Козлин

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
volf123
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 27 січня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Козлин

Непрочитане повідомлення volf123 »

Товариші рибачки скажіть будь-ласка їду завтра відпочивати в Козлин, скажіть будь-ласка стосовно водойми яка там е, чи можна там порибачити бо дуже хочеться !
П.С.Горілки не п,ю а відпочити правильно хочеться!
Дякую!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Лід має бути, а значить бери зимові вудки, мотиля і лови окушка.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
volf123
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 27 січня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення volf123 »

21.02.09 Рибачив не довго десь хвилин 40 з 10 - 15 лунок 25 шт. окунів грам по 40-60.Брав окунь досить непогано 2-3 з лунки під берегом глибина десь до метра.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

19.12.09р. з товаришами вискакували на старицю в с.Козлин.
З самого ранку потрапити туди не вдалося (поки я змінився на роботі та перевдягнувся пройшов певний проміжок часу...), прибули на місце після 11-00. Не були впевнені, що буде нормальний проїзд до місця але усе було добре - проїзд до самого села - нормальний.

Зображення

Добралися до льоду від останньої хати перед спуском на поле (там залишили авто) пішки. Стали на більш-менш знайомі місця на повороті стариці - там цікаві перепади глибин.

З першої лунки розмочився 2-ма окушками грамів по 30-35, з ранку риба тиснулася до дна і майже усі покльовки були в дні. З другої лунки 1 окунець і тиша, 3-тя - зовсім "глуха"...
Повернувся під протилежний берег, де і починав - там кльов жвавіший.
Розумію, що "конкретного" кльову не буде так само, як і "конкретної" риби, пропоную товаришам перепочити - по 50 гр коньячку "за Миколая", бажаємо один одному здоров"я... і знову підшукуємо рибку у новій серії лунок.
Хотіли натрапити на білу рибку але не так вже вона хотіла клювати, як ми того бажали - окунь домінував майже всюди, середня вага близько 40-60 гр

Зображення

Часом підходив спічечний і намагався заявити про себе, на радість це були одиничні екземпляри

Зображення

Юра попав на більш-менш вдалий участок і з "хорошої" лунки підлатувався рибкою, навіть спокусив плотку вже більш-менш пристойного розміру (я поставив її на єдину жерлицю, яку взяв з собою - авось повезе, як минулого року - щука 2,5 кг в цьому ж місці)

Окунів близько 100 гр ми змушені були називати бонусами, отже таких бонусів більше 3-х не назбиралося.

Погодка шептала, вітру не було, усе було чудово, а головне весь цей набір сприяв заспокоюванню нервової системи, що не могло не радувати.

Зображення

Зображення

Зображення

Їхали саме на цю старицю з багатьох причин: можна половити різну рибу, як окуня, так і підлящика, плотку, щуку...; сидіти на платнику і скирдувати окуня однотипного розміру, як це зараз роблять мегарибалки в Гориньгроді не хотілося - немає в такій риболовлі польоту думки, як то кажуть :); і взагалі хотілося вибратися на звичайну скромну природу, а в цьому дане місце ні чим не поступається іншим цікавим місцям.

Над вечір кльов дещо активізувався, не напружуючись підловили ще трохи окунців та мілкої плотви , а у вечорі різко "взяв" мороз, з лунок почало парувати - видовище обалдєнне, кльов потроху стих і ми задоволені відпочинком на природі поїхали додому.

Один з місцевих рибалок таки вимучив горбилика вагою близько 300 гр, здається на дьоргалку (під вечір), а в загальному крупняка не спостерігалося. Видно погода змусила білшу рибу заховатися або не реагувати на приманки.

Ось таким був виїзд "вихідного дня".

Пи.Си. Прошу рибалок, які будуть виїжджати у дане місце (та взагалі і у інші) не залишати за собою сміття типу пляшок з під горілки, лушпіння цибулі, пакетики і т.і., адже іншим буде досить неприємно приїхати і очима поїдати картину засміченої природи. Приємно коли приїздиш на риболовлю і все "грає" - чисто, клює і погодка не підвела :)

Усім НХНЧ!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Козлин

Непрочитане повідомлення Konstantin »

ПОЗДРАВЛЯЮ ВСЕХ С НОВЫМ ГОДОМ!!ПУСТЬ СБУДЕТСЯ ВСЕ ВАШИ МЕЧТЫ И ЖЕЛАНИЯ!!!

Праздник решили праздновать в Козлыне у тещи с тестем...

31.12.10
Пока женищины занимались приготовлением праздничной пищи,мы с тестем пошли на разведку на второй ставок со стороны Козлына,что возле базы отдыха.
Сначала долго не могли найти рыбу,но найдя место стоянки окуня мне удалость неплохо отловится.У тестя в активе один окунь и он капитулировал...пошел домой...
Через полчала начало просто как из пулемета,я даже начал ловить на мормыху покрупнее,чтоб быстрее вынимать окуней.
Вскоре пришли местные и начали меня донимать разными вопросами,мол почему у тебя ящик есть,а ты на коленях?...а что за мормышка?,...а как мотыля насажываешь?....В тот момент я понял тех рыбаков,котрые аккуратно собирают улов в ящик или в пакетик,а не оставляют возле лунок как я...
Мужики устали смотреть как я тягаю окуней и начали окупировать мои лунки...пришлость отсаивать.После пяти минутного разговора пятиметровый спортивный радиус был соблюден.
В итоге за тот день натягал пакет с набольшими полосатыми до 70гр.


01.01.11

Тесть так и не сумел проснутся после празднования,а мы с ТЕЩЕЙ отправились на тот же водоем...
Клевало хуже,практичесски на коротенькое постукивание,но наловить окуня я таки сумел.Теща тоже уговорила штук 30 окуней на презентованою мной удочку,к которой она быстро привыкла...пришлось подарить)))


02.01.11
Снова собрались с тещей на ставок.Как и в два предидущих дня,конкретно донимал сильный,постояноо меняющийся ветер.Клев был слабоват,но в прилове появились неплохие ерши и хорошая плотва 100-150гр,хоть и в неболььшем количесстве.
В этот день уже появился сторож и взял плату по 5 грн.
Как выглянуло Солнце клев прикратился и мы покинули водоем.

Ставочек неплохой,природа супер,по всему периметру ставка сосновый лес.Потренироватся спортивной мормышке можно вдоволь.По словам местных есть и покрупенее рыбка,а неделю назад отлично клевал карась.

Есть щука,про что свидетильствует отрезанная мормышка у меня и неоднократный клев шнурков на мормыхи у местных.Сторожь сказал,что жерлицы ставить нельзя,а вот летом можно договорится за спиннинг,тем более,что отлично клюет окунь на твистерки.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Козлин

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Вчера я заметил,что на ставке присутствет неплохая плотва и предложил тестю таки сделасть ставку на нее,так же посоветовал применить прикормку...

Сегодня,на двоих с тещей,они поймали около 3,5кг отборной плотвы!В то же время у других рыболовов результаты поскромнее.Из общего веса рыбы 2/3 улова-улов тещи!С презентованой мной удочкой она рвет всех на куски :-) Осталось только наколенники купить и прямиком на соревнования :a_g_a: ;;-)))
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Козлин

Непрочитане повідомлення Konstantin »

ВСЕХ С ПРАЗДНИКОМ РОЖДЕСТВА ХРИСТОВОГО!!!

Сегодня,довелось немного порибачить в Козлыне с тещей и тестем.Ловили с 8:30 до 13:00.

С первых лунок пошли окушки и,немного набив руку на сверхтонкой леске,я решил переключится на плотву,но найти ее я так и не сумел.На прикормку она так же не подошла,но подошел ершь))).

Через некоторое время я нашел пару неплохих лунок по окуню и сумел удержать полосатого в лунках до самого конца рыбалки.

У тестя и у тещи по несколько неплохих плотвиц и немного окушков.Тесть поймал красноперку около 200гр.
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей