Острівськ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Острівськ

Непрочитане повідомлення stal1n »

На цих вихідних я рибалив на дикому лісовому озері Велике

Зображення Зображення
Зображення Зображення

також був і на одноймеменному селу озері, Острівськ. Правда там лише купався :)
Зображення Зображення

Може там ще хто бував? Було б цікаво почитати відгуки :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Dimon
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 27 серпня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення Dimon »

Я теж був на тих водоймах, роки чотири тому. Добиралися ми трохи по іншому маршруту. Маршруткою до смт.Зарічне, звідти «Кукушкою» до озера Хоромне, з машиністом домовилися за 20 грн. щоб притормозив на повороті біля озера і ми швидко повикидали речі і самі повискакували (назад так само). Лагерь у нас був біля оз.Хоромне зі сторони оз.Середнього. Уже в той рік на середньому не дозволяли ловити взагалі, а на Хоромному нам дозволили ловити лише з берега, однак ми трохи встигли поплавати поки до нас не приплив сторож, результат – невеликий окунь та один приблизно 1 кг. А з берега на спін брали окунці до ста грам як на червяка так і на спінінг. Крім окуня брала плотвичка таких самих розмірів як і окунь та попалася одна щучка 0,5 кг. На оз.Велики теж рибалили з човна. Глибина там дуже вилика хотів поставити кружки зі спутніками але лески в мене вистачило щоб їх поставити в метрах 15 від берега максимум(це зі сторони середнього озера), а на поправочні ми ловили майже по центру озера(місце нам підказали такіж віддихаючі як і ми, які там вже пробули близько тижні і кожен рік туди їздять). В даному місці є возвишення на дні де глибина 4-5 метрів. В цьому місці ми на манку непогано відловились по плотві, дякувати нашим попередникам, які добре загодували це місце. Взагалі природа гарна, вода супер і без риби не лишились. Фото викладу пізніше, оскільки на роботі на компі не має.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Dimon писав:Я теж був на тих водоймах, роки чотири тому. Добиралися ми трохи по іншому маршруту. Маршруткою до смт.Зарічне, звідти «Кукушкою» до озера Хоромне, з машиністом домовилися за 20 грн. щоб притормозив на повороті біля озера і ми швидко повикидали речі і самі повискакували (назад так само). Лагерь у нас був біля оз.Хоромне зі сторони оз.Середнього. Уже в той рік на середньому не дозволяли ловити взагалі, а на Хоромному нам дозволили ловити лише з берега, однак ми трохи встигли поплавати поки до нас не приплив сторож, результат – невеликий окунь та один приблизно 1 кг. А з берега на спін брали окунці до ста грам як на червяка так і на спінінг. Крім окуня брала плотвичка таких самих розмірів як і окунь та попалася одна щучка 0,5 кг. На оз.Велики теж рибалили з човна. Глибина там дуже вилика хотів поставити кружки зі спутніками але лески в мене вистачило щоб їх поставити в метрах 15 від берега максимум(це зі сторони середнього озера), а на поправочні ми ловили майже по центру озера(місце нам підказали такіж віддихаючі як і ми, які там вже пробули близько тижні і кожен рік туди їздять). В даному місці є возвишення на дні де глибина 4-5 метрів. В цьому місці ми на манку непогано відловились по плотві, дякувати нашим попередникам, які добре загодували це місце. Взагалі природа гарна, вода супер і без риби не лишились. Фото викладу пізніше, оскільки на роботі на компі не має.
Вже Хоромне і Середнє повінстю під забороною(хоча документів нам не показали), можливо в наступному році і пустять рибалити. По 200 грн за добу і всю рибу випускати.
Млинець, треба було мабуть все-таки сідати з північної сторони на величезну глибину, мо й взяв би ЛЯЩИЩЕ :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Dimon
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 27 серпня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення Dimon »

Інформація для роздумів:

Гідрологічний заказник "Острівський", що в Зарічненському районі, включає в себе три мальовничих озера: Велике, Середнє та Хоромне
Відповідно до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" на території Заказника забороняється діяльність, що суперечить цільовому призначенню, меті та завданням Заказника, передбаченим цим Положенням, і загрожує збереженню природного комплексу, у тому числі:
будь-яке рибальство, за винятком любительського з берега в спеціально відведених місцях

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про природно-заповідний фонд України
Території та об'єкти природно-заповідного фонду з додержанням вимог, встановлених цим Законом та іншими актами законодавства України, можуть використовуватися:
у природоохоронних цілях;
у науково-дослідних цілях;
в оздоровчих та інших рекреаційних цілях;
в освітньо-виховних цілях;
для потреб моніторингу навколишнього природного середовища.

Спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення здійснюється на підставі дозволів, що видаються органом виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища Автономної Республіки Крим та територіальними органами
центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища.
Аватар користувача
Lesnik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення Lesnik »

stal1n писав:
Dimon писав:Я теж був на тих водоймах, роки чотири тому. Добиралися ми трохи по іншому маршруту. Маршруткою до смт.Зарічне, звідти «Кукушкою» до озера Хоромне, з машиністом домовилися за 20 грн. щоб притормозив на повороті біля озера і ми швидко повикидали речі і самі повискакували (назад так само). Лагерь у нас був біля оз.Хоромне зі сторони оз.Середнього. Уже в той рік на середньому не дозволяли ловити взагалі, а на Хоромному нам дозволили ловити лише з берега, однак ми трохи встигли поплавати поки до нас не приплив сторож, результат – невеликий окунь та один приблизно 1 кг. А з берега на спін брали окунці до ста грам як на червяка так і на спінінг. Крім окуня брала плотвичка таких самих розмірів як і окунь та попалася одна щучка 0,5 кг. На оз.Велики теж рибалили з човна. Глибина там дуже вилика хотів поставити кружки зі спутніками але лески в мене вистачило щоб їх поставити в метрах 15 від берега максимум(це зі сторони середнього озера), а на поправочні ми ловили майже по центру озера(місце нам підказали такіж віддихаючі як і ми, які там вже пробули близько тижні і кожен рік туди їздять). В даному місці є возвишення на дні де глибина 4-5 метрів. В цьому місці ми на манку непогано відловились по плотві, дякувати нашим попередникам, які добре загодували це місце. Взагалі природа гарна, вода супер і без риби не лишились. Фото викладу пізніше, оскільки на роботі на компі не має.
Вже Хоромне і Середнє повінстю під забороною(хоча документів нам не показали), можливо в наступному році і пустять рибалити. По 200 грн за добу і всю рибу випускати.
Млинець, треба було мабуть все-таки сідати з північної сторони на величезну глибину, мо й взяв би ЛЯЩИЩЕ :)
Мені цікаво на яких юридичних підставах дані "рила" інакше їх не можна обізвати взяли в оренду природні водойми ще й в Заказнику що в принципі заборонено законодавством. Куди дивиться Рибохорона!!! Просимо небайдужих форумчан долучитися обговорення даної проблеми!!!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення stal1n »

ну от я небайдужий
і що?
що тут обговорювати?
забув в якій країні живемо — виглянь за вікно
в повному звіті з тієї рибалки є контактні телефони орендарів, можна напряму поговорити та й все дізнатись
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Lesnik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення Lesnik »

stal1n писав:На цих вихідних я рибалив на дикому лісовому озері Велике

Зображення Зображення
Зображення Зображення

також був і на одноймеменному селу озері, Острівськ. Правда там лише купався :)
Зображення Зображення

Може там ще хто бував? Було б цікаво почитати відгуки :)
На цьому озері рибали з самого дитинства. Досить потужно брали лящі. Зараз це чудове озеро практично мертве, так як цілий рік стоять сіті в три ряди. Лящ вже майже відсутній в даній водоймі як вид.....Рибоохорона Ау!!!!!
Аватар користувача
Lesnik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення Lesnik »

stal1n писав:ну от я небайдужий
і що?
що тут обговорювати?
забув в якій країні живемо — виглянь за вікно
в повному звіті з тієї рибалки є контактні телефони орендарів, можна напряму поговорити та й все дізнатись
Як приклад небайдужості можна навести приклад про старицю між олександрією і сергієвкою де подібне неподобство вдалося припинити
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Колеги їздили на минулих вихідних, рибалили бельше таки відпочивали на озері "Велике"
Риба ловилась хвилями, більше всілякої дрібноти у вигляді краснопери та плотви
А от коли мій дружбан закинув резинку, то почали попадатися підлящики
Зображення
всіх подробиць я не знаю, постараюсь пізніше відписатись детальніше
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Dimon писав:Я теж був на тих водоймах, роки чотири тому. Добиралися ми трохи по іншому маршруту. Маршруткою до смт.Зарічне, звідти «Кукушкою» до озера Хоромне, з машиністом домовилися за 20 грн. щоб притормозив на повороті біля озера і ми швидко повикидали речі і самі повискакували (назад так само). Лагерь у нас був біля оз.Хоромне зі сторони оз.Середнього. Уже в той рік на середньому не дозволяли ловити взагалі, а на Хоромному нам дозволили ловити лише з берега, однак ми трохи встигли поплавати поки до нас не приплив сторож, результат – невеликий окунь та один приблизно 1 кг. А з берега на спін брали окунці до ста грам як на червяка так і на спінінг. Крім окуня брала плотвичка таких самих розмірів як і окунь та попалася одна щучка 0,5 кг. На оз.Велики теж рибалили з човна. Глибина там дуже вилика хотів поставити кружки зі спутніками але лески в мене вистачило щоб їх поставити в метрах 15 від берега максимум(це зі сторони середнього озера), а на поправочні ми ловили майже по центру озера(місце нам підказали такіж віддихаючі як і ми, які там вже пробули близько тижні і кожен рік туди їздять). В даному місці є возвишення на дні де глибина 4-5 метрів. В цьому місці ми на манку непогано відловились по плотві, дякувати нашим попередникам, які добре загодували це місце. Взагалі природа гарна, вода супер і без риби не лишились. Фото викладу пізніше, оскільки на роботі на компі не має.
Де фоткі? :-)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Оскільки ніхто в цій темі нічого не пише, то напишу я

Звіт з рибалки. Острівськ, оз. Велике, 09-10.08.2014

Компаньйони: Ігор Падалко. Також мені ще допомагали Тарас Тадай, Саша Веремчук, моя дружина і син. Хоча всі компанія була чоловік з 15, але на рибалці були присутні лише вони.
Погода: в суботу зранку була мряка, потім ще й трішки йшов дрібний дощик. Після обіду погодка вирівнялась і стало ясно, +26, вітер західний, але на вечір пропав. В неділю було геть ясно, без вітру, температура +29. Тиск стабільний 743 мм.рт.ст..
Рівень води: хороший, в нормі.
Час ловлі: з 18:00 до 21:30. І наступного дня з 05:00 до 10:00.
Місце: північно-західна сторона озера Велике, на пірсі біля доволі великої бесідки. Порчу ще вагон якийсь стояв. Коротше, ось це місце.
Вартість рибалки: безкоштовно.
Зловлено:  з десяток підлящиків та близько п'ятнадцяти штук плотви, ще й один окунь.
Наживка: опариш, хробак.
Прикормка: на фідері Traper "Leszcz special" з атрактантом Traper Leszcz, на пікері Megamix "Шоколадний лящ".
Снасті: пікер, фідер/

Пощастило мені потрапити на Полісся. На нашій роботі щороку організовують поїздку влітку у цей чудовий край. Головна фішка поїздки — це катання на вузькоколійному потязі з назвою "Кукушка". Місце нашого прибуття слугувала місцина поблизу трьох віковічних лісних озер: Велике, Середнє, Хоромне. Це в п'яти клометрах через ліс від села Острівськ, Зарічненського району, нашої Рівненської області.
Особливістю цього мого виїзду було те, що навіть моя дружина виявила інтерес і поїхала зі мною! То ми вже взяли з собою і старшого сина.

Про сам відпочинок писати нічого не буду, бо вийде дуже величезна публікація і вона, мабуть, буде малоцікава тутешнім відвідувачам, то ж перемкнусь відразу на рибалку. Тільки напишу, що відпочинок був ну дуже душевним і хорошим!

Хороше фото з кукушки
Зображення

[url=http://rivnefish.com/blog/2012/07/10/os ... 7-08-2012/" title="Острівськ, 07-08.2012">Два роки тому[/url]я обрав місце для рибалки місце перед пляжем за ліліями і комишем. Цього ж разу я вирішив рибалити на глибині, бо попередні пірнання й плавання виявили доволі глибокі місце ліворуч від нашого табору.
У мене очі просто полізли на лоб, коли годівничка досягла дна на рахунок 18! Таких глибин я ще ніколи ніде не зустрічав. Ну що ж, обираю собі одне місце в 46 метрах від берегу, інше в 24 і починаю годувати. З нами був Тарас, який допомагає робити цей сайт. Сам він не рибалка, але виявив неабиякий інтернет саме до фідерної технології. То ж я йому все розказував і пояснював під час процесу. Може він проникнеться ідеєю і з новим завзяттям ще щось нам тут напрограмує :)

глибина під берегом понад десять метрів
Зображення

Після годування почалися клювання на пікер. Спочатку лише плотвичка, а потім почали проскакувати і підлящики. Вся риба тут чорна. Мабуть це пов'язано з природою води, адже вона тут якась гліцеринова і кольору чаю.
Рибка клювала доволі рідко, але впевнено. Тягнути її з такої глибини було приємно. Дивно, але в Ігоря не клювало зовсім. Він зумів впіймати за весь вечір лише одного мікроокуня. А я трішки злапав "лящів".

підлящик з озера Велике, що в 5-ти кілометрах від села Острівськ, Зарічненський район, Рівненська область
Зображення


На базу повернулися, коли було вже темно. Будильник завів на 04:47 і без жодних вагань, незважаючи на те, що спати всі лягли ой як пізно і в роті ой як погано, я пішов на звечора загодоване місце.
Зранку був повний штиль і благодать. Серце просто раділо і співало. Ідеальні умови для душевної рівноваги. Згодом до мене приєднався Ігор, а за ним Сашко, Тарас, Наталочка і Тьома. Рибалити було весело :)

Місце рибалки
Зображення

Клювало трішки-трішки ліпше, а ніж ввечері. Більше попадалося підлящиків, ніж плотви. Я ще пройшовся по березі і розпитав в однієї компанії мужиків, як в них з кльовом. Один мені сказав, що тиждень тому тут був його племінник і за ранок наловив 15 кілограм лящів. А сьогодні повний відстій і нічого не ловиться. Отаке воно рибальське щастя.
Мені 15 кілограм не треба було, я був дуже щасливий, що знаходжусь в такому гарному місці за двісті кілометрів від рідної домівки і ловлю рибку. Ще й мені син допомагає, ну що ще потрібно?



На фідер так нічого і не брало, то я його перекинув по-ближче до берегу, туди ж де й пікер. Покльовки відразу ж почались. Також й Ігор закинув свою снасть до мене в зону і теж щось почав ловити. Також треба написати, що це був саме той час, коли інтенсивно цвіте вода і вся поверхня робиться зеленою. Можливо саме по цій причині ми не наловили кожен по 30 кілограмів відбірних лящів ще з радянських часів :)

черговий підлящ
Зображення

Під кінець в мене вже закінчувались опариші, то я ловив на хробаки — клювало так само.
Взагалі рибалка вдалась: наловити стільки екземпляри на цілковито дикій водоймі це успіх. Плекаю надію, що потраплю сюде ще. Миру всім!

озеро Велике
Зображення



Цей же запис в мене на бложику, зі всіма фотографіями з рибалки: Звіт з рибалки. Острівськ, оз. Велике, 09-10.08.2014
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення Delife »

Можливо комусь стане в пригоді.
Про гідрологічний заказник загальнодержавного значення "Острівський"
Ловити можна. Лише з берега. Безкоштовно. Дотримуватись Правил ЛСР. Норми вилову і к-сть гачків. Все інше від лукавого (егеря ;) )
Dimon
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 27 серпня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення Dimon »

Страна должна знать своих хероев!!!!
Депутат от «Батькивщины» построил базу отдыха в заповеднике на Ровенщине
На территории природного заповедник в Заречненском районе Ровенской области депутат Заречненского районного совета (ВО «Батькивщина») Игорь Колб построил частную базу отдыха. Об этом сообщил представитель Международной благотворительной организации «Экология-Право-Человек» Петр Тестов.
Чтобы сохранить редкую флору и фауну болотистой местности села Островск Заречненского района, заказник получил общегосударственное значение. Болота там давно осушены, но уникальные виды растительного и животного мира остались. Рядом – комплекс трех озер – Большое (площадью 96 га), Среднее (12 га) и Хоромное (40 га), где обитают редкие виды птиц, пловцов, некоторые из них охраняются Красной книгой Украины.
«Ситуация выходит ужасная. Во-первых, между озерами Среднее и Хоромное построена частная база отдыха, которая состоит из небольших домиков. Во-вторых, еще капитальные коттеджи. Мы узнавали цену – 400 гривен стоит за размещение одного человека. Там построен целый комплекс для отдыха. А в озере Среднее запрещается бесплатно рыбачить, требуя за это деньги», – рассказал г-н Тестов местному изданию «ЧаРивне».
По его словам, установлен факт, что в озере Среднее происходит интродукция чужеродных рыб, вероятно, в озере Хоромное также.
«То есть, эти озера использовались как обычные искусственные водоемы для разведения рыбы. Такая деятельность является противозаконной и влечет за собой дисциплинарную, административную, гражданскую или уголовную ответственность согласно законодательству Украины», – отметил эколог.
29 мая 2009 года Ровенский областной совет предоставил территории заповедника в аренду ООО «Заречненское охотничье хозяйство МАРАЛ». На сайте Министерства юстиции размещена информация о владельцах компании – это Анатолий Кононеров, Руслан Христюк, Виталий Хомюк и Игорь Колб.
«Анатолий Кононеров – это телефон которого дают, чтобы порыбачить за 200 гривен. Руслан Христюк – это егерь Заречненского района. Игорь Колб – депутат Заречненского совета, он является владельцем авторынка, то есть он еще является бизнесменом», – подчеркнул г-н Тестов.
Отметим, что Игорь Колб баллотировался в Заречненский райсовет как директор ООО «Славия». Лозунгом его предвыборной кампании было «Заречное – моя Родина! Все проблемы громады решим вместе».
Аватар користувача
SAFIK
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 69
З нами з: 19 червня 2015, 14:26
Телефон: 067 353 03 01
Звідки: Кременець
Контактна інформація:

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення SAFIK »

Ну а це, в додаток, до повідомлення вище!!!

http://rivne1.tv/Info/?id=60067

Чекаемо на розв"язку даної ситуації...
Зображення
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення stal1n »

SAFIK писав:Ну а це, в додаток, до повідомлення вище!!!

http://rivne1.tv/Info/?id=60067

Чекаемо на розв"язку даної ситуації...
Та не буде ніякої розв'язки :)
Чи ви уявляєте як приїдуть бульдозери і зрівняють мисливські будиночки з землею, а працівники новоствореного рибного патруля дбайливо переносять карпів з озера Середнє в підготовлений ставочок?

Сам хотів там порибалити цим літом, якщо знову вдасться вирватись на "Кукушку" :) Звісно ціна в 300-400 грн за добу добряче кусається, але цікаво, за що ж стільки платити :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей