Это не кто-то. Это мы.

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Pank »

На мою думку, якщо за весь сезон зловиш 3-5 марен на спінінг, то це не змінить нічого, інша справа паучатникі на греблі, які піднімають по 3-5 марени за день. Вони ловлять кожен день і з ними ніхто нічого неможе зробити, навіть рибнадзор(який приїхав раз за місяць) незміг їх зловить. Я на греблі буваю майже кожні вихідні. Минулого тижня паучатникі піднімали здоровенних судаків з ікрою, були навіть по кілограм 7 . А на цих вихідних пішла марена((((

Але порівняно з вчинками НАШОЇ ВЛАДИ паучатникі це капля в морі!!!!

Ви кажете
Пока ещё в Горыни, Стыре, Случе и Южном Буге относительно много марены. Только вот это остались последние реки во всей Украине, где она ещё есть.
да і в цьому невинні рибаки, а винна ВЛАДА УКРАЇНИ яка виливає в річки кучу гавна, від якого гине риба((( Вони спускають воду в водосховищах, щоб не позатоплювало їхні дачі, від чого вже другий рік підряд гине тисячі тон риби.

Марени скоро і справді не стане в наших річках але не через чесних рибаків((( і навіть не через браконьєрів. Річки стають мертвими через дибільні українські закони!!!
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Pank »

Ось про річку ГОРИНЬ.
Ще одним страшним явищем є спуск води осінню на річці Горинь (саме в Гощанськом районі, просто я тут проживаю і спостегігаю це вже 6 років). Коли опускають шлюзи на дамбі в селі Воскодави річка стає канавою зі швидкою течією, чорною водою, Через різкий спад води майже на два метри. Через що пересихають різні затоки, канави, що були приєднані до річки, в яких гине МІЛЬЯРДИ риб, бо майже вся риба в цих канавах нереститься весною. Особливо перший рік коли почали спускати воду, це було страшно (коли місцеві повиловлювали всю більшу рибу в калюжах і казалось що там вже нічого нема) а через пару днів прийшов я і побачив сотні мертвих щучат по сантиметрів 15-20 :sh_ok: . Зміг врятувати лише 48 штук в одній з калюжок яка ще не висохла. А крім щучок тисячі окунців, плотвочок, карасиків, линочків. А це лише одна канава яка біля самого села Мнишин, а таких канав є сотні. Так само є озеро біля річки яке весною заливається і там нереститься риба, а через спуск води воно промерзає до дна і весною дуже страшна картина((( І вони спускають воду уже 6 років. І з кожним роком кльов стає все гіршим і гіршим і риби менше і менше. Цієї осені в канаві в калюжках зловив всього 42 щучки які випустив в бабинський ставок)))
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ZVod »

Mарена!
Мені здається якщо в чесному поєдинку на один гачок взяти такий трофей то тут не має ніякого трагізму чи порушень правил, які абсолютно нівелюються різними браками. Це дійсно поодинокий випадок..... хоча молодняк цієї риби необхідно випускати .... в мене в минулому році таке було на кожній другій рибалці....


Ps.... марена відноситься до риб стрімких вод ..... тому навіть не стільки браки та прості аматори наносять велику шкоду популяції скільки шлюзи на річках....
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

ZVod писав:Mарена!
Мені здається якщо в чесному поєдинку на один гачок взяти такий трофей то тут не має ніякого трагізму чи порушень правил, які абсолютно нівелюються різними браками. Це дійсно поодинокий випадок.....
Як це немає порушень правил? Тоді нехай буде так:
Паучатник Вася каже, що його улов "нівелюється" електриками....
Електрик Петя каже, що його улови "нівелюються" тим, що тони риби гинуть під час неконтрольованого спуску води весною
А генерал Іваненко каже, що то всьо ху@я і "нівелюється" ядерним вибухом, який накриє паучатника Васю, електрика Петю разом з усією рибою, дамбою і водосховищем, де вони ловлять.
Висновок: можна ловити і пауком, і електровудкою, можна насрати в річку, аби не було війни...типова українська ментальність. :)
Аватар користувача
Динисюк
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 29 березня 2012, 17:54
Звідки: р-н 12 школа
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Динисюк »

Давайте не будем один одного лякать штрафами і морально грузить. Всеодно це нічого не змінить . У людей такий менталітет якщо можна комусь то чому мені не можна. Той наносить шкоду природі в більшій мірі ніж я. Типічні відмазки. Треба думати не за те що я кращий від того хто наносить шкоду тому що меншу шкоду наношу а за те що в більшій чи меншій мірі це ШКОДА. Всім же ж хочеться щоб його син чи внук теж попробував потягатися з такою маренкою (3,5кг), а за таких умов тут питання стоїть чи її взагалі побачать через років 5-10-15.

Вибачаюсь що трохи нудятіну пишу але це моя точка зору. я наприклад марени більше ніж 100 грам в очі не бачив.
Neveteran
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2012, 22:35
Телефон: 0964577073
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Neveteran »

Pank писав:На мою думку, якщо за весь сезон зловиш 3-5 марен на спінінг, то це не змінить нічого, інша справа паучатникі на греблі, які піднімають по 3-5 марени за день. Вони ловлять кожен день і з ними ніхто нічого неможе зробити, навіть рибнадзор(який приїхав раз за місяць) незміг їх зловить. Я на греблі буваю майже кожні вихідні. Минулого тижня паучатникі піднімали здоровенних судаків з ікрою, були навіть по кілограм 7 .
Думаю, що якби скинути з моста пару кусків бетона з обривками арматури, в місцях так облюбованих паучатниками, судаку вижити було би набагато легше і він частише б радував чесних рибалок своїми поклевками. Уявлєте як буде рватись ніжна сітка паука зачепившись за арматуру :ya_hoo_oo: Якщо рибінспеція іншими проблемами займаєть що залишається робить?

прошу вибачення за флуд
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

Хлопці, пропоную припинити цей флуд. Пост з мареною видалити, як і все наступне обговорення. Якщо пост залишиться, то це буде пряма пропаганда браконьєрства на рибальському форумі. Хай спіймана марена лишиться на совісті рибалки.
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Pank »

ДЯКУЮ!!! В МАЙБУТНЬОМ БУДУ ВИПУСКАТЬ ВСІХ МАРЕН ЯКИХ ЛОВИТИМУ :) А ПРО КУСКИ БЕТОНУ З АРМАТУРОЮ ЦЕ ПРОСТО СУПЕР :) ДЯКУЮ
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Забули ще про нечесних підводників, які перевищують норми вилову в багато разів, і про тих хто кип"ятить і підриває ями восени! А за одну марену підняли стільки шороху, ну зловила людина, і я був зловив пару років назад. Можливо варто перейнятись більш серйозними проблемами. Он вчора товариша поперли з Басового Кута з фідером- це як називається?? Каже під"їхали в формі і сказали збирати вудки, і кивочника теж попросили піти, того що рибалив поряд! До чого такі заходи- невідомо, адже один гачок дозволений завжди! :nez-nayu:
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Delife »

FishxHunter писав:Забули ще про нечесних підводників, які перевищують норми вилову в багато разів, і про тих хто кип"ятить і підриває ями восени! А за одну марену підняли стільки шороху, ну зловила людина, і я був зловив пару років назад. Можливо варто перейнятись більш серйозними проблемами. Он вчора товариша поперли з Басового Кута з фідером- це як називається?? Каже під"їхали в формі і сказали збирати вудки, і кивочника теж попросили піти, того що рибалив поряд! До чого такі заходи- невідомо, адже один гачок дозволений завжди! :nez-nayu:
:men:
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Pank »

Я не согласний з цим
Тоді нехай буде так:
Паучатник Вася каже, що його улов "нівелюється" електриками....
Електрик Петя каже, що його улови "нівелюються" тим, що тони риби гинуть під час неконтрольованого спуску води весною
А генерал Іваненко каже, що то всьо ху@я і "нівелюється" ядерним вибухом, який накриє паучатника Васю, електрика Петю разом з усією рибою, дамбою і водосховищем, де вони ловлять.
Якби рибу виловлювали тільки чесним методом (на гачок), риби б ніколи не сталоб менще, хоч ловилиб десятьма гачками!!! Колись дозволялось ловити навіть на скількись метрів сетки, а риби було всеодно досить багато і це не впливає на популяцію риби! А от випустить один раз в річку якогось гавна чи спустити воду і риби в річці майже нема!!! А всі кажуть це браконьєри, ловлять на два гачки(((
Chedenis
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 23 червня 2012, 10:24
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Chedenis »

Не хочу відкривати нову тему, можливо це питання вже піднімалось на форумі. Но всерівно прочитайте.
http://h.ua/story/214235/
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

У мене не велике,питання,скільки метрів від дамби дозволено ловити??????????? :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et:
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

500 метрів від шлюза вниз по течії лов заборонено.
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

Ну ,а судячи по звітах ,то ловлять на прямому участку після дамби,а там навіть до першого повороту не буде 500 метрів. :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et:
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей