р. Іква

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

р. Іква

Непрочитане повідомлення tohin »

Компашка з яка складалась спочатку з 5 чолл.А потім була підсилена ще трьома членами ФРС здійснила вилазку на р.Іква в районі с.Торговиця.Не дивлячись на те,що вода впала приблизно на метр(з спостережень члена ФРС,що доволі систематично там з'являється)течія була доволі сильною.Особисто я використовував 15гр. джиг на 0.21 шнурі(завжди використовую цей діаметр у незнайомих місцях).
Отже було впіймано 8 хвостів на 9 чол.+1 шестикілограмова у незнайомого коллєґі на протилежному березі.Був явний вихід хижака з 10-11:30 приблизно.Тому,що всі покльовки вклались приблизно в цей час.
Працювала Релаксівська гума.KOPYTO 2.5.Середня вага хвостика біля 1кіля.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Був вчора у Млинові. Думав відірвусь по окунях та головнях. В результаті щука відірвалась по мені. Та все по порядку. Оскільки часу було обмаль, вирішив приділити увагу з першу окуням. Кілька закидів у перспективні місця нічого не принесли, у місцевих бачив також слабенько було, хоч і ловили на живця. З головнем також не особливо вийшло, схоже воби не так вже активно спрацьовують, але і не сильно впирався, лише перевірив два перспективних воба - максимум 10 хвилин ловлі. Первірив тандем із віброхвоста та твістреа. Мав два дуже слабеньких для окуня клювання, але таке враження, що клював дуже дрібний окушок. Проте помилився, це була щука, яка виявила себе ще на одному слабенькому тичку. Отже, підсічка вдалась. З першу думав, що гарний окунь, а коли риба вийшла свічкою стало ясно - це зубаста. Зразу подумав про поводок, який у мене стояв із жилки - у цю мить щука сходить (на вид 1,5 кг буде). Так і призупинив ловлю окуня. Знімаю тандем, ставлю віброхвоста - кілька закидів і маю знову дуже слабенький тичок, роблю автоматичну підсічку - щука на 1,5 кг у березі. Опісля ще кілька закидів і знову ще одне ще більш слабке клювання у формі тичка. На цей раз таке клювання досить вразило. За стільки років у таку пору і такі легкі тички, хоч і ловив шнуром Spider 0,12 мм. Для порівняння окунь у 50 грам робить більш виражену покльовку і більш відчутну, а тут ... - одним словом "ні в які ворота". Отже, коли підсік з першу здалось, що щось мале, але коли запрацював фрикціон - стало ясно, щось солідне. Одним словом - щука періодично стравлює шнура та вона за хвилину другу здається. З берегом не дуже повезло - зліва і справа обрив. Забуваючи про 0,12 мм шнура Spider (оскільки перед цим на інших рибалках на щуку ставив РЕ-super 0,19 мм) пробую підняти і, звісно, шнур обривається. Щука ще кілька секунд у шоковому стані стоїть у воді. У ній не менше 4 кг, оговтується і втікає у глибину. Ось така вона риболовля 2:1 на користь щуки. А далі, як завше, часу не має - ось і кінець рибалки.
Висновок - щука вже на руслі і в ямах, але клює чомусь дуже в"яло. У тої, що піймав, живіт порожній геть. Отож, джиг і тільки джиг.
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

На продовження риболовлі у Млинові 05.11.08, вирішив поїхати туди ще раз. Саме прогноз погоди тішив від одного із операторів, сонечко (+7,+9), але "не так сталось, як гадалось". Отже, сьогодні вже в райоін 8-30 год. знову на р. Іква. Погода - "шепче", все в тумані, а на річці і годі й казати, морозець, іній - майже зима. Щеб пак, вода парує, як літом. І хтів би порадувати результатом, але окрім маршу смт. Млинів-с. Береги і знову с. Береги- смт. Млинів уздовж річки Іква, більше нічого, а ні кльову, а ні активності риби. Тоді як минулого разу і мальок у березі ще у зграї стояв, головень час від часу "лупив", а тут: ні малька у березі, ні всплесків - все завмерло.
До слова, пробивав джигом (з елементами мікроджигу) ями, повороти, майже уздвож і впоперек - нуль виходів, нуль тичків, нуль ударів, Власне, так до обіду і обходив усю цю акваторію. Бачив, місцевих рибалок (три чоловіка) і лише в одного при мені було клювання окуня на живчика і також жалілись про відсутність кльову в останні дні. Ось і вся риболовля на сьогодні у мене.
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Добавлю, на р. Іква рівень води із минулим разом упав в середньому на 30-40 см.
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

11.04.09. Рибалка у Торговиці.
Результат лову на трьох – 5 щук. Дві із них у мене – тягнули на кондицію (на фото), решта 3, що припали кожному по щуці – були відпущені – замалі. Фотіка забув у машині, тому свої кондиційні щучки (вага орієнтовно 600 грам) сфоткав потім.
Зображення
У них повно малька – щука жирує. З погодою не дуже повезло, але результат вже є. Луга дещо затоплені, води достатньо, але ловити на руслі цілком реально.
Вдалось годинку приділити увагу ловлі головня. Перевірив свої воби. Сфоткав гарні місця на лобастого – показано на фото.
Зображення
Або ось
Зображення
І ще
Зображення
Ну і таке місце
Зображення
Однак тичків та ударів головня не мав. Але рибалка є рибалка. Не сьогодні, так іншим разом. А от по щуці більш пощастило!
Власне, все. Ось такою була у нас рибалка перед святом!
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Довго збирався у ці краї, але таки нагода випала на 15.04.09 та і Валера (приятель) вчасно „підкатив” – отже, нарешті вибрались у Млинів.
Кілька фрагментів із краєвиду у Млинові:
Зображення
або ось:
Зображення
і такий пейзаж:
Зображення
А взагалі у цьому році вперше виїхав спецом на головня, хоч перед цим провів міні-тест приманок у Торговиці.
Якщо чесно, чутки про ловлю головня підсобили цій поїздці. Завдячуючи Валерію, таки дібрались.
Ну, перше враження як завше – кльов буде, хоч і були певні сумніви: погода, холод, вітер, попутні настанови рибалок у Млинові „та сьогоднішнє безкльов’я” – мовляв час гаєте, але це вже інша історія.
Насправді, рибалка була, як завше, дуже гарною і як завше повчальною.
Своє міні-завдання виконав – протестував воби на вловистість головня, включаючи аспекти проводок та подачі приманок. Тобто, визначив найбільш „потужні” на той день. Отже, щоб не бути голослівним, виставляю фото фаворитів цього дня із трофеями головнів:
- Smith Camion:
Зображення
- ZipBaits-Hickorn:
Зображення
- Salmo Tiny (білий низ):
Зображення
- Salmo Tiny (жовтий низ):
Зображення
- Shimano Cardiff Area Crank
Зображення
- Вінницький головастік
Зображення
Працювали й інші воби, однак без особливих результатів – клювання та тички.
Тобто, зациклюватись на одному хітовому вобу не став, оскільки достатньо було „пробити” одного воба – і напихати пакета, а так додому узяв лише 7 головнів, хоч узяв всього 17 штук, скільки зійшло по ходу, скільки тичків та ударів – не рахував.
Були, звісно воби, які так і не вдалось розловити. Дещо складним виявився для мене Вінницький головастік – далеко не простий, але класний воб. Маю два штуки та одного так і не розловив…

Серед негативу цього дня – закидушки по серед річки у період нересту.
Зображення
Не хочу нікого образити (рибінспекцію), але такий стан уздовж усіх перекатів – ось фото:
Зображення
Також бачили підводника, що напхав цілу торбу раків – і також у нерест.
А ще бачили багато мертвих раків уздовж берегу, подалі від Млинова – відчувається робота браків. Зрештою – така інфа для рибінспекції. Тим паче, що на 2 чи 3 травня 2 Зустріч-рибалка у цих місцях – а це вже якось…

Серед позитиву – обмінялись досвідом із Валерою щодо ловлі головня. Валера – досвідчений рибалка, майстерно підходить до справи, і взагалі, душевний рибалка. Було приємно рибалити разом – у процесі ловлі здалось, що знаю Валеру багато років. Ось і його фото із головнем:
Зображення
Мені вдалось дещо покидати „прутиком” Валери від G.Loomis – класний спін – і собі такого захтілось!
Інший позитивний момент – познайомились із місцевим рибалкою Юрієм, що також планує приєднатись до 2 Зустрічі-рибалки у Млинові на 2 чи 3 травня цього року. Зрештою, мій приятель із Млинова Володя зазначав, що буде ще 2 чоловіка на даній Зустрічі-рибалці (Юра саме той рибалка). Отже, коли побачили Юрія, то у нього був непоганий окунь десь до 0,5 кг, виловлений ним на Ікві – спрацював один із вобів від Pontoon.
Ось він красень-окунь:
Зображення.

Дещо обговорили – як годиться між рибаками – познайомились.
Одним словом – рибалка була просто супер. Вражень, як завше повно, збагатились досвідом, рибки наловили, кльов бачили…
Ось таке!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Дуже заманчиво. Треба спробувати вирватися в дану місцевість та поучитися у вас ловити голавлика.
Не учи рыбу плавать!
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

KYM писав:Дуже заманчиво. Треба спробувати вирватися в дану місцевість та поучитися у вас ловити голавлика.
- якби не зовсім у нас. Все таки Млинів - Рівненська область. Ми навпаки, на правах гостей!
Якщо серйозно - все значно просто. Домовляємось про день спільної рибалки і гайда або на 2 чи 3 травня у процесі вже 2 Зустрічі-рибалки (спеціалізована на головня)
P.S. змінив свій мобільний на номер оператора МТС 8(099)735-04-33
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Ок! Спс.
Залишилося тільки знайти спонсора на воблера :D
Не учи рыбу плавать!
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

KYM писав:Ок! Спс.
Залишилося тільки знайти спонсора на воблера :D
- у мене там кілька "цяцьок" лежить. Гадаю, для проби на рибалці згодяться, хоча думка щодо спонсора також гарна!
Якщо відверто - то маючи такі снасті (спін, катушка і т.д.) і класний досвід, можна буде виїхати на бюджетних вобах від Salmo, Pontoon, Yo-zury, R2S тощо.
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

а який всетаки з вищезгаданих воблерів найрезультативніший?
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

larry писав:а який всетаки з вищезгаданих воблерів найрезультативніший?
- раніше і сам би так думав, зараз розумію, що кожен воб - це глина. Його проводиш у водоймі і починаєш розуміти - як провести, як кинути,
як зупинити, як зробити ривок, міні-ривок, паузу. На останній рибалці -спеціально не зациклювався на виробниках - результат влаштував!
Тобто, простий приклад - на тій рибалці був із нами ще один колега, якому дав два своїх козирних воба - результат нульовий! Получилось як в казці - беру згодом одного із тих вобів і роблю перший закид - удар головня, він на березі!
Відповідь - Salmo Tiny (але закидається він слабенько - легкий та без огрузки)!
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

21.04.09 – рибалка у Млинові.
Вирушаємо утрьох: Валера, Андрій Белий та я. На річці були десь в районі 11 год. Цього дня було прохолодніше – вітер холодний, хоч і сонячно, але пробирає через кофту.
На цей раз річка Іква вразила низьким рівнем води, як це не прикро. Треба дощу, оскільки річка міліє. Струмки взагалі пересохли, навіть ті струмки, що минулого року перейти не можна було, то сьогодні у кросівках – це було під силу.
Здається, що Валера перший серед нас ловить головня на 400 грам. Згодом вже від Андрія чую, що він умудрився узяти 3 головнів та ще кілька тичків. Зрештою, для Андрія ця рибалка за його словами була досить вдалою – отримав багато виходів та тичків. Перший мій закид на нового Вінницького головастіка, якого минулого разу розловити не зміг, приносить клювання, однак не вчепив. Згодом бачив ще один вихід на нього і все. Проте рибалка, як завше, була дуже гарною.
В цілому, перед собою поставлену задачу виконав – опробував кілька не потенційних вобів, перевірив місця на потенційність проведення 2 Зустрічі-рибалки.
Ловили десь до 16 год., пройшли акваторію близько до 2 км +/-.
Піймав усього 6 головнів, бачив кілька гарних сходів кленя, ну і ударів та тичків також бачив. Також узяв одного окуня. Усю пійману рибу відпустив. Найбільший головень тягнув десь до 400 грам +/-. Тобто, стандарт кленя – 300-400 грам.
Фото пійманих риб та місцевого пейзажу виставляю.
Зображення
І ще одне фото:
Зображення
І ще:
Зображення
і ось:
Зображення
і фон природи:
Зображення
Отже, рибалка від 21.04.09 показала, що риба є, головень клює, хоч плавання човнами місцевими та закидушки уздовж русла по сьогодні – примітні. Схоже, що реакції зі сторони рибінспекції не було.
Інший мінус – низький рівень води – це зрештою, негативно впливає на кльов. За моїм спостереженням – кльов цього дня погіршився у порівнянні із минулим разом.
Переконався, що працюють в основному хітові воблери таких виробників, як:
- ZipBaits-Hickorn SSR;
- Shimano Cardiff Area Crank;
- Вінницький головастік – дещо гірше.
Серед бюджетних:
- Pontoon 21;
- Salmo Tiny.
Також виставляю фотку приятеля Андрія, який цього дня гарно відловився на річці – фото із головнем.
Зображення
Рибачили, як вже відзначав десь до 16 год., далі вирішили порибалити у Хріниках, заодно опробувати МДЖ (читати звіт у відповідній темі)
Ну і кілька фоток на згадку.
Зображення
або
Зображення
чи так
Зображення
і останній акорд дня – окунь, що спокусився на воба:
Зображення
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Сьогодні випала нагода покидати спіном годинку-другу у Млинові. Саме приятель Василь попросив показати місця та ознайомити із процесом ловлі на головня, оскільки до цього йому не приводилось.
Отже, перед обідом „ринули”. По ходу прояснили ряд тактичних моментів, обмінялись вобами на блешні.
Отже, роблю показовий кидок на Pontoon 21 Crack Jack 48SP-SR – і майже щастить. Головень атакує приманку на першому закиді, якусь мить він сидить на трійнику, але сходить. Все це на очах, на поверхні річки – дуже жваво і гарно.
Даю приятелю одного Вінницького головастіка, оскільки його спін легкі приманки далеко не кидає.
Зрештою, часу у нас мало, але і той, що був, дозволив отримати кілька тичків, виходів та ударів. Василь уперше отримує кілька гарних виходів, навіть один раз тягнув головня, але той зійшов.
Мені також щастило на виходи та удари, однак обловився лише одним головнем.
Зображення
Мав можливість вийняти ще одного кленя та шнуром зачепив закидушку місцевих, що стояла посеред русла. Головень натомість сходить, а свого воба вчепив за ту закидушку. Не вельми хтілось ось так просто віддавати воба – пішов у сплав. Вода виявилась ще прохолодною, але терпімо. Воб врятовано, заряд бодрості отримано.
Коли вертались назад, зустрічаю знайомого профі по головню. Відзначає, що сьогодні головень не клює, оскільки саме у природі відбулось певне збурення: то хмари, то вітер, навіть дощик часом накрапнув. Але той час, що ми ловили приніс нам чималу кількість виходів, хоч активність кльову таки була слабшою.
Власне, результат лову на фото – один головень та природа місцевого краю у Млинові.
Зображення
або ось
Зображення
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

Субота 25.04.
Микола Свірик, Тоха та Я нарешті вибралися в Млинів. Приїхали по обіді, десь о 14.30. Погода сонячна, дув прохолодний слабкий західний вітер. Почали ловити від моста в сторону села Береги, Микола розловився першим, головень грам на 500 сходить, зайшовши під прибережні коряжки, клюнув на дюймовий манс-машинне масло.

Зображення

В цьому районі ловили десь до 17.30. В результаті в мене ноль, в Миколи пару клювань та шнурок грам на 500, в Тохі кілька тичьків. У місцевих на вудкі теж тиша. Була ще бригада рибалок з 5 чоловік, але з них ніхто при мені нічого не витягав. Переїхавши за село Береги, розійшлися. Микола з Тохою проти течії в село, я за течією.
За 2 години маємо в заліку: Тоха - пару тичьків, сход та мінус воблер; Микола - 2 головня, обоє відпущені, 1 зріз; В мене два тичька та один жерех, доречі мій перший. Заважив на 1кг 300 гр., взяв на Rigge 56F, на границі русла та латаття.

Зображення

Отака в нас видалсь коротенька рибалка.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей