Поппер

воблери, силікон, залізо, попери, спінер-бейти, паралон і т.д. і т.п.
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Внесу "своїх 5 коп"
З періоду серпень по жовтень цього року відірвався попером і по щуці та окунях, але більше по окунях. Проте у себе відзначаю особливо потужним River2Sea Bubble Pop 65. Дуже гарно летить і має гарний та особливий бульк, якого приміром не мають інші попери. Проте інші попери не хаю, оскільки у своїй колекції маю до десятка штук. А вот River2Sea Bubble Pop 65 лишилось два штуки, ще із одним розпрощався у Берестечко на р. Стир (вчепив браконєрського телевізора - шнур не потягнув такої радості із протилежного берегу). На продовження відзначу, що ловля попером, і справді, дуже цікава і захоплююча риболовля. І трофеєм при ловлі попером може стати навіть зовсім несподівана риба. Для прикладу, на р. Стир на перекатах можна піймати жереха, хоч і піймати останнього дуже складно. Зокрема цього року попером вдалось піймати жереха у Хріниках на дамбі, що не було випадковістю (підловив останнього при здійсненні атаки - так звана ловля на всплеск). В минулому році було дещо простіше (жерех траплявся частіше і виходи його куди виразніші за вихід окуня), а ось цього року краще виступили окуні та щучки. У своєму розпорядженні також маю трофейну щуку на 3 кг пійману попером минулого року на р. Стир. Тобто, при теплій воді попер досить виручає. Інша справа проводка попером, місце закиду, тактика і таке інше. Добавлю також і те, що попером ще у цю неділю 02.11.08 можна було піймати того ж окуня у Хріниках. Та і взагалі Хріники - це чудова школа для лову попером. Не раз рибалив там, де саме попером уходив від "0".
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Цікаво б було почути думку про ловлю попером пізньої осені або ранньої зими 8O . Я, особисто, в цю пору не ловив, тому і запитую :?:
Зображення Romanmix2002
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Хоч і ловлю попером (не постійно, звісно) п"ятий рік, проте ще взимку не пробував. А ось пізньої осені пробую лише у цьому році. Вже як і писав, 2 листопада у Хріниках мав два виходи на попер. Одне клювання реалізував (до речі маю фото та не вникав як сюди вставити), проте сильно не впирався. Тобто, пробив акваторію, а далі зміна приманки. Однак у минулому році був свідком того, як хлопці чи то із Товпижина чи то із Хріників купували попери у нас в Луцьку. Особливо вони не хизувались, але повідали, що відразу після танення льду у чистих місцях на попер активно відгукувався окунь. Проте слід мати було човна, адже ловля велась не з берега. А ось чи правда це чи ні - одностайно стверджувати не стану. Одне слово - слід пробувати. Для себе відкрив кілька особливостей:
більш краще попер той же окунь бере із самого ранку та у вечорі (це правило застосовують і для літньої риболовлі, але жовтень і листопад місяць це також підтвердив у моїй практиці, навтіь у холодну пору та неабияким вітром. Тобто, часом у вітряну погоду та у велику хвилю на попер бере навіть дуже класно). Особливі місця ловлі - мілина і перехід у глибину, трава, кущі, заплави, обратки тощо. Це нічого, що не має на поверхні активності. Вже у цьому році щука на р. Стир саме у таких місцях відзивалась на попер. Правда якщо промахнулась брати більше не хтіла, але далі пробиваємо легким джигом і тут щука вже майже Ваша. А ось у проводці відбулись зміни: якщо кінець серпня і вересень - це досить активна проводка, то у жовтні проводку робимо більш помірну. А соь в кінці жовтня і 2 листопада у т.ч. свої проводки попером взагалі робив слабо активними. Ось чим можу поділитись. З повагою.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

B.B.B писав:Хоч і ловлю попером (не постійно, звісно) п"ятий рік, проте ще взимку не пробував. А ось ...
Те що на попер у цю і холоднішу пору можна ловити це факт. Читав статті і бачив відеофільми. От буквально тільки що, прочитав одну із статтей на цю тему.
http://www.fion.ru/note/646.html
Зображення Romanmix2002
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Без сумніву, стаття класна. Як не як К.К. титулований спінінгіст. Та у нашому випадку варто пробувати самостійно у цю пору час від часу "мокати" попер і як відзначив К.К., можливо, на попер "проб"є".
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Опробував попер також і 09.11.08 на р. Стир. у районі села Красне Млинівського району. Виходів однак зовсім не бачив, проте по резині дещо відігрався.
V.Pavlo

Непрочитане повідомлення V.Pavlo »

Тут було питання про попери осінню , так вот в Хрінниках 2 тижні тому на попер рапала 9 см , зловлені 4 окуня всі за 1 кг , брало на такій хвилі , що інші попери просто збивались , а так ще використовую 7 см від тієїж рапали та рівер2сія 6.5 см та бубл волкер від рівера 9.8 см. Ще класно ловити поверхневими хардкор 0 , та кранкі м , така цацка від рівера 4.3 см з хвостом - просто супер.
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

V.Pavlo до Вас є запитання, якщо не секрет:
- як довго робили облов поперами;
- в яку пору дня (ранок, день, вечір);
- які враження від кльову такого окуня;
- чи робив окунь такі ж жваві клювання на попер, як приміром влітку, осінню (бо у мне для прикладу, окунь брав дуже непомітно, однак хвилю на поверхні бачив, а от характерного чавкання чи бульку не було зовсім).
Прошу вибачення за такі банальні питання, але дуже цікаво почути. З повагою[/quote]
V.Pavlo

Непрочитане повідомлення V.Pavlo »

- як довго робили облов поперами;
- в яку пору дня (ранок, день, вечір);
- які враження від кльову такого окуня;
- чи робив окунь такі ж жваві клювання на попер, як приміром влітку, осінню (бо у мне для прикладу, окунь брав дуже непомітно, однак хвилю на поверхні бачив, а от характерного чавкання чи бульку не було зовсім).

Ну по-перше ловив їх всіх напроти того деревяного особнячка , що направо за базлю УТМР . Там трошки глибини є , але брало 4-5 від берега . Як довго , та першого десь приблизно в 11 годині , а остальних на протязі 1.5 години і все , як врізало . Всіх я тоді десь в районі 25 штук зловив , але на попер крім 4 великих ще штук 5,і пару зійшло . Брало під обід будем казати . Враження такі що зараз спін у воду впаде , після них ті меніші просто як забавка , хоча палка в мене явно не з слабеньких \Ламіглас Цертефіт про 274см 5-25\. Брало якось незамітно , ніби ці окушки вже знали де попливе попер і хапали в мить коли я робив 1-2 секундну паузу . Меньші то вилітали на поверхню. Вот таке . До вечора потім ще кидав ні вихода ні удару , остальні всі взяв на вертухи та воби , але це вже інша історія.
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

"Враження такі що зараз спін у воду впаде , після них ті меніші просто як забавка , хоча палка в мене явно не з слабеньких \Ламіглас Цертефіт про 274см 5-25\. Брало якось незамітно , ніби ці окушки вже знали де попливе попер і хапали в мить коли я робив 1-2 секундну паузу . Меньші то вилітали на поверхню."
Просто супер, не має слів! По доброму заздрю. Мої поздоровлення.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
V.Pavlo
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 22 грудня 2008, 01:00
Звідки: м.Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення V.Pavlo »

Не хотів нову тему відкривати , а хто порадить такі приманки як пропери , також кажуть непогана приманка , хто на таке ловив, і чи правду пишуть що на хвилі теж непогано на нього бере .
www.active.lviv.ua
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

V.Pavlo писав:Не хотів нову тему відкривати , а хто порадить такі приманки як пропери , також кажуть непогана приманка , хто на таке ловив, і чи правду пишуть що на хвилі теж непогано на нього бере .
Привіт!
Я можу тобі рекомендувати таку приманку як ПОПЕР!!!!!
В першу чергу хочу підкреслити, що рибалка на попер - це просто якесь феєричне дійство (маю на увазі - що рибак завжди бачить вихід рибини + ніколи не знаеш де саме и коли ця рибина вискочить). 8)
По друге - я сам особисто дуже часто використовую попер - як "палочку выручалочку". В моєму арсеналі приманок є дуже багато різних воблерів (на силікон я не вмію ловити - пробачте!!!! :)) - але особливу увагу я завжди відвожу ПОПЕРУ!!!
Я дуже часто люблю виїзжати на рибалку на кар'єри Хотині. Скажуодразу, що там в основному я провожу пів дня, і в основному приїзжаю туди в другій половині - десь 15.30 - 16.00. Не знаю чому - але активність хижої риби я там спостерігаю саме в цей період часу.
Моїми улюбленими поперами є Rapala, Yo - zuri, River to sea. Навіть маю один волкер - але ще не навчився нормально його проводити (ця приманка так само заслуговує уваги).
Що стосується використання - я використовую цю приманку з весни і до піздньої осені (найпіздніше до кінця листопада - вже навіть коли приморозки беруть). Попером можна ловити в будь-яких погодніх умовах!!!! - навіть при вітрі.
Особисто хочу сказати від себе:
- попер - це нова приманка і вона ще не зовсім прижилася серед маси рибалок;
- попер - я думаю скоро займе одне з лідеруючих місць серед приманок на хижу рибу да і не тільки (навіть верховодки попадають);
- попером можна провести в тих місцях де звичайним воблером або блешнею або твістером провести просто не можливо (а це дуже велика перевага перед іншими приманками);
І взагалі - треба удосконалювати свої навики в рибній ловлі, і треба випробовувати різні ноу-хау не тільки в житті але й рибалці.
Тому друзі - раджу пробуйте і ще раз пробуйте. 8) 8) 8)

P.S. Похвалюся - я особисто на попер на карьерах Хотині - зловив ЖЕРЕХА - 2 кг!!!!!!, а за щуку і окуня я просто мовчу. (Це так про всяк випадок ). 8) :!:
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

юрий-редбуллович писав:
V.Pavlo писав:Не хотів нову тему відкривати , а хто порадить такі приманки як пропери , також кажуть непогана приманка , хто на таке ловив, і чи правду пишуть що на хвилі теж непогано на нього бере .
Так доречі - подивіться трофейчик на попер!!!!
http://radikal.ru/F/s60.radikal.ru/i168 ... 1.jpg.html
Аватар користувача
V.Pavlo
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 22 грудня 2008, 01:00
Звідки: м.Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення V.Pavlo »

класний трофей , попери це для мене відкриття цього сезону і думаю і це на довго , а з проперами були рибалки , чи варті пропери на життя .
www.active.lviv.ua
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові приманки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей