ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2010, 11:08
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Samuraj писав: Была правда была одна раздача, около динамо, но на нее не успели, Женя рыбопедович все выкосил :-) , не смотря на то. что мы его "по-спортивному" обступили и начали забрасывать поперек :smu:sche_nie: , все равно не добрасывали... :-) Надеюсь, что отпишется, чем он там окуня спокушал...
Сосали 2 дня так, что рыдала вся фабрика Chupa-Chups!
Как Серега уже написал, складывалось впечатление, что у меня руки начали расти из ж...ы, а спининг я держу первый раз. Резина в субботу дала ОЧЕНЬ скромный результат. Товарняка небыло. В воскресенье утром расчитывали на улучшение результата. В итоге мегамедленным волочением по дну добился трех поклевок. Одну реализовал на Изю 3". Зато состоялось 2 обреза и все. Смена точек с корчей в траву, с травы на свал, со свала на плес..... нифига. Утренний результат 2 окунька по 200гр и щучка около 700 троллингом.
После обеда ветер начал стихать и надежда вспыхнула.
Вот должен быть фактор везения в рыбалке! Пришли на точку ориентируясь по чайке и применяя шаманские ритуалы. Туда же подрулил какой-то олигарх на нехилой моторной лодке-катере, но повезло нам. Первые пара забросов - мимо. Чувак снялся и свалил. А у меня с товарищем произошли выходы на поппер без реализации. И тут оскорбительно ревя мотором прибыл Самурай и Ко :-) Издали показали нам щуку и готовились вроде как убыть восвояси, но тут я имел неосторожность поднять два полосатых грамм по 400 с двух забросов. Ребята подошли поближе и очень, прошу заметить, тактично остановились немного сзади :co_ol: . Но судя по всему недобивали до стоянки окуня. Мы же с напарником 70мм риджами и косадаками за 15 минут сняли 10 зачетных хвостов от 300 до 600гр. И я наконец то разловил волкер, который у меня уже 4 года лежал в коробке. Раздача прекратилась так же внезапно как и началась и до восьми вечера нам удалось поймать только пяток окуньков по 100-200гр.
Зато отец, который засел около мотора с поплавком, нашморгал полведра отборной плотвы. ХЗ что этой рыбе надо. Вскрытие показало, что окунь не кормился. Весь пустой и даже букахи в пузе нету. Вот такие пироги. А еще у нас родилась теория, что красный борщ - это уха из красной рыбы :-)
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Був і я там понеділок і вівторок. Перший раз в Хрінниках. Рибалив в основному напроти "Мотора" і тільки вранці. В понеділок один окунчик грам на 100 на Кайтеч і все. Роздач не наблюдав. В напарника було два сходи щуки і теж більше нічого. Сьогодні був непоганий удар на Рейнс, але нереалізований. Теж з"явилось враження - Риба де? :) Так і не спіймав кокуня "своей мечты" :-( Але відпочив супер. Надіюсь наступного разу кльов буде набагато крашим.
ПС: дякую Samuraj та ИхтиофилРыбопедович за поради
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення KYM »

ИхтиофилРыбопедович писав:А еще у нас родилась теория, что красный борщ - это уха из красной рыбы
Браво :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo: , попал в точку - иногда в Хренниках не только красный борщ - это уха из рыбы, иногда и салат из огурцов - это салат из свежей рыбы! :)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2010, 11:08
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Был в субботу и воскресенье. В воскресенье заработал парочку клевак рядом с руслом, но ничего достойного внимания не достал. А в субботу с Viktorovi4e-м с утра и до обеда вколядовали двоих "пацанов" 860гр и 1060гр. Работал все тот же Изя Шайнер, которого Юрчик ласково прозвал "еврей" - думаю достойное погоняло для Keitech Easy Shainer :hi_hi_hi:
Зображення
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Побував на вихідних в Хріниках , вибачи в районі дамби.
Субота після обід: трошкі покльовував окунь, але похвастати неамає чим, тому я зробив висновок, що ловити його не вмію, та й не маю чим і після зрізу ставлю поводок та роблю акцент на щуці, але вдалось піймати тільки одненьку близько 500 грам.
Неділя до обіду кльову немає взагалі, за 3 години одна покльовка та реалізована щука в 1 кг.
Зображення
Відпочинок вдався :mi_ga_et:
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В вівторок був на Хрінниках.
Виїхав з Рівного біля 5-ти ранку. На заправці біля Луцького кільця виявив в машині портмоне дружини. Мусив вертатись, не залишати ж сім’ю без грошей. Після цього думки про вдалу риболовлю якось відійшли самі собою :-( Проте рибалка вийшла хоч і трудовою, зате цікавою.
Зі сходом сонця виходжу на воду. Що ловити, для мене не питання, навіть не дивлячись на можливі розміри хрінницького окуня. Звичайно ж щуку. Ну не люблю я ловити окуня, а особливо в його ловлі мені не подобається те, що дружина змушує його чистити :-)
Перший контакт і відчуваю неслабий супротив на тому кінці шнура. Потроху підвожу до човна, рибина давить до дна і підніматись не хоче. При спробі підняти на поверхню – схід… Згодом ситуація повторюється, тільки тепер не довів до човна, на дні риба знайшла водорості і майнула в них, потримав трохи і знову схід… Прикмета діє, однако :hi_hi_hi:
Все говорить за те, що скоріш за все це дебелі окуні і бажано зменшити розмір приманки, видно за великий воблер їм засікатись не зручно :) Але хрін з ними, я ж хочу зловити щуку. В результаті, окуні як прилов, порадували більше, попалось пару гарних, ну і декілька щучок.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення KYM »

Андрій, а що лише воби в ходу були?
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

В середу ввечері попав на гарний вихід крупного окуня. Але в самий пік зробив конкретну бороду і провозився якийсь час, перв"язувався.
Наступного дня зранку заробив лише одну покльовку, але найбільшого окуня в районі кілограма. А далі погода почала портитися. Піднявся вітер і хвиля, похолодало. Вийшли на воду ще ввечері - ОП
П.С. Дідок поблизу динамівської бази ловив на горох карпів. Снасть - спінінг, обладнаний поплавком. В середу ввечері у нього в активі було 3 карпа вагою 5-6кг і ще декілька сходів крупнішого.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення AnMyk »

KYM писав:Андрій, а що лише воби в ходу були?
В основному, так. Пробував ще трохи джигувати по руслу та біля шлюзу. Результат - одна щучка, і та взяла біля поверхні, як тільки віброхвіст впав на воду.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення KYM »

В мене на минулих вихідних більші окуня брали на джиг, а на воби і поппер - дрібненькі.
Але це залежить від місця лову і, звісно від приманки - в мене були поверхневі воби до 8 см - не хотів "чеплятися" в корчах.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення SPIN »

П.С. Дідок поблизу динамівської бази ловив на горох карпів. Снасть - спінінг, обладнаний поплавком. В середу ввечері у нього в активі було 3 карпа вагою 5-6кг і ще декілька сходів крупнішого.
оце "ПС" в мен1 аж ностальг1ю викликало, колись там так ловив, видно треба повертатись до ловл1 на ковзаючий поплавок...
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Доброї пори доби шановна громада рибалок.
Відпишу досить короткий звіт за суботу - 08.09.2012о.
Був в Хрінниках і рибалив зі знайомим з Луцька. Погода була досить мінливою - сонце змінювалося хмарами, і в цілому було досить вітряно, "качка" була така як на морі :).
Ціль рибалки був окунь, ну а хто ще ;). Скажу одразу, що риб клював ДДДДУУУУЖЖЖЕЕЕ слабенько, фаворитні приманки мовчали, а спрацьовували взагалі ті, які лежали в мене в ящику і я не знав що з ними робити :-) - вдалося розловити нову для себе приманку від БейтБріз - "бобрика" - це так я її назвав, а мовою оригіналу, називається вона GOTTU. В мене за цілий день результат чесно кажучи :cry_ing: - аж 4 окунці, найбільший, ну грам - 300.... в мого колеги, трохи краще. Але от зустрів свого колегу Сергія "японського козака" :-) Самурая, то справи внього були приблизно такі:
:men:
ЗображенняЗображення
і такі: :men:
ЗображенняЗображення

В мене виникло таке враженно, що він щось знає :-) , або вміє гарно поснідати чим треба ;;-)))
Так що отакої - впирайтеся, старайтеся і удача обов"язково повернеться до Вас обличчям.
З повагою Viktorovi4.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Завжди мріяв попасти на дану водойму, ще в теплі осінні дні і на щучий жор :hi_hi_hi: .. Хоча жору як такого не було, в зв'язку з зміною тиску, та невеликого перепаду температур, але рибка все таки покльовувала. Отож у вівторок під вечір я вже був на водоймі, зі сторони с.Хрінники.

Вівторок(11.09.12)
Приїзд..Погода була такою теплою що можна було лежати на покривалі та засмагати на сонці, поєднуючи водні процедури :ga-ze-ta; :son-ce:;що й робило кілька відпочиваючих з сусідньої бази. Розмістившись в будиночку, вирішую накачати швиденько свій плавзасіб і встигнути на "вечірній кльов" :) ,так сказати зробити розвідку боєм, недалеко від своєї бази. Покидавши з пів год. біля пляжу, заробив всього навсього одну покльовку невеликого окунька,і на тому все.; залишалось приблизно ще 1,5 год. до заходу сонця, і було вирішено переїхати в інше місце, поближче до лісу. Пробиваючи коряжник "силіконом" та час від часу відчеплюючи відцепом приманки, результату немає.. Вже при заході сонця недалеко було замічено чавкання окуня на поверхні, начепивши попера вдалось витягнути два полосатих екземпляри ( 250 гр. та 390 гр.). На тому було рибалку закінчено.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Середа (12.09.12)
Ранок розпочав з копання червяків та приготування прикормки :) . Було вирішено піти на річку до ГЕС, та половити в проводку "білу" рибу. Розложившись, та провівши невеликий прикорм, пустив поплавок по течії, гарний м"який сплав перервало невелике дріботіння та притоплення, після хлисткої підсічки на поверхню показалась плотва,розміром з ладоню,як почин,вона відкрила осінній сезон поплавцевої ловлі. Далі по такій самій схемі на поверхню витягувалась густірка такого ж розміру як попередня плотвиця, та було зловлено два бичка. Половивши ще трохи кльов почав послаблюватись, пригріло сонце і згодом почалась ловитись одна верховодка, не даючи опуститись наживці до дна, це "засік" хазяїн цих місцин і вмостившись на березі почав спостерігати за поплавком, при вийманні чергової верховодки радісно нявчав. Накормивши кота, та трохи позасмагавши,закінчив риболовлю.
ЗображенняЗображення
Невелика панорамка з місця лову(клікабельна)
ЗображенняЗображення
Під вечір вирішив знову зайнятись ловом хижої риби. Дочекавшись спаду вітру, на вечір озеро представляло дзеркальне полотно, іноді з'являючись невелике ряботіння на поверхні води. Ставши в одному на мій погляд перспективному місці з невеликою рослинністю, та глибиною близько 1,5 м., почав облов акваторії з твістера кольору - "машинне масло" 1,5" чи 2", не памятаю. Закид вздовж куща рослинності, проводка двійним підривом приманки, хороший удар.. підсічка і є початок!., полосатий красень в 280 гр. позує перед камерою.
ЗображенняЗображення
Ну що ж чекаємо продовження.. закид в те саме місце і після гарного удару, рибина вже чинить набагато більший супротив ніж попередня, давить в дно і не хоче здаватись. Довелось готувати підхват навіть. Трішки боротьби і в човні позує ще один красень в 690 грамів
ЗображенняЗображення
Кидаючи ще з пів години, по всій наміченій мною акваторії відкликався тільки невеликий окунець, і то при заміні вже на більш менший твістер. Невдовзі стало вечоріти, і пора було пливти на "базу".
Четвер (13.09.12)
Ранішній кльов проспав.. :pro_spal: Вставши близько 10 год.,та вийшовши до води, стоячи на пірсі дув досить сильний вітер, аж до самого вечора, тому вирішив зробити невелику перерву в риболовлі. Вийшовши тільки під вечір на пару хвилин на пірс та покидавши,вдалось зловити невеличкого окунька, точніше малька окуня :)
П'ятниця (14.09.12)
Відіспавшись за четвер, на наступний день встаю ще затемна. Невеликі збори і вдосвіта вже на воді. Погода змінилась із сонячної та вітряної, на пасмурну з не великим вітерцем (1-3 м\с). Починаю облов з оберталки blue fox-івської № 3. Ч\з певний проміжок часу на блесну відзивається мірний окунь (близько 600 гр.), ну..думаю знайшов "крапку" - зараз попре, але виявилось "горбань"був там один такий голодний.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Далі пробую міняти дислокації,в надії впіймати щуку, пробуючи закидати і на руслі, і пробивати бровки, в хід йшло все.. від воблерів до колебалок, результату - нуль. На одному з місць, поблизу мене розмістивсь якийсь місцевий рибак, поговоривши з ним, дізнаюсь від його що 20 хв. назад, їм була виловлена "сонна" щука близько кілограма, в самому коряжнику. Розповідав, коли він її тягнув вона не чинила супротиву, навіть коли вже опинившись в підсаці то неподвижно лежала, лиш надягнувши на кукан вона прийшла в себе і почала трепехатись, от така "сонна" щука :-). Казав що змінилась погода і змінився тиск тому риба погано ловиться. Але для себе я вирішив що в останній день відпочинку без щуки не повертатись :), тому змонтувавши на офсетному гачку монтаж, груз-головка (3гр.) + Keitech Swing Impact 3" Bluegill, почав скородити коряжник, після зачепів, та відчепів, все таки вдалось заробити клювання "зубатої", яка надиво не завела себе з приманкою в пеньки. В ній було 800гр. ваги.
ЗображенняЗображення
Ще трохи обловивши дану акваторію, зміщаюсь до "Динамівської" бази, де і беру другу щучку, на воблер Jaxon карась (вище на фото), ця вже більша - електронна вага показує в ній 1250 гр.. Бачу що кльов починає ставати дедалі активнішим ніж вранці, тай зустрічні рибаки теж мають в активі по щуці. Але виконавши свій план вирішено пливти до бази,оскільки вже проголодавшись, хотілось приготувати свіжовиловленої риби.
Фото загального улову
ЗображенняЗображення
Гарно по обідавши, вирішую перед від"їздом, приділити ще з пару годин своїй улюблені справі. Випливши на водосховище під одним з берегів в поле зору кидається гарний вихід окуня, відразу ставлю попера, кілька ривкових рухів, гарний "чавк", і гарний окунець відправляється в підсак, далі знову закид, знову ривок і рибина знов стравлює фрикціон, цей боєць вже трішки менший за попередній. Відразу підпливає лодка - конкурент :-) з якимось молодим хлопчиною, і теж бере два окуня. На тому все закінчилось. Залишалась ще година, тому вирішив на останок поджигувати, на цьому місці де ловив окунів поверхневою приманкою, отримую гарний удар, підмотавши приманку, замічаю що вона без хвоста. Ставлю 1" віброхвіст релакс, та проводжу приманку ступінькою, на одному з падінь відчуваю знову лекий удар, знову підкид приманки..пауза..і зачеп..підсічка..і о диво! зачеп починає рухатись, та всією вагою йти по дну, фрикціон візжить що потяг, легенько притримуючи його рукою іноді вдається заспокоювати рибину,та підмотувати до себе,яка згодом знову забирала метрами шнура. Легке вудилище з тестом 3,5-12 гр. було зігнуте в круг, боротьба тривала близько 10 хв., дуже повезло що в цьому місці було чисте дно, без взяких гіляк та пеньків, лише трава, тому що стояла ниточка на окуня діаметром 0,08. Але суперник почав здавать свої позиції,почав помалу підходити до човна і з"явився на поверхню, підставляючи підсаку я відчував що рибина зробить останній ривок, так воно і сталося, рибина дивлячись що заходить в підсак робить потужний ривок в низ під лодку, але вдало підставивши вудилище вдається погасити ривок, і з другого разу завести рибину в підсак!! Трофей в лодці! :ku_bok:. Змучений та втомлений я відразу прямую на базу держачи рибину в підсаці, яка перевертає в лодці коробку з приманками,ледве стримуючи її. Все таки в осени щука справжній боєць! Вже на березі зважування, фотосесія, миття плав засобу, збори і дорога до дому!
Ех...який же чудовий видався відпочинок :za_gar:
Щука заважила 3600 (але була геть пустою всередині).
ЗображенняЗображення
Фото бійців, повідок стояв флюрокарбоновий діаметром 0.32, який в човні вже був перекушений щукою.
ЗображенняЗображення
Всім гарних рибалок та НХНЛ !
Востаннє редагувалось 17 вересня 2012, 00:03 користувачем Neckerman, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Доброго времени суток!
Хотел бы изложить краткий отчет о рыбалке в Хренниках за 15.09.2012.
Приехал в пятницу 14.09.2012 в 22.00 вместе с друзьями которых давно не видел, ну и как говориться с начала на трезву голову - привязки, подготовка спиннингов и тд, ну а потом конечно же :al_kana_ft: :dr_ink:
Подьем был в 06.00 - и у нас шок - погода приготовила сюрьприз... в виде не слабого дождя. Думаю да, вот это дела, но как говориться раз решили -
значит решили. Утренний кофе + по 50 коньячку :-) и в перед. На водоеме штиль, и :-) дождь. первый час рыбалки не принес ни одной поклевки - грусть, тоска - сразу начинаю искать причины :-) - типа штиль, низкое давление, упала вода, ну и тд. Потом нашел перспективную точку - коряги, трава - думаю вот, это ж его любимые места и случилось то, что должно было случиться - первая клевака и первый кабанчик в лодке :ya_hoo_oo:
ЗображенняЗображення.
Далее я принял решение уйти по дальше от берега, и по пути нашел еще одну точку с которой удалось выловить ДВОИХ кабанчиков и заработать еще несколько нереализованных поклевок. Потом рыбалку вынужден был прекратить так как промок до трусов и вернулся на берег.
Взвешивание на берегу показало: 1- 1,250гр, 2 - 1,250гр, 3 - 1100гр. :ya_hoo_oo: побит мой личный рекорд по окуню (1100гр.). Что еще меня поразило, когда доставал из воды 3 кабана - то с пасти торчала (т.е. выплюнул) плотва больше ладони :sh_ok: уже наполовину переваренная.
Вот еще парочка фото утреннего улова:
ЗображенняЗображення
ну и в моих руках:
ЗображенняЗображення

Вся рыба поймана в период с 08.00 - 12.00. Приманки все силиконовые сьедобные, японского производства, но фаворитом в этот день был "ослик" - это я так называю приманку. Вот такая у меня выдалась рыбалка.
Всем НХНЧ.

С уважением Viktorovi4
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище

Непрочитане повідомлення proteus »

Neckerman красивый отчет! :bra_vo:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 4 гостей