ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

А, поділіться детальніше де та які місця ???? ми спробуємо хоч просто половити. Тут не до заготовок... Просто якийсь перешифрований цей ХАЕС сектор, ну звісно, на то він і спец обект але всеж моє питання актуальне.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

vvi писав: ...спробуємо хоч просто половити...
Бажано мати фідера з кормаками від 35 до70 грам - дальність польоту від 50 метрів мінімально...
Востаннє редагувалось 23 квітня 2009, 21:57 користувачем bogdan, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Нічого такого зашифрованого немає. Керівництво ХАЕС виділило участки водосховища для рибалки. рибалити мають право наскільки мені відомо тільки члени клубу при ХАЕС, які мають право взяти з собою одного чи двох рибалок. Як і хто має право вступити в клуб мені поки, що невідомо. Більше інформації має Марчук Віталій з магазину "Альбатрос". Я особисто не розумію - до чого тут РО ФРС, якщо риболов - спортсмен виїзджає на любительську риболовлю. А хто перевищує норми вилову, то його справа, попадеться на інспекторів отримає штраф. Різні рибалки мають різні цілі. Одні, щоб нахапати більше , інші надлишок випускають, а деякі і зовсім рибу не беруть. Я, особисто, як буде можливість, теж збираюсь там порибалити і нічого тут ганебного не бачу.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

EXPERT писав:... нічого тут ганебного не бачу.
Пан Президент не проти... ну й добре...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Хлоп'ята, вже створено для нас розділ у ФЛУДІ. Ласкаво просимо!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Якщо будите рибалити, в мене прохання, якщо не важко уточніть процедуру як туди попасти до кого звертатись де ті ділянки і т.д. а один туман поки. Причому чим більше питає там більше туману.

Звичайно, цікаво було б і на майстер клас подивитись але промлемка -з пн.по пятн. -на роботі. :wink: :cry: :lol:
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

EXPERT писав: Нічого такого зашифрованого немає. Керівництво ХАЕС виділило участки водосховища для рибалки. рибалити мають право наскільки мені відомо тільки члени клубу при ХАЕС, які мають право взяти з собою одного чи двох рибалок...
Іване, це стосується рибалки спінінгом з човна... А ми про фідер...
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

bogdan писав:
EXPERT писав: Нічого такого зашифрованого немає. Керівництво ХАЕС виділило участки водосховища для рибалки. рибалити мають право наскільки мені відомо тільки члени клубу при ХАЕС, які мають право взяти з собою одного чи двох рибалок...
Іване, це стосується рибалки спінінгом з човна... А ми про фідер...
От і розкажи докладніше, якщо в курсі.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Я, наприклад не про фідер чи човен я про все....

Мене цікавить цей напрямок та водойма. Оскільки, водойм з реальною рибою в області та по сусідах не так вже і багато... їх взагалі практично немає.

Якщо Вам не важко та хто, що знає з чого почати до кого звернутись як домовити де ловити і тд напишіть хтось людську інфу, а не змагання "ПОНТАМИ".... Дуже шкода якщо приїдеш навмання, і там будуть якісь дрібні формальні питання, що будуть унеможливлювати лов риби.

Наперед Дякую!
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

Сегодня были на рыбхозе со стороны Острога. Лещ от 800гр. до 2кг
Заброс от50 до100 м. Кормить надо постоянно. Сегодня ловилось хуже и более мелкий лещ. Ещё можно сесть на дамбе на плитах. Чем дальше от шлагбаума, тем глубже. Но там есть все шансы, что придёт охрана и погонит. Наблюдал это не единажды. это касается и рыбхоза.
Так что угадывайте :twisted:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Для VVI:
Думаю народ оприлюднювати інфу
..до кого звернутись як домовитись..
не може, тому що більшість ловить там неофіційо скоріше всього.
Думаю тобі кокретно треба поставити питання про те хто зможе взяти тебе за компашку на водойму для ознайомленя та пробної рибалки, а там вже вподальшому все стане на свої місця.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

KYM писав:Для VVI:
Думаю народ оприлюднювати інфу
..до кого звернутись як домовитись..
не може, тому що більшість ловить там неофіційо скоріше всього.
Думаю тобі кокретно треба поставити питання про те хто зможе взяти тебе за компашку на водойму для ознайомленя та пробної рибалки, а там вже вподальшому все стане на свої місця.
На фидер неплохо ловят леща ,там конечно гоняют но это не так страшно.Советую рядом с фидером поставить снасть на карпа ,этого зверя там в изобилии +амур!
Аватар користувача
vasyliuchok
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 22 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vasyliuchok »

Перші рази ловив там рибу в 90-ті роки простою палкою!!! Зі сторони Острога (мого рідного міста), з дамби, оди чоловік на кругу відпливає пару матрів від плит, а інший керує куди плити де бачить ляща, який тоді був з глистами і не міг пірнати на дно, а плавав по поверхні води. Палкою заглушив і на берег. Казали, що того ляща їсти не можна було, але ми його сушили і під пиво йшов на ура. З часо риба пристосувалась і вилікувалась.
А минулої осені перший раз попав на "гарячий канал" він зі сторони Нетішина за самою станцією, там теж рибхоз. В каналі ловити тяжко бо сильна течія, але я умудрився на свого простенько "спутніка" тягнути метрового карпа, якій зійшов вже на березі коли я пробував його схопити, подхвата не було. А карась і краснопьорка там такі, що і в супермаркетах таких не знайдеш. Дуже мені там сподобалось, але нажаль другий раз туди потрапити ніяк не можу, бо поставили військову охорону і зробили той канал режимним обєктов ХАЄС.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Непоганий кльов в пятницю зранку. В суботу - кльов фактично відсутній - вперше за два тижні, хоча умови, порівняно з попереднім днем майже не змінилися - лише стало тепліше.. На всіх лише кілька підлящів до 700 грам, лише Вася "Караоке" взяв самку порядка 1,7 кеге. На нашу думку лящ пішов на нерест... Хоча дайвінгісти стверджують, що не дивлячись на потепління температура води зменшилась з 13 до 9 градусів. А це занизька температура для нереста ляща - потрібно понад 13...

Окрім того за спостереженнями в суботу була відсутня підводна течія на Нетішині... Може це причина некльова
Востаннє редагувалось 23 квітня 2009, 22:00 користувачем bogdan, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

Зображенняодна из рыбалок на рыбхозе :twisted:
ЗображенняЗображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей