Кубок 2009 Рівненської області з лову риби фідером

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
Leila
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 02 серпня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Leila »

ВІТАЮ ПЕРЕМОЖЦІВ КУБКУ СТЕПЧУКА ПЕТРА, ФІЧУКА ПЕТРА, ПІВНЯ ЮРІЯ. УРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SVAROG »

Мои поздравления Петям и всем победителям.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vik »

всім привіт, щойно повернувся з змагань,
результати наступні
Команда:

1 "Петри"
Степчук Петро
Фічук Петро

2 "Альбатрос"
Марчук Віталій
Півень Юрій

3 "Полосатік"
Красовський Павло
Заєць Володимир

Особисте:

1 Фічук Петро
2 Півень Юрій
3 Степчук Петро

ЗМАГАННЯ пройшли весело, шкода що приймало участь лише 7 команд.
Великої риби в уловах небуло. попадалися в основному густєрка, підлящик, плотва.
Погода була причудова.
Дякую всім за приємну компанію :)
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Зауважу, що якщо в першому турі абсолюттними лідерами були Петри - два перших місця, то у другому турі на такий результат вийшли Альбатроси.

В особистому заліку у всіх трьох призерів виявилось по 3 бали.
1 і 2 місце розділило лише 19 грам.
2 і 3 - десь під 300... Але Петя Степчук хапнув найбільшу рибу змагань - головня 360 грам
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

EXPERT писав: ФІЧУК ЧЕМПІОН
ВІТАЮ ПЕТРІВ З ПЕРЕМОГОЮ.
AAAAAA!!!!

Випадок!!! Виловлиний підлящик 300 г, на останніх секундах!!! Це про другий тур, але цілком заслужено.....

Загальних пару тезісів:
Рибас вже не той ... як я зрозумів тільки на виманювання, лакокомиться рухомою годівницею, що котиться по дальній бровці.. та Риба дуже акуратна... неактивна... дуже не крупна... в порівнянні з минулими роками. Снасть ультратока... Точність попадання важлива ... Вода впала!!! Ажіотаж напрягає публіку!!!! :arrow:

Мабуть перший раз стільки покльовок на Горині, нереалізованих в першому турі ... що просто капєц... :evil: :evil: :evil: Глубоководної крупної густери та підляща - ноль в прилові... тільки некрупна плотва та дрібний головень.... :( Одним словом два тичка ... і гоу хоум... Торгова марка деясть в одному... І так майже всі 6 год змагань..... По закінченню намалювався Паша і сказав, щось про глухарів!!!! :oops:
А я йому говорю, що ліс опозітно прямо і що мабуть він, щось путає... :D Ну це так гумор ...хто незовсім зрозумів бажано прочитати ... другу частину....

Далі буде!!!!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

ZVod писав:По закінченню намалювався Паша і сказав, щось про глухарів!!!! :oops:
А я йому говорю, що ліс опозітно прямо і що мабуть він, щось путає... :D Ну це так гумор ...хто незовсім зрозумів бажано прочитати ... другу частину....
Паша-катастрофа в своєму репертуарі :lol:
А корови його не оточували під час змагань??? :lol:
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vik »

shalun_99 писав:
ZVod писав:По закінченню намалювався Паша і сказав, щось про глухарів!!!! :oops:
А я йому говорю, що ліс опозітно прямо і що мабуть він, щось путає... :D Ну це так гумор ...хто незовсім зрозумів бажано прочитати ... другу частину....
Паша-катастрофа в своєму репертуарі :lol:
А корови його не оточували під час змагань??? :lol:
ні, вони оточили лише його бус :lol:
Аватар користувача
Andrey-Brizhitskiy
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 14 грудня 2007, 01:00
Телефон: 0504124810
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Andrey-Brizhitskiy »

Вітаю чемпіонів... УРА
Аватар користувача
SHIL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 26 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

)

Непрочитане повідомлення SHIL »

Змагання удались на славу. Один недолік - мало команд-учасників. Чесно кажучи як для річки я був готовий мало але врахую всі аспекти на наступний раз) Щодо колективу то претензій не має.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

shalun_99 писав:А корови його не оточували під час змагань??? :lol:
Ps2
Хлопці, які там корови – ще гірше.... Одним словом сталось таке......

Як все піде з самого початку тим все і закінчиться ... в мене це на 100% правда... Так ось перед від’їздом в перший день я привітався з Пашою та вже пакуюсь в бус... Як тут дивлюсь щось тут не те.... у бусі сидить дивна істота у образі чолов’яги 45 років.... Характерною особливістю цього випадку було те, що людина була в одних плавках .... постійно циклічно говорила: „Хлопці в якому я регіоні… ні ні ви не подумайте, що я того..!!!” Паша сказав, що це такий прикол… підібрав на вулиці бо той пропав би.... З його слів про якусь девятиповерхівку нам пришлось його завести… Ну звісно вже збились з правильного курсу.... А мужик пішов по підїздах не розуміючи, що там стоять кодові замки...
Далі ще був ранковий гаїшник – „На рибалку хлопці... Що навіть на змагання ... Ну..ну!!!!” Також знакова подія, що привела до незначного падіння рейтинга Полосатіка в табелях про ранги... Гаїшник вплинув на такі речі: дуже образливі цілих 2 грами, першого туру що нам так не хватило до призового місця (я не дотягнув в моїй зоні), а вдругому турі чемпіон абсолютно на останніх секундах виловлює рокового підлящика –нас також обходять, а Паша втрачає на зацепах аж цілих 40 повідків....

Але всеж таки без іронії хочеться віддати належне Красовському Павлу, незламному в всіх напрямках та цілеспрямованому в оборотьбі, як капітану команди так як і просто хорошій людині.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

ZVod писав:Як тут дивлюсь щось тут не те.... у бусі сидить дивна істота у образі чолов’яги 45 років.... Характерною особливістю цього випадку було те, що людина була в одних плавках .... постійно циклічно говорила: „Хлопці в якому я регіоні… ні ні ви не подумайте, що я того..!!!” Паша сказав, що це такий прикол… підібрав на вулиці бо той пропав би....
Даааа, Пашка монстр...Цікаво, де він те чудо взяв? І чому на змагання не привіз? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ventel »

Змагання закінчились, перемогли найкращі!!! Мої вітання переможцям та призерам.
В порівнняні з минулорічним кращим результатом за етап 2128 гр. А. Брижицький, Ю. Півень спіймав максимум цього року 1231 гр. Риба в ці дні була дуже вередлива, та прошена.

До вашої увагі протокол змагань.

Зображення
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

М О Л О Д Ц І ! ! ! !
Всі провідні фідерні команди області довели свою майстерність.І виступили досить стабільно.Вітаю!
...вона чистила рибу,а він її жарив!
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

Пару фотоспогадів:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

Я перепрошую що та піздно але дуже хочу привітати ПЕРЕМОЖЦІВ а такж всіх учасників .
вибачайте що не виступали але ми з Едуардом готувались на кінець серпня. А за короткий час не ми, а ні РИБ до цьго не були готові...
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість