Ультралайт

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
Tolik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 27 квітня 2010, 11:52
Телефон: 0671234567
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Tolik »

Рома писав:
Tolik писав:... прикупил себе ультралайт ADAMS MICROFLEX ULTRA LIGHT 180 (0-10)

Що можеш сказати відносно нижнього заявленого тесту палки, він не занижений?


Ну, як тобі сказати...я ним не джигував, тому точно щось сказати я не рішаюся, тим більше що шнур в мене SEB 0.12, а для ультралайта це трохи забагато!
Скажу так, мені комфортно було працювати з усіма видами приманок(окрім джигу)! точно пам'ятаю кидав вертуху 3гр. - політ нормальний, а якщо стояв би шнур 0,08 так взіагалі було чудово, так що на мою думку палка відробляє свої гроші на всі 100 %

Пізніше скину фото зі згинанням кінчика!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Tolik,
можливо я щось не так зрозумів, але тема вже існує - "Спінінгова ловля - загальний форум" -"ULTRALIGHT"
Аватар користувача
Tolik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 27 квітня 2010, 11:52
Телефон: 0671234567
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Tolik »

AnMyk писав:Tolik,
можливо я щось не так зрозумів, але тема вже існує - "Спінінгова ловля - загальний форум" -"ULTRALIGHT"
Мдя...ну я як має бути...створив тему у гілці спінінгові снасті!
На цьому форумі, я так зрозумів, навпаки...все пишеться в одній гілці, і так потім можна "шва" не дійти, ну ладно...не буду сперечатися у правилах та законах!
Якщо модери можуть, то нехай перемістять це у відповідну гілку!
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Остап писав:
oleg-rivne писав: УДа вимагає легеньку, тендітну 1000-ку максимум, типу шимано катана 1000ФА, але для твічу - хоча дешево но не практично! може хтось порадить... (риоби не підходять!!)
Чому не практично? Якщо мається на увазі можливі петлі, то їх не більше ніж з Ріобі. Я на Уди поставив 1000-ку Шимано Нексейв. Шнур - Стрен Мікрофюз - 6ЛБ. Жодної петлі.
ні, з петлями все зрозуміло. я мав на увазі інше -
спінінг "УДИ" (72 гр, 1,7 м) - при таких тендітних параметрах суттеву роль відіграє вага катушки: гра УЛ воблера буде просто "глушитись" надмірною вагою катушки, тобто, не буде відчуватись в руці. Ryobi ECUSIMA 1000 (в мене зараз стоїть) - тяжка (280 гр), це відчувається одразу: тримаєш "голу" УДУ - кайф! і тут ставиш на неї екусіму - оп і присіли, Shimano CATANA 1000 FA - 210 грам - вже краще, але не для твічу. дуже слабенька для того, щоб по ній постійно стукати. ось такі мої роздуми.
до речі, УДИ з МДЖ мені зовсім не подобається (не коректно порівнюю з KF Micro Jig :smu:sche_nie: )
Рибачок
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 19 квітня 2010, 13:12
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення Рибачок »

Цікаву статтю по мікроджигу знайшов на харспіні: О СТИЛЯХ СПОРТИВНОГО МИКРОДЖИГА http://spinning.kharkov.ua/index.php?n= ... crojig.php . Це в продовження теми "шнур чи лєска".
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

Рома писав:
Tolik писав:... прикупил себе ультралайт ADAMS MICROFLEX ULTRA LIGHT 180 (0-10)]
Що можеш сказати відносно нижнього заявленого тесту палки, він не занижений?
Завищений :)
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

oleg-rivne писав:спінінг "УДИ" (72 гр, 1,7 м) - при таких тендітних параметрах суттеву роль відіграє вага катушки: гра УЛ воблера буде просто "глушитись" надмірною вагою катушки,
УДИ з МДЖ мені зовсім не подобається (не коректно порівнюю з KF Micro Jig :smu:sche_nie: )
Олег, не в катушці справа. При всіх інших позитивах Удів, вона просто - глуха (відносно звичайно). Тому і МДЖ з Удами, мяко кажучи, не дуже (більш-менш від 4г). Встановленням на Уди катушки вагою в 150г в чутливості навряд чи виграєш, в комфорті і зручності - да.
Maksim
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 13 вересня 2010, 21:04
Телефон: 0631428120
Звідки: місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Maksim »

Купив собі Graphiteleader CALZANTE 2.29 м 0.5-6 грам. Відразу лягла в руку ця палка. Спінінгом дуже задоволений :D :D :D . Дуже легкий. Кінчик дуже м"ягкий. Рельний тест 1-6 грам. Кидав ним починаючи від мормишок 0,4 і закінчуючи 5 грамами. Кінчик відігрував менше 1 грама, а від 2-3 грам це просто клас як відігрує. Чюйка взагалі класна. Чюється любе торкання до приманки.
Перед цим в мене був Kingfihser Micro Jig, то буду порівнювати тільки з ціє юпалочкою. Спінінг значно проігрує. По приманках вагою до 3-4 грам. Кінчик не так показує торкання дна приманки. Відчувається покльовки по іншому. В закиді проігрує. Дуже важкий.
Вдалось розловити цей спінінг.
І ось декілька фото:
Зображення
Зображення Зображення
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

сьогодні був в Луцьку, пропонували такий самий за 1100 грн - але я ловлю Лунакією, тому зараз хочу собі трішки жорсткіший Слайсер від Меджора - весною візьму :)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Ищу информацию про катушки: SРRО Sроrtsmаn FВ 620 /Banax Ares 600.
Укладка шнура, сброс петель,дальность заброса, надёжность!?
Хочу услышать людей которые ловили такими или наблюдавшим воочию работу этих катух.(если такие имеются :)
Что ещё похожее есть в таком весе(235-245г или меньше) и цене :-)
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Юра ,також був заінтригований каттухою для УЛ Банакс аеро вага250 і ціна у співвідношенні до руб.-1100 гр. Івирішив подарувать собі Миколайчика Дайву кікс 15000 за 1070гр.Яку до речі порекомендував мені Сергій Самурай ,як неубіваєму ікласну при випадковому знайомстві під час рибалки на Горині . Защо йому велике спасибі. Спочатку трохи давила жаба .але всеж купив класну річ ізаспокоївся. Адже катуха для УЛ дуже шкурне питання. Тут все вирішувать тобі. :nez-nayu:
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Kylibin писав:Адже катуха для УЛ дуже шкурне питання. Тут все вирішувать тобі
Спасибо за дельный совет.Но вопрос: Катушка Daiwa Caldia Kix 2506-передний фр., подшипников 5BB + 1RB, пер. число 4,7:1, намотка 0.205 мм / 100 м, вес 240 гр. / Катушка Daiwa Freams Kix 2506 передний фр., подшипников 4 BB + 1RB, пер. число 4,7:1, намотка 6 lb / 100 м, вес 290 гр.. Цена 2200 и 1850 :ny_tik:
Тут сэкономить не получится :cry_ing: Выбирать между "Кикс" и "Аэро" - Дайва однозначно!
Ещё итересная катушка New Nasci с2000s(вес 215г, шпуля мелкая).
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Перепрошую ,я неправильно озвучив модель Daiwa Freams kikx 1500 (00055430) вага255гр придбав в Сапсані за1225гр ---15%==1070гр. Саме то про що марив.
Masterok
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 14 лютого 2011, 16:10
Телефон: 0675874038
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Masterok »

Яку краще взяти Лунакію 68 чи 73 під універсала?
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Какая больше нравится... :hi_hi_hi: , тестовый диапазон одинаковый, различия по строю минимальны, только одна короче, другая длиннее, вам выбирать какая длина больше подходит для вас и ваших условий ловли. :men:
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей