р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

7 та 8 липня відпочивали з друзями на дачі товариша в Бугрині. Рибалили на Горині, в улові в основному густера на долоню, хоча траплялись бонуси 0,5 кг.
Власник дачі освоював нахлист, в його активі перша риба головень грам на 300.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

Був в Воскодавах.чотири рибки 3 клограми.
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення os1 »

А з цього місця детальніше... будь ласка :pisa_tel:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення stal1n »

Вова2008 писав:Був в Воскодавах.чотири рибки 3 клограми.
нотаріально завірене фото пред'явіть будь ласка для пущої вірності :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

я ж її не фотографую,а те ,що входить в розумні норми просто ЇМ!Не забуваючи при цьому мати ЗАДОВОЛЕННЯ від самогого процесу РИБАЛЬСТВА!!!!!
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення os1 »

якщо писати такий брЄд, то краще взагалі нічого не писати
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Вова2008 писав:Був в Воскодавах.чотири рибки 3 клограми.
А в чём глубокий тайный смысл таких отчётов? Просто похвастаться?
Что за рыба, на что поймана, в каких условиях, какая прикормка и тп - об этом ни слова. Полезной информации абсолютный ноль. Чистый флуд.
os1 писав:якщо писати такий брЄд, то краще взагалі нічого не писати
Я бы сказал это другими словами, но с общим смыслом не могу не согласиться...

По теме - был в районе Рубче с SergeyON в ночь с пятницы на субботу. К сожалению, прогноз, который обещал дождь в субботу не раньше 9-10 утра, не оправдался, и капать начало уже с 6 часов, а ближе к 7 зарядил плотный дождик - пришлось срочно собираться и уезжать. Не смотря на перемену погоды клёв был, и неплохой, поклёвки практически сразу после падения кормушки - и на перловку, и на опарыш, и на пенопласт... Но, увы, размеры не радовали, практически всё пойманное - густёра "лаврушка", кроме неё было только пару рыбин размером с ладонь. :-( То ли место выбрали неправильно, то ли крупной рыбы там просто не было...
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення os1 »

Напишу коротенький звіт, щоб підняти тему.
Був на Горині в суботу 11.08.12 в районі с.Рубче. Приїхав десь в 4.45, в 5.00 вже закинув фідера без прикормки на одного опариша. Поки замішував прикормку відбулася покльовка, так як було ще темно, то покльовку зразу не побачив, в результаті підлящик проковтнув гачка по саме немогу. Прийшлося робити операцію.
Десь з 6.00 до 8.00 був шалений кльов, але розміри риби не радували, мягко кажучи. Потім кльов почали вимикати і час від часу вмикати. Був до 17.00, покльовувало на протязі всього дня, з перервами на 5-10-15-20 хвилин.
Наживка - опариш і червоний червяк. При чому помітив, що зранку краще риба брала опариша, а вдень - червяка. Прикормка - суміш різних круп і мелені зернята.
Результат 31 рибка тараночного розміру, підлящик, густера, плотва і, як я зрозумів з іншої теми, білоглазка. Приблизно стільки ж відпущено меншого роміру.
Був один цікавий момент. Крім фідера я ще закинув донку, на яку начепив бутерброд з червяка і декількох опаришів. Стояла ця донка мертво довго, я вже думав перезакинути. Але в один прекрасний момент її почало гнути до води, я підбіг і почав тягнути, на тому кінці лески відчувалася потужна риба, яку я підвів до самого берега і вона зійшла. Думав, що лящ, але коли вийняв, виявилось, що на гачку висить напівживий, покусаний, покоцаний пічкур. До речі зранку хижак робив мерву на поверхні, верховодки розлітались в різні сторони.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Чітко, лаконічно, змістовно, всім вчитися писати такі звіти. Коли захочу освоїти фідер, знатиму до кого проситись в учні:))
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
NazarKO

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Не знав куди приліпити тому пишу тут.
Мабуть десь там над головою хтось дуже не хотів щоб я поїхав в суботу на риболовлю.До виїзду готувався заздалегіть(не був на риболовлі по сому десь 4 роки ) в напарникі беру свого кума домовились ще в понеділок, але в середу в нього ломається машина свою я продав так що :cry_ing: :cry_ing: :cry_ing: рибалку можна було запити холодною водою.Тут колега згодився їхати,ну думаю ура поїду.В п'ятницю вечором дзвінок"Нікуди не їду захворів :sh_ok: ".Ілюзії просто мега рибалки :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: мене не покидали ні на секунду,всю ніч не спав думав що робити.Зранку в суботу розкручую колег з машинами кажу заправляю,беру :dr_ink:,одним словом ол інклюзів,всі на морооооооооозі.Тут вечором один каже їдем.Сказать чесно було таке відчуття що мені Бентлі подарили. :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
В 23:30 нарешті приперлись на Горинь:
Зображення
В 01:00 повністю розложились(донки,фідери,сало,помідори :-) і т.д.)
Зображення
вже тоді було зрозуміло що нічого не буде, і вечірній кльов ми пропустили,так що одностайно було прийнято рішення розвести багаття,
Зображення
та чекати ранішній кльов.
Зображення
До третьої години ночі клювала тільки :al_kana_ft:
Зображення
приблизно в 03:40 перша клювака яка принесла сомика десь 400грам котрий був відразу після фотосесії утоплений з проханням позвати тата або когось з старших для вияснення обставин(чому діти гуляють без батьків після 22:00 ;;-))) ;;-))) ;;-))) )Колега хотів забрати але я вговорив відпустити.
Зображення
Потім було ще пару менших братів 400грамового мабуть хотів розібратись без дорослих :du_el: :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et: прийшлось всіх втопити.
Зображення
На ранок кльювати взагалі перестало і колега почав ловити на фідер
Зображення а я пішов з спінінгом по березі.Я взяв на секретній водоймі два шнурки
Зображення
а Толік(мій колега) десь до двох кг підлящиків,густерки,і плотви.
В підсумок хочеться сказати що рибалка видалась просто супер,море позитиву від відпочинку,та спілкування з однодумцем,висока інтенсивність кльову,свіже повітря дало заряд хорошого настрою на довго.А те що нічого додому не привіз не біда я все одно риби не їм.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Ездил на речку вместе с yurik с утра в воскресенье 19 числа. Начали с поплавочек, но из-за поднявшейся после недели дождей воды и разросшейся за лето подводной растительности рыба, вероятно, изменила места стоянок. И там, где в прошлом году активно клевала мелочь - я полдня просидел почти без поклёвок. Единственная голавлиная поклёвка на горох осталась нереализованной, рыба не засеклась. Юра сидел немного ниже по течению и клёв у него был получше, впрочем он уже писал об этом в своём отчёте. Плюнув на поплавочку, ближе к обеду собрал фидер и стал искать рыбные места. Сел ещё ниже по течению, чем Юра - место там было не расчищено, и забрасывать пришлось прямо через нависающие над водой кусты. Условия не самые лучше, и частенько крючок оставался на ветках - ушло половина пачки. :-)
Хоть место на вид и было ничем не примечательным, без явных бровок и тп, но рыба там держалась. К этому времени у Юры клёв прекратился, зато у меня стало поклёвывать буквально сразу после заброса. В основном густёра грамм по 200, но было и несколько плотвичек и один подлещик грамм 300. Радует, что совсем мелочи практически не было. Через пару часов и у меня наступило длительное затишье, так что мы собрались и уехали домой. Но килограмма полтора к тому времени удалось надёргать.

ЗображенняЗображення

В пятницу 24 августа опять поехал туда же на ночёвку, на этот раз уже с SergeyOn. Я опять начал с поплавочки на горох, и на первом же забросе, пока я отвернулся слепить шар прикормки - поворачиваюсь, а поплавка уже нет - оказался маленький голавлик грамм 250. :-) Но после этого до самой темноты тишина. У Сергея сначала брала мелочь, но ближе к темноте стали попадаться и вполне зачётные густёры.
С запада надвигалась сильная гроза и небо постоянно озарялось вспышками. Не смотря на это - рыбка активно поклёвывала, хоть и не так часто, как хотелось бы. У Сергея поклёвки были чаще, у меня реже, но, тем не менее, было не скучно. Помимо фидера с опарышем забросил ещё один на червяка - на него было две поклёвки, один сомик сошёл под берегом, второго вытащил, он заглотил по самые гланды, а из глотки, кстати, выпал полупереваренный бычёк. В час ночи гроза достала и нас - пришлось минут 15-20 прятаться в палатке и переждать ливень, около двух часов сыпанул ещё один дождик, но небольшой - после этого небо очистилось, грозу пронесло, а мы пошли спать. Перед рассветом встали - но клёв как обрезало. За всё утром поймали только по пару рыбин (если не учитывать того, что просто зверски задалбывала вездесущая верховода - даже на кукурузу). Итого у меня почти 2 кило, у Серёги - почти 3. Впрочем, Сергей, я думаю, сам напишет ещё пару слов.

ЗображенняЗображення
Chedenis1
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 20 вересня 2012, 11:42
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Chedenis1 »

Сьогодні в 5-ій ранку був на Горині в районі Любомирського моста. Кльов почався десь 6,30 і до 9,00. Результат: 16 штук всякої дрібноти (плотва, густера) розміром не вартої уваги, один гігантський рак, і один зачотний підлящик вагою 400 грам. Ловив на фідер, наживка опариш. Кльовом довольний, скучно не було.
P.S. Високої активності хижака вранці не бачив.
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Всім привіт!
Відвідав в суботу горинь в районі Азота. ловив з 7-00 до 12-00.
З наживки кукурудза і опариш, прикормка своя.
Пісяля того як закинув 2 фідери ч-з хв 10 потяжка - мімо, і так раз 10. Потім витягнув одного ладошечного підлящика і за ним рака.
Тоді стало зрозуміло чому при досить непоганих потяжках кінчика, всі підсічки по нулях. На опариша витягнув три непоганих рака :hi_hi_hi:
кукурудзу ж просто збивало і все.
Сиділи ще двоє фідеристів - також по нулях. Ловити майже неможливо, після закиду оснастки проходить десь 5 хв і гачок "чистий".

Я думаю що зараз навіть горох не спасе, раки обдовбуть все. :kli_ny:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

SergeyOn писав:Я думаю що зараз навіть горох не спасе, раки обдовбуть все. :kli_ny:
Підтверджую. Від раків нема спасіння, але є два виходи: або ловити раків :-) або ловити без прикормки, але тоді можна просидіти взагалі без покльовки.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення stal1n »

не забуваємо про класику:
Много бросать привады отнюдь не следует, чтобы не закормить рыбу; кроме того, она должна быть свежая, так как испортившийся корм карпы берут неохотно, а сытые не берут вовсе. Прокисшая привада привлекает только раков, которые и без того очень часто надоедают рыболовам, заставляя их напрасно подсекать, оправлять насадку, перезакидывать удочку и отпугивать этим крупную рыбу. Во избежание подобных фальшивых тревог бросают поодаль кусок испортившегося мяса или застреленную птицу: раки, предпочитая мясо растительным веществам, оставят в покое приваду и насадку.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot] і 7 гостей