Волинська Федерація СПІНІНГ

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Волинська Федерація СПІНІНГ

Непрочитане повідомлення EXPERT »

В с. Шепель 19.10.08р. Волинська Федерація риболовного спорту проводить Чемпіонат області по береговому спінінгу. Довідки за тел.8(050)9697710 Дамір.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Змагання будуть проводитися в 2 етапи за один день. Положення про проведення типу нашого "Берега"але система підрахунку баллів типу Віницької: 1 грамм=1балл +100 баллів за кожен хвіст.
Водойма закрита для тренувань до неділі...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Поздравляю всех учасников и призёров соревнований, свою команду в составе Свирыка Николая и Виктора Форманюка под названием "СТАРТЕР" с первым местом, Николая с бронзой, а себя с золотом в личке.
:D
Найближчим часом поставимо невеличкий фотозвіт.
Від себе - молодці хлопці, організація на рівні, підрахунок результатів майже миттєвий, без крику, гаму і шуму. Усім дякуємо!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Вот и протокол ребята с Волынской федерации обработали:

Зображення
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Рівненчани - найкращі! Молодці! Добре, що поїхали та носа втерли... :lol:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Вован тут ти неправий. Приїхали до начинающих уже "стреляні" парні. Перемогу можливо було прогнозувати, я теж радий, що непідвели. З часом Волинські хлопці піднатаскаються і будуть можливо нам втирати носа. Вітаю нашу команду, яка підтвердила, що спінінговий спорт на Рівненщині знаходиться на високому рівні. Так держати. :P :P :P :wink:
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

А ось і деякі фото:

3-місце в особистому заліку Микола Свірик

Зображення

2-місце в особистому заліку пан Грабовський

1-місце в особистому заліку Кощук Сергій

Зображення

3-Місце в командному заліку, команда "Удача" - в складі Грабовський, Пантік,Носалюк

2-Місце в командному заліку, команда "Три Піскаря" - в складі
Байда,Кирилюк,Самутін

та 1-Місце в командному заліку, команда "Стартер" - Рівне
в складі Форманюк Віктор, Кощук Сергій та Микола Свірик

Зображення
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Спс, Віктору за фото, думаю, Діма виложить ще багато цікавого, чекаємо.
Востаннє редагувалось 21 жовтня 2008, 14:00 користувачем KYM, всього редагувалось 1 раз.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

shalun_99 писав:Рівненчани - найкращі! Молодці! Добре, що поїхали та носа втерли... :lol:
Так тримати. ФАХІВЦІ!!!! :D
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

З однієї сторони втерли, а з другої - прикіньте яка б була потіха, якщо б провалилися...
В мене перед другим етапом мандраж був конкретний і допомогло мені зібратися після часа ловлі з "0" лише аналізування минулих змагань і вибір правильної тактики. Зараз жалію, що на "Україні" на це не звернув уваги...
Вже зараз можу сказати, що Волинська федерація на наступний рік буде показувати хороший та конкурентноспроможній результат! Треба готуватися, адже конкуренція наступає на п"яти !
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

KYM писав:З однієї сторони втерли, а з другої - прикіньте яка б була потіха, якщо б провалилися...
В мене перед другим етапом мандраж був конкретний і допомогло мені зібратися після часа ловлі з "0" лише аналізування минулих змагань і вибір правильної тактики. Зараз жалію, що на "Україні" на це не звернув уваги...
Вже зараз можу сказати, що Волинська федерація на наступний рік буде показувати хороший та конкурентноспроможній результат! Треба готуватися, адже конкуренція наступає на п"яти !
Хотілося б почути, по можливості, про перебіг змагань, яка риба домінувала в уловах і т.д. :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

З хижака у водоймі є окунь та щука, причому невеличкої щуки досить багато
Як завжди на змагання риба відмовилася бути активною. Що стосується мене, то у першому етапі я відловився двома окунями (один досить хороший і один - матросик) та щучкою. Саме цікаве було у другому етапі - риба взагалі забула за спортсменів та вирішила "дати хропака" :D
Після годинного скитання по зоні у пошуках кращої долі, я нарешті надибав потрібну проводку та відірвався на окунях. Щука пішла на більш перспективні глубокі місця та залишила наші міляки. Добре, що окунець любить погрітися - підійшов до мого розгаряченого костюма від "Wision", там я його і виманював 8O :D
У зоні "А" паном Грабовським була зловлена щука вагою 5,6 кг, чим він підсунув Віктора Форманюка на 2-ге місце в зоні. Віктор також попрацював над помилками та приніс на зважування немаленький пакетик окунів, де-які екземпляри мали вагу близько 0,4-0,5 кг.
Микола Свірик в зоні "С", де я починав змагання, відловився парою трудових окунів, адже там, як і в моїй "В" зоні активної риби не спостерігалось, більш того неактивної - також :D
Микола у підсумку став 3-м у зоні, не дозволивши собі принести лишні балли у командний залік.
Як висновок скажу, що водойма інтересна з точки зору проведення змагань, особливо цікаво буде спостерігати за лодочним спіннінгом на ній!
Ще раз спасибі організаторам за прийом та добрі побажання!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Kostja
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 24 жовтня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Kostja »

Цікавий підрахунок балів.!!!!????? Я представляв команду Удача, м. Луцьк. По кількості балів ми набрали найбільше за всіх,-7390 і в особистому заліку найбільше набрано 7390 моїм товаришем Грабовським Анатолієм, який в особистому заліку зайняв тільки друге місце, а загальнокомандне тільки третє.
З таблиці видно що підрахунок вівся по зайнятим місцям по секторах.
Приклад: Виходить, якщо один чоловік в секторі упіймає, наприклад окуня гр. 20, а всі інші нічого, він автоматично по сектору отримує 1-ше місце. В другому секторі, наприклад, з рибою усі риболови і зі значним уловом, виходить з вище викладеного що на перше місце буде притендувати людина яка упіймала окунька на 20 гр.??????, а не людина яка упіймала рибу вагою 2 кг і в своєму секторі зайняла третє місце.
Сподіваюся що хід моїх думок в підрахунках зрозуміють усі.
Я не намагаюся поставити під сумнів результати змагань, хочу розібратися в даній ситуації.
Знімаю капелюха перед командою Стартер,-ловля окуня на джиг їм рівних не було.
ALEGATOR
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 08 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ALEGATOR »

Да, Костя, така ця непередбачувана штука спорт. В житті взагалі справедливості мало, але треба виходити і пристосовуватись з того, що маємо. Згадай фразу з відомого фільму: "Кто не работает, тот ест". Не сприйміть мої слова неправильно, рівненським спортсменам потрібно віддати належне.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

підрахунок балів по Вінницькій системі зарекомендував себе з найкращої сторони у багатьох федераціях. Це зроблено для виключення фактора "случайной поимки" крупного екземпляра. Тобто один спортсмен обливаючись потом бігає шукає рибу, підбирає ключик, ловить десяток чи два... хвостів, а другий став та полощить єдину приманку і натикається на вихід щупака. Перший зловив 20-ть окунів тим самим доводить свою наприклад профпригідність, а другий з єдиного місця, ніразу не міняючи сектора лову та не шукаючи працюючих приманок випадково ловить щуку (нехай буде на 1 кг). В результаті, якщо вага усіх окунів менша за вагу тієї щуки - виходить виграє той хто зловив один хвіст та й можливо випадково. При Вінницькій системі підрахунку цього не буде, тут виграє той хто зловив більше хвостів, ну і звісно + вага загальна улову.
Далі, що стосується зон та секторів. Водойма ділиться на 3 зони, з цих 3-х зон в одній може бути бєшаний кльов, в другій не дуже, але клює, а в торетій - риба спить. Чому повинен вигравати спортсмен, якого жереб закинув у саму уловисту зону? Ось і зроблений підрахунок балів по зонах, для того, щоб встановити того спортсмена, який в зоні попрацював та відловився краще.
На нашому сайті є тема : ДРУЖНІ ФЕДЕРАЦІЇ, ви можете запитати думку любого спортсмена про Вінницьку систему і отримаєте тільки позитивну відповідь.
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей