Это не кто-то. Это мы.

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Олександр »

Вова молодець :co_ol: . Оце ти їм вставив. До речі з цього все і починається. На Горині майже не лишилось рибкі.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Шановний Вова2008 і йому подібний Олександр, скажіть будь ласка, а де Ваша особисто позиція і активність у сфері збереження рибних запасів? Чи вона виявляється тільки у "засиранні" теми "вісті з водойм". Де Ваші "правильні" звіти? Вова2008 зареєстрований на сайті вже РІК!!! а Олександр взагалі з 2010-го, і за цей час ці двоє "козаків" змогли "родить" аж півтора звіти на двох і то з 1-2 речень кожний, без фото, без корисної інформації, навіщо на форумі взагалі такі користувачі??? Чи може ви динамітом ловите і соромитесь зізнатись?? Якщо ні - будьте мужиками - доведіть протилежне!
Я цікавлюсь фідером і в майбутньому хочу освоїти цей складний і цікавий метод риболовлі. Бачу нове повідомлення в темі вісті з водойм, відкриваю, а там: "оце ти їм вставив...і т.д. і т. п." - ну що за бидло-поведінка?? Хлопці Ви з тих людей, хто засуджує інших за скалку, а сам не бачить колоду у власному оці. Щороку, кожної весни-осені на тій же дамбі (біля якої ловлять чесні рибалки), місцеві і не дуже хлопаки "валять" павуками судаків та іншу рибу, а чуть-нижче по течії пеленають річку сітками? А Ви наїжджаїте на нормальних пацанів за те, що вони зловили зо два десятки плоток?? Ви нормальні??
Прошу адміністрацію адекватно відреагувати на ці повідомлення і після ознайомлення із ними інших користувачів - благополучно перенести до "флуду", або й взагалі втопку.
З повагою.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Олександр »

Відповідаю не по темі звітів і перепрошую шановну громаду за це. Я мовчу і незвітую бо знаю що робиться на Горині і сам періодично ганяю сіточників на Горині. Колись я хотів організувати громаду захистників водойм але після місячного тра-ля-ля і особистих образ в свою сторону я більше нічого непобачив. Рибу ловлю на Горині до дамби і не біля Хімії. Ловлю не багато але свій кг. завжди маю в асортименті підлящик густера плотва язь голавль окунь щука судак. Дрібноту випускаю беру тільки для кицьки верховодку і екземпляри які мене заінтересують для піджарки, а так як не зловив щось цікаве для себе для своєї історії то й не відписуюсь так як деякі що (зловив кучу дрібноти) бо я її відразу випускаю а не складаю в садок а потім роблю фотосесію. Так що перед тим як ротика відкривати Знайди свій корінь чи занозу. Хлопчина правильно написав чому тут всі такі правильні а у самих рильце в пушку хай навіть незначне алеж таки є. На цьому ставлю крапку і продовжувати не хочу. :ad_min_v_duhe: :po_zor: :po_zor:
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Олександр »

kamennieshipy100 писав:Шановний Вова2008 і йому подібний Олександр, скажіть будь ласка, а де Ваша особисто позиція і активність у сфері збереження рибних запасів? Чи вона виявляється тільки у "засиранні" теми "вісті з водойм". Де Ваші "правильні" звіти? Вова2008 зареєстрований на сайті вже РІК!!! а Олександр взагалі з 2010-го, і за цей час ці двоє "козаків" змогли "родить" аж півтора звіти на двох і то з 1-2 речень кожний, без фото, без корисної інформації, навіщо на форумі взагалі такі користувачі??? Чи може ви динамітом ловите і соромитесь зізнатись?? Якщо ні - будьте мужиками - доведіть протилежне!
Я цікавлюсь фідером і в майбутньому хочу освоїти цей складний і цікавий метод риболовлі. Бачу нове повідомлення в темі вісті з водойм, відкриваю, а там: "оце ти їм вставив...і т.д. і т. п." - ну що за бидло-поведінка?? Хлопці Ви з тих людей, хто засуджує інших за скалку, а сам не бачить колоду у власному оці. Щороку, кожної весни-осені на тій же дамбі (біля якої ловлять чесні рибалки), місцеві і не дуже хлопаки "валять" павуками судаків та іншу рибу, а чуть-нижче по течії пеленають річку сітками? А Ви наїжджаїте на нормальних пацанів за те, що вони зловили зо два десятки плоток?? Ви нормальні??
Прошу адміністрацію адекватно відреагувати на ці повідомлення і після ознайомлення із ними інших користувачів - благополучно перенести до "флуду", або й взагалі втопку.
З повагою.
Утебе в самого 150 відписочок у мене 69 багато з них по темі Борьба с браконьерством.
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

В загалі то ,якщо ви з нормальних? То повинні знати ,що ЗАКОН Є ЗАКОН!!!!!!!!!!!!!Без ніяких обмоволень в той чи інший бік!!!!!!!!!!!!!!!!! А яку інформацію писати,а яку прочитати навіть сам не знаю через мить!Не те що хтось має право про це ;подумать не кажучи,писати??????. :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok:
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Олександр »

Вова браво. Правила для того щоб їх дотримуватись. Рибкі в водичці мало тому бережіть її з малку дайте рибині віднереститись хоч раз бо хижаку також потрібно їсти а в місцях найбільшого зкупчення риб краще неловити а особливо в нашій річці Горинь. Я не пам'ятаю коли хтось у нас в 20 км зоні ловив сома 10-15 кг? Задумайтесь.
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

А якщо,всі,такі схвильовані станом на ГОРИНІ,то почніть із себе!!!!!!!!А коли будете так жити, по закону,а не доводити іншим,що ,Ви кращі за них(всіх-Всіх-ВСіх),може,щось і ВИЙДЕ,?????,ВІРЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry_ing: :cry_ing: :cry_ing:
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

Хлопці, до чого цей флуд?

Звичайно, закон про риболовлю потрібно дотримуватися, і на форумі також.
Але ж ми всі люди, хтось ловить ближче ніж 500 метрів після шлюзу, хтось переловить 3 кг, хтось по весні в заборону ловить на дві-три вудки.
Це ж життя. На такі незначні "порушення" закриваємо очі, бо на фоні електриків, сіток, бомб, загаджування стоками водойм - це є несуттєвим і не впливає на чисельність популяції риби.
Можете мені закинути, що все починається з малого. Але я вам скажу, що якщо держава вирішить проблеми із винищенням риби браками та займеться відновленням рибних запасів та створить нормальні умови для рибалок-аматорів, тоді я буду ходити на рибалку з рулеткою (на 500 метрів також ;;-))) ). А так виходить, що держава наплодила законів, сама їх не виконує а нас поганяє в шию.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення proteus »

Юра писав: А так виходить, що держава наплодила законів, сама їх не виконує а нас поганяє в шию.
так то воно так, але риба тут причому? як в одному так і у іншому випадку ... Мало того що браки не дають спокою, то ще й на зимувальних ямах неможливо "перезимувати" ...
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Олександр »

Юра я думаю якщо ми зловимо на риболовлі на 5 маленьких рибин меньше якщо не візьмемо лишню вудку то незбідніємо, але якщо збідніємо то мені здається потрібно зав'язувати з риболовлею так як ціни на привади наживки обладнання та інше давно перевищили межі прибутку і потрібно просто гуляти по парку лісу чи де інше і насолоджуватись природою бо читаючи звіти рибалок я розумію що задоволення ми отримуємо не тільки від самої риболовлі а й від спілкування з природою насиченням кисню організму і так далі. Задумайтесь
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Не знаю як для інших, але для мене рибалка - це в першу чергу - добича риби. Хто знайомий зі мною особисто - підтвердить що я не маю дорогих снастей, користуюсь жилкою за 4 грн. і на риболовлю ходжу переважно на Устю, бо попасти на платник чи поїхати навіть на Горинь не завжди є змога. А тепер почитайте Сабанеева. Одна статевозріла плоточка відкладає в середньому 20-30 ТИСЯЧ ікринок, нехай більша частина з них загине, але... Тепер подумайте, що завдає іхтіофауні більшої шкоди, 10 000 рибалок, що візьмуть на одну плоточку більше, чи один браконьєр, який в нерест сіткою зачерпне 30-40 кілограм тої самої статевозрілою плотви???? Про електрика, який частину виб'є, а іншу позбавить можливості розмножуватись я взагалі мовчу. Ви ж намагаючись довести протилежне, і те що всім потрібно починати з себе - займаєтесь анонізмом. :k_i_n_g:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Юра »

Все правильно. Ходити на риболовлю з лінійкою чи безменом абсолютно непотрібно.
Найкращий інструмент - то совість. Якщо переловиш кілька сот грам, то ніякої шкоди для рибної популяції не нанесеш і викидати тих кілька риб, щоб вложитися в ефімерні кимось колись закладені в закон 3 кг - то абсурд. Можна випустити меншу рибу, якщо таку береш. Я малої не беру бо: дивись нижче.

Для мене також рибна ловля - то в першу чергу добування їжі. Хоча в їжі так особливо не нуждаюсь, але первісний інстинкт дуже сильний і є невід"ємною частиною рибалки. Якщо риба не смачна чи вона мене не цікавить з гастрономічної точки зору, то я її не ловлю взагалі.

Ще раз повторюю: держава ставить нас в жорсткі рамки закону, але чомусь виконання цього закону втілює лише на бідних і середніх слоях населення (так само і на рибалці: рибалку-аматора обов"язково штрафонуть за якесь дрібне порушення), а багатих закон мало стосується (так само і браків, які винищують рибу варварськими методами і в жахливих кількостях, ніхто ніколи не ловить, хоча і звертаємося у відповідні органи). От таке. Думайте ... І з рибалки, який візьме лишніх кілька грам риби пару разів за сезон (бо зловити кожного разу більше 3 кг то в наш час нонсенс) не виросте брак.

Богу моліться, та лоби не розшибайте. Щось таке.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

kamennieshipy100 писав:Не знаю як для інших, але для мене рибалка - це в першу чергу - добича риби. Хто знайомий зі мною особисто - підтвердить що я не маю дорогих снастей, користуюсь жилкою за 4 грн. і на риболовлю ходжу переважно на Устю, бо попасти на платник чи поїхати навіть на Горинь не завжди є змога. А тепер почитайте Сабанеева. Одна статевозріла плоточка відкладає в середньому 20-30 ТИСЯЧ ікринок, нехай більша частина з них загине, але... Тепер подумайте, що завдає іхтіофауні більшої шкоди, 10 000 рибалок, що візьмуть на одну плоточку більше, чи один браконьєр, який в нерест сіткою зачерпне 30-40 кілограм тої самої статевозрілою плотви???? Про електрика, який частину виб'є, а іншу позбавить можливості розмножуватись я взагалі мовчу. Ви ж намагаючись довести протилежне, і те що всім потрібно починати з себе - займаєтесь анонізмом. :k_i_n_g:
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 489#p35489 - Одне запитання : немає перевищення вилову в 2 рази чи є? І це не плотва!!!! Ну і друге: чи було бажання карпа відпустити і піти купити такого ж в супермаркеті і зїсти якщо вже так хочеться???
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Олександр »

За аноніста можна в рог так що думай коли виражаєшся. Рибалок більше ніж браків в сотні раз і якщо порахувати ту рибку яку ми ловимо більше норми то вийде що ми такий самий шкідник для природи. Я також беру іноді рибу меньшу від норми але це тільки коли на відпочинку і риба потрібна для ухи. Державі на ці проблеми начхати тому вся справа в наших руках.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення stal1n »

Давайте не ображати один одного, бо всі люди різні і так просто нав'язати свою думку комусь ніяк не вийде
Я теж не можу повернутись з рибалки без риби, для мене це як мати дівку і не спати з нею. АЛЕ я переважно рибалю на платних водоймах, де рибу так і так виловлюють сітками
Ось наприклад на річці Стир я майже всю рибу відпускаю, беру лише на тараньку окунів
Мабуть якби я рибалив на карподромах, то теж там випускав би рибу, адже вся суть карпфішингу в цьому.
Ще раз, поважаймо один одного. А на рибалці дійсно, треба керуватись здоровим глуздом.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей