Рибінспекція інформує...

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

А я пропоную все вивести з містечкового рівня на державний. А саме, звернутись в програму "Критична точка". Якщо хлопці з рибохорони наважаться, то ми всі приєднаємось і створимо якусь акцію....
Отож тел. в програму -8-067-622-7-888
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Удав писав:
З багато чим згідний. Але, за слова: "Только не нужно в этой системе искать честных рыбинспекторов - ИХ ПРОСТО НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ПО ПРИРОДЕ!!!!" вельми кортить сказати Чистякову кілька слів від яких він перестане бути чорно-білим, а змінить масть на червону. Крім того: я не знаю матеріальних статків Чистякова, але гадаю, що якщо запросити його, щоб він порівняв їх з умовами і рівнем життя знятого начальника Рівненської рибоохорони, то Чистяков кардинально змінив-би свою думку щодо порядності окремих рибоохоронців. Принаймі я, за свої майже 30 років трудового стажу, не зустрічав начальника такого рівня, який не покращив свого матеріального стану незаконним шляхом.
тому і прибрали начальника Рівненської держохорони, бо він не вписуеться в систему, проще кажучи не крадє! таж доля чекає інспекторів, бо новий начальник будє тянути свою, перев1рену команду. лозунг "ці руки ніколи не крали" як якесь прокляття над країною, сьогодені маштаби корупціі і цінізм влади просто вражають.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

до ЕКСПЕРТА, а чи можна детальніше що нового в столиці дізнались можливо дійсно потрібно створювати якийсь рух більш серйозніший бо що таке артелі і які там компенсаційні відрахування я знаю дуже детально - в результаті труба водоймі ....

Чи є надія, що можливо ГРУ чи ФРС на самому високому рівні зможе приймати участь у хочаб опосередкованому контролі чи нагляді за водоймами.

Ще цікаво можливо хто знає, яка практика інших країн в них же також ідіотів вистачає але вихід здається знайшли.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

shalun_99 писав:А я пропоную все вивести з містечкового рівня на державний. А саме, звернутись в програму "Критична точка". Якщо хлопці з рибохорони наважаться, то ми всі приєднаємось і створимо якусь акцію....
Отож тел. в програму -8-067-622-7-888
Звернулись ще на тій неділі. Обіцяли запросити на зйомку передачі.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

vvi писав:до ЕКСПЕРТА, а чи можна детальніше що нового в столиці дізнались можливо дійсно потрібно створювати якийсь рух більш серйозніший бо що таке артелі і які там компенсаційні відрахування я знаю дуже детально - в результаті труба водоймі ....

Чи є надія, що можливо ГРУ чи ФРС на самому високому рівні зможе приймати участь у хочаб опосередкованому контролі чи нагляді за водоймами.

Ще цікаво можливо хто знає, яка практика інших країн в них же також ідіотів вистачає але вихід здається знайшли.
Детально розповідати не можу, адже сайт читають не тільки друзі та однодумці.
Якщо наші об'єднані зусилля зможуть допомогти, одразу повідомлю .
Всі хто в цій державі ще може хоть чим допомогти рибалкам, з нашою проблемою ознайомлений і працює над її вирішенням.
Практика жодної країни нам нічого не дасть, там не має такої прогнившої системи влади.

Рибалок в нашій державі стараються не бачити в упор.
Таке казалось очевидне притання, як присвоєння звання майстрів спорту рибалкам ціла проблема.
Прийдеться їхати в міністерство ругатись.
Кандитати в мастера спорту стали чемпіонами світу, а майстрів спорту не дають.
Зневажливе ставлення державних чиновників до рибалок - спортсменів спостерігаєтьбся на всіх рівнях, і практично у всіх областях окрім хіба що Рівненської. Такій ситуації передувала кропотлива робота з місцевими чиновниками на протязі не одного року.
А простим рибалкам ще тяжче, них і їхні проблеми чиновники в упор не бачать.
Аватар користувача
Удав
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 23 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Удав »

oleg-rivne писав: тому і прибрали начальника Рівненської держохорони, бо він не вписуеться в систему, проще кажучи не крадє! таж доля чекає інспекторів, бо новий начальник будє тянути свою, перев1рену команду. лозунг "ці руки ніколи не крали" як якесь прокляття над країною, сьогодені маштаби корупціі і цінізм влади просто вражають.
"таж доля чекає інспекторів," - вже підтверджується. Одному інспектору новий бос (не можу вжити слово начальник) оголосив догану - а це перший крок до звільнення. Розпочались масовані перевірки прокуратурами складених інспекторами протоколів. Коротше кажучи готуються радикальні зміни інспекторського складу. Якщо це відбудеться, доля "диких" водойм та їх мешканців буде вирішена. :cry:
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

А чому б не підготувати (можливо відкритий - через пресу) лист до нашого нардепа п.Шершуна М.Х.? Shershun.Mykola@rada.gov.ua Я багато років промешкав в Києві, є в лавах Рівненського Земляцтва Києва. Знаю, що п.Шершун порядна, за екологію вболіваюча людина. Чому б нам не сподіватись на його підтримку? Якщо по лінії Земляцтва, то міг би спробувать зконтактувать...
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Banderivets писав:А чому б не підготувати (можливо відкритий - через пресу) лист до нашого нардепа п.Шершуна М.Х.? Shershun.Mykola@rada.gov.ua Я багато років промешкав в Києві, є в лавах Рівненського Земляцтва Києва. Знаю, що п.Шершун порядна, за екологію вболіваюча людина. Чому б нам не сподіватись на його підтримку? Якщо по лінії Земляцтва, то міг би спробувать зконтактувать...
Ви спочатку поцікавтесь, а хто ж "пробив" призначення "старого-нового" директора :)
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

А хто "пробив"? Якщо Вам відомо - то оголосіть!
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

+100 для Бандерівця, напишіть людей якщо хто знає, хто кого лобіює та хто кого підбримує і штовхає, так буде зрозуміліше з порадами та діями якщо мета не просто пообзиватись в неті і т.д..
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Banderivets писав:А хто "пробив"? Якщо Вам відомо - то оголосіть!
На скільки мені відомо, Шершун має по слухам відношення до даного призначення, якщо це не так то вам і карти в руки поцікавтесь Banderivets і нам розповісте так це чи ні.
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

EXPERT писав:
Banderivets писав:А хто "пробив"? Якщо Вам відомо - то оголосіть!
На скільки мені відомо, Шершун має по слухам відношення до даного призначення, якщо це не так то вам і карти в руки поцікавтесь Banderivets і нам розповісте так це чи ні.
Повторюсь, але думаю, що доречніше написати від імені рибалок рівненщини (можливо РО ФРС складе текст та винесе його на форум для обговорення) ВІДКРИТИЙ ЛИСТ п.Шершуну, краще через пресу, можливо ТБ. На сайті можна провести голосування рибалок рівненщини про підтримку тексту листа (приклад ГРУ). Відповідь нашого нардепа для своїх виборців буде тяжко необгрунтувати чи взагалі не надати такої відповіді. Знаю п.Шершуна як порядну та небайдужу до охорони природи людину. Але люди на те і люди, що здатні помилятись. Головне, щоб свої помилки вміли та бажали виправлять. :wink:
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Ідея нормальна, можна попробувати.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

vvi писав:...
Виходячи з слів ітіолога ТРОФІМЧУК не подарунок, але підготуватись до листів відкритих зустречей і т.д., потрібно серйозно, бо звинувачення річ дуже тонка, якщо немає доказної бази (навідь якщо це було тричі правда), автоматично стане наклепом з витікаючими наслідками та створення образу ображеного і обплеваного а в нас на Укпраїні таких люблять. Щоб ця робота мала реальне продовження + докази = лист в прокуратуру щодо змови з метою і т.д. . Обних уподобань та Симпатій мало.

Знаючи непогано Трофімчука, і читаючи про Бондарчука, особисто скоріше повірю Бондарчуку, але щоб конфліктна справа була реально виграна потрібно мінімум емоцій і чітки факти, що будуть виглядати переконливо. Решта лірика.
Ідея листа дуже гарна, але як на рахунок вище вказаного, що писав я раніше. Якщо пани можновладці, чи інші все дійство робили свідомо, напевно і досвіду в таких переписках вистачає .... щоб бути і нам переконливими. В противному разі тільки посилемо їх позиції і перетворять все на наклеп.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Не забувайте, що скоро вибори Президента, ото ж всі будуть вести себе чемно та підкреслено правильно. Ніяка партія не захоче "прославлятися на місцях" з компрометуючими "елементами". Отже тільки "гласність", як говорив п.Горбачов, спасе нашу ситуацію та поверне все на краще. Це ж зрозуміло? 8)
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Відповісти

Повернутись до “Рибоохорона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість