Прихована водойма

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Окуньовий старт

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Доброго дня шановні колеги!
Вже декілька неділь підряд практикую риболовлю на одному ставочку поблизу міста.
Снасть моя складається із елегантного спінінга, яким я дуже задоволений, за що спасибі треба сказати Саші (trans), катушки на яку намотана жилка 0.08 і мікротвістерка на чебурашці вагою 1.4 грама. Багато писати не буду, досвіду мало, скажу лише що в неділю 11 числа я порибалив дуже класно і кльов був і сходів майже не було, а 18 числа поганенько напевно тому що було дуже холодно і ховати руки в кишені доводилось що п'ять хвилин. Був ще й вчора у вівторок 20 - хоча й потепліло результат такий же як і в неділю:
Зображення
Пишу в темі "Прихована водойма", бо у вівторок вже бачив там браконьєрів, 4 здорових мужа і хлопець років 18 на синій газельці із зеленим тентом, побачите - бийте!!! Сітку дістав, порвав:
Зображення
Ось декілька фото з водойми, той хто там був - впізнає і приїде ще, хто не був звиняйте, точку здам лише перевіреним і то в личку!!
Зображення
Зображення
Ось такий окунь там менше-середнього:
Зображення
Всім НХНЧ!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Горыныч »

З протилежного берега зазвичай краще брав :)...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення platon »

Горыныч писав:З протилежного берега зазвичай краще брав :)...
100% :a_g_a:
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення МАК »

Сьогодні був на риболовлі окунь клював добре проскакувала дрібна щучка 300-400г яка була втоплена рибалив з 9 до 15
клювало в основному на їстивний селікон TSUNEKICHI WORM .Bait Breath.Lucky Jonn особливо в світлих кольорах) а найкраще хотів би відмітити Keitech-SWING IMPACT)) Контрольне зважування в дома показало 3.784кг
ДЕКІЛЬКА ФОТО ВИБАЧАЙТЕ ЗА ЯКІСТЬ ЗРОБЛЕНО З ТЕЛЕФОНУ!

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення


UPD
додав ті фото, не дякуйте :)
stal1n
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення fish5300 »

В суботу і неділю їздив на одну з найкращих рибалок в житті. Найкраща не тому що було зловлено багато риби, а тому що водойма закрита для більшості рибалок, є малодоступною і дикою, на яку я вже давно мріяв попасти. Того року там було зловлено більше десятка шук біля 6кг, а так стандарт був 2-3кг. Цього року монстрів не ловили, але стандарт 1,5-2,5кг, за дві доби один рибалка на жерлиці ловив 10-25 штук. Риби там дуже багато і територія просто рай для щуки.
Почну про дорогу мальовничою Рокитнівщиною. Кругом неймовірної краси кар"єри
ЗображенняЗображення
Ліс з калюжами глибиною по півметра і довжиною по десятку метрів
ЗображенняЗображення
Потім ще трохи ногами і ось воно - місце риболовлі.
ЗображенняЗображення
Так я впав "на хвоста" то спінінгувати було трохи не зручно, але виходу не було. Всі ставили жерлиці а я по ходу кидав спіна. Глибина десь 1-1,5м і, думаю, поставлю офсетний монтаж з 3" Рейнсом кольору ЛОХ та й буду кидати в глуб очерету. Невдовзі заробляю першу покльовку, і як виявилось потім останню, щучка грам на 700 на гачку, але взяти її не вдалося. Зустріли ще трьох рибалок і вних повний нуль. Поставили жерлиці і на обід та зігрівку :dr_ink: . Так як бобри трохи порили канав то ше й довелось сушитись трохи
ЗображенняЗображення
В суботу вже й на цьому риболовля закінчилась. Зтемніло рано, але весела компанія і чудова, як для такої пори, погода надала чудового настрою. Рибальськи байки, костер, смачнюща їжа і домашня клюквяночка - що ще треба для щастя...
Вранці повставали, поснідали і в бій.
Перепробував ловити майже всю коробку: надійний силікон і воблери, блешні. Плавали ну вже по таких чудових місцях, що просто капець
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення(в цьому коридорчику розраховував на 100% покльовку)
І повний нуль, навіть удару не було. На жерлиці колеги впіймали три щучки: дві десь біля двох кг і одна кілошка
ЗображенняЗображення
Коли всі попливли знімати жерлиці я вирішив пройтись по канавах на яких теж щуки хватає але теж 0.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
При перевірці взяли ще оду до кілограма щучку і все. За словами людини, яка тут рибалить майже постійно, ще такого кльову не було.
Зібрали речі і додому. Хоч не було риби, але відпочили супер!
Надіюсь колись ще попаду на цю водойму і кльов буде на багато результативнішим!!! :)
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Кльов пропав не тільки там, але і по тих водоймах де був я. Куди дівся кльов та риба???
Гарний звіт :co_ol:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення stal1n »

супер звіт!
обов'язково пишіть ще, у вас гарно виходить :-ok-:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Bulick »

Привіт всім :a_g_a:

Сьогодні випала нагода вирватись на півтори годинки на одну калюжку поблизу Львова розімятись на піпісонах, з якими тут завжди можна було побавитись :-) Минулого тижня в рівненському Флагмані придбав пасивку Bait Breath Needle (#139), на яку сьогодні і вирішив повпиратись і потренуватись заради цікавості, оскільки з пасивкою особливо ніколи не мав справи :) Відразу ж знайшов декілька точок на ближній бровці, де доволі успішно ловились "хлопці розміром з палець" :-|-:

Награвшись з малюками вирішив спробувати дальню бровку з входом в русло - інколи тут проскакували щупачки раніше) На другому ж забросі відразу ж на падінні потужний ударчик, тихеньке виважування і, на моє привелике здивування :sh_ok:, окунчик грам 300 на березі :co_ol: . В захваті вирішив краще обловити це місце і протягом двадцяти хвилин ще 3 таких красені і один схід :) Варто зазначити, що тут раніше мені попадався лише один такий окунець - а тут зразу 4 :ya_hoo_oo:

Ще цікавішим було виважування на мою Calzante EX 762UL-SS 0.5-6g без тюльпана (якого позбувся по своїй необережності на попередньому Флагманівському фесті в Корчині :cry_ing: ).
Ось такі хлопці:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Судячи по сьогоднішніх звітах вдома вже морозець непоганий, а тут в нас все слякоть і дощик крапає...
А в мене нове придбання тут пилюкою припадає і чекає СНІГУ і СПРАВЖНЬОЇ ЗИМИ, щоб відчути СПРАВЖНІЙ ДРАЙВ та АДРЕНАДІН на засніжених карпатських схилах :ya_hoo_oo:
Зображення
Ось така видалася сьогодні неочікувано результативна і чарівна прогулянка :dan_ser:
Всім НХНЛ :mi_ga_et:
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Пишу сюда, потому что не люблю аншлагов. Кто там был и так поймет...
Изнеженное мягким диваном и застольями тело хотело свежего воздуха и нагрузок, а поскольку к подледной ловле я немного подостыл, то оставался только спиннинг. На водоем прибыл без фанатизма, в начале десятого. Пока собрался, привязался, попил чайку - уже десять. Некоторые уже домой собирались :hi_hi_hi:
Первый заброс, пару подрывов, затяжная пауза и жадная, почти как летом, поклевка, и первый рыб позирует перед мобилой.Зображення
Поймать рыбу с первого заброса не очень хорошая примета, но сегодня, кажется, ему было начхать на приметы - окунь валил почти с каждой проводки. Рак был вне конкуренции, окунь его рвал, как тузик грелку :-) , пару раз вообще умудрялся безнаказанно стягивать его с крючка, так незаметно пролетело полтора часа. Потом активность упала, начались безбилетные катания и отбитые клешни, вообщем пришло время экспериментов и выдрачиваний. Но больше одного с точки, мои потуги не давали.
Зображення
В обед поднялся ветер, усилился мороз и ловить стало совсем не комфортно, да и не хотелось, утреннего адреналина хватило и на дорогу домой :ta_n_cor: .
Те кто поехал домой...Зображення
Самый крупный 510гр. Норма ГТО выполнена. Всем НХНЧ!
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Сергій , РЕСПЕКТ. Спінінгісти мужні люди :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Samuraj писав:Пишу сюда, потому что не люблю аншлагов. Кто там был и так поймет...
Так как на рыбалке были вместе, то добавлю и свои " 5 копеек" к отчету Сереги, а точнее парочку фото:
впервые в этом году мне удалось выловить вот таких вот полосатиков:
1.
ЗображенняЗображення
2.
ЗображенняЗображення
Я ловил на рака OSP - 2" разных цветов. Были так же и другие полосатики, но размер был по меньше - так что сезон по спиннингу в этом году уже открыл.
Всем НХНЧ.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Viktorovi4 писав:Так как на рыбалке были вместе...
Юрчик, несмотря на такое количество праздников :dr_ink: , я точно помню что вчера рыбачил один... :-) Эти окунчики с прошлого раза.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Samuraj писав:
Viktorovi4 писав:Так как на рыбалке были вместе...
Юрчик, несмотря на такое количество праздников :dr_ink: , я точно помню что вчера рыбачил один... :-) Эти окунчики с прошлого раза.
:-) :-) :-) - АЙ МОЛОДЄЦЦЦ!!!!
Сережа, а я что то было видать не понял :ti_pa: -это фотки с открытия моего сезона, ну все равно - сезон открыт, спасибо за вылазку.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
shpudya
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 18 березня 2012, 18:42
Звідки: Rivne
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення shpudya »

Фотки просто класс! :mi_ga_et:
http://shpudya.blogspot.com,http://fishtimeshpudya.mirtesen.ru
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення МАК »

Як завжди везли вночі лісом, а тому дорогу не запам'ятав і показати неможу :smilefish:

Приманка цунік-81, рибка пасивна чітких ударів нема подвісає на приманці, вода 6*C, рибка находиться на бровках глибиной 3,3.5м на відстані 50м від берега докинути 3г у вітер тяжко і практично неможливо, все мовчало практично цілий день всі покльовки зароблені на цуніка!!!

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось 02 квітня 2013, 23:20 користувачем МАК, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей