р. Горинь та її стариці

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

А це фоточки результатів весняних вилазок на Гориньку до азота:
Зображення
Зображення
У да, плотвишки - под кілушку:)
Зображення
Зображення
Ясна річ що все на ЛМ і на безмотилочку, правда з одним "масєнькім" секретом:) :-)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення proteus »

kamennieshipy100 писав:А це фоточки результатів весняних вилазок на Гориньку до азота:
ааааа ... не знущайся :-) :-)
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

:za_da_va_la: :za_da_va_la: :za_da_va_la: Та я не навмисно, таке щастя буває не так часто, от якби хто фотік подарував, тоді б форум зажив, а так вдома на мобілку ну не те!!! А на Горині ще є рибка, ох є, період інтенсивного кльову тривав лише тиждень, за який чи не на кожній риболовлі я мав штук 5-7 обривів, а рибка менше кіла-півтора таке зробити не може, хіба марена, а їх я вже давно не ловив :-)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Voka »

Рибалка на Горині 22.10.2012р. Підусти зловлені на мормишку з опаришем. Покльовки переважно з дна. Фоткав на мобілку в сутінках.
Зображення
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення proteus »

Штрафы за единицу незаконно выловленной рыбы:

11 Подуст (Красная книга Украины) 34 грн

Рыба считается незаконно выловленной, если:

рыба, занесенная в Красную книгу Украины;
рыба, выловленная в запрещенном для лова месте;
рыба, выловленная сверх положеного веса (разрешается лов не более 3кг одному лицу за одни сутки);
рыба, выловленная с нарушением мерности (разрешается прилов немерной рыбы не более 30% поштучного подсчета от общего улова, т.е. на две мерные рыбы можно брать одну немерную);
рыба, выловленная с превышением количества снастей (разрешается лов удочками всех видов с общим количеством крючков не более пяти на рыболова, а в период нереста не более одного крючка на рыболова);
рыба, выловленная запрещенными снастями (запрещен лов рыбы электроудочками, бой рыбы острогой, стрельба ее из ружей, глушение взрывчатыми веществами, применение ядов, сетей, волокуш, бредней, вентерей, пауков ...);
рыба, выловленная запрещенными методами (запрещен лов рыбы, методом багрения ...)
Зображення Зображення Так внесен подуст или нет? На одном сайте пишут что да, в книге самой не нашел! :du_ma_et:
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Bulick »

Сам зацікавився цим питанням :) відразу погуглив і ось що накопав:

Згідно останньої редакції Червоної книги України від 2009 року до Коропоподібних, занесених в книгу, належать:
  • Бистрянка російська
    Білоперий пічкур дністровський
    Вирезуб причорноморський
    Гольян озерний
    Карась звичайний, карась золотий
    Марена валецького
    Марена дніпровська
    Марена дунайсько- дністровська
    Марена звичайна
    Марена кримська
    Підуст волзький
    Пічкур дунайський
    Рибець малий
    Шемая чорноморська
    Шемая азовська
    Шемая кримська
    Ялець данилевського
    Ялець звичайний
    Ялець-андруга європейський
Читаємо далі про Підуста волзького - Ареал виду та його поширення в Україні:Бас. Дону, Волги, Уралу, Емби. В Україні зустрічається тільки в бас. Сів. Дінця (зх. межа ареалу).

Відповідно, в наших водоймах водиться Підуст звичайний, який не занесений до Червоної книги України.

П.С. Цікава риба, хоча сам ніколи не ловив :)
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Neveteran
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2012, 22:35
Телефон: 0964577073
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Neveteran »

Колись, років 20 назад, підуста на Случі, після вильоту поденки, можна було мішок наловити. Риба нікудишня, кістлява йшла тільки на тараньку.
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Voka »

В понеділок знов захотілось половить підустів. Приїхали з сином годин в 11, позакідали вудкі з надією, що зараз почнеться кльов, як минулої рибалкі. Пробували ловить на тих же місцях, на ті ж мормишкі і наживку - результат 0. Руслану з часом це набридло і він пішов далі по річці в пошуках риби. Я вперто надіявся спокусити підуста і одного таки вимучив. Через хвилин 10 телефонює Руслан, хвалиться зловленим головнем і зманює мене за собою. Далі рибалка пішла цікавіше. зловив головня, потім спокусив красеня карася (800г). На вечір проклюнувся підлящик (чи густера, вони мені однакові) і плотва. Хоч кльов тривав і не довго але задоволення отримав. Руслан під кінець рибалкі крім головня (на мормишку) умудрився зловити ще й щучку на 1кг. Зачіпилася трійником за бока. В дома при обстежені помітив ранку під язиком, можливо гачок не засікшись в роті зачепився за бік. Мій улов 2кг (фото без щуки). Рибалкою обоє лишились дуже задоволені.
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Зимові щуки на літню мормишку

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Вітання шановному панству!
Сьогодні збулася ще одна моя мрія - я ціле-направлено ловив щуку на літню мормишку.
Як тільки я почав освоювати ЛМ - відразу зрозумів що ця хвороба назавжди. Під час перших виходів на риболовлю клювали ротани, карасі, плотвиці, а потім клюнула щука... випадкова щука.... Яка ж вона була гарна і несподівана. Ще з того давнього часу засіла до моєї бентежної голови ідея - ловити щуку на ЛМ ціленаправлено. Здавалося б маразм, є ж методи більш придатні для цього спінінг, жерлиці, кружки, ловля на живця... але бажання бере верх...
ЗображенняЗображення
Вчора о 23:10, коли я вже випивши теплого чаю мостився спати, подзвонив товариш якого я не бачив 3.5 роки і повідомив що за 5 годин буде в Рівному на своєму авто і забирає мене на рибалку, моя ж задача полягала в тому, щоб за цей час повністю з нуля підготувати всі снасті і найголовніше визначитись із місцем риболовлі. Недовго думаючи вирішую їхати на Р. Горинь.(точні координати не розголошуються). Збираю всі можливі і неможливі зимові вудки, і невідомо з якою метою беру із собою ЛМ.

Зустріч. Дружні обійми. І аби не гаяти часу виїжджаємо... 7:30 ми на місці на дворі вже добре розвиднілось. Мій товариш бере бура і вирушає у найближчу заплаву де є лід, бурить лунки. Я ходжу як індик навколо, п'ю гарячий чай. Чомусь не приваблює мене це холодне і мокре діло - ну не пінгвін я і все... ::yaz-yk: Через годину-другу таких поневірянь, здають нерви - беру і розмотую ЛМ. (Горинь у тих місцях де ми були хоча й не має сильної течії, проте чомусь замерзає лише біля берега та у заводях). Йду по березі і періодично пробую щось піймати - течія надто сильна як для моримшки вагою 0.8 грама - зносить, все марно.. Змінюю мормишки, техніку проводки - все дарма. Лише десь о 10:00 отримую перше клювання і ловлю малесеньку густерку, яка хоч трішки підіймає бойовий дух.
Сильно мерзли руки і доводилось час від часу ховатись у машині пити чай та клацати інтернет на телефоні.
Продовження риболовлі сталось коли я вийшовши на лід що був в одній з заплав почав робити проводку практично вздовж кромки льоду на кордоні течії і більш спокійної води. Перша щука була найбільшою і заважила десь 1200-1300грам.
До кінця рибалки я піймав 9 щук найменша мала грам 200-300 - була втоплена і інші 900-1200. На додачу до того періодично покльовував окуньок. Всього пійманого окуня (штук 8-10 по 60-100гр.) товариш забрав своєму котику.
А ще тільки вдома помітив вроті однієї з щук окуня, якого вона ковтнула незадовго до того як була піймана мною:)
ЗображенняЗображення
Трошки про снасть:
Вудлище: із глухим строєм 7 м.
Жилка: діаметром 0.15, і шматок тонюсінького дроту довжиною 6 см. в якості повідка! (Хоча першу і найбільшу зловив на лєску 0.12 :-) )
Мормишка: це окрема тема і я обов'язково напишу про неї; коротко - вага біля 3-4 грам, дещо сплющена, із комбінацією кембриків, бусинок, з червоною шерстинкою на кінці. Вообщем, чимось схожа на сплющену джиголовку схрещену із нахлистовою мушкою.
ЗображенняЗображення
Взагалі я розумію, що результат цієї рибалки получився більш фартовим - ніж заслуженим, але...
ЗображенняЗображення
Висновок: в риболовлі є море граней, зовсім не помітних і не очікуваних , не бійтеся експериментувати і Вас обов'язково чекатиме успіх. Всім НХНЧ!
"На конкурс 2013"
Востаннє редагувалось 09 лютого 2013, 16:01 користувачем kamennieshipy100, всього редагувалось 2 разів.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення proteus »

Хороший отчёт ...
Походу щука в том месте сошла с ума :sh_ok: :sh_ok:
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Напевно просто там її змова стоянка, бо всі рибки зловлені в радіусі 10-15 метрів, тобто кучно. Ніколи раніше подібного не бачив навіть на ставках платниках що розводять щуку. Склалось враження що щука - стайна риба :-)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення KYM »

Вітаю з гарним уловом!
Походу щука в том месте сошла с ума :sh_ok: :sh_ok:
Якщо почитати статті про ловлю щуки, то можна з"ясувати, що у кінці зими і на весну щука здебільшого держиться кромки льоду на водоймах і річках. У таких місцях її успішно ловлять також воблерами, сплавляючи їх по течії і проводячи у самої кромки.

У випадку kamennieshipy100, колега знайшов правильне місце та підібрав потрібний ключик, за що має респект - цікаво було і йому половити і нам почитати для загального розвитку та отримати задоволення від фото та звіту.
:bra_vo:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Риболовля проти стресу

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Всім доброго дня! Черговий сюрприз принесла весняна риболовля на ЛМ. Понеділок 1 квітня я вперше за два тижні вийшов на роботу (то хворів, то ще щось), і от перший сюрприз: горять терміни здавати звіти, плани та все інше, на додачу до всього ще й день народження у начальника :wat: О 14:00 я вже був вдома замучений і п'яний від пляшки шампанського на голодний шлунок. Не довго думаючи і знаючи що кращі ліки в таких випадках - то риболовля сідаю на метківську маршрутку і за пів години я вже на Гориньці, потужній, повноводній - краса. Довго пробирався по мокроті що на берегах до "заветного" місця і от тихенька така заплавка, злегка закоряжена ямка, з плавним переходом у відмілину прогріту сонечком - саме то! Відразу пригадались минулорічні риболовлі у цей час, коли я потрапляв на хід кілограмової плотки та непоганого ляща, тому у бій була взята важка 6-и метровка з катушкою та із 0.12 жилкою. На перших проводках пробую ловити на безмотилку, переміщаюсь вздовж місця вліво-вправо - результату 0 :smilefish:
Всього за майже 5 годин риболовлі я мав аж 3 покльовки :ololo: :ololo: :ololo: , зате які!!!
Закормивши трошки вівсяним печивом із чорним хлібом, які я мав зісти сам, та підсадивши живого мотилика на мормишку, отримав перше клювання аж о пів на шосту вечора, вже добряче змерзнувши рибацька фортуна віддячила моїй наполегливості лящиком десь з півтора кг вагою) Далі, ще добрячих півтори години очікування і впевнений такий загіб кивка - підсічка і розуміння того що це не лящик, а паровоз, який вимотав метрів 20 жилки (вся що була на катушці), спокійненьк так поплив собі далі.
Вирішую поставити шнур 0.14 замість жилки. Остання в цей день покльовка відбулась о пів на восьму, коли я вже майже не бачив кивка і втрачав залишки надії... Ніби постріл - бух і я вже впираючись всією своєю масою в слизький берег намагаюсь стримати потужні ривки риби. Тягались ми аж до самої темряви і десь за хвилин 20 воно спливло на поверхню, підсвічуючи ліхтариком від мобільного, я зайшов у воду майже по-пояс (а на дворі не май місяць :metal: ) ноги відразу почали зводити судоми, підхопивши його однією рукою під зяберну кришку, і відбуксувавши на берег, я обессилений і замерзлий ледь не здох від адреналіну, серце вискакувало із грудей і ноги від стояння у крижаній воді взагалі не слухались... Пролежавши так хвилини зо дві я нарешті підвівся і почав збиратись додому. Лящик на той час ще був живий і плавав вздовж берега на кукані, тому я його відпустив :ya_hoo_oo:

Всі покльовки були на мотиля + одна маленька але дуже лакома підсадка(секрет).
Ідучи на риболовлю зовсім не розраховував на трофей і навіть не думав, що взагалі писатиму звіт, тому фотоапарат не брав, та й фото місця не зробив би, бо воно дуже часто відвідується рибалками і браками теж, якби сьогодні сфоткав, взавтра там би вже рибки не було б.
Фото не виставлятиму з етичних міркувань, дякую MAXIMUS за вчасне зауваження
П.С. коропчик заважив 12.400 - новий власний рекорд :men:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
oles
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 61
З нами з: 30 вересня 2012, 10:14
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення oles »

Вітаю! З св"ятом всіх!
По ряду причин свій нахлистовий сезон в цьому році давно закрив. Але без рибалки, як без ковтка свіжого повітря. Вирішив згадати свої давні навики по боковому кивку і доповнити їх нахлистовими елементами. Кілька виходів на Горинь з кивком присвятив тестуванню снасті, кивків та "адаптованих" німф. Так крок за кроком, виключивши випадкові "постріли", прийшов до певного позитивного результату в цю неділю -13 жовтня.
По уклійці чудово працювала німфа - імітація мотиля з райдужною вольфрамовою головкою 2.8 мм.
По плотві спрацював варіант мотиля, але більш огружений - "чебураха" з 0,5 г дробинки.
Результат: більше 2 десятків уклійки, 3 плотви 250-300 г. Нічого особливого, але це вже не випадково (як досі) і на нову снасть.
Снасть: старенький Нью Хантер 7 м без кілець, кивок (експериментальний) з карбону довжиною 33 см і мої німфи.
На жаль фото німф зараз надати не можу - всі обірвані (як же без цього на Горині))). Викладу пізніше в снастях.
Сподбався карбоновий кивок - за рахунок довжини і матеріалу вирівнює гру і дає цікавий "дріблінг" на течії.
Муха має літати!!!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення SPIN »

Снасть: старенький Нью Хантер 7 м
Чи не затяжке це вудлище? Ніяк не можу вирішити, що придбати для ЛМ, щоб і довжина була 6-7 м і щоб рука витримувала, бо після відносно легких спіннінгів, вудлище під 400 г. вагою якось відлякує.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей