Грушвиця

реєстр та опис водойм для ловлі коропа з часів rybalka.rovno.ua
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Vik »

не всіх придурків війна забрала
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Юра »

ehnaton писав:а що ? буде новий власник ? чи то просто репліка була ?
Чого б людина серед літа в жару спускала ставок?! Або програв в карти, або "одно із двух". ;;-)))
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Kostya »

Хто небуть, той що знає досконало, напишіть чому так сталося. Оренда в 4000 на місяць, це можна витягти.
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Pank »

http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic ... 0&start=20
Господа! Читаю ваши прения по поводу Грушвици,и возникает вопрос а Вы пытались принять участие в сохранении водоёма, наверно нет.Почему спустили став? Очень простой ответ, в нашей стране все делается не для людей а для КОЗЛОВ которых выбирали в парламент, и которых мы кормим своими налогами.Во первых с января 2012 года увеличили в двое плату за аренду земли и водной глади в Грушвице Олег платил больше 4 тысяч наших денег в месяц,в год получаем сумму под полтинник,и это без учета охраны,электричества и прочих расходов по содержанию рыбы.Каждый рыболов "СПОРТСМЕН" хочет приехать наловить рыбы,украсть по больше чтобы отбить билет,бензин,200 грамм прикормки,я думаю больше мало кто бросал,зачем и так клюёт.Задаю вопрос ГДЕ ВЗЯТЬ СРЕДСТВА на содержание става,БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОСТЬ не КАНАЕТ,ВЫ же РЫБУ домой тянете и хотите ловить на ХАЛЯВУ.Олег предложил абонементы чтобы как-то компенсировать затраты.Скажите ВЫ купили,ответ НЕТ,ТОГДА не машите руками что ловить не где,Скатайтесь в Посягву где МУЛА по ШЕЮ и браконьер браконьером погоняет,есть бочаница где плавает 10 карпов и 200 человек закинув по 10 спиннингов за ними охотятся,можно в козын где пообрываете все снасти,есть еще СТАВКИ но там для ВАС ДОРОГО и рыбу не украдешь.
ПРОШУ ПРОЩЕНИЕ ЗА НЕ НОРМАТИВНУЮ ЛЕКСИКУ.
Душман.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Не Олег один володіє ставом, так що не треба тут говорити які ми всі погані, а він тіпа пухнастий, і як йому погано. Якби він не був таким злиднем - усе би окупилося. Зроби білет чуть дешевшим - і люд потягнувся б. Будь там оплата хоча б по 50 - я би особисто купив би абонемента. І впевнений, ставок би був рентабельним у поєднанні з розумним комерційним розводом і продажем риби. А про яку електрику йде взагалі мова ? Там що ? Створені якісь умови ? Пірси ? Альтанки ? Світло підведене до них ? Про що мова взагалі ? Чи я давно вже не був на ставку ? Якщо з останнього моменту там ніц не змінилось - то нефіг тут порівнювати себе з Бочаницею. Там принаймі є умови для ловлі, і 50-60 грн., а не 100!!!! Так що.....
Він так плаче, що рибу всю розумієш вивозять рибаки і т.д. і т.п. Ви особисто пане, що скопіпастили цю статейку - багато звідти вивезли риби ? А ваші знайомі ? 5 кг і за все решту доплата - далеко не кожен погодиться на такі умови, а то й взагалі одиниці. Так що нетреба тут нити що рибу там чуть лі не масово вивозять рибаки. Толстолоб той що виздихав також рибаки винуваті ? Чи тим усім неможна було розпорядиться по хазяйські ? Продати його наприклад....але навіщо ? Краще хай виздихає... Так що нетреба тут... Сорі за емоційну реакцію.....дістали просто. Безкарний бидлам твориться в державі починаючи з верхівки і закінчуючи "царьками ставковими"....
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Ribac2012
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 15 грудня 2011, 01:30
Телефон: 0978759007
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Ribac2012 »

заробити власник захотів просто напросто, став великий риби достатньо, а кг риби не дешевий, от напевно й начав нулі считать :)
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

цікаво ,чибуло збережено життя трофейним карпам ..... :pa_la_ch:
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення proteus »

Господа! Читаю ваши прения по поводу Грушвици,и возникает вопрос а Вы пытались принять участие в сохранении водоёма, наверно нет.Почему спустили став? Очень простой ответ, в нашей стране все делается не для людей а для КОЗЛОВ которых выбирали в парламент, и которых мы кормим своими налогами.Во первых с января 2012 года увеличили в двое плату за аренду земли и водной глади в Грушвице Олег платил больше 4 тысяч наших денег в месяц,в год получаем сумму под полтинник,и это без учета охраны,электричества и прочих расходов по содержанию рыбы.Каждый рыболов "СПОРТСМЕН" хочет приехать наловить рыбы,украсть по больше чтобы отбить билет,бензин,200 грамм прикормки,я думаю больше мало кто бросал,зачем и так клюёт.Задаю вопрос ГДЕ ВЗЯТЬ СРЕДСТВА на содержание става,БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОСТЬ не КАНАЕТ,ВЫ же РЫБУ домой тянете и хотите ловить на ХАЛЯВУ.Олег предложил абонементы чтобы как-то компенсировать затраты.Скажите ВЫ купили,ответ НЕТ,ТОГДА не машите руками что ловить не где,Скатайтесь в Посягву где МУЛА по ШЕЮ и браконьер браконьером погоняет,есть бочаница где плавает 10 карпов и 200 человек закинув по 10 спиннингов за ними охотятся,можно в козын где пообрываете все снасти,есть еще СТАВКИ но там для ВАС ДОРОГО и рыбу не украдешь.
ПРОШУ ПРОЩЕНИЕ ЗА НЕ НОРМАТИВНУЮ ЛЕКСИКУ.
Душман.
бред ..
особенно улыбнуло с бочаницей ... бочаница вообще должна быть примером для других в плане содержания ставов и осуществления условий для рыбака .. а тут .. да что тут .. 100 грн пффф .. убыточный блин .. просто видно уже надприбыли нет, а так не интересно ...
особенно смешно в плане отношении рыбаков к рыбе на данном водоеме .. :) прям "опуштошили" водоем ... гады ... имхо - поймал-отпусти нормально для обычных водоемов, где нет платы, где есть браки :pa_la_ch: , где рыбу не кормят, где рыбе мало шансов и так нормально выжить .. а тут ... дяде дал 100 грн, рыбу отпустил, потом когда прижали, спустил, выбрал, продал ...
Аналогично в варковичах ... как можно отпустить рыбу если прям около тебя сам хозяин проверяет сети три раза в сутки?
не про рыбаков они думают .. вовсе .. имхо .. вообще не жалко .. прийдет другой ... правильная ценовая политика без фанатизма, и все будет нормально ...
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Хоть пишу я на форуме редко,но тут не смолчу,-задело ! В Грушвицу приезжал 2 раза,-но ни разу не ловил по одной простой причине-100грн.-для меня дорого,а за меньшую сумму,половить карасиков,мне карпы не нужны,договориться не удавалось и я вычеркнул данный став из списка посещаемых водоемов.Когда работал,еще мог себе позволить,-но не было свободного времени,а как вышел на пенсию,время появилось,но должен думать о каждой потраченной гривне и думаю,что таких как я, много! Сделали бы для пенсионеров,инвалидов -скидки и только бы выиграли,а так,как в народной поговорке-"ЖАДНОСТЬ , фраера погубит!",что и имеем налицо !Думаю,что так же закончит и Посягва и Ставки,да и остальные водоемы рассчитанные по-деньгам для так называемой- "белой касты", а Бочаница -худо,ль бедно,-но будет! Большое поле деятельности для владельцев ставка в Горбакове,-расчистить дно,запустить рыбу и будет им счастье ,в виде довольных рыбаков!Несколько лет тому назад можно было половить рыбку на Дивене,к сожалению теряем водоемы,а жаль! Написал, потому что наболело !
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Delife »

Взяв став в оренду, а винуваті рибаки, що не може його утримати?
Купив труси, вивіз на базар, а ніхто не купляє - збанкрутів. Винуваті покупці, бо не брали участі в підтримці трусів. :st_ruskiy:
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Юра »

Відповім від себе. Для мене ця водойма вмерла 10 років тому, як тільки став "взяв" Олег. А до того я там регулярно ловив, бо маю там дачу.

Що на це повпливало: 100 грн плата, 5 кг норма, неможлива ловля вночі, обмаль місць, все інше плесо, що поза халабудками для рибалок (скільки їх там - 6 чи 7? ) оперезано кількома рядами колючої проволоки. А зараз чути ці соплі про те, що бідний власник так потерпає, що змушений спустити став серед літа і рибалки винні в цьому - це смішно. Менше про все власник думав про рибалок, особливо, коли хапонув ставок і всі жителі села перестали мати змогу рибалити на тому, що і так належить громаді. Та й строк аренди якось підозріло саме в цьому році закінчився.

Надіюсь, що все що робиться - то на краще і я ще зможу порибалити на цій водоймі.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Юра писав:... Менше про все власник думав про рибалок, особливо, коли хапонув ставок...
+1000 пятьсот!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Юра »

Ось фотки спущеного ставка (вид з містка, що в селі). На них добре видно, як іде русло. І видно ряди "колючки" на плесі. :-(
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Supron
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 16 червня 2010, 12:45
Телефон: 0987777666
Звідки: м.Рівне,с.Грушвиця
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Supron »

На ставку новий хазяїн. До весни буде зроблений карповий став. Все робиться якнайкраще, тому орендар відкритий до діалогу, та з радістю вислухає всі побажання до облаштування місць відпочинку рибаків та секторів лову. Можна писати тут, можна створити окрему тему та обговорити все там, а можна навіть влаштувати зустріч та обговорити всі нюанси.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Supron писав:На ставку новий хазяїн. До весни буде зроблений карповий став. Все робиться якнайкраще, тому орендар відкритий до діалогу, та з радістю вислухає всі побажання до облаштування місць відпочинку рибаків та секторів лову. Можна писати тут, можна створити окрему тему та обговорити все там, а можна навіть влаштувати зустріч та обговорити всі нюанси.
Написав в сусідній темі. Пропоную власнику викладати фото з зариблення ,бо казки що риба є,треба вміти ловити, і за кольцовану 15-ку від попєрєдника тут багато хто вже встиг навіть забути як старий анекдот :-) :-) :-)
Але це як кажуть було,минуло,а так я двома руками ЗА відродження водойми, як карпфішінгової. Якщо будуть посили, що новий власник власник не має на меті займатись надувательством то можна було б дійсно будувати діалог. І фести і турніри,і якісь трофеї з дікарів понавозити.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Коропові водойми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість