р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Гарний улов, вітаю.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

р. Горинь (багато тексту)

Непрочитане повідомлення Рома »

Коли дружина їде до тещі, це означає лише одне – у мене з’явився шанс порибалити, який не можна аж ніяк упускати, бо невідомо коли він знову настане :nez-nayu: . Так сталося і у минулу суботу. В другій половині дня ми приїхали до батьків дружини і я, осідлавши залізного двохколісного коня, рушив до Горині. Цього разу вирішив дослідити район річки, в якому ще ніколи не був, хоча поруч проїжджав. На годиннику була вже 17-та година, тому на одній ділянці маршруту вирішив трохи скоротити маршрут, з’їхавши в ліс на малопомітну стежину, яка за моїми розрахунками повинна була мене вивести на заплановане місце. Як часто буває в таких випадках, дорога вела не туди куди треба і було потрачено біля 20 хв. дорогоцінного часу. Зате тепер я знаю де росте дуже багато опеньків і їх ніхто не збирає :-ok-: . Врешті-решт я на березі річки. Починаю збирати спінінг і відмічаю, що дома забув катушку :men: . На щастя була інша, але з товстою плетінкою. Проте була і додаткова шпуля від забутої катушки із потрібним діаметром шнуру. Перемотав його на катушку і в бій. Під підмитим берегом помічаю невеликі стайки головнів вагою до 200 грам. Минулого разу моя перша зустріч з цими рибинами закінчилась численними клюваннями, але без реалізації. Тихенько спускаюсь з обриву і роблю перші закиди. На третій проводки клювання, підсічка – мимо. Ну, думаю, повторяється минула риболовля. Після численних проводок мені все-таки вдалося обдурити одного мега головня, який відразу ж був відпущений.
Зображення
Більші екземпляри риб, тільки супроводжували приманку. Буду ще працювати в цьому напрямку.
Сонце поволі опускалося до горизонту, тому вирішую переїхати на іншу ділянку річки, поближче до села, щоб в темноті не блукати канавами. Прибувши на місце, помічаю, знову ж таки, під обривом, що якась велика рибина вивернулася на поверхні води. Підкрадаюсь ближче і бачу, що це великий головень, вагою аж ніяк не менше кілограма полює за дріб’язком. Але риба мене теж побачила і пішла на глибину. Я пройшов метрів 30 вверх по течії і став обловлювати місце із зворотною течією. Невдовзі впіймав симпатичного окунця, який поплив підростати далі.
Зображення
Кидаю погляд у місце, де бачив головня і знову круги по воді розходяться від великої рибини :du_ma_et: . Знову обережно підлажу до обриву – головень вальяжно курсирує вздовж берегу. Швидко біжу назад, чіпляю невелику обертову блешню, стаю трохи вище по течі від рибини і роблю перші проводки. Пусто. На черговій проводці, жерех, а це виявляється був він, йде за блешнею, але брати не хоче. Біжу назад до коробки і чіпляю більшу блешню - №3. Кидаю приманку вздовж берегу-тишина. В цей час рибина пропливла біля мене у напрямку вниз по течії. Що в мене було тоді в голові, краще промовчу :kli_ny: … Сонце вже сіло, починає темніти. Повертаюсь до коробки, і чіпляю невеличку «колєбалку». В цей час, в місці ловлі жереха, знову чується сильний сплеск рибини :wo_ol: . Знову починаю ловити. Хвилин через 5 в 40-ка метрах нижче по течії хижак знову полює за своєю здобиччю, здіймаючи чималий шум. Відразу кидаю в тому напрямку. Блешня падає в воду лівіше від сплесків риби на 2-3 метра. Перші обороти катушки і потужний удар передається мені в руку. НАРЕШТІ :ya_hoo_oo: . Роблю автоматично підсічку і відчуваю, що риба на гачку. Геть самому не віриться, але завчасно відпущений фрикціон співає, показуючи, що риба на гачку, а палка гнеться в бублик. Йду метрів 20-ть за рибою, яка жме в дно і пливе вниз по течії. Через декілька хвилин боротьби вона з’являється на поверхні води і я обережно підтягую її до крутого берегу. Спускаюсь з обриву, беру рибину і вилажу на берег. Все, трофей покірно лежить на березі, з повністю схованою блешнею в роті. Руки тремтять (давно такого не було) і я перевожу подих :ta_n_cor: . На годиннику 18.45. Роблю ще декілька контрольних проводок і їду додому. Можу сміливо стверджувати, що це була найяскравіша риболовля у цьому сезоні :co_ol: .
Зображення
ПС. Бюджетний ультралайт Флагман Лідер (1-7 гр.) з честю витримав боротьбу і мені, здається, що він може поборотися і з більшим трофеєм.
ПСС. Домашнє зважування мого першого жереха, показало 2,1 кг.
Зображення Romanmix2002
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь (багато тексту)

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Рома писав:
ПСС. Домашнє зважування мого першого жереха, показало 2,1 кг.
Солідний трофей :co_ol:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення stal1n »

Прекрасний звіт! Стільки емоцій та все по-суті!
Браво!
Пишіть ще!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Pank »

Рибалив сьогодні 28 жовтня на Горині неподалік с.Воскодави. Погодка зранку була нельотна, йшов дощ але до 8 годин кінчивсь і я з братом вирішили піти поджигувати (випробувати їстівну резину). ловили приблизно годину, бо знову начався дощ і ми втікли. Як результат: в мене судачок ( 700 г) на keitech sning impakt 3, а в брата 2 окуня (200-300 г) на keitech меншого розміру.
keitech просто супер!!! :co_ol:
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Pank »

Був сьогодні на р.Горинь. На одній ямці на keitech sexi impact за хвилин 15 взяв три непоганих окунця (один грам 300, два менших) і кльов кінчився. Обловив ще парочку ямок безрезультатно і поїхав додом. Природа :co_ol: відпочив супер :dan_ser:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

Pank писав:Був сьогодні на р.Горинь. ...
А який це район Горині, якщо не секрет? Можна в ПП. Зацікавило розгалуження річки. Не думав, що в наших краях є таке місце :du_ma_et:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення stal1n »

це хіба не тут зливаються Устя й Горинь?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Рома писав: Не думав, що в наших краях є таке місце :du_ma_et:
У с.Олександрія теж є ділянка річки з таким відгалуженням і острівцем.
https://maps.google.com.ua/maps/myplace ... 0&t=h&z=16
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Pank »

Ні!!! Там не видно просто четвертого кінця, куди повертає річка))) там ніби перехрестя :) стара річка утворилась років 5 назад :)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення proteus »

Pank писав:Ні!!! Там не видно просто четвертого кінця, куди повертає річка))) там ніби перехрестя :) стара річка утворилась років 5 назад :)
Классное место ... в прошлом году там судачка "уговорил" :)
Neveteran
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2012, 22:35
Телефон: 0964577073
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Neveteran »

координати 50 27 24 50с 26 37 58 49 В Google Earth вниз по течению от Горбаковского моста
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення proteus »

Neveteran писав:координати 50 27 24 50с 26 37 58 49 В Google Earth вниз по течению от Горбаковского моста
кинь в ЛС кого интересует .. Завтра там все браки будут! Зображення
NazarKO

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення NazarKO »

proteus писав: кинь в ЛС кого интересует .. Завтра там все браки будут! Зображення
Серега не парся местные браки и так знают эти места :men:
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення proteus »

NazarKO писав:
proteus писав: кинь в ЛС кого интересует .. Завтра там все браки будут! Зображення
Серега не парся местные браки и так знают эти места :men:
Та это то понятно .. там судя по отчетам Pank тоже есть свои "герои", я про "залётных" имел ввиду .. так сказать гастролёров ...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей