Кубок Рівненської області. Мормишка 2008.

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Кубок Рівненської області. Мормишка 2008.

Непрочитане повідомлення ventel »

23-24.02.2008р. на Басівкутському озері відбудеться Кубок Рівненської області на мормишку (залік особисто-командний).
Положення з'явиться найближчим часом
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Положення
про проведення Кубку Рівненської області з риболовного спорту (підльодний лов риби на мормишку).

1.Мета та завдання
Змагання проводяться з метою:
- популяризації риболовного спорту;
- підвищення рівня рибальської майстерності;
- визначення кращих спортсменів;
- пропаганди здорового способу життя та дозвілля.

2. Організатори змагань
Загальне керівництво і підготовку організації змагань здійснює відділ з питань фізичної культури та спорту рівненської облдержадміністрації та Рівненська обласна федерація риболовного спорту

3. Терміни та місце проведення змагань
Змагання відбудуться 23-24 лютого 2008р. в м.Рівне на Басівкутському озері. Збір команд о 9-00 на території рятувальної станції. Початок змагань о 10-00.

4. Учасники та умови проведення змагань
4.1 До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі.
Змагання проводяться у відповідності за правилами максимально наближеними до правил змагань з риболовного спорту Міжнародної федерації FIPS ed.
4.2.Змагання продяться в командному та особистому заліку. Склад команди – 3 чоловіки.
4.3. Тривалість змагань – два тури по 3 години кожен.
23 лютого
- 9.00-9.30 – збір команд;
- 9.30-9.50 - жеребкування;
- 10-00 – початок першого туру;
- 13-00 – фініш першого туру;
- 13.30-14.30 – підведення підсумків 1 туру;
24 лютого
- 9.00-9.30 - збір команд;
- 9.30-9.50 - жеребкування;
- 10-00 - початок другого туру;
- 13-00 - фініш другого туру;
- 13.30- 14.00 - підведення підсумків 2 туру
- 14.00 – 15.00 - нагородження переможців та призерів змагань, закриття чемпіонату.

4.4. Для змагань з зимової ловлі на мормишку вибирається частина водойми з найбільш однаковими умовами (рельєф дна, глибина).Водойма розбивається на декілька частин, для визначення місця лову, шляхом жеребкування. Місце розбивки зон визначається суддівською колегією. Довжина зони по відношенню до берега визначаються із розрахунку не менше 10 метрів на кожного спортсмена.
4.5. Спортсменам видаються по два пронумерованих прапорці, для позначення зайнятих лунок.
4.6. Дозволяється використовувати будь-які тваринні, рослинні і штучні насадки, крім живих, мертвих і штучних рибок, їх частин, а також ікри риби і мурашиних яєць. Можна використовувати прикормку, але без використання стаціонарних кормушок.
4.7. На змагання з підльодної ловлі риби на мормишку дозволяється користуватися однією вудкою, оснащеною однією мормишкою. Довжина мормишки без гачка повинна бути не більше 15мм, гачок одинарний впаяний. Колір і форма мормишки довільні. Використання додаткових елементів оснастки на жилці забороняється, кількість запасних вудочок необмежена.
4.8. По першому сигналу головного судді спортсменам дозволяється увійти в зону і зайняти місце, вибране для буріння ополонки і помітити його прапорцем. Кидати прапорці для заняття місця не дозволяється. Місце рахується зайнятим після початку буріння позначеної прапорцем лунки. Початком буріння є встановлення льодобура на лід. Спортсмен не має права використовувати другий прапорець до закінчення буріння першої лунки. Прапорець повинен знаходитись не далі ніж 50 см від лунки.
4.9. Після сигналу “Старт” спортсмени можуть вільно пересуватися в своїй зоні і бурити необмежену кількість лунок. В зоні спортсмени розташовуються на відстані не менше 5 метрів. Після старту забороняється приймати зі сторони насадку і прикормку.
4.10. Спортсменам не дозволяється залишати вудочку на льоду із мормишкою в воді. Вудочка повинна бути або в руках спортсмена або в (на) ящику спортсмена (окрім моменту зняття риби з гачка).
4.11. Під час ловлі риби бури обов'язково повинні бути у вертикальному положенні ножами до низу. Заміна бура можлива з дозволу судді при його поломці.
4.12. За 5 хв. до закінчення туру головним суддею дається попередній сигнал.
4.13. За сигналом “Фініш” спортсмени закінчують ловлю і залишаються на місцях до прибуття судді-контролера. Підходити спортсменам один до одного до прибуття судді- контролера заборонено.
4.14. Спортсмен не має права приймати допомогу від спортсменів і інших осіб під час проведення змагань і допомагати іншим спортсменам.
4.15. Спортсмен може тимчасово покинути зону лову лише з дозволу судді в разі крайньої потреби.
4.16. В залік приймається вся риба незалежно від розмірів окрім щуки, судака, сома.
4.17. В процесі змагань кожен спортсмен зберігає улов в пронумерованому пакеті і після сигналу “Фініш” здає судді-контролеру.
4.18. Забороняється користуватися електронними засобами для виявлення риби і вимірювання глибини, а також пішнею та мотобуром.

5. Санкції
5.1. За порушення Правил спортсмену виноситься усне зауваження, повторне зауваження прирівнюється до попередження і заноситься в протокол. Попередження виноситься за порушення правил п.п. 1.6.- 1.11. та 1.13-1.16. даного положення.
5.2. Дискваліфікація накладається за за повторне порушення правил після попередження за та неспортивну поведінку в тому числі за знаходження в надміру нетверезому стані.
5.3. Про всі попередження та порушення правил судді-контролери повинні проінформувати головну суддівську колегію.
5.4. Протести щодо проведення змагань та дій суддівської колегії повинні бути подані не пізніше 30 хв. після офіційного оголошення результатів відповідного тура та загальних підсумків змагань.
6. Визначення переможців
6.1. За представлену рибину спортсмену нараховується по одному балу за кожен грам ваги.
6.2. Переможцем туру визначається рибалка з найбільшою вогою улову. При рівності ваги уловів в одній зоні спортсменам, що мають однакові результати зараховується кількість місць, що дорівнює середньому арифметичному від суми місць, які повинні вони були розділити. Спортсмени, що залишилися без улова отримують кількість місць, що дорівнює середньому арифметичному місць, в діапазоні яких знаходяться рибалки без улова в його зоні. Якщо в зоні один спортсмен без улова, то він отримує кількість очок відповідно останньому місцю.
6.3. Переможцем змагань є спортсмен, що набрав найменшу суму місць за два тури. У випадку рівності суми місць декількох спортсменів, переможцем вважається спортсмен, що має найбільший улов за два тури. У випадку рівності ваги улову переможцем вважається спортсмен, чий улов був найбільшим в другому турі. У випадку рівності цього показника, визначаються однакові місця (два перших і одне третє, або одне перше і два других).
7. Нагородження
Команда-переможець нагороджується кубком, дипломами та медалями, команди-призери – дипломами та медалями. В особистому заліку призери нагороджуються дипломами та медалями.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Ага!З такою погодою!Добре було б, щоб лід втримався,або який морозець взявся.Бо не бачити нам кубка,як Владу Ямі волосся.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Кубок відбудеться, точіть мормишки. Все як намічалось. Виникнуть запитання звоніть тел.8(097)2125940. :!: :!: :!:
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Інтрига неабияка.Фінальна заруба сезону 2007-2008 між рівнянами.
Непогано було б відчути втручання гостей в боротьбу.
Декілька колективів відразу претендують на кубок.Що вносить атмосферу легкої напруженості.
Коли вже вихідні....
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Судячи з результатів тренувань,боротьба буде на грами.Але як показує досвід на змаганнях все відбувається кардинально навпаки.
Тим більше під питанням участь де-яких спортсменів.
Наприклад мене вхопила якась трясця,по ходу грип.Але на два етапи мене має вистачити :twisted:Чекамо! Час покаже...
Головне не віддати кубок нашим шановним гостям. :wink:
Не ввічливо,але це спорт.
Завтра по-обіді намагатимусь викласти попередні результати.
Якщо стан здоров'я дозволить,бо що далі,то гірше.
:cry:
...вона чистила рибу,а він її жарив!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

З радістю виступлю коментатором...
Аватар користувача
Borman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 49
З нами з: 04 грудня 2007, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Borman »

shalun_99 писав:З радістю виступлю коментатором...
Де коментарії :?: :?: :?:
"БАРРАКУДА"
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Соори, ребята, я наверное хреновый админ - не держу вас в курсе "гарячих событий..." Прошу извинить, неуспеваю, я даже сейчас незнаю кто где и скока баллов... сразу как сдал рыбу судьям уехал на похорона, так что не держите зла, как только протокол будет у меня - я смогу что-то написать :oops:
P.S. Я уверен, как всегда нас выручит Эдвард Радзимовский - у него первого всегда результаты подбиты, за что ему сердечная благодарность!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ventel »

KYM писав:Соори, ребята, я наверное хреновый админ - не держу вас в курсе "гарячих событий..." Прошу извинить, неуспеваю, я даже сейчас незнаю кто где и скока баллов... сразу как сдал рыбу судьям уехал на похорона, так что не держите зла, как только протокол будет у меня - я смогу что-то написать :oops:
P.S. Я уверен, как всегда нас выручит Эдвард Радзимовский - у него первого всегда результаты подбиты, за что ему сердечная блар
годарность!
КУМе це життя, і ми не взмозі змінити те, що трапляється іноді з нами, так що тримайся.
Коротенький звіт протоколу "Кубка Рівненської області", пробачайте поки що з пам'яті особистий залік:
1. Щевич Іван-2 бала
2. Балабанов Максим-4
3. Степанюк Василь-4
4. Дем'янчук Богдан-4
5. Радзімовський Едвард-5
6. Букін Едуард-6
7. Марчук Віталій-6
8. Балабанов Андрій-7
9. Свірик Микола-7
10. Півень Юрій-7
командний залік:
1. Крокодил ( Д.Ніколаєв, Б.Дем'янчук, В.Степанюк)
2. Кумир ( І.Щевич, С.Кощук, П.Степчук)
3. Мастер+ ( А.Балабанов, М.Балабанов, В.Луньов)
4. Успех ( Е.Радзімовський, Е.Букін, Д.Гутарєв)
5. Басів Кут (В.Марчук, Ю.Півень, Т.Мисливий)
Востаннє редагувалось 25 лютого 2008, 12:34 користувачем ventel, всього редагувалось 1 раз.
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
Эдвард
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Винница
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Эдвард »

Выложил протоколы, позже отпишусь, спешу на работу.
Все было на высоте. А гостеприимность Ровенчан нас поразила до глубины души :P
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Завжди раді прийняти! Дякуємо за оперативну інформацію по протоколам!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Проведення Кубку Рівненської області в зв'язку з погодними умовами було під знаком питанням?! Десь приблизно за тиждень до початку змагань вирішили все ж таки проводити. Розприділили обов'язки в організації проведення Кубку і розпочали готуватись. В п'ятницю вийшов на декілька годин на тренування і зрозумів, що рибка буде трудова. Хоча в озері риби багато, але від пропонованих наживок вперто відмовлялась. Зробивши певні зміни в оснащені я був готовий до боротьби. Розсляблятись я після перемоги на Чемпіонаті України немав права, суперники мені це навряд чи дозволили. Погода виявилась зовсім не схильна до проведення наших змагань. В суботу вранці шквальний вітер з дощем відбив видно охоту позмагатись в багатьох рибалок, деякі неприїхали по поважним причинам. В новинах передали, що шквальний вітер в суботу вранці перевернув на дорозі поблизу Рівного вантажний автомобіль. Зібрались самі віддані риболовному спорту спортсмени. Зареєстровалось 27 спортсменів. Приїхали спортсмени з Вінниці двома командами 6 чоловік. Я зразу звернув увагу, як готуються Вінницькі спортсмени до змагань. Зосередженість і увага до дрібниць приємно мене здивували. Деякі наші команди виступали ослабленим колективом, і в моїй команді за сімейних обставин в одного спортсмена, моральний дух був не на висоті. Отож ми готувались до боротьби. Через сильний вітер був вибраний лівий берег озера захищений домами і деревами. Жеребкуванням визначили місце розбивки зон. Також шляхом жеребкування визначили персонально, хто в яку зону потрапить. Мені довелось змагатись в зоні з нашими сильними спортсменами: Свіриком Миколою, Ніколаєвим Дімою, Марчуком Вітілієм, та Вінницькими спортсменами: Букіним Эдуардом, Балабановим Максимом. Найбільшу увагу я приділяв даним спортсменам. Свірик Микола на старті зайняв ближній лівий кут. Відступивши, для того щоб Микола зміг зробити декілька лунок, я пробурив за ним ланцюжок з 5-6 лунок по лівому краю зони, і ще стільки ж паралельно в зворотьньому напрямку. Також пробурив дві лунки і закормив на дальній лінії зони. З перших проводок розпочали ловитись окуньці. За хвилин 15-20 визначилась приблизна полоса стоянки риби.
На дальній стороні зони активно розпочали ловлю вінницькі спортсмени, клював дрібний окунець. В мене з Миколою Свіриком рідко , але постійно попадався окунець більший. Інші спортсмени ловили рибу дуже рідко. Після першої години лову клювання в Букіна Эдуарда і
Балабанова Максима продовжувалось. Я вирішив їм «допомогти». Прибіг до них і біля одного і другого спортсмена добре покормивши побіг ловити на своїх робочих лунках. Через деякий час клювання стихло спочатку в Эдуарда, а потім і в Максима. Допомогли хлопцям в виловлюванні маленьких окуньців і Діма з Миколою. Надіюсь хлопці на мене не ображаються все в межах правил, це змагання. Наші дії змусили Эдуарда шукати рибу біля мене. Марчук Віталій шукав рибу між нами, трішки підловившись зі сторони берега на дальній лінії зони. Біля вінницьких хлопців місця не було тому вирішив ловити біля мене .
Пробуривши декілька лунок біля моїх, Віталій відрізав мене одразу від трьох робочих лунок.
Антон Хомяков забрав ще дві лунки, і залишився я затиснутий з усіх сторін. Почав ловити на двох лунках які залишились і на двох біля вінницьких хлопців. Лунка біля Максима дала тільки схід риби, а біля Эдуарда 5-6 непоганих окунців і плотвичок. Кльов в мене небув добрий, але був стабільний. Це дало мені можливість зайняти перше місце в зоні. Мої хлопці з команди теж непогано виступили, і ми поділили перше місце з вінницькою командою. Після першого туру виявилось, що боротьба буде далі. Вінницькі спортсмени додали в класі в порівнянні з минулим роком, і нам потрібно добре постаратись, щоб кубок залишився в Рівному.
В перерві між змаганнями Рівненські і Вінницькі спортсмени зібрались за дружнім столом і відсвяткували день Защитника Вітчизни, сприяв святу наш постійний спонсор, торгова марка
«KALGANOF»
В неділю перед змаганням рятувальники провіривши лід дали «добро», адже плюсова температура несприяла для проведення змагань. Процедура жеребкування повторилась, і мені дісталась зона С. Кращого «варіанта» і побажать неможливо. Балабанов Андрій 1-місце, Радзімовський Эдвард 1-місце, Степанюк Василь 2-місце. Переможець нашої зони теоретично ставав переможцем Кубку. Після сигналу старт Эдвард зайняв ліву ближню лінію, Василь з Андрієм ближню праву лінію. Я зайняв правий дальній куток зони. Просверливши в направленні Василя і Андрія лунок 4-5, зустрівся з Васильом приблизно на 1/3 зони. Залишивши прапорець почав обловлювати свої лунки. Перша покльовка показалась
приблизно на п'ятій проводці. В зоні лову була маленька течія і легка мормишка з якої я почав лов трішки зносилась течією. Тому вирішив ловити на більшу мормишку. Окунець клював дуже обережно і мені знадобилось приблизно півгодини, щоб лунки розклювались.
При підсіканні кожного окунця, я вудочку на лід ложив обережно, щоб не гуркотіла. Це займало додатковий час, але я залишався непомічений для суперників, що давало перевагу.
В моїх суперників перша половина туру проходила при поганому кльові. Набираючи вагу я кружляв на 7-8 найбільш кльових лунках. З кожної виймаючи по декілька окунців. Після другої години змагань кльов в суперників покращився, деякі ловили рибу швидше ніж я. Запас який в мене був на той момент додавав мені впевненості в перемозі, і я вже витягував рибу непереживаючи, що хтось побачить. Приблизно за 10 хв. до завершення змагань в мене
покльовка більшої риби забрала мормишку, зреагувати нормально не встиг. Приблизно за 4-5хв. Знову обрив, тепер вже в боротьбі. Доловлював вже першою вудочкою яка попалась під руку. До сигналу встигши ще зловити декілька рибин. Якщо суперники незловили «бонусної» риби я був впевнений, що перший в зоні. Під час здавання риби судді, сумніви в мене пропали, і мене хвилювало більше як мої члени команди відловились. Як виявилось в нашій команді крім мене ніхто незміг нормально знайти рибу, і нас потіснила досвідчена команда «Крокодил». Вінницькі спортсмени теж без бою нездались, і зайняли третє і четверте командні місця, а Максим Балабанов виборов друге особисте місце. Я думаю, що Максим в слідуючому сезоні буде сильним суперником, і дасть бій іменитим спортсменам.
Хотілось похвалити вінницьких спортсменів, які додали в класі цього року. Хочу подякувати
фірмі «Кумир» і її директору Зарембі Юрію Георгійовичу за призи і свято з гарячою юшкою.
За підсумками змагань хочу вибачитись перед спортсменами за шереховатості в ході змагань, це за браком часу до підготовки і браком кадрів. Неспортивна поведінка Рівненського спортсмена Олександра Корнаса, буде винесена на розгляд президії найближчим часом. Дякую всім хто прийняв участь в організації і проведенні Кубку Рівненської області.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

А де коментарі Вінницьких спортсменів :?: чекаєм :!: Добре чи погано
було змагатись відпишіть :wink:
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей