оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Віталік злякався дощу. Ромка та Кулібін натягалися судачків-недомірків. В мене - 0 та мокрий до трусів. Але рибачив до 20:20 :D Екстрім ще той.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Мої перші успіхи на МКДЖ. Третя за рахунком рибалка. Проводка приманки стає осмисленою, починаю відчувати кожен її рух. Чебурашка вагою 0.7гр. твістер манс 3/4 брудно-прозорий із синіми бльостками.
Зображення
Зображення
Зображення
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Вот такие хищные верховодины у нас попадаются... :-)
Передний тройник во рту, как и полагается.
Я и до этого ловил верховодок на воблера, но не такого размера.

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Atom
Ледар
Ледар
Повідомлень: 32
З нами з: 02 червня 2011, 10:51
Телефон: 0970635457
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Atom »

Таккож сьогодні заскочив на озеро.Кидав поки дитина спала 45хв ))) но ломку збив ))).
Зловив 1го судачка 200-300грам показав жінці і відпустив щоб ріс, такеж було 2а сходи мабуть окунь.Ловив на Reins Rockvibe.
Если время - деньги, то самые богатые люди - рыболовы.
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення николай »

в районі нов.двора окунь мерву робить.... :geek: бешенно клюе на цеhttp://voblery.com.ua/catalog/enpitsu.html
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Був сьогодні зранку на озері, водичка чиста, рибка покльовує. В основному не великий окунь, хоча влітають не погані екземпляри, також попадаеться дрібна счучка, будемо надіятись, що скоро почне кормитись ВЕЛИКА. За три години риболовлі впіймано близько чотирьох десятків окунів, більші поїхали на тараньку інші амністовані.
Всім НХНЛ.
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення KYM »

Сьогодні вискакували до обіду з товаришем Володею половити з човна.
Знаючи, що буде скачок тиску, на особливі трофеї не сподівався, що і було підтверджено результатом - два з половиною десятки окунів (на таранку), не один не дотягнув до 100 грамів (в основному 60-90 гр) + втоплених 6-7 судачків, найбільший грамів 250.
Окунь пішов в берег але на ракушках також тримається, хоч і в невеликій кількості.
Більшість покльовок спостерігалося біля самого камиша або зілля, часом на першому падінні.
Цікавий факт - в товариша досить жадібно клюнув окунець, в якого на "фюзеляжі" були свіжі відмітини від зубів хижака, думаю судака, при чому не малого, судячи з розмірів відмітин від кликів. Хоча я можу і помилятися.
Як тільки окунець був витягнутий з води, було помітно кишку, яка просто напросто стирчала з дірки біля грудного плавця - частина її просто вивалилася наружу... і при такий ситуації полосатий все ж таки полював за приманкою, а не стояв і чекав на одуження... бачу таке вперше за весь час лову окуня.

Ось фото, може хтось має інші думки з цього приводу?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Не учи рыбу плавать!
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Voka »

Таке враження з фото ніби відсутній спинний плавник, якщо так то міг використовуватись як живець.
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Також спостерігав такі речі, при чому на досить таки не маленьких окунях. Можливо здобич виявилась більшою і сильнішою ніж хижак.
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення KYM »

Voka писав:Таке враження з фото ніби відсутній спинний плавник, якщо так то міг використовуватись як живець.
Спинний плавець є, тільки він зложився - на фото його не так добре видно, тому варіант з живцем відпадає.
На полосатому 2 чітких рани, думаю, що від судака (від його кликів), скоріше всього стаю окуня чавкав.
Але судячи з поранень риби... - який має бути той судак, якщо "дірки" по 1-1,5 см
Може то якась видра в Б.Куті з"явилася чи чупакабра :-) ?
Не учи рыбу плавать!
NazarKO

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Доречі вставлю 5 копійок,видри на басіку є,їх неодноразово бачили місцеві мисливці котрі там живуть може це і вони.
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Був вчора зранку на озері - з плит при дорозі впіймав кілька окунців.
Серед них витягув свій рекорд для Басіка -( 24 см):) ....фото_ невдалий ракурс(
Зображення
Також зловив свого першого в житті судачка :ya_hoo_oo:
Зображення
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення KYM »

З перших слів звіту хочу сказати - такої риболовлі в мене ще не було!
Чомусь ще ввечорі, коли з Миколою домовлявся "впасти на хвіст" його човна, щось підказувало - має бути шойто цікавеньке...
В 7-00 збір біля "Хортиці" і міцний мотор в 1-ну л/с (людську силу) у виконанні Nikolas'a на веслах мчить нас в ранішнє "нікуда" Басового Кута.
Вирішили перевірити чи не прокинувся кликастий, під'їхали до можливого місця його перебування. Нічого страшного, що де-кого з нас (не буду тикати пальцем в бік Миколи) обізвали заготівельником... :-) Це таке стандартне привітання у вигляді дружнього шаржу в Kylibin'a. Cаша також був на воді з самого ранку.
Три човна також хотіли знати чи ще залишився судак в Б.Куті. Скажу так - хрен там... плати бабло (слова Саньки Бородача из "Нашей Раши"). Думаю, якщо такими темпами пістолетиків кликастих будуть пакетами забирати додому, ми його великого ще не скоро побачимо.
Поки туди-сюди, перед самим човном реалізовую клювання окуня, в ньому грамів 200 - 250, що ж вже не пагано.
Далі слабше... :ny_tik:
Змінили декілька місць, Сергій реалізував клювання полосатого чи навіть двох але поки що меншого розміру - я скирдую, бо тараньку позаріз потрібно :hi_hi_hi:
Нарешті вмовляю Колю поїхати перевірити настрій окуня і мотор знову "заводиться на повну" (дякую, Миколо, вибачай за каламбури :bra_vo: ).
Вітерець дає про себе знати, а ми все ж таки намагаємося підібрати ключик до настрою окуня.
По старих намьотках ловлю двох полосатих, пацани вирішують не відставали і "підкручують" УЛ-спіни. Покликав на свою голову, як то кажуть... :-)
Коля першим, а за ним і Сергій розчехляються і розпочинають витягати один за одним смугастих. Клювання на самому викиді, 2-3 на 1 вид приманки але кожен визначається з фаворитом.
Оскільки в мене лише Кейтеч і то потрібний кольор закінчився "ще вчора", я підсмоктую в окуня, а хлопаки ловлять. Йде мірний кокунь, парочка 200-т грамових, парочка по 250 "на око". Сєрий бере окуня близько 100 грамів, а в нього в пащі стирчить хвіст не маленького живця :sh_ok:
Розуміємо, що попали на кормлячку стайки і намагаємося діяти активніше.
Окрім холостих клювань в цьому місці я нічого не здобув - Він хотів активку та ще й бажано з модняцьким хвостиком, що й спромігся дати йому Микола (за бажанням останній зможе реалізувати Вам той спеціальний хвіст в "САПСАНі"). На другому місці але все ж таки достойно виступивши опиняється Сергій, який також підібрав ключик з числа своїх приманок.
Я ж, як завжди пасу задніх та ще й кльов зник... ближче до 12-00 стало дуже нудно і скучно :men: вирішили йти на берег.
Не подумайте, що у вище викладеному міститься те цікаве, що я обіцяв, ні, все тільки починається.
А почалося все, як відомо з кави :)
Підкріпилися кавою в "Хортиці", Колянич запропонував тряхнути стариною і пройтися по Усті...
Щоб не розбивати розповідь на 2 частини, буду писати тут, адже той шматок р.Устя, що ми обловлювали плотненько прилягає до Басівкута :hi_hi_hi:
Першого полосатого ловлю я ::yaz-yk: , причому мірний розмір - в районі 100-120 грамів. Далеко від річкового старожила втікти не вдалося - за мить Коля вже тягне третього, а потім і ... п"ятого полосатого з привабливого місця, там де зі струєю граничить тиха заводинка. Я, в принципі, як завжди "не відстаю" - заробляю холості клюваки... :-(
Сунемо далі, як кажуть - ...дальше в лес... :a_g_a:
Голова розуміє, що треба перев"язати карбон з 0,37-го на менший, а руки лінуються, тим часом компаньон знову тягне досить мірного окунця.
Проходимо місця без особливо довгих зупинок - на точці по 1-2, часом 3 окуня, далі - видрочка. Це Колянич так викладається.
В мене ж поки що ось таке:
Зображення
Хоча ні, який болт?! Я вже реалізував 3 клювання цілофанових пакети з мулом і всіма радощами і запахами підводного світу в даній річці! :-) Дякую за це різного роду поплавочникам-аматорам, які фіга з 2-а заберуть після себе брудний пакетик... :ni_zia:
Йдемо далі. Далі більше.
Микола явно пристосовується до смаків смугастого і неслабо підловлюється в різних точках. Я також не відстаю, я шо лашара?! :hi_hi_hi: Я вже з кульків перейшов на шкарпетки, причому якісь такі довгі... ;;-))) Микола вже не стримує сміхотульки і готовий мене назвати заслуженим прибиральником місцевої річки-говнотєчки ;;-)))
Фігня, я ще відзначуся!
Стаємо в перспективній точці, Коля відразу ловить полосатика, странно якось, невже він рибу вміє ловити :ti_pa:
Я ж тим часом готуюся до супер-закидання, щоб положити приманку в маленьку заплавку на тій сторні річки.
Далі ще цікавіше.
І-і-і... раз, кидок...приманка приводняється... із заплави зриваються в повітря 3 качки..., мій шнур ще не приводнився, а виписує дугу від пориву вітру..., Є-є-єсть! Покльовка, фрікціон жужжить..., одна з качок спочатку замедляється, потім приводнюється, а потім вже ніфіга не му-му, адже мій повідок і шнур красиво "зплели Їй ласти" в момент злету ;;-))) :ya_hoo_oo: :za_da_va_la:
Я холодний.
Тихенько підтягую "рибу" по течіі до себе.
Качка то і діло від потяжек "клює носом" у воду... ;;-)))
Я ржу-німагу але шнура жалко...
Підтягую і ржу не то з качки, не то з себе - о це то підібрав ключик.
Ще пару-тройку підтяжек і красуня в моїх руках. Така тепленька, спокійненька, як дитятко мале :)

Зображення
Зображення

Лапки зложила, я її під попочку взяв після того, як Микола допоміг звільнити крила від флюра зі шнуром, вона сидить тихенько, ніби розуміє, що дядя Сєрий її зараз відпустить з Богом...
Звісно відпустив і на душі стало так приємно :)

http://youtu.be/nuYzKRMsq3Q

Доречі качка не постраждала а ні від приманки, ані від шнура!

Посміялися, пофоткалися на пам"ять і знову в бій, Коля зі своїм Айроком, а я з так і не перев"язаним та ще й покуроченим качечкою 37-м карбоном на повідку.
Після чергового красавця смугастика у виконанні Миколи Свірика (он же Николай Свирык команда "Стартер", Советский Союз) я переконую себе, що краще ловити рибу ніж різного роду шкарпетки і встановлюю на свою снасть 0,18-й флюрокарбоновий повідочок!!! :bra_vo:
" И тут Остапа понесло..." - угу :a_g_a:
Один красавєц з лататтячка, ще один з тудова, тільки з другого ракурса, третій з берегової лінії... Далі риболовля стала настільки приємною і рідньою, що просто словами це описати навряд чи вийде :)
Коля мені, а я йому повідомляли свої спостереження щодо поведінки риби, що давало змогу реалізовувати нові і нові клювання.
Цікаво було спостерігати за потужними класичними клюваннями великого окуня на падінні приманки по течії, а також на міцні удари полосатого в береговій зоні.
Коли траплялися часті нереалізовані клювання, які були не схожі на клюваки окуня відразу ставало зрозумілим, що то "долбе му-му" ротан.

Зображення

Радував своїми розмірами і окунь. Ось такий траплявся нерідко, хоча були і більші екземпляри.

Зображення

В Миколи "в ногах" трапився схід окуня вагою близько 500 грамів - не витримав делікатний гачок - розігнувся :nez-nayu:
Наприкінці нашої подорожі Коля натрапив на "звєрського окуня", який не залишав без уваги навіть 2" Кейтеч, закушуючи ним по самісіньки "памідори", щоправда розмір риби вже був менший за попередні екземпляри.
В цьому місці, окрім декількох окунів, я умудрився зловити спочатку жіночі колготи (добре що тільки частину), а потім взагалі був шокований наступною покльовкою:

http://youtu.be/gQCc19_oins

Чесно кажучи, я був "холодний без баяна" - бабськи трухани з рюшечками... :sh_ok: ;;-))) :cry_ing:

Ось така ось, як казав дід Панас в нас, малята, ота сама штука. :sh_ok:

Для затравочки мушу повідомити, що на Басовкуті ми втрьох спромоглися злапати аж 18 окунів, щоправда майже всі пристойного розміру. Устя порадувала нас з Миколою окунем в кількості 48 штук + 3 ротана.
Більша частина є хорошими мірними окунями, інші не гріх і засолити без угризєнія, як то кажуть, совєсті :hi_hi_hi:
Ось це ранішній улов з Басовкута:
Зображення
А це післяобідяшній - з Усті:
Зображення
Басовкут:
Зображення
Устя:
Зображення

Ніколи не думав, що на фото окуня виглядають якимись мілкуватими, хоча вживу вони якісь більші :hi_hi_hi:
Загальний улов заважив майже 5,0[/b] кг + 1 качка + 4 кулька з мулом + 1 шкарпетка + 1 труси жіночі з рюшечками :-)
Погода була цікавою - вітер не відставав від нас у потрібні моменти, а сонечко взагалі радувало своїми осінніми променями:

Зображення

Взагальному риболовлею задоволені.
За бакальчиком холодненького пивка, адже після хорошої роботи ми це собі дозволили (без фанатизму звісно), обговорювали ситуації, коли приходилося їхати за 200 км і не мати навіть долі того адреналіну, який ми відчули сьогодні.
Отже дякую Миколі Свірику за хорошу компанію, Вам - за увагу до мого звіту, качці за те, що заставила перев"язати повідок, рибі за подарований адреналін, а жінкам... за труси з колготами ;;-)))
Усім НХНЛ!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Гарний звіт та й гарні окуні. Ну ще трошки та зілля піде на дно, будемо сподіватись щука стане активнішою, тай зьявляться гарні екземпляри окунів. :co_ol:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення KYM »

Відповідно до невеличких спостережень Миколи, окунь зазвичай уходить кудись далі через певний час, можливо вниз по течії десь на ямки чи глибину.
А ось щуки дійсно не трапилося на шляху, вона навєрно теж втікла на "багатші села". Ротан відкормлений, у немалій кількості - це перша ознака, що щука тут не частий гість, вона єдина з ким не уживається ротан.
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей