Рибінспекція інформує...

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Бажано побачити фото браків і кришувальників на сайті.
А "топтати" за праве діло ми не дамо. :!:
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vik »

Були з Пітіком в середу на тренуванні з лодки, браків аж пищить, сітки, павуки, і це серед білого дня, ще й попереджають щоб ми гачки не пообривали бо в них там сітки
Телефонували до Івана Щевича, щоб дав номер рибохорони, дав, і сказав що вони вже вкурсі, скоро будуть.
Телефонували по даному номеру, абонент позазоною.
Чекали - чекали, х... хто приїхав.
І нафіга розповідати про те як працює рибохорона в поті чола...
А на рахунок ЗМІ, то я думаю воно того варте, але не місцеве.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Vik, чи небажаєш разом з рибоохороною виїхати на рейд

:?:
А то в цей самий час, коли ви з Патіком рибачили, для рейду з рибоохороною було вільних тільки два друга Джуса Володі.
Нажаль по технічним причинам рибоохорона до вас недоїхала, зате на слідуючий день браконьєри, яких ви бачили були затримані.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vik »

це радує що на другий день хоч попали.
а на рахунок пропозиції виїхати з рибохороною на рейд, то я тільки ЗА, обома руками.
просто іноді дії рибохорони бажають кращого. Я розумію що в державі скрута, недофінансування, але можна булоб контролювати (належно) хочаб одну водойму? це ж не потрібно біло їхати в райони, це ж в самому містітака фігня коється, що ж можна казати про перефирію??? що вже там?
ми багато говорили та писали про сумісні рейди рибохорони та членів федерації, але нідочого не добалакались. Адже прості рибацюги краще знають місця "обитания" браків
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Млинівські браконьєри чхали на заборони та поділили водойми району
http://www.ogo.ua/rubrics/Inves/2009-06-12/30208/
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Схоже на правду. :cry: Сумно.
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
Удав
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 23 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Удав »

Vik писав:це радує що на другий день хоч попали.
а на рахунок пропозиції виїхати з рибохороною на рейд, то я тільки ЗА, обома руками.
просто іноді дії рибохорони бажають кращого. Я розумію що в державі скрута, недофінансування, але можна булоб контролювати (належно) хочаб одну водойму? це ж не потрібно біло їхати в райони, це ж в самому містітака фігня коється, що ж можна казати про перефирію??? що вже там?
ми багато говорили та писали про сумісні рейди рибохорони та членів федерації, але нідочого не добалакались. Адже прості рибацюги краще знають місця "обитания" браків
8067 3605062 дзвони, домовимось про рейд.
Аватар користувача
Удав
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 23 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Удав »

Россо-Неро писав:Млинівські браконьєри чхали на заборони та поділили водойми району
http://www.ogo.ua/rubrics/Inves/2009-06-12/30208/
Якщо людина має хоч трішки інформації по темі статті і вміє логічно мислити та аналізувати, то зрозуміє, що таку пургу може нести тільки істота з безнадійно зіпсованим шлунково-кишковим трактом. Хочете посперечатись?
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

8067 3605062 дзвони, домовимось про рейд.[/quote]

Пане "Удав", в кожного з нас, рибалок, є в наявності мобілки. Особисто я (впевнений що і не тільки я) маю бажання записати ВСІ мобільні телефони ВСІХ структур, які здатні МИТТЄВО зреагувати на будь-які неправомірні дії браконьєрів. ДУЖЕ ВАС ПРОШУ (можливо вчергове) ОПУБЛІКУВАТИ ВСІ ТЕЛЕФОНИ ОПЕРАТИВНОГО РЕАГУВАННЯ із вказанням імен та посад чиновників! Нехай ВСІ небайдужі їх собі занотують на всякий випадок. Контактуйте з рибалками!!! Зустрічайтесь!!! Обговорюйте проблеми!!! Запрошуйте на зустрічі ЗМІ!!! Але умова: НЕ ДЛЯ ЗВІТІВ ЧИ "ГАЛОЧКИ"!!! Тільки разом ми подолаємо цей "бардак" на наших водоймах.
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Допишу, оскільки не бачив останнього повідомлення Удава. Я вірю в більшій чи меншій мірі статті в http://www.ogo.ua/rubrics/Inves/2009-06-12/30208/, оскільки неодноразово мав можливість бачити подібні чи ще більш паскудні події в перлині України, озері (заповіднику) Славутич. Сотні ятерів, кілометри сіток!!!!!!!!!!!!!!! Ятери стоять на ПОСТІЙНІЙ основі!!! Мають ТАБЛИЧКИ 8O , власників, щоб очевидно ніхто не сплутав!!!! Катер рятувальної служби перевіряє (знімає) улови з ятерів з вугрем!!!! Я сам бачив! Хочете, на спір, виїдемо з телебаченням та В ЛЮБИЙ ЧАС знімемо про ці сіті передачу? Без проблем!
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
Удав
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 23 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Удав »

Banderivets писав: Пане "Удав", в кожного з нас, рибалок, є в наявності мобілки. Особисто я (впевнений що і не тільки я) маю бажання записати ВСІ мобільні телефони ВСІХ структур, які здатні МИТТЄВО зреагувати на будь-які неправомірні дії браконьєрів. ДУЖЕ ВАС ПРОШУ (можливо вчергове) ОПУБЛІКУВАТИ ВСІ ТЕЛЕФОНИ ОПЕРАТИВНОГО РЕАГУВАННЯ із вказанням імен та посад чиновників! Нехай ВСІ небайдужі їх собі занотують на всякий випадок. Контактуйте з рибалками!!! Зустрічайтесь!!! Обговорюйте проблеми!!! Запрошуйте на зустрічі ЗМІ!!! Але умова: НЕ ДЛЯ ЗВІТІВ ЧИ "ГАЛОЧКИ"!!! Тільки разом ми подолаємо цей "бардак" на наших водоймах.



Щоб тримати постійно діючу групу швидкого реагування, штат рибоохорони потрібно збільшити вдвіччі, а відповідно і фінансування(транспорт, ПММ, зарплата спецзасоби і т.д.) Про бюджет на 2009 рік знайдете в інтернеті. А слово "рейд" - передбачає плановий виїзд, а не оперативне реагування. Телефон надано, щоб дати можливість рибалкам побачити роботу рибоохоронців з середини під час рейду чи риболовлі - називайте як завгодно а також для організації спільних дій по знищенню браконьєрства, як поняття.
Востаннє редагувалось 12 червня 2009, 23:22 користувачем Удав, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Удав
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 23 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Удав »

Banderivets писав:Допишу, оскільки не бачив останнього повідомлення Удава. Я вірю в більшій чи меншій мірі статті в http://www.ogo.ua/rubrics/Inves/2009-06-12/30208/, оскільки неодноразово мав можливість бачити подібні чи ще більш паскудні події в перлині України, озері (заповіднику) Славутич. Сотні ятерів, кілометри сіток!!!!!!!!!!!!!!! Ятери стоять на ПОСТІЙНІЙ основі!!! Мають ТАБЛИЧКИ 8O , власників, щоб очевидно ніхто не сплутав!!!! Катер рятувальної служби перевіряє (знімає) улови з ятерів з вугрем!!!! Я сам бачив! Хочете, на спір, виїдемо з телебаченням та В ЛЮБИЙ ЧАС знімемо про ці сіті передачу? Без проблем!
Можливо я не уважно читав статтю (http://www.ogo.ua/rubrics/Inves/2009-06-12/30208/), тоді ви вкажіть мені місце, де в ній згадується заповідник Славутич. А посперечатись я пропонував з приводу саме статті.
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Славутич - це як кричущий приклад "дахування" зі сторони правоохоронців! В народі кажуть: найперший злодій - це СТОРОЖ! А по діям оперативників люди (рибаки) судять про Вашу систему в цілому. Якщо НЕ МОЖЕТЕ правомірно працювати - БОРІТЬСЯ з Вашою системою, АБО ПОДАЙТЕ У ВІДСТАВКУ!!! Нічого особистого, але ДОКАЖІТЬ, що Ви спроможні не тільки ЛОВИТИ браконьєрів, а й ПЕРЕДАВАТИ СПРАВИ ДО СУДУ! А рішення відкритих судів мали б висвітлювати ЗМІ. Посилання на бюджет, бензин і таке інше - це все ФІГНЯ! Ваша надійна опора - це наші рибалки, яким ця ситуація НЕ ПОФІГ! Подумайте.
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Дозволю і собі додати.
Більшість повідомленнь в ЗМІ та на сайті, голосить про рейди на півночі області та про р.Горинь. А наше Рівненське озеро :?: Панове, зверніть увагу і на рятувальників і на сусідні(Спартак)бази :!: :!: :!:
Там , постійно стоять сітки. І самі привладні особи(прибережних баз) ставлять сіточки. У рятувальників це увійшлу вже у звичку(протягом багатьох років):неодноразово спостерігав за зніманням сіточок від вишки і в напрямку пляжу.
Члени Рівненського карпового клубу, з ВЕЛИЧЕЗНОЮ РАДІСТЮ, приєднаються до рейду на НАШОМУ ОЗЕРІ. Можемо і самі, але може добавитись роботи рятувальникам(водолазам). Про постійне місце розташування сіток на озері знаю (70%) і чим зможу тим і допоможемо.
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

Шановні рибалки!

Всім відомий факт, що риба це один з пердставників тварин які мають надзвичайно високі темпи відтворення. Так наприклад, одна самка коропа (5 кг) в природних умовах дає в середньому 250-300 тис. ікринок з яких до статевої зрілості та відтворення доживають 0,1 % тобто 250-300 шт. і відповідно 1250-1500 кг. Чи плітка (0,1 кг) дає 100 тис. ікринок з яких до статевої зрілості доживає 0,05 %, тобто 50 шт і відповідно 5 кг. Отож вченими вже давно встановлено, що оптимальна кількість разів відтворення (розмноження) у наших прісноводних риб становить 2 рази. В подальшому такі плідники втрачають потенціал. Саме тому у рибництві протягом тривалого часу викоритовують плідників лише рідкісних видів риб. А решту викоритосвують в максимальнопродуктивні роки.
Але інша сторона медалі - це умови відтворення риб, а саме якість води, наявність кормів, наявність місць зимівлі, наявність нерестовищ. Ось основні проблеми для відтворення риб у природних водоймах на даний час. Адже якість води у більшості природних водойм нашої області не витримує критики, так наприклад, вчора вночі відбувся витік стічних каналізаціних неочищених вод міста Рівне у річку Устя, як наслідок масова загибель риби та отруєння всіх водних рослин та тварин, встрата кормових ресурсів та накопичення токсикантів у донному грунті. І це лише поодинокий факт. У Зозівському буферному ставку (нижче м. Рівне на р. Устя) я особисто неодноразово діставав з брпаконьєрських сіток карасів схожих на рибу-телескопа з вирячкуватими очима в дасяток разів більшими ніж у здорової риби, а все це наслідок брудної води. Як ви думаєте така риба віднереститься?
Друге, багато старших людей запевняють нас, що риби колись було "немеряно". Так, це чиста правда, але також є нюанси тоді не було масштабної гідромеліорації яка знищила придаткові системи річок, а разом з ними і природні нерестовища та зимувальні ями. На даний час як показали дослідження останніх років зокрема в нас в області втрачено більше 50 % нерестових угідь та зимувальних ям.
Також і природа із змінами клімату приносить принципові перебудови і у систематиці риб і в умовах їх життя. Так найближчі 40 років для нас прогнозують відсутність сніжних зим, а отже відсутність паводку та затоплення заплав річок для нересту. То звідки ж рибі взятись?
Подивіться самі за останні 20 років скільки видів риб у нас зникло чи на грані зникнення, так звичайно на їх місце прийшли нові - ротани, чебачки амурські та інша погань. Зараз уже і наявність великої кількості карася визначає водойму як рибну. Я вважаю це не те, що нам потрібно.
І на теперішній день, поява "кипятильників" та китайських сіток наносять рибі надзвичайної шкоди адже перше вбиває все, а друге майже все. Так от нещодавно в пресі я надибав статтю як наші митники спіймали контрабандистів які в Одесу з Китаю привезли контейнер з рибальсткими сітками і заявили вагу НЕТТО 5 тонн, а фактично ввезли 15 тонн. Тож подумайте якими об'ємами їх до нас ввозять. Одна сітка з жилки 100 м важить 5 кг, а 15 тонн - це 3000 сіток довжиною 300 км (майже до Києва). Отож скоро сіток буде більше ніж риби по штучно. Проста заборона на ввезення цих знярядь до України на 50 % вирішить проблему браконьєрства. Оскільки людей які зможуть сплести сітку обмаль і коштуватиме вона тоді відповідно. А для промисловиків і вистачить нашого Керченського комбінату, який через китайців на грані банкрутства.

Я працюючи в органах рибоохорони вже три роки займаюсь науковим вивченням рибного браконьєрства і це лише 15 % втрат риби від різних людських чинників. До збереження риби слід підходити комплексно, працюючи у всіх напрямках і лише тоді буде результат.
Порівняйте самі, чому у Монголії риби навалом, тому що мало підприємств, річки мають первинний природний стан, та ж ситуація на Півночі та Сході Росії. В промисловопотужній Німеччині теж, риби не менше, але там водойми в десятки разів чистіші ніж наші ось Вам і результат.
В Індії у одній з найбільших річок країни - Ганг риби практично не має, а чому бо там індуси скидають трупи померлих у священну річку, представте, що там робиться.

На мою думку, висновок один поки наші водойми будуть вигрібними ямами ніякої риби у нас не буде. І повірте її відсутність це не заслуга виключно браків. Промислові підприємства, гідромеліорація, парниковий ефект та зміна клімату ось рівнозначні складові зниження рибних запасів.

P.S. Науково доведено любительський вилов риби = вилову браконьєрів. Думаю доцільним вже і в нас є принцип "впіймав - відпусти" хоча б для рідкісних видів риб.
Відповісти

Повернутись до “Рибоохорона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість