ГОРИНЬГРАД

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Може хтось чув як там зараз з кльовом, чи в когось є телефон сторожів? Наперед дякую.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення stal1n »

попросили розмістити це тут:
На честь відкриття сезону 1-3 червня, адміністрація водойми робить всім рибалкам знижку – 20%. Отже риболовля вартуватиме 40грн. Обіцяють, що це не остання акція!
Велике прохання від адміністрації коропів понад 3кг. відпускати назад у рідну стихію!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Їздили на цю водойму в неділю у складі трьох чоловік. Приїхали приблизно о 4-00 та розмістились від дамби.
Я ловив на три поплавчанки, кум та колега на поплавчанки та фідера.
Я сидів на мілкому місці, тому в мене і карась в основному клював 100-200гр. Хлопці ж з глибини тягали карасяв від 200 до 500гр.
В мене один міні-бонус: на махалку (6,4м) взяв карпик на 800гр., прийшлось хвилини три боротись :ya_hoo_oo: , ну і заставив сусідів повставати з крісел і позаглядати що ж там таке клюнуло. :hi_hi_hi:
В основному клювало на червяка та мастирку; опариша, кукурудзу та бовтушку з сирої манки риба ігнорувала.
На червяка дуже активно сідав окунь, що прокидалось бажання кинути поплавки і складати спінінг.
В середньому зловили по 5кг карася на кожного - це приблизно за 7-8 годин рибалки.
Зображення
Зображення
Зображення
Хлопці які сиділи з ночі казали що з вечера клювало набагато краще, всю ніч глухо, і тільки вже вранці кльов відновився. Скільки точно наловили не казали, але всі були рибалкою задоволені, мов "білета та солярку відбили точно" :co_ol:

Всім вдалих рибалок!!! :-ok-:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Webmak »

Доброго дня колеги рибалки, хочу поділитись своїми спогадами про рибалку у Гориньграді, у якому рибалив з другом з вечора 30.06.12 до обіду 01.07.12. Отже в суботу 30.06.12 о 18:00 виїхали з рівненського автовокзалу у напрямку Гориньграда. О 19:30 ми вже на ставку, місце вибрали біля дамби, на плитах. Після вибору місця лову та відпочинку почали розмотувати снасті,готувати прикормку, розбирати палатку (в якій так і не спаили :)). Після того як прикормка вже була на 90% готова, снасті були розібрані і палатка вже стояла, вирішив зайнятись пошуком потрібної глубини і взагалі місця для закидання мого фідера, оскільки приїхали сюди вперше і не рельєфу дна не глубини водойми не знали. Отже знайшовши бровочку, (приблизно 1 м.) на відстані 35-38 метрів від берегу почав закормлювати точку, приблизно 15-20 кормушок, до речі про прикормку, склад робив експерементальный: Sensas Lake Club 3000 1kg+FishDream Гросс Карп Бетаїн 800гр+Горох 300-400гр.+Кукурудза Консервована 200-300 гр.+2 пачки опариша+Порублений червяк+Перловка 400-500гр.+Кориця, а фідер був Maver Genesis Black Ice 3,6m. + Ryobi Ecusima 3000+ Шнур Power Pro Green 0,13+Повідок SunLine 0,18+Kamasan №10. Отже 20:30 і перший бутерброд 2 опариша+червяк на точці. Також на відстань в метрів 20-25 кинув спутника з мастиркою. Напарник також закинув 1 Фідер на відстань 20-25 метрів і 1 спутник. 21:00 - глухо, 22:00 глухо, 23:00 глухо, 00:00 глухо (чіпляємо світлячки на квівертипи), 01:00 глухо, 02:00 глухо ( починаєм матюкатись ), 03:00 глухо ( думаєм лягати спати), 04:00 глухо ( матюкаємся ), 05:00 глухо ( в ступорі), 06:00 глухо ( на моїй точці лову вистрибують одночастно 5-7 карпів :bra_vo: ),06:30 очікування ( фіг там ::yaz-yk: ), 07:00 глухо, 08:00 глухо...все ж те саме до 14:00, і тут сталось просто щось неймовірне, вночі коли я перезакидав спутника відстрелила леска і спутник з мастиркою і 2-ма повідками з пінопластом відправились у воду десь на відстань 15 метрів. Приблизно о 14:00-14:30 у мого напарника впевнена покльовка на фідер, КАРАСЬ кричим ми :) І що ви думаєте, він виймаэ карася у якого в роті один з повідків мого спутника,а гачок мого напарника заціплений за пружину яка у мене відстрила вночі ;;-))) . Сміялись довго,думали як ділити карася :)) Вирішили що він мені повертає пружину з повідками, а карась йому ( приблизно грамм 200). 15:00 Зібрались і пішли на маршрутку о 17:00 були дома,втомлені, розачаровані, злі. Незнаю,можливо ми попали в дуже поганий день для рибалки ( оскільки інші рибаки також були незадоволені рибалкою), можливо вибрали погане місце, можливо неправильна прикормка,можливо не клювало оскільки спекотна погода вплинула на рибу, але факт що зловили 1 карася на двох, таких невдач в мене ще не було ні на одній водоймі.
p.s А хотіли їхати в Бочаницю, дуже шкодували, що все ж таки, саме в той день вибрали Гориньград. :cry_ing:
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення igorek »

А причина була одна !!!! :sh_ok: :sh_ok: 28-29 червня там нагодували рибу. Це я чув від інших рибаків які там були. Я також планував туди їхати 30.06., але мені вчасно повідомили і я не поїхав. :ps_ih: :ps_ih:
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

igorek писав:А причина була одна !!!! :sh_ok: :sh_ok: 28-29 червня там нагодували рибу. Це я чув від інших рибаків які там були. Я також планував туди їхати 30.06., але мені вчасно повідомили і я не поїхав. :ps_ih: :ps_ih:
там постійно в пятницю вдень годують. також підтверджую. бачив на власні очі...десь в обідню пору
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення proteus »

Россо-Неро писав:
igorek писав:А причина була одна !!!! :sh_ok: :sh_ok: 28-29 червня там нагодували рибу. Це я чув від інших рибаків які там були. Я також планував туди їхати 30.06., але мені вчасно повідомили і я не поїхав. :ps_ih: :ps_ih:
там постійно в пятницю вдень годують. також підтверджую. бачив на власні очі...десь в обідню пору
мда ... "нормальна" позиція власника :ze_le_ny:
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Гоньград

Непрочитане повідомлення пітон »

Був в суботу на ставку в Гориньграді, мої підозри на рахунок льоду виявились не безпідставними. Зупинились біля дамби, так як це була підвітряна сторона і дамба хоч трохи захищала від шквального вітру. З боку дамби достатня товщина льоду 7-10см. сягала 50-60 метрів від берега, далі лід вкритий снігом і товщина льоду 2-4см. Після обіду перебрались за півострів там лід ще слабший, беспечна зона 15-25 м. Не дивлячись на не сприятливу погоду окуня можна було зловити хоча і різнокаліберного, йорш на якого був розрахунок не проявив себе, хоча і зрозуміло, до місця його лову було не добратись. Загалом відкриттям сезону задоволений, гарна природа, присутній кльов, хороша компанія, смачний обід під крижану горілочку, що ще треба хворому на рибалку ? !
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гоньград

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

А карась там взимку прокльовується? :shock: Бо народ запитує, а я не в курсі...
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гоньград

Непрочитане повідомлення пітон »

Так, було і таке, але було це давно років 5 тому якщо не більше, останні декілька років не спостерігалось. Попередні роки ловили в Піскові.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення stal1n »

Поки наші форумчани працюють на роботах чи на ничку ловлять рибку, редколегія сайту про рибні місця рівненщини не спить, а ділиться з вами інформцією про водойми нашого рідного краю.
Загалька вага 10.99 улову
Клювало в основному на опариш/спутнік+ трішки на червячок. Венгерське тісто=0. Карп цей бувзловлений на картопляний бойл. Горох+бойл малина стояв глухо.
в ночі та до 6:00год карась робив біля берега мерву- нерест
На ставку було декілька карпятників в основному карась до 500 гр. не багато.
коли я був а це з 17 на 18 саме так і було. Після нашого відїзду щось пару підйомів було на ставку десь 1 до двух і пару другу до 3-х
прикормка якась карпова, спутнік мастирка
приблизно так
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

Сподіваємось, що ця інформація для когось виявиться корисною, і ми все-таки побачимо якісь звіти з рибалки присвячені Гориньгроду :smilefish:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Vetal »

Усім привіт, нарешті добравсь і я до "ноута". Випала нагода порибалити на цій водоймі (скільки ставків відвідав а тут і не був). Але день почався не з рибалки в Гориньграді, зроблю невеличкий ліричний відступ. Незнаю щоправда чи у відповідній темі пишу. Так от: проснувся 25 серпня о 4 ранку, зібрав вудки, забрав батька машиною і гайда перевірити карася у Варковичах, прибули на водойму а там....... ЖОДНОГО ВІЛЬНОГО МІСЦЯ. Машин штук з 50, а рибалок просто як грибів після дощу, і у кожного по 5-30 вудок. Ми розвернулись і поїхали шукати щастя в Крилові в надії, що там буде місце а саме головне буде ловитись риб. Приїхали в Крилів, там на ставку чоловік 5 місцевих рибалять, матюкаються по чому мені стає зрозуміло як клює тут риба (і чому стільки люду у Варковичах). Але розмотуємо снасті (доречі обловив свою обновочку 6-метрового Нью ХАнтера, що мені презентував кум на д.н. - за що йому велика подяка і респект), мішаю прикормку власного виробництва, ставлю на 1 фідер кукурузку на інший пучок опаришів + кукурузку + пшикаю тутті фрутті заманухою, закидаю махову під камиш і насолоджуюсь ранком. Батько сів від мене метрів з 10. Просиділи ми так біля 40 хвилин, тут в батька на кукурузку відбувається клювання і відразу обрив повідка 0,16мм, десь через хвилин 10 мого фідера трьома чіткими рухами вириває з кілком у воду, але встигаю його схопити, декілька змотувань фрикціону (зі старту) і тиша, витягую снасть повідка 0,2 як і не було....розпач, жаль, знову трофей мій поплив, -клюнуло на бутера. Десь через 1,5 години після клювань,( крім цих обривів нічого не було, навіть не зїдало) прийшов сторож і спитав чи будем рибалити і платити 50 грн, порадившись з батьком вирішуємо зекономити кошти і рушаємо додому.
Щодо рибалки в Гориньграді (ну і дорога туди скажу я Вам панове рибалки) компанія вибралась на став о 17 годині, поки скупились у Велмарті, поки заправились, поки дорога на ставку біля 19.20. Кум з мужиками розпалювали багаття, ставили палатки, а я займався приготування до рибалки, дістав світляки, замішав прикормку, наладнав фідери, рогачі в берег і зброю до бою. Випили по 50 грамів за приїзд, а може і по 150, посмажили салка на вогні, домашні помідорки, базилік, літній вечір, що вже віддає осінью, чоловіча компанія, ЕХХХ душа співає панове. Щось я теє пішов в лірику. Закинув 1 спутнік, 2 фідери (один на пучок опаришів, інший на кукурузку) махову навіть не діставав, крім нас на ставку не було жодної живої душі, прийшов сторож сплатили лише 50 грн, адже по суті рибалити мав лише я один, запитали про кльов, він розповів, що цвіте вода, а вона дійсно була зелено-буйного кольору. Риба не гуляла зовсім. Так просидівши години зо три і не побачили і не почули приємного звуку дзвіночків. Біля 1 ночі лягли спати, я в машині хлопці в палатки. Оце ж і холодно було. О 5 ранку підйом мене будить звук дзвіночка і голос кума з вулиці що "клюнуло", біжу до нього і мірний карась на березі (уххх красень мої думки), далі на інший фідер клювання ще один такий же красень біля пів кіло. Потім тиша до години 10 ранку, наживку навіть не зїдає, роблю манку,дістаю махову, і валю в очерет є клювання, плотва (одна, друга, третя, кидаю шар прикорму і поїхало). Нашморгавши на уху іду варити юшку на вогні (що може бути краще рідкого гарячого супчику зранку на другий день після посиденьок), фідери в той час мовчать. В деталі варки юшки вдаватись не буду, скажу лише, що вдалась на славу. Уха готова, обідаємо, хлопці поки варганю обід ловлять по карасю на махові, під час обіду ловлю 2 карасі на спутнік, на тому все... Тиша...Весь улов склав 8 карасів і пару десятків плотки. Які висновки щодо рибалки ставок класний, карась дуже приємного розміру (особливо після Гільчи) єдине що засмутило, рідкі клювання (а де ж дрібніший карась), погана дорога і купи сміття по березі, як по суті повинні прибирати охоронці або власники якщо неможуть втовкти в голову рибалкам, що там відпочивають принцип - насрав - ПРИБЕРИ. Ось такий звіт. Фото улову додаю, сорі за якість фотоапарат не брав з собою. Якщо де наробив помилок, то хай пробачить мене публіка.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Leopoldushka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 40
З нами з: 18 серпня 2011, 00:02
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Leopoldushka »

Кстати всегда хотел узнать, а как насчет хищника? Щука есть или нету? А то верить рассказам сторожа как то не очень.
In Gods we trust !
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Leopoldushka писав:Кстати всегда хотел узнать, а как насчет хищника? Щука есть или нету? А то верить рассказам сторожа как то не очень.
Незнаю як на рахунок фідера, а от на спіннінг щука непопадалась жодного разу, і від знайомих такого нечув. :)
кормова база там мабуть біднувата -- окунь весь тощенький
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення пітон »

Хтось може надати телефон власника чи сторожа?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей