Зимовий спінінг

Снасть для лову риби на штучні або природні приманки за допомогою спінінга.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Зимовий спінінг

Непрочитане повідомлення Vik »

trans писав:
Горыныч писав:По большому счёту от этой беды полного спасения нету, но путём проб остановился на Силиконспрее - и удобно пользоваться и эффективность на уровне. От масла разводы на воде :)
Згоден на 100%.
Правда на цих вихідних буду експериментувати з дитячою олійкою Джонсон Бейбі.
Саша, зваж на те що олія має властивість застигати і злипатись, намочи кусок шнура і вистав наніч на двір подивись що буде
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Зимовий спінінг

Непрочитане повідомлення trans »

В чому й експеримент - на мої 100% твердження про переваги силікон-спрею, на Волинському форумі мені все ж таки декларують переваги Джонсона (причому досить поважні риболови - ВВВ, Ростиславович)
http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... 3&start=10

Теоретично, добре очищена олія дійсно повинна мати низьку температуру застигання...., але згідно постулатів з Хімії - жири вступають в реакцію з жирами - на мою думку буль-яке масло (олія) буде розводити і руйнувати масло, яким змазується ролик.

В свою чергу - силікон - молекулярний звязок кремнію і кисню - створює інертне покриття.
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Зимовий спінінг

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Хочеться продовжить всетаки про зимовий спінінг. Вчора незміг втриматись,покинувши всі насущні справи з обіду вискочив на озеро в Н.двір. Погодка чудна- сонце,легенький західний вітерець і чотири лебеді взимку- просто ляпота. Пішов покругу в сторону жд дороги. Ловив як на їстивну та і назвичайну з вагами 2-3 гр. перепробував всі проводки якізнав для пасивної риби і так нічого і не сіло. Правда було кілька невнятних тичків можливо білої риби ,активність якої спостерігалась на поверхні.Причина безрезультативності всеж думаю всетаки в снасті. КФ МДЖ всетаки біш кол ,як УЛ вагу 2гр відчуваю дуже тупо хоч 4гр огонь плюс дуже делікатні пощипування риби які я просто неміг відчути.використовував пасивку Кейтеч і звичайну різних розмірів, робив довгі паузи. Але причина я думаю всетаки у вазі груза. А таким спіном ловить на 1гр самогубство. Через шо хочу прикупить нормальну палюгу. Хотв би почути дід товариства вчому мої помилки при ловлі в холодній воді. Яка правильна техніка і стратегія і взагалі почути думки НЕБАЙДУЖИХ.Буду дуже вдячним.Всіх з РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Зимовий спінінг

Непрочитане повідомлення KYM »

Саша, і Вас з Різдвом, всього найкращого!
Хотів сказати таке - ...а може і немає у Вас ні-яких помилок?! Можливо рибка пішла на ямки чи хоча б на глибину...? Н.Двір не ахті глибоке місце, може і пощипував сірниковий трав"яник-окушок приманку, але цього "сірничка" іноді на мормишечну зимову вудку не завжди підсікнеш під його грайливий настрій :) А більшечка рибка могла і не триматися в тіх місцях...
Це лише ІМХО - лише припущення.
Бачити б ту ситуацію своїми очима, а краще прощупати - можна було б щось сказати.
Питання такого роду - на глибину ви жбурляли? Де були тички?
Думаю можна розібрати ситуацію, якщо знати усі подробиці.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

я добре промазую шнур силіконом
Яким саме, рибацьким чи "комп"ютерним", яка марка?
Я користувався вазеліновим маслом на минулорічному осінньому фесті, теж ловив Лагуною, але надовго не вистачало, а тут
знімав лід з кілець десь раз на 15-20 проводок.
?! це набагато ефективніше, ніж масло, не знав
NazarKO

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Взагалі то автомобільним,друг возить машини з Європи і прихопив каністерку а я в нього взяв трішки.Масло має властивість на морозі згущуватись від чого страждає дальність польоту приманок.А цей силікон дуже рідкий і при морозі сильно не згущується :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

NazarKO писав:Взагалі то автомобільним,друг возить машини з Європи і прихопив каністерку а я в нього взяв трішки.Масло має властивість на морозі згущуватись від чого страждає дальність польоту приманок.А цей силікон дуже рідкий і при морозі сильно не згущується :co_ol: :co_ol: :co_ol:
вазелінове застигає від -9 град., але мабуть таки згущується + густина мабуть більша
NazarKO

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Взагалі на мою думку жоден силікон чи масло не допоможе вирішити проблему обмерзання кілець,тому що шнур все одно несе на собі краплі води при підмотці.Від пропітки можна отримати лише водовідштовхувальний ефект котрий не дає замерзати шнуру на шпулі.В минулому році в мене був Brat Fishing Royal Jig з тестом 2-25грам,а тюльпан був як в ультралайта,то жоден силікон не допомагав тому що краплі води на шнурі всеодно доходили до нього і забивались так що знімати лід приходилось через 1-3 проводки.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення trans »

NazarKO писав:....а тюльпан був як в ультралайта,то жоден силікон не допомагав тому що краплі води на шнурі всеодно доходили до нього і забивались так що знімати лід приходилось через 1-3 проводки.
Просто періодично занурюйте кінчик в воду і небуде жодних проблем. Щодо "масла" для змащування шнура, досить добрі відзиви за дитячий шампунь (наприклад Джонсон Бейбі).
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

trans писав:
NazarKO писав:....а тюльпан був як в ультралайта,то жоден силікон не допомагав тому що краплі води на шнурі всеодно доходили до нього і забивались так що знімати лід приходилось через 1-3 проводки.
Просто періодично занурюйте кінчик в воду і небуде жодних проблем. Щодо "масла" для змащування шнура, досить добрі відзиви за дитячий шампунь (наприклад Джонсон Бейбі).
Навіть не віриться, що воно може бути краще за силікон. Я не користуюсь силіконом, бо не знаю яка саме марка підійде до шнура, адже їх багато видів.
NazarKO

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення NazarKO »

На рахунок дитячих олійок Jonsons Baby теж чув багато позитивних рекомендацій,а на рахунок силікону треба бути обережним не всі і не для всіх шнурів можна застосовувати.Років 2 назад взяв силіконовий спрей непам'ятаю марку і для чого він призначений але ефекту було 0 а шнуру прийшла ОПА через 3 місяці.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

пошукав по гуглу, знайшов один форум http://forum.fishinc-ua.com/threads/1083/
там позитивні відгуки про силікон для комп,ютерних кулерів, а також багато іншого,
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Зимовий спінінг

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Почитайте тему с начала...
И не флудить больше в отчётах !!! :ni_zia:
Надо - создавайте новую тему!
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
NazarKO

Re: Зимовий спінінг

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Горыныч писав:Почитайте тему с начала...
И не флудить больше в отчётах !!! :ni_zia:
Надо - создавайте новую тему!
Сори увлеклись :smu:sche_nie: :smu:sche_nie: :smu:sche_nie:
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Зимовий спінінг

Непрочитане повідомлення SPIN »

Горыныч писав:Почитайте тему с начала...
И не флудить больше в отчётах !!! :ni_zia:
Надо - создавайте новую тему!
Забыл что есть такая тема, несмотря на то что я её и начал.
Прочитал в советах Бородина
Подскажу: берем именно аэрозольную силиконовую смазку (я вот использую - спрей FG-4259 от американской фирмы Turtle Wax или Lubrifiant Silicones от ELF или того же Holts) и тщательно опрыскиваем ею пропускные кольца верхнего колена спиннинга. Лучше эту процедуру выполнить дома на предварительно промытых и тщательно высушенных кольцах


и вспомнил, как раньше шлифовал лакокрасочное покрытие металик на своей машине (пока была) полиролью. После этого поверхность долго отталкивала воду, может с кольцами такой трюк пройдёт, если их хорошо заполировать, даже если они не изношены?
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей