Найкращі місця для ловлі фідером?!

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
Yarik
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 81
З нами з: 24 березня 2008, 01:00
Телефон: +38-093-116-5057
Хто: Засновник РМР
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Найкращі місця для ловлі фідером?!

Непрочитане повідомлення Yarik »

Всім привіт.
От вона, весна... Ще кілька тижнів - і я почну знімати зі шкафу і протирати від зимової пилюки еквіпмент з надією на те, що новий сезон принесе чисту воду, велику рибу, нові знайомства, нові знання...
Пропоную в цій гілці пробувати ділитися "гарними", може навіть "секретними" місцями на Рівненських озерах, річках, ставах, де можна з успіхом і не без задоволення половити такою екзотичною снастю як "фідер"!!!
Errare humanum est, ignoscere divinum.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Минулого року більш менш секретним місцем для мене був став у Глинську. Не великий, бо на ньому дозволяли лише блатнякам, а малий. Він теж ніби не для всіх - сторожа гроші беруть а потім приходить хазяїн і каже ну раз заплатили то ловіть, але тут ловити не можна. Там був у мене і білий амур під три кеге і карась майже кілограмовий. А ще бачив як там удочки плавали від берега до берега :-) Чи дозволять там ловити цього року не знаю бо чутки ходили різні.
А взагалі минулого сезону на фідер ловив там де і всі мабуть ловлять - Кустин, Малинівка, Бочаниця, Деражне, Хотинь, АЗОТ, Ремель, Поляни. Всюди ловиться. Лише на першій і останній рибалці сезону нічого не зловив :)
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

roony писав: А взагалі минулого сезону на фідер ловив там де і всі мабуть ловлять - Кустин, Малинівка, Бочаниця, Деражне, Хотинь, АЗОТ, Ремель, Поляни. Всюди ловиться.
Минулого року безпосередньо в Кустині побачив як ловлять професіонали на фідерну снасть. Зображення
Хоч і я небув ображений кльовом - короп не давав і чайку хильнути,але хлопці (Roony та Masik) майбуть і часу щоб підкурити не мали. Основне правильний підхід до лову фідером. По секрету - правильна(ДУЖЕ правильна) прикормка та влучність. Сподіваюсь, що незабаром МИ знову там пересічемось. Запропоную обмінятись знаряддями лову(хоч на годинку)Зображення
Аватар користувача
Yarik
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 81
З нами з: 24 березня 2008, 01:00
Телефон: +38-093-116-5057
Хто: Засновник РМР
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Yarik »

shalun_99 писав: Сподіваюсь, що незабаром МИ знову там пересічемось. Запропоную обмінятись знаряддями лову(хоч на годинку)
Дуже хоті в би приєднатися до ВАС там :oops: .
Errare humanum est, ignoscere divinum.
Аватар користувача
Massik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Massik »

PretzelUA писав:
shalun_99 писав: Сподіваюсь, що незабаром МИ знову там пересічемось. Запропоную обмінятись знаряддями лову(хоч на годинку)
Дуже хоті в би приєднатися до ВАС там :oops: .
Чекаємо від shalun_99 команди на відкриття сезону в Кустині.
Свою присутність вважаю необхідною...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Братушки, зустрінемось в Кустині!Зображення
Але давайте повернемося до даної теми......
PS
Поки адмін небачить.
Адмін завжди бачить!!!
Вже скоро ми там пересічемося. Основний орієнтир всі знають - синенька палатка та весела компанія...
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

Горинь саме фідерне місце....

Зображення

З хитрими головнями під глибоким обривом на краю головної струї:
Зображення

Роки два назад по ранній весні ловив пару головнів в районі Тучина. Сама річка там дещо вужча 20-25 м, течія швидша як на звичайній Горині (ну як на хімії наприклад). Попадала плотва (рідко) ... густери та підлящика взагалі не було. Місце цікаве тим, що обрив під високим берегом має надто довгу форму... дно пісчане... Риба впіймана на пучок мотилів з опаришем. Ось майже всі секрети...
Востаннє редагувалось 05 лютого 2011, 15:41 користувачем ZVod, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Massik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Massik »

А можна точніше вказати координати. Берег гарний, як для фідера створений... Тицьніть носом, будь-ласка, в карту.
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

Скажіть будь-ласка!
До якої пори можна ловити фідером? Весна- літо? Чи осінью можна також! От наприклад зараз?
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

Shamik писав:Скажіть будь-ласка!
До якої пори можна ловити фідером? Весна- літо? Чи осінью можна також! От наприклад зараз?
Хоча сам не ловив, але якщо зараз береги в районі Азоту окуповані доночниками, то чим фідермени гірші? Я на власні очі бачив, як на звичайну донку в січні :!:(3-го числа) народ ловив лящів. Правда, тоді на вулиці не було морозу.

А щодо зимової ловлі на фідер, то у Салапіна є й відео, і статейки.
Даю наводку: www.salapin.ru , там же є форум, там можна почитати звіти тих, хто зараз реально ловить на річках.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

Якщо брати до уваги Горинь ... то з другої половини жовтня можна сміло відпочивати.... Не варто брати до уваги Салапіна та його так звану підігріту МР. Це все зовсім різні речі.
Взагалі фідер не працює при прозорій осінній чи ранньо весняній воді, звичайно якщо воа не підігріваєтья зовнішніми факторами.
При таким умовах фідерна філософія дещо деформується: над довгі та тонкі поводки не більше 0,08 та майже весь грунт замість фідерного корму... Але це ще не гарантія того що у вас буде пару потичок.... Ц е звичайно стосується р. Горинь а не р. Устя в районі стадіону.... (де результати можуть бути кращі).
Якщо є в когось якісь сумніви підтверджені практикою в нашому регіоні я гадаю варто їх винести на загальний розсуд....
А загалі як для мене фідер - це риба на шлейфі прикормки....
Аспекти: з дна чи в шарі води це вже спеціалізіція.... але якщо не працює корм то ловити не ма чого....
Справжні "есктрімали" можуть зі мною посперичатися.... я їх уважно вислухаю.... :wink:
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

На мою думку просто треба знайти правильне місце(ямку),де риба вже є,а потім зацікавити її прикормкою.Минулої неділі з сином були на азоті.В районі обіду почався такий кльов,що вже при натягуванні хлистика вже йшла покльовка.Поводки у мене були 0.16,довжина 40 см.Отже риба прекрасно ловиться і пізно восени і думаю що й взимку на фідер без проблем,потрібно лише знайти це праівильне місце.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

Kolyan i syn писав:Отже риба прекрасно ловиться і пізно восени і думаю що й взимку на фідер без проблем,потрібно лише знайти це правильне місце.
Зараз пішли такі зими, що до кінця січня точно можна буде ловити. А "правильне місце" може бути і нижче по течії після впадіння теплої азотовської канави. Чим не підігріта МР (Москва-річка) в мініатюрі?

Але питання в розмірі риб - може ловитися вічно голодна дрібота, а солідні екземпляри будуть ігнорувати. От у вас був хороший кльов, та й я застав шалений, як із кулемета, та розмір риб бажає кращого.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Село Метков , сельский пляжик выше по течению метров на 30 - 60 отличное место для ловли хорошей ма..ны краснокнижной , там же и судаки не плохие попадаются ( но предупреждаю место коряжное, но зато и рыбное!).
Вторая точка почти там же , ниже по течению метров сто - 150 лежит поближе к центру от правого берега дерево , забрасывать нужно так что бы подманивать голавлей и лещей (я бы сказал Голавлей и Лещей :mi_ga_et: ) из под него , то есть садимся не много повыше.
точки проверенные не одной рыбалкой , надежные .
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

pensioner писав:Село Метков , сельский пляжик выше по течению метров на 30 - 60 отличное место для ловли хорошей ма..ны краснокнижной , там же и судаки не плохие попадаются ( но предупреждаю место коряжное, но зато и рыбное!).
.
А, можна тицьнути по гуглю??? Де с.Метков знаю, а де там пляжик?
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей