Басів Кут

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

я був вчора, кидав трохи далі, ловив трохи глибше, то попадалсь в основному невеличка плотва на мотиля
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Вчора ловив на пляжі. Мотиля чи ще чогось живого не було, то ловив на бородинській хліб. Кормив троха - паніровка, висівки, печиво (зробив перед виходом). Клювало не менеше ніж на мотиля, тільки насадку треба було робити геть маленьку. Хватало так глибоко шо екстрактор добре працював. Головне сину (4,5 років) сподобалось. І перша в році засмага пристала до шкіри.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

Прогулявся по рідній водоймі 8) .... чисто та порядок... обладнали пляж...
Рибка також покльовує, але з самого ранку.... Бачив один рибачок тягнув дуже пристойного карася на поплавчанку...

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

В 4-30 ранку вже був на Басіку. Два фідери, дальнобійка та поплавчанка. Пробував ловити до 10-00. На дальнобійку (гогох, росяник) - 0 покльвок, на фідер (росяник) - 2 в"ялих покльовки (не підсік), на махалку - штук 10 плотвичок. Деякі навіть пристойного розміру(перловка з діпом). Улов поернув в рідну стихію для нагулу ваги :lol: . Ловив за магазинчиком (перед "спасалкою"). В даному місці спокійно половить та естетично відпочить НЕ РЕАЛЬНО. Береги ДУЖЕ ЗАГАДЖЕНО побутовим сміттям думаю що самими ГОРЕ-рибалками. :twisted: Мною було виловлено з води та забрано з берега ПОВНИЙ пакет різного "гімна". Думаю що скоро там буде засрано гімнюками - рибалками знову. :evil: Слова-порівняння не "фільтрую" навмисне. Нехай всі ті, що так чинять знають, якої я про них думки! :twisted: :twisted: :twisted: Біля приміщення УТМР (ліворуч, ближче до водойми) росте собі деревце, а під ним..... просто п...ц! :evil: СМІТНЮЧИЩЕ!!!!!!! Панове колеги УТМРівці!!! Вам не гидко ходити щодня на роботу понад цим БАРДАКОМ?!!! Членськіх внесків не вистачає для того, щоб організувать прибирання? То організуйте суботник! Потрібно мера Хомка та місцеве телебачення запросити, може стимул з"явиться! ГАНЬБА!
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Дик туди напевне вони чамі і викикають, а на рахунок прибрати це дааа ще ті типи ...
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

Веховодка, пляж, матч....
Вийшов порибалити чотири з половиною годинки.... народу більш як достатньо ... (цікаво те що навіть були і тверезі риболови) .... кльов стабільний - якщо прикормлювати ... на гачку опариш чи мотиль...

Зображення
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

У суботу був у Новому Дворі з 16 до 19 . Улов 1,5 кг більшість верховодки попадалась і плотва.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Vetal »

Вчора вирішив з батьком відвідати рідний Басік, збити оскому по поплавчанці. Мотиля на базарі вже не застав, тому був лише опариш і манка. Клювало слабенько на манку, опариш взагалі верховодка ігнорувала. Виловлено біля двох десятків верховодки і одна плотва (приємного розміру). Фото змоги викласти немає, накрилась картка памяті в фотоапараті. Усім гарного робочого дня. :ti_pa:
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: Де можна половити на поплавкові снасті.

Непрочитане повідомлення juice »

25-26 квітня знайшовши вільну хвилинку десь по три години під вечір провів біля моста у Новому Дворі результат біля 40 шт верховоди і по одній плотвичці. Ловилось то на мотиля , то на опариш і також манка не відставала . Ловив шестиметровим махом. Плотва йде на нерест.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Shamik »

Всім доброго Дня! Вчора був на водоймі! В улові близько 3-х десятків верховодок з краснопірками. Якщо прикормлювати то ловити мабудь і вночі можна. Сидів з 17год до 20:30год, клювати непереставала, ловив на опариш, багато сходів із-за велечини гачка (нехотілось заглотиши вішать). Неподалік від мене рибацюга зі спіном зловив непоганого окунька, рибаків було мало, а бажаючих подовитись на улов та сам процес - як на виставці.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Vetal »

Напишу звіт про свою риболовлю. Рибалили з батьком 04 травня в районі "вишки" мали з собою по одній поплавчанці, насадка мотиль і тісто. Знаючи з попередніх разів що опариша не хоче риба, пропонували їй мотиля. Прибули на озеро біля 10 години ранку, сіли, прикормили і тут пішло поїхало. В улові : плотка, окунь, верховода, карасік а в кінці рибалки я витяг гарного підлящика. Дуже задоволений результатом. Душу відвів, ловили до 16 години, поки не закінчився мотиль ;;-))) Окуні було штук 5 дуже приємного розміру, два сходи чогось непоганого. Варто відзначити також що переконався ще раз в правильності налаштування снасті. Батьковий друг взяв у нас мотиля але клювання не бачив, так як мав важкий поплавок і відповідно багато грузу. В нас же були маленькі пірїни, тонка снасть, і були винагороджені гарним уловом. Мінуси, це вже як я писав два браконєра, і дуже велика кількість сміття, ну дуже... ПИ.СИ. Окунь робив вечером мерву, пошкодував що не взяв спінінга, а також пошкодував що поки немає махової вудки, адже намахався так китайським телескопом що спухла кисть руки. Усім НІ ХВОСТА НІ ЛУСКИ.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Vetal »

Всім привіт. Вітаю зі святом. Напишу і свій звіт, з наступної рибалки вони вже будуть підкріплятись фото :bra_vo:
Риболовля на Басіку в суботу, снасть махова вудка, основна жилка 0,18 повідок - 0,12, наживка мотиль і манка. Прийшов прикормив місце, тут підїхав і батько, десь після 15 хвилин чекання перше клювання і красуня верховода залікового розміру вже в улові. Далі поїхало, плітка (досить пристойного розміру, що стало сюрпризом для мене), карась, верховода. Тут біля 10 години, поплавок у батька на вудці захитався, заметушився ніби шось там мотиля смакує, батько каже: "підсікати", кажу "чекай", він "підсікаю", - кажу "чекай", а він "ай.." і підсікає, я лише побачив в двоє зігнуту бідну 5 ти метрову вудку, підняти цього монстра з дна не вдавалось хвилини півтори тому ми навіть незнали хто там :) (а ми без підхватки) І Тут у всій красі показав себе красень короп, кажу підводь його до мене ступаю в воду і беру його за жилку, тут бац 0,12 не витримує і риба відривається але це все вже відбуваться на березі і кілограмовий карпик в заліку. Адреналіну купа і у мене і у батька.... Десять хвилин тиші, прикормив і знову поїхало :ya_hoo_oo: Рибалили десь до 14 години, загальний улов склав біля 3 кг на двох. Риболовлею задоволений, настрій супер. Є ще рибка в Басіку, є... незважаючи ні на що.
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Вчора зранку був на водоймі з другом. Ловив на поплавок на опариша. Я спіймав одного карасика менш як наладонь і все.
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

був зранку до 11 на манку зловив з 20 плотвиць сидів за вербами метрів 100(не від дороги)клює тільки кінеш але чогось зловити дуже важко даже на грамовий поплавок
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення serseruy »

SKIPERUN4IC писав:був зранку до 11 на манку зловив з 20 плотвиць сидів за вербами метрів 100(не від дороги)клює тільки кінеш але чогось зловити дуже важко даже на грамовий поплавок
потрібно було попробувати опариш+мотиль або хробачка може и карасик би пішов :mi_ga_et:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей