Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Сергій ти не тільки хороший організатор різних змагань, і рибак непоганий, і взагалі нормальний ДЯДЬКО :-) :-) :-) Наступного року обов,язково приїду до Тебе весною на спінінговий фест.Тільки треба більше ровенчан розворушить. :-ok-:
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Радий буду бачити і дякую !!! :smu:sche_nie: :ya_hoo_oo:
Ser.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення KYM »

На рахунок Сергія, знаючи його по Форуму, можу сказати лише хороше! Навіть, закинувши до чортів собачих спортивне рибальство, я готовий скласти компанію на весні у Дубенському фесті в Сегргія!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Дякую ! Відчуваю, що весною будемо мати гарне св"ято на Панталійському ! :ya_hoo_oo:
Ser.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

У флуді ж можна?
Чому Ви настільки засліплені своєю ідеєю, що навіть вислухати чужу думку не в силі? 66 і 80 і більше 100 кг. ловив за одну рибалку лише на платниках, аби втерти носа буржуям. Все наше життя поступово перетворюється у комерцію. Років 15 тому я з батьком їздив у Грушвицю де за 3 грн. можна було половити рибки. В результаті наполегливої праці можна було в кінці риболовлі мати відро карасика з долоньку розміром. Пройшли ті часи... Тепер риболовля там коштує 150 грн. і норма вилову не більше 5 кг і не тільки там, скрізь так. Тому якщо потрапляю на платник, де немає норми чи немає нагляду за виконанням норми - валю від душі кілограм 40-100. Наступного разу мене на це й же платник вже не пустять, та не хай...
Зараз хто напише: "Це безсовісно", чи "А якби ти запустив рибу і хтось її виловлював"... все марно
Чому в країні де завжди були добрі й чуйні люди розвелося стільки бидла? Чому скрізь товарно-грошові відносини? Чому "правильні" рибалки хочуть дати мені в диню за нібито перевищення норми вилову на платнику навіть не розібравшись до кінця?, чому за чесно впійману рибу мені бажають "подавитись нею"? Що з вами сталось народ?
Я не вмру без риби яку ловлю, але чому я маю випускати чесно пійману рибу якщо я можу зробити смачної таранечки (якої не купиш в супермаркеті), чи рибних котлеток чи просто запашної юшки?
Я колись і екранами рибалив і сітки ставив років 15 тому, але потім зрозумів що риболовля на вудку - цікавіша. Якби зараз знаючи всі місця стоянок і пересувань риби я лупонув сіточку то мій улов виріс би в геометричній прогресії, але мені це не треба, мені це не цікаво.
Що до браконьєрства, то просто так перевиховати браконьєра можна лише 2-ма способами і 3-го не дано...
1. ВІдрубувати руку!
2. Дати альтернативу - зацікавити риболовлею, довести те, що можна зловити рибки, отримати від того задоволення і не нанести шкоду природі...
Я точно знаю, що за час своєї присутності на форумі перевиховав не одного брака... Але бачу що напевно мої поняття про риболовлю смертельно застарілі, тому на цій мажорній ноті ----
До всіх з повагою, всім НХНЧ!

UPD by stal1n: я поговорив з Тарасом, все буде ок :)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення os1 »

.
Востаннє редагувалось 20 квітня 2015, 11:22 користувачем os1, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

os1 писав: Одного разу на платнику я спостерігав як власник, чи хто він там, вантажив у машину 3 мішки карпиків і повіз продавати.
Тобто логіка залізна - я заплатив за рибалку, впіймав рибу, випустив, а потім поїхав купувати ту рибу, яку продає власник. :ps_ih: :ps_ih: :ps_ih:
Тут двояка ситуація... Риба з платників завжди попадає на прилавок ринку чи магазину. Тут в іншому діло...себе поламати :smu:sche_nie: Якщо є уміння + бажання + снаряга, ми зможемо швиденько розправитись з рибою у водоймах. Будь то платник чи вдсх. чи річка. Але потрібно вчасно зупинитись. Зазвичай місцеві ставлять сіті та виловлюють рибу, що поблизу їх домівок. І перевчити їх нереально. Але нас, рибаків, більше і потрібно починати із себе.
os1 писав: Висновків можна робити багато різних, але думаю, колеги ви зробите їх самі. Хто розуміє тому пояснювати не потрібно, а хто не розуміє або не хоче розуміти - пояснювати марно.

Пафосно вийшло? :pisa_tel:
Висновок один - давайте жити дружно!
ПиСи
І якщо тягаєш рибу додому, тягай техенько...кричати про це необов'язково :co_ol:
ПиПиСи
А для себе я вже вирішив, що невідвідуватиму водойми(я про коропа) де його вилов дозволений. Очі не бачать......А то випускаєш, випускаєш, а через 100м. він вже на мангалі :-)
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення stal1n »

Ох.. в тому селі де я рибалю на річці точно така ж ситуація :(
Колі місцеві побачили, що я випускаю сомиків, то мене чуть бути не хотіли (звчайно жартома, ми ж там всі дружимо), але матюків я теж наслухався
А коли побачили, що я випускаю лящиків та карасів то це було взагалі торба, навіть передати не можу, що я вислухав

Змінити сприйняття світу таких людей, які виросли на березі річки взагалі не можливо. У них таке бачення: мій дід тут ловив, батько ловив, я тут виріс все своє життя. Отже і ця річка і все що в ній є — все моє.
А до платних водойм в мене таке ставлення: коли я знаю, що рибу там так і так виловлять чи то сітками, чи спускаючи водойму, то я собі спокійно беру рибу додому. Але малу рибу у будь якому випадку випускаю.
На превеликих жаль у нас абсолютно немає справжніх платних водойм, де рибу вирощують саме для щастя рибаків. Всі водойми призначення зовсім для іншого — отримання прибутків власниками будь якою ціною.

Є ще крім річок невеличкі ставкі в селах, про рибу в яких турбуються місцеві жителі, там теж дуже приємно випускати рибку. Аж серце радіє. А з менталітетом нічого не вдієш, повинне вирости нове покоління рибалок. І такий ресурс як цей має це покоління і виховати

Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

stal1n писав:На превеликих жаль у нас абсолютно немає справжніх платних водойм, де рибу вирощують саме для щастя рибаків
Ми робимо спробу цей процес здійснити на Панталійському ставку. Ставок не спускається,сітками не цідиться,але держава так удружила з орендною платою,що членських внесків-ледве хватає на оплату +зарплату охороні, за минулий рік -не змогли зовсім запустити хоч трішки риби !!!

Ось є і така ситуація :будем писати лист-звернення в райдержадміністрацію ,за підписами рибалок з проханням зменшити сумму орендної плати,надіємось на краще.
Ser.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення SPIN »

Ось є і така ситуація :будем писати лист-звернення в райдержадміністрацію ,за підписами рибалок з проханням зменшити сумму орендної плати,надіємось на краще.
Правильно робите, але на всяк випадок дам ще рекомендацію:
1. Необхідно щоб ваш клуб був неприбутковою організацією.
2. Доходи формуються від внесків членів та від благодійних внесків рибалок, які здійснюють разовий вилов.
В цьому разі, якщо є законодавча альтернатива по тому, щоб орендна плата була меншою, то це має спрацювати.
ПС
Нажаль точно не знаю законодавство, яке регулює ці питання, але даю дану рекомендацію тому, що по загалному принципу, неприбуткові організації мають реальні пільги в оподаткуанні, тому може ця схема діє і при оренді водойм.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Как живет Норвегия

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Атомка

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Увага!З суботи на неділю(з 6 на 7 квітня) організовується виїзд на Нетішин на виході теплого каналу в водосховище для ловлі Амура(в прилові особини до 12 кг) снасті карповики,можливо фідер(метод) бере на кукурудзу,в тому числі на бойли.
З керівництвом Атомки домовлено,для ночовки на березі є будівельний вагончик на 6 ліжок,влізе ще дві розкладухи.Риболовля безплатна,вся риба після фоток випускається! Бажаючі записуємось в цій темі! :fishing:
1 Тарас
2 Саша (Вдала рибалка)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Атомка

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

+1 Звадюк Володимир ( охорона атом..)
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Атомка

Непрочитане повідомлення PAVEL »

если это не первоапрельская шутка :-) :strange: то +2 Павел Кирилл (Forester)
Ровенский Карповый Клуб
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей