ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення KYM »

Видишь, Серж, тебе уже в чем-то повезло - трубка то японцкая! :-)
А вообще я тебе скажу - Самураи такого не прощают - предложи продавцу, который тебе продал такой девайс самому себе сделать харакири, если хочет уйти с честью... ;;-)))
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Samuraj »

KYM писав:Видишь, Серж, тебе уже в чем-то повезло - трубка то японцкая! :-)
А вообще я тебе скажу - Самураи такого не прощают - предложи продавцу, который тебе продал такой девайс самому себе сделать харакири, если хочет уйти с честью... ;;-)))
;;-))) Нееее, Тоха, нам еще нужен, разве что маленький щелбан... :-)
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Rostislavovich писав:Звичайно лак на кільцях потріскається з часом,на вігурах та інших палюгах також :) Тільки не розумію чому на першій рибалці ? В мене вже декілька рибалок і гуд... А тут 6гр і кільця аж повигіналися. Може то була не 6 а 10 гр джига з 2 прєдатор + хльосткій заброс, чи ще щось ? :-) (а такі рибакі є ,які тількі так і відносяться до снастей , в них все тріщить, бачив )
П.С. Вудкою потрібно рибалити а не випробовувати її на міцність. Це теж саме що купити годинника ,взяти молоток і хе....ячити по ньому бо там написано шо він протівоударний :-)
П.П.С. При тестуванні вудкі варто не переборщувати, а то получиться як в одного чоловічка який привязав лєску до дерева і навантажував пока палка не зломилася. А він лише хотів подивитися як веде себе інструмент під навантаженням ;;-)))
Петя, друже, что-то я :ti_pa: не пойму к чему ты клонешь? Или ты думаешь я постарел и стал плохо видеть :-) , не отличаю 6гр от 10? Спин брал осознанно, закрыть пустующую нишу, тебе звонил, спрашивал твое мнение, поскольку ты купил его раньее. Значит мне попалась какая-то хе..., а тебе повезло, попался нормуль...Я сам в ах... Немного вникнув в родбилд, лишний раз убеждаюсь - главное чтобы бланк не был поврежден, при сегодняшних возможностях можно любэ голубэ, сегодня кольца одни, а завтра другие итд, а также люди к которым можно обратиться - хочешь в Ровно, хочешь в Харьков или Полтаву. Трента мне понравилась и продавать ее в ближайшее время не собираюсь... ведь скоро весна :-) , голавлики, окушки, щучки... У нее есть то чего мне не хватало в других моих палках. Надеюсь она меня еще порадует. Тебе, судя по фото, удовольствие доставила, а у меня еще все впереди... :mi_ga_et:
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Rostislavovich писав: Яку катушку будеш ставити? :) Думаю 235гр сама оптимальна вага для цієї палочкі.
На тесте ловил киксом 2000, дискомфорта не почувствовал, палка хорошо сбалансирована...235гр плюс минус...
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Vik »

і знову TRENTA
як вже говорилось раніше, кільця намотані не по технології
ось і пряме підтвердження моїх слів:
Зображення
при сильному вигині палки ламається третій ранінг, за мить, від неправильного розподілу навантаження, так як вилетіло одне кільце, ламаються ще два ранінга і відламується тюльпан :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok:
і все це добро йде на дно хрінницького водосховища
спочатку власник подумав, що кільця повилазили з під обмотки, "вскрытие" показало зовсім іншу картину, кільця поламались
тепер "щасливий" власник має викинути в районі 45 вічнозелених лише на фурнітуру
а дехто з поціновувачів даного бренду буде писати, що інженери краще знають як робити :-)
є технологія яку придумали інженери Fuji, як правильно мотати кільця, а якщо палку скрутили під брендом графітлідера барани в китайському гаражі, то не значить що вона зібрана правильно
Neveteran
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2012, 22:35
Телефон: 0964577073
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Neveteran »

Последнее время задумываюсь о необходимости спиннинга в тесте до 7-10 гр, поэтому интересуюсь какая альтернатива Trente с ее косяками, в том же бюджете или лучше за больший бюджет.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ТЕСТ НОВИХ СПІНІНГІВ

Непрочитане повідомлення Vik »

Neveteran писав:Последнее время задумываюсь о необходимости спиннинга в тесте до 7-10 гр, поэтому интересуюсь какая альтернатива Trente с ее косяками, в том же бюджете или лучше за больший бюджет.
CD Rods
StCroix
Matagi
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей