Кубок України спінінг з лодки 2009

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Кубок України спінінг з лодки 2009

Непрочитане повідомлення KYM »

Положення та фото бази, де будуть проходить змагання

Треба визначатися хто поїде, чи є спонсори і т.і. Взнос 1300 грн з команди (сюди входить 1-разове харчування+ проживання на 3-х у будиночку на базі) + дорога і т.і. 8O
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

пробуем разрулить транспорт. кто едет ,надо порешать. может можно будет отправить две команды. на счет спонсоров туговато :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Право на 2-е команды у нас есть, его любезно предоставила нам команда Щевич-Демьянчук-Свирык :D

Было бы хорошо, если б спонсоры откликнулись, на форуме практически постояно находятся в он-лайн около 35-40 человек...

Вечная проблемма - деньги :cry:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Якщо вчасно будуть потрібні папери з Києва, з Мінмолодьспорту (виклик), то ОДА оплачує проїзд, проживання, добові та харчування (по своїм нормам).
Питання виділення транспорту від ОДА - під питанням, бо робимо це вперше, а їхати поїздом з кучою барахла, а потім ще перекладними - незручно.
Внески - за свої, як не крути, або ж - спонсори... :(
Друга команда буде фінансуватися ОДА лише якщо у виклику буде зазначено, що від Рівненської обл. викликається саме 2 команди або ж 6 чоловік.
Зазвичай контактами з Києвом займається президент РОФРС, але у цьому році ні на ЧУ по мормишці в Харкові, ні на КУ по спінігу в Барабої потрібних паперів вчасно отримано не було :(
Але шанс є...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Винесіть будь-ласка дане питання на Президію. Було б непагано з"ясувати хто винен у паперовій суматосі і виправити положення. З рейтингом робиться щось незрозуміле... :evil:
Мені наприклад цікаво хто туди їде - може мені немає чого переживати і т.п. - я тіпа не попадаю на дане дійство - то я собі запланую щось друга - а так взагалі нічого не зрозуміло.
М-дя... 8O
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

KYM писав: З рейтингом робиться щось незрозуміле... :evil:
Мені наприклад цікаво хто туди їде - може мені немає чого переживати і т.п. - я тіпа не попадаю на дане дійство...
Справа в тому, що навіть, якщо перепадуть якісь кошти від ОДА, то все рівно спортсмен влетить у копієчку. Плюс час. Тому я не впевнений чи зможемо ми вкомплектувати хоча б одну команду. Претенденти -
Щевич, Дем'янчук, Свірик, Форманюк, Кощук, Ніколаєв, Степанюк + Степчук, Потапов, Корнас, Тарасюк... Когось забув??? :?:
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

До вашої уваги ТОР-11 рейтингу РО ФРС - спінінг з човна:
1. Щевич І. - 281
2. Дем'янчук Б.- 257
3. Свірик М. - 250
4. Ніколаєв Д. - 205
5. Корнас О. - 177
6. Степчук П. - 144
7. Кощук С. - 143
8. Степанюк В. - 134
9. Зозуля В. - 98
10. Потапов О. - 90
11. Форманюк В. - 86
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

На основі рейтингу та після тривалих переговорів з спортсменами на затвердження Президії РО ФРС буде представлено такий склад збірної Рівненської області на Кубок України в Харків:

1. Ніколаєв Дмитро - капітан
2. Кощук Сергій
3. Зозуля Володимир.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

За останньою інформацією наші виграли... в номінації - "здобули досвід"... чекаємо протоколи... про проколи... 8O
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Для початку інформаційний ролик про змагання (натиснути кнопку "видео") :
http://www.objectiv.tv/200609/28427.html

Тут протоколи, фото та розширена інформація:
http://www.fsfkharkov.ucoz.ua/forum/5-239-2

В продовження скажу - дійство було відмінно організоване (особлива подяка Сергію LVS та колегам з команди МММ за допомогу та приділену увагу). Судді працювали налагоджено, човнів вистачило усім, обід після етапів змагань був дуже доречним :).

Про водойму:
Акваторія величезна, риби багато, особливо білої. Щодо залікової на змаганнях риби - звісно ставка була на окуня, який на даній водоймі стоїть плямами. Це дуже немаловажливий факт, адже, якщо ти не натрапив на пляму стайного окуня (точку), ти задовільняєшся лише поодинокими екземплярами. Для перемоги необхідно було вивчити точки з окунем. Наші колеги з Чернівців приділили цьому увагу і знаходилися на водоймі ще за тиждень до змагань, отже даний факт (відомості про працюючі точки, знання акваторії та найбільш працюючі приманки та монтажі і т.і.) допоміг їм зайняти 2-гу сходинку п"єдисталу пошани.
Щодо щуки:
За перший етап на всіх було зловлено 5-6 залвкових щучок, вага екземпляру не перевищувала 400 гр. У другому етапі (на скільки я бачив під час зважування, але я відлучався) щука була ніби-то лише одна.
Щодо себе:
У першому етапі я потрапив на більш-менш працюючу точку лише за 40 хвилин до фінішу, підлатався там рибою, але цього виявилося недостатньо для нормального місця у зоні - лише 17-й при вазі 3кг 20гр, воно і не дивно - попади я на дану пляму риби відразу - результат був би у 4-5 разів кращий, але ...
У другому етапі на рибу я взагалі не потрапив, ловив першу годину більш-менш активного окуня, потім намагався знайти точку, але після десятка глухих спроб зрозумів - усі вони ще після старту зайняті спортсменами, вірогідність того, що я знайду точку типу "вчорашня" приблизно дорівнювала 10%, почався сильний вітер, між берегами близько километра, тому я вирішив дозбирувати окушка у більш-менш нормальному місці, де я і починав зранку.
Після першого часу крупніший окунець перестав клювати і ми дозбирували малого. В результаті я назбирав всього 2кг 340 гр і був лише 15-й з 23-х спортсменів.
Враження:
В єдиному впевнений - досвіду набув не аби якого, подивився на людей, зрозумів для себе де-які позиції.
Про те що відпочив сказати не можу, адже подолали 1000 км з вечора до ранку (в обох напрямках, поперемінно з Володею Зозулею) та 2 рази сутки через сутки на роботі дали про себе знати.
Режиму намагалися дотримуватися - вставали о 05-00 та о 04-30, отже відпочивав вже вдома після приїзду =)

Жалію чи ні?:
Однозначно - НІ! Як кажуть - людина починає думати, коли її кидають під танк, ось і в мене дещо зрушилося з мертвих точок, коли прийшлося думати, щоб наловити рибу. Як кажуть хоч і не відразу (далеко не відразу), але почав думати трохи обширніше.
Другий аспект - якби не поїхали непідготовлені у технічному плані та не попали на таку ситуацію - так і не знали б, що таке може бути, а готовим до цього треба бути!
Ось таке, братики, вибачайте, що результату не показали, буду сподіватися, що наступним разом я все ж таки не побачу а ні хвоста, а ні луски!

Пи.Си. Окрема подяка Дімону Ніколаєву за вирішення питання з коштами на поїздку та за те, що взяв на себе усю організацію поїздки! Також від душі дякую облдержадміністраціі (відділу фізкультури та спорту) за допомогу, а також за те що не забувають про рибаків!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

KYM писав: ...вирішення питання з коштами на поїздку...
А шо, лише Дімону треба дякувати :?: :?: :?: ... :D Озвучте всіх спонсорів і "доброжелателей"!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

bogdan писав:
KYM писав: ...вирішення питання з коштами на поїздку...
А шо, лише Дімону треба дякувати :?: :?: :?: ... :D Озвучте всіх спонсорів і "доброжелателей"!!!
Безперечно треба подякувати Президії РОФРС за кредити для команди і особисто Щевичу І.П. за допомогу у всіх відношеннях. Вельмишановному Богдану Григоровичу подяка за сковородку і інше приладя. Володі Джусу за очпуітєльні якоря-яйця, комплекти яких він зробив на кожного члена команди! DOCу за допомогу у проходженні медкомісії в бистрому темпі! Форманюку ВІктору за прокат снастей! Усім причетним до сбору команди в дорогу - величезна подяка. Можливо когось упустив, прийду до тями (ще у своє тіло не повернувся остаточно після переїздів)- обов"язково подякую.
Востаннє редагувалось 23 червня 2009, 14:15 користувачем KYM, всього редагувалось 1 раз.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

KYM писав: Богдану григоровичу подяка за сковородку і інше приладя.
Отож, уже "григоровича" з маленької букви... А Щевича - "І. П." величають...
Да, пательня - Дімонова, просто він мені віддає її драяти :D
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Зміни в рейтингах...
На Кубку України серед 66 учасників члени нашої збірної зайняли такі місця:
Ніколаєв Д. - 35
Кощук С. - 52
Зозуля В. - 63

Протоколи дивись тут - http://fsfkharkov.ucoz.ua/forum/5-239-2#5294

Отож Дімон, згідно з рейтинговим розрахунком додає собі 58 балів, Серьога - 26, Вован - аж 6 8O ( Це для тих, хто каже що участь в всеукраїнських змаганнях дає беззаперечну рейтингову перевагу перед тими, хто туди не потрапляє).

Отож після КУ в Харкові і перед ЧУ в Рудяках( 1-2 жовтня. Київська обл.) маємо таку ситуацію (ТОП-11):
1. Щевич - 281
2. Ніколаєв - 263
3. Дем'янчук -257
4. Свірик - 250
5. Корнас - 177
6. Кощук - 169
7. Степчук - 144
8. Степанюк - 134
9. Зозуля - 104
10. Потапов - 90
11. Форманюк - 86...
12........
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

KYM писав: ...дійство було відмінно організоване...
Таке питання - чому від Харкова брало участь аж 5 команд? Як переможці чемпіонатуУкраїни вони мали розширену квоту - але це лише ТРИ команди...

Шо за КУМОВСТВО???! :?: :!:
Не було Щевича - не було кому розбиратись??? 8O
Пропоную :D результати Харків-4 та Харків-5 анулювати :D 8O :wink: і наші зразу піднімуться!!!
Востаннє редагувалось 23 червня 2009, 13:35 користувачем bogdan, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей