ГОРИНЬГРАД

реєстр та опис водойм для ловлі коропа з часів rybalka.rovno.ua
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Нарешті забрав фотік з дачі і викладаю фото "мамки" яка заважила більше ніж на 12кг. Орієнтовно 14-15кг.
Зображення
Зображення
Ось така рибалка... І найбільш приємно, що людина впіймала такого красеня і не в багажник закинула... :P
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

:lol: :lol: :lol: Вовчик , Кузьма - красивчики відміна рибка... Удачи ВАМ!
Особливий респект за випущений РИБ !!!
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Сьогодні робимо виїзд на водойму. Вирушаємо після 16:00...Якщо є бажаючі приєднуйтеся...
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення _magic »

В Горынграде снова неспокойно!!!
Свежая информация...
Shalun взял двоих-
9 и 5,5 кг ...
В течение 30 минут
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Так було весело та енергічно...
Поїхали на риболовлю дві команди "Альбатрос" та "Ягдташ", але трішки іншим складом ніж зазвичай. Сашко("Ягдташ")вирішив показати своєму швагру коропову рибалку. Я нарешті виїхав разом з дружиною :P
Отже дітей до родичів і швиденько на водойму. Закорм надзвичайною кашою: декілька видів бойлів та пєлєтсу, горох з кукурудзяною кашою та декілька пачок сухої прикормки. Доки закормилися - темніє, вже останні вудилища закидали в темноту. Моя Шалунья вже накрила на стіл, а ми вже чекаємо на "паровози". Вечеря, теревені, кавуся з чайком...Телефонує наш товариш Андрій і вирушає до нас погостювати...
Знову теревені, а "паровозів" - нечутно. Приміняємо секретну зброю - перегляд фільму... Теж недопомагає. Андрій втомившись чекати чарівне бібікання, вирушає в Рівне. Ми ще трішки почергували і по ліжечкам... Холодний ранок, швидке та точне перезакидання і гаряча кава. Попивши кави, вирішив прогулятись і помічаю, що посусідству рибалить наш форумчанин - Масік. Привітались, потеревенили і пішли з Русланом на "острів" дізнатись про кльов окуня. Не встигли привітатись з охороною - завивання мого пейджера. Спостерігаю як Сашко підіймає моє вудилище, а моя дружина розводить руками. Як було мені прикро,ну дуже прикро. Петля на шпулі та обрив жилки. Вперше в мене таке чудо сталося, але слід швидко діяти(підійшла риба). Дістаю запасну жилку на бабіні(1 км.) та починаю намотувати. За допомогою колеги з команди "Ягдташ" все вже готове до закидання за лічені хвилини. Після перекидання вирішили прогулятись до "острову" щоб дізнатись у власника про запускання залікового коропа та щуки. Наші теревені перериває писк пейджера. Спостерігаю як Руслан підіймає моє вудилище, а моя дружина дає йому вказівки. Вмикаю 5-ту передачу та долаю 300 метрів за лічені хвилини. Руслан зустрічає мене фразою: - Я не знаю, що робити. Вручає мені вудилище і я розумію, що нарешті мені випала нагода поборотись з крупним коропом. Боротьба була доволі цікавою. Розумне створіння, коли дійшло до берегу, вирушило в пошуках корчів. Звичайно я йому недозволив цього зробити. І ще хвилина та Сашко заводить красеня в підсак. Фотосесія та зважування. Сподівався, що побачу інші цифри, але всього 9кг.
Фото з Сашком та коропомЗображення
Фото з дружиною та коропом
Зображення
Як виявилось це була "мамочка", порадились з власником водойми і вирішили запустити її в маточник.
Цікаво, що відбулося клювання цієї красунечки на те вудилище де був обрив. Знову все перезаряджаю і закидання...Не пройшло і пів години як знову спрацьовує попереднє вудилище. Доволі цікаве клювання, але крючок від "FOX" робить свою справу. Хвилини боротьби і... Виймаю "старого знайомого". Такого коропа вже ловив наш форумчанин "Душман". Короп з перебитим хвостиком, зважується та усміхається на фотосесії...
Зображення
Викладу декілька ракурсів з фотосесії. Зверніть увагу на хвіст коропа. Ось, що роблять електролови з рибою :!: :!: :!:
Зображення
Зображення
І відпускання мученика...
Зображення
Після таких цікавих подій, сподівались на продовження пригод, але...Але дочекались. Тільки не настільки великих. Моя Шалунья виловила тузика до 1кг.
Зображення
Друзі та форумчани, дізнавшись про наші пригоди - вже до вечора прибули на водойму.
Хочу побажати всім ПАРОВОЗІВ!!! Братушки - ХАЙ РВЕ!!!
Особливий привіт до Сашка-"Ягдташа", який вже з сімєю відпочиває та рибалить.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Сьогодні зранку обрибився і Сашко з команди "Ягдташ". Взяв два коропа: 5кг.200гр. та 7кг.820гр. Вітаю Олександра :!: Чекатимемо на фото!!!
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

shalun_99 писав:Сьогодні зранку обрибився і Сашко з команди "Ягдташ". Взяв два коропа: 5кг.200гр. та 7кг.820гр. Вітаю Олександра :!: Чекатимемо на фото!!!
Не то ли это Сашко что моторы к лодкам починяет ?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

shalun_99 писав:Попивши кави, вирішив прогулятись і помічаю, що посусідству рибалить наш форумчанин - Масік. Привітались, потеревенили і пішли з Русланом на "острів" дізнатись про кльов окуня. Не встигли привітатись з охороною - завивання мого пейджера. Спостерігаю як Сашко підіймає моє вудилище, а моя дружина розводить руками. Як було мені прикро,ну дуже прикро. Петля на шпулі та обрив жилки. Вперше в мене таке чудо сталося, але слід швидко діяти(підійшла риба)..
Щойно телефонував власник водойми і повідомив, що був виловлений короп зі 100метрами жилки(блеснили і зацепили). Орієнтовна вага до 10кг. Знятий з крючка коропець та відпущений у вільне плавання...Ось таке...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Відправляюсь з форумчанами(herch та Igorek) на риболовлю. Спробуємо вполювати щось гарнеЗображення
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Я вже обрибився в 18:25 клюнув короп 3,200кг. До нас приєднався Юра(Artcool).
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення _magic »

Вчера рыбачил в Горынграде итальянский карпятник Франческо Сантуччи
Зображення
Это его трофеи:
Амур-27кг
Карп-16,8кг
Это было поймано на озерах в Италии,он говорил мне названия,но я не запомнил
Зображення
Ещё несколько общих фото:
Зображення
Зображення
Зображення
К сожалению за время,проведённое на совместной- интернациональной рыбалке не было словлено ни одной достойной рыбы,но удовольствие от общения по-моему было обоюдное.
Спасибо отдельное Франческо за презент(бобина лески Nesh bullet)
Востаннє редагувалось 23 серпня 2009, 09:37 користувачем _magic, всього редагувалось 2 разів.
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Нажаль не встиг я познайомитись з Франческо, але обрибився рибою через годину після приїздуЗображення
Ніч пройшла в надії на клювання, але гарного клювання так і не побачив. З ночі сидів тузик на 1,260гр.
Ось на фото Юра"Artcool" з коропом на 3кг.200гр.Зображення
Відпочили на 100%. Скуштували смачних шашликів від "Herch_a", переглянули фільм та класно та змістовно поспілкувалися...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Сьогодні зранку було декілька покльовок в команди "Ягдташ", але - сходи...А наш товариш Віктор взяв коропа на 4,5кг. Виїхала на коротке тренування ще одна команда, результати пізніше. 8)
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

oleg-rivne писав:У п’ятничку, 28.08, був на водоймі з 16.00. Щоб подивитись одним оком як хлопці карпа ловлять на короповому фестивалі, іншим - окунця пошморгати.
Виважування карпів, на жаль, не дочекався в цей день, але з хлопцями поспілкувався. Гарне товариство, дружня атмосфера. Хочу зазначити, що треба бути великим ентузіастом карпфішингу, щоб витрачати, як на мене, шалені гроші на знаряддя, прикормку, не говорячи вже про час. Але трофеї того варті! Моя щира повага!
Володі-шалуну окремий респект, приємна людина, поспілкувались півгодини, а таке враження, що старі знайомі.
Атмосфера була як і завжди - СУПЕРОВА! Олег, дуже приємно було з тобою познайомитися :!:
Але такої к-ті сходів я ще ніколи не бачив 8O В нашої команди було все гаразд, а ось у більшості команд - не все гладко! Але все можна прочитати у "Змаганнях та фестивалях"...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Доки в Кузьми упадок енергії після змагань, викладаю його фото з коропом(3,9кг.). Виловлений був коропець в понеділок(наступний день після змагань). Відважні хлопці проседіли дві доби на фесті і залишилися на третю. І не безрезультатно...
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Коропові водойми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість