Кубок Рівненської області по береговому спінінгу.

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vik »

це все цікаво, але можна уточнити хоч приблизно в яких числах буде проводитися кубок???
Тоху підтримую цілком, потрібно вже виходити з ставків, пробівути річки. Як вище зауважили форумчани, буде багато нарікань, як не крути але всіх не задовільниш.
Якщо ж всетаки вирішиться проведення на користь ставка то я тільки за Забару.
Панталія ну дуже не сподобалась зі своїми "підступними" кладками з яких декілька спортсменів скупалося. На цій водоймі рибалка більш схожа на поплавкову, можливості пересування по сектору нуль, обмежуєшся кладкою на якій якщо пощастить знайти рибу то просидиш весь етап спустивши ноги в воду "тоска зеленая". Так що я тільки за Забару.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Нагадую на всяк випадок, любителям течії -

Чемпіонат України з лову риби спінінгом з берега -
Чернівецька обл, Дністер - 5-6.09.09 - 1 команда від області

Кубок Вінницької області з лову риби спінінгом з берега
Дата 12.09.09—13.09.09 (всі бажаючі)

Кубок Чернівецької області з ловлі риби спінінгом з берега
Дата 17.10.2009—18.10.2009... поки що змін у календарі в звязку з переносом ЧУ не було... (всі бажаючі)

Наш Кубок за календарем має відбутися 10-11.10.09 (всі бажаючі)
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

як не крути але всіх не задовільниш.
Ідеальних умов не існує.Змагання для того,щоб виявити кращого у конкретних умовах,а не задовільняти тих чи інших учасників. До того ж незадоволені були і будуть завжди і не мені про це вам розповідати.
Конкретний приклад ЧУ 2008 в Лаврівці,коли у мене,та і не тільки в мене,в стартовому секторі стояв кущ,через який неможливо було дістати води,але ж я стартував і порівняно непогано провів етап.
Як конкретний варіант пропоную Горинь в районі с.Воскодави. На час проведення змагань трава там впаде і умови, як на мене,досить рівномірні.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

згідний. якось в вівторок сам збираюсь зїздити на корчик і протестити його ультралайтом... хоча б гляну чи придатна вона для змагань.
SHIL,що там з Корчиком?Тестив чи ні. Якщо є можливість,то виклади пару фоток.
Ти сам з Корця? Якщо так,можемо домовитись на конкретний день,я підскочу, і ми разом протестуємо той шматок ріки.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
SHIL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 26 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SHIL »

Ні не тестив нажаль плани змінились і я немав можливості зїздити на корчик нажаль.

Я не з Корця, я з Рівного.
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SVAROG »

Мой голос за Забару.
Кстати собираюсь туда съездить в субботу.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Я не з Корця, я з Рівного.
Тим більше,так ще легше зкооперуватись,так що будуть "вікна" пишизвони.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
RERIKSTER

Непрочитане повідомлення RERIKSTER »

ñêàæ³òü ÿêà öå ñàìå ä³ëÿíêà á³ëÿ Êîðöÿ, à òî íà ãóãëüìàïñ, í³÷îãî íå çðîçóì³òè ....
³ äîðå÷³, ÿêùî ÷åñíî òî íà Êîð÷èêó íåìà ùî ðîáèòè ... º ò³ëüêè îäíà ïðèäàòíà ïðÿìà ä³ëÿíêà íà ÿê³é ìîæëèâî ùîñü çëîâèòè, à ñàìå á³ëÿ ñåëà Ñòîðîæ³â .... ãëèáèíè â³ä 30 ñì äî 3,5 ì., º òèõ³ ì³ñöÿ º ³ áèñòðÿ÷êè ...
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

Для проведення Кубка пропоную р.Горинь в районі селища Хотинь, там де не одиноразово вже проводились змагання з фідерної ловлі


Зображення


Зображення


Зображення


приблизно однакова довжина в 650 метрів, зможуть комфортно розмістити до 20 команд. До речі в неділю 31 Я з Тохой протестили ділянки майже двох зон, в результаті на двох було зловлено 9 окуньців, щучий зріз, та Тоха взяв непоганий бонус :wink:


Зображення Зображення



Зображення Зображення


Зображення


Ще хотілося б сказати, що вся риба трудова, і задоволення від її ловлі набагато емоційніші, ніж від пару десятків ставкових окуньців.
Отаке от ...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Starter писав:Для проведення Кубка пропоную р.Горинь в районі селища Хотинь, там де не одиноразово вже проводились змагання з фідерної ловлі.
Можливо і не моя іпостасія, але - класнюче місце . ПІДТРИМУЮ :!:
Starter писав:Тоха взяв непоганий бонус

А Тохін - КРАСАВА! Нарешті монстра злапав :lol:
Starter писав:Ще хотілося б сказати, що вся риба трудова, і задоволення від її ловлі набагато емоційніші, ніж від пару десятків ставкових окуньців.
Отаке от ...
І є шанси гарні екземпляри взяти, а не ходити "прозорими" мірятися...
Аватар користувача
herch
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 07 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення herch »

по поводу Корчика - очень сильно заросший травой и кувшинками. Щуки мало, но есть достойные экземпляры. Окунь летом клюет вяло, экземпляры до кило встречаються. В районе моста и за дамбой обитает голавль.
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SVAROG »

По Горыни -1
Забара +1
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Для проведення Кубка пропоную р.Горинь в районі селища Хотинь...
Ось перший реальний тест місця, де можливо провести наш кубок.
в результаті на двох було зловлено 9 окуньців, щучий зріз, та Тоха взяв непоганий бонус..
Але перед тим як я піймав перший хвостик,я мав 8 пустих покльовок,
включаючи щучий зріз. Причина низької реалізація в мені, а не в активності риби. Тобто, доволі непогано. Зрозуміло, що на самих змаганнях можливо немало "баранок", але це дасть змогу виявити дійсно сильніших. Бо той хто захоче, знайде змогу виїхати потренуватись, і потім покаже результат.
Пізніше зробимо ще кілька виїздів, щоб прослідкувати можливі зміни.
Також дочекаємось доки впаде травичка,та протестимо район Воскодав.
По Горыни -1
Забара +1
Миша, пожалуйста,конкретные доводы на счет "+" "-".
А Тохін - КРАСАВА! Нарешті монстра злапав
Дякую! 8) :D
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SVAROG »

Миша, пожалуйста,конкретные доводы на счет "+" "-".
Пожалуйста, на тех местах которые вы предлагаете я ловил неоднократно. Вероятность увидеть и реализовать там поклёвку чем-то напоминает мне угадывание случайного числа в компьютерном генераторе случайных чисел.
Твой результат на проверке - это конечно хорошо, но он более случаен чем закономерен. Согласен, что если поеду я+ напарник, или кто-либо другой в количестве один - два человека от нуля они возможно уйдут. Но это в режиме рыбалки, а не соревнований, когда около 30-40 чел полощут воду. Поэтому результаты соревнований на этом участке будут иметь более случайный характер.
В Забаре же, при обилии рыбы выигрывает именно тот, кто умеет ловить. Не просто ловить, а много. И Щевич на чемпе это убедительно продемонстрировал. Плюс, в моральном отношении намного приятнее ловить, когда у тебя ловиться, хоть что-то. Ещё одним плюсом в сторону ЗАБАРЫ могу добавить то, что проклёвывается мама-щука, трава падает.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

В Забаре же, при обилии рыбы выигрывает именно тот, кто умеет ловить
... потом такие "именно тот" приезжают на всеукраинские соревнования или соревы других областей и отс****ают по полной программе... зато мы умеем ловить окуня там где его горы..., во мы молоццы!((
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість