р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення DBK »

Був сьогодні на одній із стариць р.Горинь. В заліку 3 щучки найбільша близько 1 кг. Всі зловлені на віброхвост Relax Kopyto. Покльовкі дуже ніжні за край губи, чим повільніша проводка тим краще. На воблери пробував, на Tiny Magalon було 4 виходи однієї і той самої щуки але чомусь немогла влучити незрозуміло чому і вода дуже прозора..
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення DBK »

Неділя 9-00 год знову стариця р. Горинь До 12-00 год був тількі один удар. А після обіду кльов помітно активізувався. Воблери мовчали повністю . Працювала тількі резіна . Ловив до 15-30 год зловлено 6 шнурків, непристойно малих розмірів що навіть стидно було фоткати, мабуть всю крупну щуку вибили місцеві сітками і іншими знарядями.Сьогодні забрили свою "Чайку" вони вже завершили свій сезон, казали що цього року щука незайшла в стариці через низькій рівень води. Хто його знає можливо і правда, але чомусь цілий рік вони щось там ловили.....
Аватар користувача
cross1k
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 05 вересня 2012, 15:48
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення cross1k »

DBK писав:казали що цього року щука незайшла в стариці через низькій рівень води. ...
Може й так, ну тут одне з двух або не зашла, або вже вибили.
Сьогодні теж пройшли 2 стариці в Районі Хотиня, глухо... Мовчав даже завзжди робочий кейтач(який досить непогано спрацював на кар"ерах. див. звіт.)!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

В цю неділю прошпарив від центру Олександрії до залізничного мосту і "0" :sh_ok: Жодного всплеску риби. Одні мисливці мене шугали, котрі ходили зі сторони таборів та стріляли немов під вухом :hi_hi_hi: Корочє кльову нєту :ne_vi_del:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Yurasik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 20 грудня 2010, 20:25
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Yurasik »

SashulkaB3 трохи тебе доповню. в цей самий час я був зі сторони Ремеля теж чув це стріляння.рибалив до 14 повний 0.но до цього на протязі місяця були судакові покльовкі але.............одні клики на силіконі ( ех...... :ps_ih:
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Я думаю мине така пора безкльовйя :-)
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Сьогодні знову був на горині то результат "0" :-(
Зображення
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Сегодня выехали с Юрой (Воблер) на судака (я впервые в осенне-зимнем сезоне), похолодало. Обкидали все известные мне перспективные точки - ничего... Такая же ситуация у всех встреченных рыбаков.
Зато красиво :good:
С УЛ сезон закрыт, на судака будем ездить еще...

Зображення Зображення Зображення
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

И я там был...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення proteus »

И я сегодня был! :) Правда вижу мне подфартило больше! :-)

Утро началось с сюрприза! :) Договорился с AndreyK что б подстраховал, набрал с утра на телефон! Проснулся сам ... смотрю не звонил :sh_ok: Почувствовав неладное, набираю сам ... не поднимает :sh_ok: ого ... звоню опять, снова без ответа .. Припёрся на автовокзал, до отъезда маршрутки 5 минут, Андрюхи нет .. набираю - нет ответа Зображення Ну расстроился :-( , но всё таки сам решил поехать ... Водила "обрадовал", говорит с утра -4 было ... мда .. Приезжаю, всё вокруг замёрзло :-( , но красиво так .. с туманчиком

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Мороз ощутим .. Ну думаю мучение сегодня будет а не рыбалка ... ТАк оно и оказалось :)

Зображення

Кольца со страшной "силой" замерзали .. Буквально чуток времени без движения шнура, и всё .. "с места" не сдвинешь .. чистишь, чистишь и опять чистишь и так было аж до 11-30 где то :sh_ok: Мультом на морозе тоже нечего что делать, если глюк с обгонной муфтой (обратка почти не держит на морозе) еще можно стерпеть, то замерзание маленького "глазка" и набивание льдом внутри катушки около шпули - нереально подхаривало! Зображення

Зображення

Ну ничего не поделаешь, мясорубку свою еще не починил, решил еще раз попробовать с кастинговой снастью выехать, вот смотрю как бы не вышло закрытие сезона! :sh_ok:

Так вот все проверенные точки результата не дали .. Глухарь действительно полный :-( На одном невзрачном с виду месте "нащупал" чёткую не большую бровку у входа в яму ... Буквально на втором забросе когда я отвлекся на необычайной красоты небо (ВікторGVS как раз его зафоткал вижу :co_ol: ) как вдруго последовала чёткая поклёвка, немного протупив с подсечкой, осознаю что рыб таки не засёкся :-( Рассматриваю своего ассасина и вижу что офсет как имеет свои неоспоримые плюсы так и неоспоримые минуса :-) Глубокие следы-порезы от зубов чётко пришлись перед жалом, но увы :) Недолго думая, хоть мне и показалось что при подсечке я таки "уколол" её, начинаю повторять облов той бровки ... Через одну проводку, полностью идентичный удар, но в этот раз я был готов :du_el: Подсечка ... и немного поуперавшись щук оказался на берегу ...

Зображення

Зображення

Завесила она чуть более 700 грамм ...
Вскоре позвонил Андрюха, сказал что уже выспался :-) (в 11-00 Зображення ) Далее сделав марш бросок ( по 3 проводки на точке) ничего не добился, решил поехать домой ... Вот такая вот рыбалка сегодня удалась ...

ПС. ЭЭээхх Андрюха, Андрюха Зображення А я так приготовился с вечера :-(
Зображення
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

proteus писав:ПС. ЭЭээхх Андрюха, Андрюха Зображення А я так приготовился с вечера :-(
:smu:sche_nie: Прости, я же не нарочно проспал. :-)
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

Кольца со страшной "силой" замерзали .. Буквально чуток времени без движения шнура, и всё .. "с места" не сдвинешь .. чистишь, чистишь и опять чистишь и так было аж до 11-30
выходит без спрея ловить нереально
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

SPIN писав:
выходит без спрея ловить нереально
Со спреем тоже...
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

В неділю і я трохи побродив по Горині. Морозець з самого ранку був нівроку, що було не дуже добре, бо створювало проблеми при ловлі на спінінг, але позитивом було те, що можна було відмінно провітрити голову після тещиного дня народження. :-ok-: З собою, крім спінінгів ще взяли по літній вудці та зимові блешні, на випадок сильного обмерзання кілець. Як потім виявилось за допомогою їх ми і змогли відійти від нуля. Я більше впирався у спінінг і в мене в активі одна невеличка щучка. А колега, який практично весь час ловив блешнями, зміг умовити декілька симпатичних окунців у місцях із зворотньою течією..... Судячи по прогнозу погоди ,потрібно готуватися до льоду :ya_hoo_oo:
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Гарний поступок :co_ol:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей