Кубок Рівненської області по береговому спінінгу.

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Твой результат на проверке - это конечно хорошо, но он более случаен чем закономерен.
Михаил,я не превожу как довод в пользу конкретного места, поимку жереха. Однозначно он влетел что называеться "на лоха",но перед тем мы вдвоем поймали немало рыбы и было достаточное количество покльовок,тем более что мы пробежали две зоны очень быстро и стопудово пропустили много активного хищника.
а не соревнований, когда около 30-40 чел полощут воду
Про то как 40 и более человек полощут воду на соревах можеш мне не росказывать,я хоть и не имею столько опыта как Иван Палыч например,но повидал поверь немало. И на последем ЧУ, который состоялся на этих виходных,я имел превосходнейшую возможность наблюдать со стороны работу передовых спортсменов.
Так вот, все они продемонстрировали превосходное владение снастью на течении.То многообразие рабочих проводок которое я увидел,меня поразило,а наработать их можно только при условии течения. И только благодаря им многие добились положытельного результата.
И Щевич на чемпе это убедительно продемонстрировал
Миша, а ты скажы где Щевич не ловит? :D
Плюс, в моральном отношении намного приятнее ловить, когда у тебя ловиться, хоть что-то.
Когда у тебя не ловится, это тоже тренировка, потому что на соревах более серезного уровня это поможет тебе устоять морально и ненаделать ненужных ошибок.
И на основе выступлений только на внутренних соревнованиях нельзя сделать однозначно правильных выводов.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Були з Дімоном в неділю на Горині - пробивали можливу зону змагань.
Умови для проведення змагань дійсно нормальні, хоча вода в Горині дуже впала. Пройшли всі три зони.
В зоні "А" Дімону без клеваки сів на джиг окунець грам 50, у мене - луска розміром з копійку якогось риба ... 8O
Зона "В" (там де проводяться фідерні змагання) - 0 покльовок... Зона "С" (за мостом) - я з другого тичка взяв окунця трішки більше за Дімонового, у нього теж тільки одна покльовка... І все... Рибачили 3 восьмої ранку до 13-00...

Приємно здивувало, що глухої цепи зовсім небагато - втрачено лише один джиг...
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

лично мне подходит как Горынь, так и Забара. этот вопрос поставим на голосование и будет видно где кому больше нравится ловить
:evil: :twisted: :evil:
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Тестував і я з Ромчиком сьогодні Горинь-Хотинь...
Приїхали як з дурного ума :lol: в 06:00 вже біля води. Роман виділив мені свою катушенцию та приманки і вперід. Проходивши годину - 0! На початку фідерної зони побачили як щось ганяє малька. Роман робить декілька кидань і судачок на березі. Невеликий, можливо 300гр. Але вже цікавіше ходить-кидать. Не пройшло і 10-ти хв. і Ромчик виймає окунця на грам 200. Ось і відчувається, що у нього досвід полювання на річках. Не даремно він пд.Буг полоскав 5-ть років. Ще трішки походили і вирішили переїхати на кар'єри. В 09:00 на місці. Першим на тих ямах розмочився я. Окунець взяв на мою улюблену крабову палочку. Невеличкий орієнтовно 100 гр. Декілька хвилин і Рома бере шнурка на 200гр. І відразу окунця. Покидали до 12:00 і на Рівне. Шкода, що щучару не впіймали, другий рік дружині обіцяю :cry:
Вся риба відпущена, але не цілована - колюча :lol:
Фото пізніше...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Нарешті я біля комп'ютера. Викладаю фото трудової риби, а не прозорих та семи грамових...
Зображення
Зображення
Все впіймано на місці запропонованому Тохіним та Стартєром. Сьогодні успішно тестувалось Шалуном та Ромчиком...
Не в тему, але - кар'єрна щучка...навіть шнурок :lol:
Зображення
PS
Балдєю від тактики та способу лову Ромчика :roll: 8) 8O
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Кльово, молодчаги!!!
Балдєю від тактики та способу лову Ромчика
А то! Виріс на Ікві, прожив біля Пд. Буга...
... от і лове!
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
Jigmen
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 93
З нами з: 07 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Jigmen »

А то! Виріс на Ікві, прожив біля Пд. Буга...
... от і лове!
ХТО ВМІЄ-той і ловить!!! :!: :!: :!:
А місця досить-таки гарні!
Рыба-ДРУГ,а не ЕДА!!!
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SVAROG »

Вчера был на Горыни - Хотыни. С 17-00 до 20-00 один рыб "зишл", одна поклёвка в стиле "а может то трава, но хвост предатора сложился:)" и минус 4 приманки на зацепах.
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей