Ультралайт

палки, катушки, жилка, шнури....
Masterok
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 14 лютого 2011, 16:10
Телефон: 0675874038
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Masterok »

у 68 1.2мм кінчик а в 73 1.4мм це якимось чином вплине на МДЖ і на проводку воблерків? дякую
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Была возможность половить 79, в пользовании была некоторое время 83, продал, немного жалею :cry_ing:, в поисках навого девайса в киеве трусил 68,73, луна не совсем для воблерков, так, изобразить проводку аля дерг-дерг или равномерно можно, в пределах теста, не упористое, но..., а микрушничать можно с успехом :-ok-:. Диаметром кончика не заморачивайся, возьми линейку посмотри разницу в 0.2мм и все поймешь. Если не было оных девайсов в пользовании возьми ту, к какой душа лежит, половишь, поймешь чего тебе надо, и тогда начнется гонка вооружений :-) :-) :-)
Masterok
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 14 лютого 2011, 16:10
Телефон: 0675874038
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Masterok »

Дякую!
паша
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 10 липня 2011, 09:14
Телефон: 0675867943
Контактна інформація:

Re:

Непрочитане повідомлення паша »

tosi писав:
EXPERT писав:Я відчуваю в руку.
підтримаю Сергія, не віриться про віддачу в руку на такій вазі серійної вудки, тут кастомна не кожна відпрацює таку вагу в руку, а серійник де як правило під катушкотримач налито або дуже багато смоли, або замість графітових арборів ставлять папір, все це не на користь чутливості уділки. Повторюсь, в мене уділка GL6010IMX Зображення зібрана власноручно, ростом 5футів, вага самої уділки десь 48гр, довжина ручки 12см, в ручці під лапку катухи вставлені графітові кільця впритик на бланк, без будь-яких епоксидок, і в ідеальних умовах я відчуваю в руку таку вагу, але це ідеальні умови. В пару до неї катуха твін магнієвий С2000S, шнур Varivas Mebaru Light Game #0.4, є ще такий шнур 0.3, так от він взагалі мабуть найтонший шнур з всіх існуючих (я вважаю що даний шнур це вже для спортсменів, а для рибалки цілком вистачить і 0.4 :), а товщина шнура неабияк впливає на чутливість самої снасті.
З серійних уділок про таку чутливість можна говорити тільки якщо це одночасник, з того що бачив з серійників, підозрюю що одна уділка від Evergreen матиме таку чутливість.
P.S. звісно сперечатись не буду, тим більше що я цей спінінг навіть на вітрині не бачив і в руках не тримав :) прошу сприймати мої слова як власну скромну думку, тобішь ІМХА :)[/img]
шо за ул палка
паша
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 10 липня 2011, 09:14
Телефон: 0675867943
Контактна інформація:

Re:

Непрочитане повідомлення паша »

KYM писав:Нам и Lunakia не тяжела!
Зображення
Если народ интересует : тест 0,3-5 грамм, 2,3 метра (или 2,37 непомню точно)...вот такой вот ультралайтик преобрели себе несколько наших спартасменов - рыболовов )).
о кум це шо за ул палка
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Re:

Непрочитане повідомлення KYM »

паша писав:
tosi писав:
EXPERT писав:Я відчуваю в руку.
підтримаю Сергія, не віриться про віддачу в руку на такій вазі серійної вудки, тут кастомна не кожна відпрацює таку вагу в руку, а серійник де як правило під катушкотримач налито або дуже багато смоли, або замість графітових арборів ставлять папір, все це не на користь чутливості уділки. Повторюсь, в мене уділка GL6010IMX Зображення зібрана власноручно, ростом 5футів, вага самої уділки десь 48гр, довжина ручки 12см, в ручці під лапку катухи вставлені графітові кільця впритик на бланк, без будь-яких епоксидок, і в ідеальних умовах я відчуваю в руку таку вагу, але це ідеальні умови. В пару до неї катуха твін магнієвий С2000S, шнур Varivas Mebaru Light Game #0.4, є ще такий шнур 0.3, так от він взагалі мабуть найтонший шнур з всіх існуючих (я вважаю що даний шнур це вже для спортсменів, а для рибалки цілком вистачить і 0.4 :), а товщина шнура неабияк впливає на чутливість самої снасті.
З серійних уділок про таку чутливість можна говорити тільки якщо це одночасник, з того що бачив з серійників, підозрюю що одна уділка від Evergreen матиме таку чутливість.
P.S. звісно сперечатись не буду, тим більше що я цей спінінг навіть на вітрині не бачив і в руках не тримав :) прошу сприймати мої слова як власну скромну думку, тобішь ІМХА :)[/img]
шо за ул палка
Отвечаю:
tosi писав:GL6010IMX
Где GL = Garry Loomis

Далее=>Google=>поиск=>GL6010IMX=>искать=>читать=>говорить спасибо KYM
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Re:

Непрочитане повідомлення KYM »

паша писав:
KYM писав:Нам и Lunakia не тяжела!
Зображення
Если народ интересует : тест 0,3-5 грамм, 2,3 метра (или 2,37 непомню точно)...вот такой вот ультралайтик преобрели себе несколько наших спартасменов - рыболовов )).
о кум це шо за ул палка
Интересно, сколько мы всместе водки выпили, что мой ник уже пишется как предиет - с маленькой?...

Палка Lunakia LKT 79L, есть ещё Lunakia LKT 83M, Lunakia LKT 73 ... и т.д.

Далее:
KYM писав:=>Google=>поиск=>Lunakia LKT=>искать=>читать=>говорить спасибо KYM
Не учи рыбу плавать!
паша
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 10 липня 2011, 09:14
Телефон: 0675867943
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення паша »

GL6010IMX
а де мона його купити чи заказати
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Samuraj »

паша писав:GL6010IMX
а де мона його купити чи заказати
Нуна зайти в соответствующую тему( рыболовные магазины) и там спросить, либо в итернете потрудиться. А мона дальше не по теме тролить... :ni_zia:
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Vik »

паша писав:GL6010IMX
а де мона його купити чи заказати
в даному випадку це є кастомна палка, ціна не з дешевих
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Bulick »

Привіт :) Підскажіть, будь ласка, хто знає, що означає в маркуванні деяких спінінгів від Graphiteleader сполучення UL-SS, оскільки пояснення в інтернеті не знайшов. Лише звичні UL-S (solid, тобто вклеєна вершинка) або UL-T (tubular, тобто суцільна).
До прикладу, як в цьому спіні - http://graphiteleader.com.ua/gonfs_732ul_ss.html
Буду вдячний за пояснення :)
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Vik »

tosi якось виставляв GL 6010 з французьким зажимом, ось похвальсь і своїм свіженьким 6010 тільки від МНХ :)
це абсолютна копія GL тільки в дешевшому варіанті
Зображення
після тесту викладу більш детальний опис і характеристики, а також відео та фотосесію.
забігаючи наперед скажу:
- ріст 5'
- вага 48г
- тест до 3,5г
- стрій moderate
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Bulick писав:Привіт :) Підскажіть, будь ласка, хто знає, що означає в маркуванні деяких спінінгів від Graphiteleader сполучення UL-SS, оскільки пояснення в інтернеті не знайшов. Лише звичні UL-S (solid, тобто вклеєна вершинка) або UL-T (tubular, тобто суцільна).
До прикладу, як в цьому спіні - http://graphiteleader.com.ua/gonfs_732ul_ss.html
Буду вдячний за пояснення :)
При этом Short Solid Tip, как следует из названия - укороченная вклеенная часть, дающая возможность отслеживать самые деликатные поклевки. Но дело даже не в длине. Short Solid Tip (а это модели с индексом SS в названии) существенно деликатнее чем обычный Solid Tip – он тоньше и без проблем позволяет использовать самые наилегчайшие джиговые приманки.
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Bulick »

Через декілька годин після написання попереднього повідомлення на іншому ресурсі підказали, що маркування SS використовується як позначка "slim solid", товщина вклейки - 0,6 мм, у звичайної "S" - 0.7 мм. :)
Але все-таки дякую :)
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей