді, є свідки що можуть підтвердити мої слова. А чому через рік, тому що тема рік не підіймалась (така класна там рибалка), а тут колега запитав і я його відповів, щоб даремно людина не мотала кілометри і не витрачала гроші. По друге немає звички писати брехню чи байки, і називати це БРЕДОМ трошки не коректно.
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Все харош флудить :) поеду половлю рыбку. если кого с сетями увижу помогу отп...ть ... проучить тоесть.. став хороший. много позитивных откликов. есть и негативные. но так всегда бывает. Спасибо за ответ.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Ось улови сьогоднішні - http://robinzon.ucoz.ua/forum/6-62-1

Ще були карпи три штуки,на 7кг., 2.5.,-не сфоткав бо не хотіли рибалки діставати садок,а на 5кг., то зварили ухи і підсмажили.
Ser.
Аватар користувача
Leopoldushka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 40
З нами з: 18 серпня 2011, 00:02
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення Leopoldushka »

Был с 16 – 17 в Панталии, ловили с другом на спутники и удочки. Кукурузка, опариш, мастырка и червяк – не дали результата
С 4 утра до 11 не было не одной поклевки…
Совершенно печальный улов – 3 густерки, и 5 плотвичек с пол лодошки.
Хозяин приветлив и помогает разместится. Все телефоны что указаны на сайте по панталии рабочие.
Перед нами сидели рыбачки, так те словили 1 карпа на 7 и другого на 10 кг….. трофейная рыбка там еще есть.
Как мы поняли нам немного не повезло)) Хотя не понравился тот факт что по центру озера раставлены бутылки (кормушки) или что-то очень похожее на кормушки…
А в общем место прекрасное)

Надо будет еще разок приехать проверить свою удачу) :nez-nayu:
In Gods we trust !
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Можно много говорить,флудить,даже рекламировать свой став.НО ИСТИНА ОДНА,-В УЛОВЕ! И сколько не говори халва,-слаще не становится! Где караси,где лещи и подлещики,- еще 2-а года назад я приезжал с Панталии с хорошим настроением,с положительными эмоциями и уловом,который не стыдно было показать!Значит что-то изменилось на данном водоеме? А место действительно красивое и дорога сейчас хорошая.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Leopoldushka писав:Хотя не понравился тот факт что по центру озера раставлены бутылки (кормушки) или что-то очень похожее на кормушки…
Це буйки для спортсменів дітей -байдарочників

.
rabinovich писав:Значит что-то изменилось на данном водоеме?
Ми вже грішимо на якісь підводні канали по яких риба то приходить-то виходить з ставка. Бо поруч на рові бачили великих карпів,а їх там не було, і зимою,коли був мощний лід-риба не задихалась і навіть не підходила до лунок. За три тижні до дитячих змагань ,я робив ревізію пірсів-то по периметру ставка мощно терлась плотва і малих і пристойних розмірів-значить вона є!
Ser.
Аватар користувача
Leopoldushka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 40
З нами з: 18 серпня 2011, 00:02
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення Leopoldushka »

serzdubno писав:
Leopoldushka писав:Хотя не понравился тот факт что по центру озера раставлены бутылки (кормушки) или что-то очень похожее на кормушки…
Це буйки для спортсменів дітей -байдарочників

Ну я надеюсь следующий заезд на данный водоем будет более успешен.
Мы предполагали что очень жаркая погода нам все испортила, и возможно оно так и есть. :ne_vi_del:
In Gods we trust !
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення stal1n »

підлию трохи масла у вогонь :ps_ih:

сьогодні однокурсник поділився фотографією з цього ставка: день рибака 2007 чи 2008
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей